Hráč Klázar Václav

Klázar Václav

User Pic
Jméno: Klázar Václav
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1696
Elo mezinárodní: 1699
ID: 6381
FIDE ID: 380261
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Červený Kostelec B 1693 1704 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1928 1914 0
2018/2019 9 ŠK Červený Kostelec B 1693 1704 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod D 1786 1781 ½
2018/2019 11 ŠK Červený Kostelec A 1693 1704 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1812 1827 ½
2018/2019 10 ŠK Červený Kostelec A 1693 1704 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod B 1786 1781 ½
2018/2019 9 ŠK Červený Kostelec A 1685 1704 Mareš Ilja Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1790 1770 0
2018/2019 8 ŠK Červený Kostelec A 1685 1704 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1895 1914 1
2018/2019 7 ŠK Červený Kostelec A 1706 1704 Vestfál Jan ŠŠPM Lipky HK A 1489 1502 0
2018/2019 6 ŠK Červený Kostelec A 1706 1704 Cibulka Josef Slovan Broumov A 1867 1800 0
2018/2019 5 ŠK Červený Kostelec A 1715 1724 Vítová Anna Sokol Hradec Králové A 1768 1745 0
2018/2019 3 ŠK Červený Kostelec A 1731 1724 Drašnar Lukáš TJ Sokol Studnice 1506 1571 0
2018/2019 2 ŠK Červený Kostelec A 1731 1724 Halámka Radek DDM Třebechovice pod Orebem B 1707 1816 ½
2017/2018 3 ŠK Červený Kostelec B 1736 1732 Žižka Jan ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1864 1842 ½
2017/2018 11 ŠK Červený Kostelec A 1723 1732 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1648 1604 1
2017/2018 10 ŠK Červený Kostelec A 1736 1732 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p. O. B 1616 1556 0
2017/2018 9 ŠK Červený Kostelec A 1737 1732 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1801 1846 0
2017/2018 8 ŠK Červený Kostelec A 1737 1732 Palla Rostislav Spartak Rychnov n. Kn. A 1619 1649 1
2017/2018 7 ŠK Červený Kostelec A 1742 1732 Velecký Vladimír ŠK Česká Skalice 1759 1771 ½
2017/2018 6 ŠK Červený Kostelec A 1742 1732 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1900 1908 0
2017/2018 5 ŠK Červený Kostelec A 1736 1732 Pelán Karel Slovan Broumov A 1796 1742 0
2017/2018 4 ŠK Červený Kostelec A 1736 1732 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1816 1784 0
2017/2018 3 ŠK Červený Kostelec A 1736 1732 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1736 1733 ½
2017/2018 2 ŠK Červený Kostelec A 1736 1732 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kn. B 1966 1977 0
2017/2018 1 ŠK Červený Kostelec A 1759 1742 Vít Jakub Sokol Hradec Králové A 1715 1688 1
2016/2017 11 ŠK Červený Kostelec 1732 1731 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1794 1766 1
2016/2017 10 ŠK Červený Kostelec 1732 1731 Zikmund Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1839 1835 0
2016/2017 3 ŠK Červený Kostelec 1732 1731 Pinkava Josef TJ Hronov B 1894 1885 1
2016/2017 2 ŠK Červený Kostelec 1732 1731 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1721 1721 ½
2015/2016 11 Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 Krejcar Pavel Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1757 1816 ½
2015/2016 10 Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 ½
2015/2016 9 Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1741 1707 ½
2015/2016 8 Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1841 1842 1
2015/2016 5 Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 Čáp Jaroslav TJ Hronov A 1825 1828 0
2015/2016 4 Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 Hepnar David NIKI TJ Náchod B 1782 1787 ½
2015/2016 3 Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem B 1622 1646 0
2015/2016 2 Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1777 1822 ½
2015/2016 1 Sokol Jukov Červený Kostelec 1732 1731 Velecký Vladimír TJ Jiskra Česká Skalice 1777 1789 ½
2014/2015 11 Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 Krása Marek DDM Třebechovice pod Orebem B 1728 1719 ½
2014/2015 10 Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1895 1889 ½
2014/2015 9 Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou B 1938 1994 ½
2014/2015 8 Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1942 1942 0
2014/2015 7 Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1723 1708 1
2014/2015 6 Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2033 2054 0
2014/2015 5 Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 Novák Luděk ŠK Lípa C 1896 1893 0
2014/2015 4 Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 Lesk Martin Jiskra Česká Skalice 1732 1787 ½
2014/2015 3 Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1846 1879 1
2013/2014 11 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod C 1842 1807 0
2013/2014 9 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 Přibyl Michal ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1641 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 0
2013/2014 7 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1594 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 Nosek Jan ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 ½
2013/2014 4 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny 1683 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové C 1756 1750 0
2013/2014 2 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1835 1830 ½
2013/2014 1 TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 0
2012/2013 11 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 Krupička Vojtěch TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1863 ½
2012/2013 10 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 Pražák Pavel ŠK LÍPA C 1860 1838 ½
2012/2013 9 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 Vágner Patrik SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1756 1754 0
2012/2013 8 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 Pultar Stanislav JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 ½
2012/2013 7 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 Krtička Václav TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 ½
2012/2013 6 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 Jindrásek Mojmír DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1816 0
2012/2013 5 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 Velecký Vladimír JISKRA ČESKÁ SKALICE 1859 1859 1
2012/2013 4 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 Zaňka Jaroslav P.Š. TJ NÁCHOD D 1685 ½
2012/2013 2 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 Dvořák Zdeněk DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1609 1605 ½
2012/2013 1 SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1756 Dvořák Eduard ŠO K a.s. KUNVALD A 1797 1714 ½
2011/2012 9 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1757 DUHA TJ Náchod E ½
2011/2012 8 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1757 Hauf Tomáš Lokomotiva Trutnov C 1485 1
2011/2012 4 Sokol JUKOV Červený Kostelec A 1756 Kvasničák Josef Lokomotiva Trutnov B 1584 ½
2010/2011 11 Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1815 0
2010/2011 10 Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1739 ½
2010/2011 9 Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 Procházka Jan TJ Hronov B 1843 ½
2010/2011 8 Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod B 1678 ½
2010/2011 5 Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 Kulhánek František Slovan Broumov B 1527 0
2010/2011 4 Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1825 0
2010/2011 3 Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1787 0
2010/2011 2 Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Or. 1818 0
2010/2011 1 Sokol Jukov Červený Kostelec 1811 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 0