Hráč Štolbová Karina

Štolbová Karina

User Pic
Jméno: Štolbová Karina
Oddíl: ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1665
Elo mezinárodní: 0
ID: 9396
FIDE ID: 369888
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1665 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1614 1624 ½
2018/2019 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1665 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod D 1789 1780 0
2018/2019 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1665 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec B 1626 1593 1
2018/2019 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1665 Lesk Martin TJ Sokol Studnice B 1777 1743 1
2017/2018 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1666 Petera Milan ŠK Červený Kostelec B 1643 1629 ½
2017/2018 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1666 Poláček Miroslav PŠ TJ Náchod D 0 1100 1
2017/2018 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1666 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1810 1803 ½
2017/2018 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1666 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1855 1851 ½
2017/2018 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1666 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem C 1432 1443 ½
2017/2018 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1666 Šretr Josef T. J. Sokol Studnice 1766 1743 0
2017/2018 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1666 Michl Zdeněk TJ Jiskra Jaroměř C 1532 1534 1
2015/2016 11 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 Zikmund Josef TJ Jiskra Česká Skalice B 1570 ½
2015/2016 10 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 ½
2015/2016 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 Trojtl Jan TJ Hronov B 1482 1398 1
2015/2016 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 Linek Tomáš Sokol Jukov Červený Kostelec C 1144 1
2015/2016 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 Holda Adam TJ Jiskra Jaroměř C 1092 1
2015/2016 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 Kuře Miroslav Slovan Broumov B 1265 1
2015/2016 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 Provazník Josef DDM Kostelec nad Orlicí B 1518 0
2015/2016 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 Kubín Matouš T.J. Sokol Studnice 1000 1
2015/2016 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 Kuru Martin Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 1
2015/2016 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1660 Borůvka Petr TJ Sokol Vrchoviny 1574 1610 1
2014/2015 7 ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1664 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové C 1630 1496 ½
2014/2015 6 ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1664 Dunda Pavel ŠK Lípa E 1422 ½
2014/2015 5 ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1664 Pražák Patrik ŠK Lípa D 1000 ½
2014/2015 4 ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1664 Petr Pavel TJ Sokol Hradec Králové D 1560 1
2014/2015 3 ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1664 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1632 1652 0
2014/2015 2 ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1664 Marek František ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1222 1
2014/2015 1 ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí 1664 Labík Jaroslav ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B 1661 1668 1
2013/2014 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1637 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald "D" 1480 1
2013/2014 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1637 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1575 ½
2013/2014 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1637 Plachetka Milan Sokol Javornice 1660 1702 ½
2013/2014 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1637 Drašnarová Marta SONNY TJ Náchod "D" 1780 1
2013/2014 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1637 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice "B" 1782 1
2013/2014 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1637 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1718 1607 1
2013/2014 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1637 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1730 1743 0
2012/2013 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1631 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1816 ½
2012/2013 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1631 Plachetka Milan Sokol Javornice 1660 0
2012/2013 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1631 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny B 1704 ½
2012/2013 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1631 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1758 1632 1
2012/2013 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1631 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1932 1925 0
2012/2013 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1631 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem C 1559 0
2012/2013 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1631 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1963 0
2012/2013 7 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1631 Rusz Gustav ŠO K a.s. KUNVALD A 1582 ½
2012/2013 3 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1631 Pultar Stanislav JISKRA JAROMĚŘ B 1854 1864 ½
2012/2013 2 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1631 Borůvka Petr TJ SOKOL VRCHOVINY A 1601 1
2012/2013 1 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1631 Ruffer Václav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1662 1641 ½
2011/2012 9 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1604 Walter Jaroslav SLAVIA HRADEC KR. D 1625 ½
2011/2012 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny A 1646 ½
2011/2012 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 Kupka Tomáš TJ Sokol Vrchoviny B 1401 1
2011/2012 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 Žitná Aneta DDM Třebechovice pod Orebem C 1680 1643 1
2011/2012 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou D 1381 1
2011/2012 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1502 1
2011/2012 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1767 ½
2011/2012 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1652 ½
2011/2012 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1681 ½
2010/2011 6 DDM Kostelec n. Orl. A 1572 Kubeček Jan DDM Třebechovice p.Or. 1668 ½
2010/2011 4 DDM Kostelec n. Orl. A 1572 Molendzki Tomasz TJ Hronov B 1833 ½
2010/2011 1 DDM Kostelec n. Orl. A 1572 Řehák Jiří ŠK Dobruška 0
2010/2011 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1572 Borůvka Michal Sokol Vrchoviny B 1384 1
2010/2011 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1572 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1645 0
2010/2011 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1572 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1630 1
2010/2011 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1572 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou C 1739 1
2010/2011 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1572 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1921 0
2010/2011 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1572 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1955 ½
2009/2010 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 Dvořák Eduard ŠOK a.s. Kunvald D 1821 1
2009/2010 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 0
2009/2010 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1816 0
2009/2010 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1620 0
2009/2010 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 1
2009/2010 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2089 0
2009/2010 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1558 Patrná Vendula DDM Týniště nad Orlicí 1438 ½
2009/2010 10 DDM Kostelec n.O. 1558 Franc Martin František TJ Hronov B 1730 0
2009/2010 9 DDM Kostelec n.O. 1558 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1553 1
2009/2010 6 DDM Kostelec n.O. 1558 Žitný Dominik DDM Třebechovice p. O. 1601 ½
2009/2010 3 DDM Kostelec n.O. 1558 Podaný Jiří TJ Spartak RK A ½
2009/2010 1 DDM Kostelec n.O. 1558 Zahradník Tomáš Panda Veolia ARTCO RK C 1690 0
2008/2009 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1575 0
2008/2009 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1703 ½
2008/2009 7 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1674 0
2008/2009 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1882 0
2008/2009 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1835 0
2008/2009 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1993 0
2008/2009 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1746 0
2008/2009 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 Heřman Ondřej Panda Rychnov nad Kněžnou E 1250 1
2008/2009 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1554 Kalecký Karel ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1401 1
2008/2009 10 DDM Kostelec n. Orl. A 1554 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1631 0
2008/2009 8 DDM Kostelec n. Orl. A 1554 Zahradník Tomáš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1575 1
2008/2009 6 DDM Kostelec n. Orl. A 1554 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1563 1
2008/2009 4 DDM Kostelec n. Orl. A 1554 Kouba Václav DDM Třebechovice 1744 ½
2008/2009 2 DDM Kostelec n. Orl. A 1554 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov n. Kn. A 1835 0
2008/2009 1 DDM Kostelec n. Orl. A 1554 Fátor Jaroslav Slavia Hradec Králové D 1711 ½
2007/2008 11 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1804 0
2007/2008 10 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 ½
2007/2008 9 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1979 0
2007/2008 8 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1398 ½
2007/2008 6 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1721 1
2007/2008 5 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí B 1788 0
2007/2008 4 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1627 0
2007/2008 3 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou F 1532 1
2007/2008 2 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou E 1345 1
2007/2008 1 ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1527 Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 1