Hráč Buřita Dobroslav

Buřita Dobroslav

User Pic
Jméno: Buřita Dobroslav
Oddíl: Šachový klub Frýdlant, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1713
Elo mezinárodní: 1666
ID: 45249
FIDE ID: 23709979
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 6 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1666 1713 Brůna Matouš TJ Desko Liberec "C" 1720 1754 ½ soutěž
2021/2022 5 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1668 1713 Holub Jaroslav ŠK Stráž pod Ralskem 0 1617 1 soutěž
2021/2022 4 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1668 1713 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1586 1631 ½ soutěž
2021/2022 3 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1667 1713 Halama Vratislav ŠK Česká Lípa "C" 1891 1944 0 soutěž
2021/2022 6 ŠK Frýdlant 1666 1713 Sichrovský Tomáš ŠK Česká Lípa "B" 1592 1766 ½ soutěž
2021/2022 5 ŠK Frýdlant 1668 1713 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "C" 2096 2120 0 soutěž
2021/2022 4 ŠK Frýdlant 1667 1713 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2050 2025 ½ soutěž
2021/2022 3 ŠK Frýdlant 1667 1713 Novák Jan TJ Desko Liberec "B" 1959 1993 0 soutěž
2021/2022 2 ŠK Frýdlant 1669 1713 Szkoludek Sebastian TJ Krásná Lípa 0 soutěž
2021/2022 1 ŠK Frýdlant 1669 1713 Paulus Václav 1.Novoborský ŠK "B" 2068 2025 0 soutěž
2020/2021 1 ŠK Frýdlant 1695 1731 Jareš Jiří ŠK Slavia Liberec 1987 1987 1 soutěž
2019/2020 10 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1688 1662 Lesage Milan ŠK Česká Lípa "B" 1909 1935 ½ soutěž
2019/2020 8 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1657 1662 Rychtář Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1995 1967 0 soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1653 1662 Fiedler František ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1704 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1659 1668 Všetíček Oldřich ŠK Stráž pod Ralskem 1744 1747 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1659 1668 Žítek Jiří TJ Lokomotiva Liberec "B" 1681 1711 1 soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1651 1668 Tryhuba Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 1816 1684 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Frýdlant 1688 1662 Černovský Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 2078 2044 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Frýdlant 1688 1662 Finěk Václav Desko Liberec "B" 2203 2232 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Frýdlant 1657 1662 Boreš Miroslav ŠK Česká Lípa 2136 2139 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Frýdlant 1657 1662 Šlechta Jan ŠK Slavia Liberec 1738 1779 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Frýdlant 1653 1662 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2006 2008 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Frýdlant 1653 1668 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 1890 1923 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Frýdlant 1655 1668 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "D" 2135 2101 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Frýdlant 1659 1668 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa 1965 1975 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Frýdlant 1659 1668 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK "B" 2092 1967 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Frýdlant 1651 1668 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald 2086 2051 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Frýdlant 1612 1607 Gombala Marek ŠK Slavia Liberec 1922 1892 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Frýdlant 1597 1607 Petráň Jan Desko Liberec "B" 1992 1971 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Frýdlant 1597 1607 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2127 2105 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Frýdlant 1592 1607 Papoušek Michal 1.Novoborský ŠK "B" 1604 1656 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Frýdlant 1592 1607 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec 1751 1808 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Frýdlant 1617 1607 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1792 1779 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Frýdlant 1617 1607 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice n.J. 1836 1851 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Frýdlant 1611 1627 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1828 1826 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Frýdlant 1617 1627 Košnar Pavel ŠK Česká Lípa 2054 1946 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Frýdlant 1617 1627 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1829 1804 0 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1597 1607 Liška Jiří 1. Novoborský Šk "C" 1632 1648 ½ soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1592 1607 Reiter Petr Šk Stráž pod Ralskem 1647 1649 ½ soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1617 1607 Zapletal Martin TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 1843 0 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1617 1607 Veselý Pavel Šachový klub Česká Lípa "B" 0 1796 0 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1611 1627 1. Novoborský Šk "C" 1 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1611 1627 Fiedler František Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1716 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1617 1627 Řičánek Miloslav Šk Stráž pod Ralskem 1914 1913 0 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1617 1627 Hrazdira Matyáš Josef TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 1462 ½ soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1617 1627 Matouš Bedřich Šachový klub Česká Lípa "B" 1901 1892 ½ soutěž
2017/2018 10 Šachový klub Frýdlant "B" 1544 1557 Hofman Kryštof 1. Novoborský ŠK "C" 1819 1765 0 soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Frýdlant "B" 1539 1557 Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 0 soutěž
2017/2018 7 Šachový klub Frýdlant "B" 1559 1557 Rychtář Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1975 1972 0 soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Frýdlant "B" 1559 1557 Bačkovský Stanislav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1782 1 soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Frýdlant "B" 1544 1557 Hofman Kryštof 1. Novoborský ŠK "C" 1819 1765 0 soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Frýdlant "B" 1544 1557 Paulus Václav TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1953 1901 0 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Frýdlant "B" 1544 1557 Rychtář Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1979 1972 ½ soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Frýdlant "B" 1564 1561 Bačkovský Stanislav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1782 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Frýdlant 1570 1557 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 1980 1977 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Frýdlant 1544 1557 Jakubů Milan ŠK Libštát 1857 1866 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Frýdlant 1544 1557 Haase Pavel Desko Liberec "A" 2120 2186 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Frýdlant 1539 1557 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1848 1853 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Frýdlant 1539 1557 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1868 1876 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Frýdlant 1559 1557 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1895 1883 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Frýdlant 1559 1557 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1917 1932 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Frýdlant 1544 1557 Pop Tomáš Desko Liberec "B" 1803 1803 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Frýdlant 1544 1557 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov "C" 2102 2096 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Frýdlant 1544 1557 Volenec Jakub TJ Krásná Lípa 1430 1472 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Frýdlant 1564 1561 Tadlík Petr 1.Novoborský ŠK "B" 1889 1927 0 soutěž
2016/2017 11 TJ Lokomotiva Liberec "B" Hanuš Jan TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1379 1433 1 soutěž
2016/2017 9 TJ Lokomotiva Liberec "B" Soběslavský Roman ŠK Zikuda Turnov "C" 0 soutěž
2016/2017 7 TJ Lokomotiva Liberec "B" Novák Jan TJ Desko Liberec "B" 1928 1986 0 soutěž
2016/2017 4 TJ Lokomotiva Liberec "B" TJ Krásná Lípa 1 soutěž