Hráč Žitná Aneta

Žitná Aneta

User Pic
Jméno: Žitná Aneta
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1493
Elo mezinárodní: 1495
ID: 29733
FIDE ID: 360759
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 DDM Třebechovice pod Orebem B 1503 1499 Picek Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 0 0 0
2018/2019 10 DDM Třebechovice pod Orebem B 1503 1499 Kačírek Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou C 1568 1493 0
2018/2019 5 DDM Třebechovice pod Orebem B 1496 1498 Šlapák Petr ŠŠPM Lipky HK A 1506 1577 1
2018/2019 4 DDM Třebechovice pod Orebem B 1496 1498 Divišová Hana Slovan Broumov A 1391 1402 ½
2018/2019 1 DDM Třebechovice pod Orebem B 1496 1498 Sejval František TJ Sokol Studnice 0 1201 ½
2017/2018 5 DDM Třebechovice pod Orebem C 1494 1485 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1618 1588 1
2017/2018 10 DDM Třebechovice p. O. B 1492 1485 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec A 1635 1576 ½
2017/2018 8 DDM Třebechovice p. O. B 1491 1485 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1527 1654 ½
2017/2018 6 DDM Třebechovice p. O. B 1494 1485 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1776 1745 0
2017/2018 4 DDM Třebechovice p. O. B 1492 1485 Zikmund Josef ŠK Česká Skalice 1621 1606 1
2017/2018 3 DDM Třebechovice p. O. B 1492 1485 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1868 1874 0
2016/2017 11 DDM Třebechovice p. O. B 1504 1475 Trojtl Jan TJ Hronov B 1482 1398 0
2016/2017 9 DDM Třebechovice p. O. B 1504 1475 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1615 1633 1
2016/2017 5 DDM Třebechovice p. O. B 1504 1475 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1689 1715 0
2016/2017 1 DDM Třebechovice p. O. B 1504 1475 Pokorný David Panda Rychnov n. Kn. B 1417 1
2015/2016 11 DDM Třebechovice pod Orebem B 1504 1475 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1689 1684 0
2015/2016 8 DDM Třebechovice pod Orebem B 1504 1475 Schejbal Josef TJ Hronov A 1894 1913 0
2015/2016 3 DDM Třebechovice pod Orebem B 1504 1475 Vacek Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 0
2015/2016 2 DDM Třebechovice pod Orebem B 1504 1475 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1854 1825 0
2015/2016 1 DDM Třebechovice pod Orebem B 1504 1475 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1582 1452 1
2014/2015 7 DDM Třebechovice pod Orebem B 1488 1440 Kodoň Zdeněk Sokol Hradec Králové B 1623 1623 1
2014/2015 4 DDM Třebechovice pod Orebem B 1488 1440 Kuchař Leoš NIKI TJ Náchod B 1645 1
2014/2015 1 DDM Třebechovice pod Orebem B 1488 1440 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1000 1
2013/2014 10 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1521 1429 Langr Jiří ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1678 1666 0
2013/2014 7 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1521 1429 Šolcová Andrea TJ Slavia Hradec Králové C 1250 1
2013/2014 3 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1521 1429 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové A 1550 1573 ½
2013/2014 1 ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1521 1429 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 0
2012/2013 8 DDM Třebechovice pod Orebem C 1548 1385 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny B 1704 ½
2012/2013 6 DDM Třebechovice pod Orebem C 1548 1385 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1777 1838 0
2012/2013 2 DDM Třebechovice pod Orebem C 1548 1385 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 0
2012/2013 1 DDM Třebechovice pod Orebem C 1548 1385 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1563 1703 0
2012/2013 6 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1548 1385 Havrda Daniel P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 0
2012/2013 5 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1548 1385 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1574 0
2012/2013 1 DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1548 1385 Charvát Václav ŠK LÍPA C 1665 1678 0
2011/2012 9 DDM Třebechovice pod Orebem C 1680 1643 Dvořák Eduard ŠOK a.s. Kunvald D 1881 1758 ½
2011/2012 8 DDM Třebechovice pod Orebem C 1680 1643 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1653 1666 0
2011/2012 7 DDM Třebechovice pod Orebem C 1680 1643 Benešová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 0
2011/2012 6 DDM Třebechovice pod Orebem C 1680 1643 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1652 ½
2011/2012 3 DDM Třebechovice pod Orebem C 1680 1643 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny B 1649 1
2011/2012 11 TŘEBECHOVICE B 1680 1643 Dostálek Petr KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1721 1716 ½
2011/2012 10 TŘEBECHOVICE B 1680 1643 Cvejn Jaroslav SPARTAK RYCHNOV A 1724 1737 0
2011/2012 9 TŘEBECHOVICE B 1680 1643 Zaňka Jaroslav NIKI TJ NÁCHOD C 1678 0
2011/2012 8 TŘEBECHOVICE B 1680 1643 Vlasák Ladislav SLAVIA HRADEC KR. D 1833 1790 1
2011/2012 5 TŘEBECHOVICE B 1680 1643 Kudr Roman JISKRA JAROMĚŘ B 1989 1946 ½
2011/2012 3 TŘEBECHOVICE B 1680 1643 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1880 1863 0
2011/2012 1 TŘEBECHOVICE B 1680 1643 Hofman Tomáš SLOVAN BROUMOV B 1508 0
2010/2011 5 DDM Trebechovice pod Orebem C 1250 Hekele Karel Jiskra Jaromer C 1000 ½
2010/2011 2 DDM Trebechovice pod Orebem C 1250 Kuchta Jiří TJ Slavia Hradec Králové E 1361 ½
2009/2010 7 ŠK DDM Třebechovice Kosař Matěj Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 1
2009/2010 6 ŠK DDM Třebechovice Killar Dominik TJ Loko Trutnov ½
2009/2010 5 ŠK DDM Třebechovice Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1250 0
2009/2010 4 ŠK DDM Třebechovice Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín 1250 1
2009/2010 3 ŠK DDM Třebechovice Jireš Michal ŠŠ Panda Rychnov C 1250 1
2009/2010 2 ŠK DDM Třebechovice Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové B 1597 0
2009/2010 1 ŠK DDM Třebechovice Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1391 0
2009/2010 9 Trebechovice B Juran Kirill Ceska Skalice B 1000 1
2008/2009 11 DDM Třebechovice Ulman Jakub ŠK Dobruška 1252 1
2008/2009 10 DDM Třebechovice Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové B 1250 0
2008/2009 9 DDM Třebechovice Karásek Tomáš Jiskra Nový Bydžov C 1359 0
2008/2009 8 DDM Třebechovice Saučuk Martin Červený Kostelec 1250 0
2008/2009 6 DDM Třebechovice Rošková Kateřina M Team Jaroměř 1415 0
2008/2009 5 DDM Třebechovice Komárková Tereza ŠK AD Jičín 1
2008/2009 2 DDM Třebechovice Kožúšek Daniel Panda Rychnov D 1250 0
2008/2009 1 DDM Třebechovice Jireš Michal Panda Rychnov C 1250 1
2007/2008 7 DDM Třebechovice Jireš Michal Panda Rychnov D 1250 0
2007/2008 6 DDM Třebechovice Ševčík Radek Panda Rychnov C 1345 0
2007/2008 5 DDM Třebechovice Štancl Václav DDM Týniště 1
2007/2008 4 DDM Třebechovice Behina Dominik ŠK Dobruška 1100 0
2006/2007 11 DDM Třebechovice Macháň Jan Panda Rychnov B 0
2006/2007 10 DDM Třebechovice Heřman Ondřej Panda Rychnov C 0
2006/2007 7 DDM Třebechovice Pokorný David Panda Rychnov D 1
2006/2007 6 DDM Třebechovice Hejzlar Jan DDM Týniště 0
2006/2007 5 DDM Třebechovice Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov B 0
2006/2007 4 DDM Třebechovice Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové B 1
2006/2007 3 DDM Třebechovice Řízek Lukáš Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 2 DDM Třebechovice Janák David Lázně Bělohrad B 1
2006/2007 1 DDM Třebechovice Mílek Jakub Lázně Bělohrad A ½