Hráč Řičánek Miloslav

Řičánek Miloslav

User Pic
Jméno: Řičánek Miloslav
Oddíl: TJ Uranové doly Hamr
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1895
Elo mezinárodní: 1914
ID: 543
FIDE ID: 313750
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 5 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1895 Fiedler František ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1704 ½
2019/2020 4 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1895 Janouš Petr Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 2012 1976 0
2019/2020 3 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1895 Válek Otakar 1. Novoborský ŠK "C" 2026 1994 0
2019/2020 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1895 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1904 1900 1
2019/2020 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1895 Sichrovský Tomáš ŠK Česká Lípa "B" 1413 1599 ½
2018/2019 9 Šk Stráž pod Ralskem 1914 1913 Tryhuba Jaroslav 1. Novoborský Šk "C" 1814 1751 1
2018/2019 8 Šk Stráž pod Ralskem 1914 1913 Šic Vojtěch Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1720 1753 ½
2018/2019 7 Šk Stráž pod Ralskem 1914 1913 Langr Tomáš Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1527 1
2018/2019 6 Šk Stráž pod Ralskem 1914 1913 Hrazdira Matyáš Josef TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 1566 0
2018/2019 5 Šk Stráž pod Ralskem 1914 1913 Matouš Bedřich Šachový klub Česká Lípa "B" 1901 1892 ½
2018/2019 4 Šk Stráž pod Ralskem 1914 1913 Mareček Vladislav 1. Novoborský Šk "C" 1712 1754 1
2018/2019 3 Šk Stráž pod Ralskem 1914 1913 Buřita Dobroslav Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1617 1627 1
2018/2019 2 Šk Stráž pod Ralskem 1914 1913 Bačkovský Stanislav Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1750 1
2018/2019 1 Šk Stráž pod Ralskem 1914 1913 Hrazdira Matyáš Josef TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 1462 0
2017/2018 10 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 Bačkovský Stanislav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1782 ½
2017/2018 9 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 Hurtík Matěj 1. Novoborský ŠK "C" 1590 1630 1
2017/2018 8 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 Buřita Dobroslav Šachový klub Frýdlant "B" 1539 1557 1
2017/2018 7 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 Paulus Václav TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1926 1901 0
2017/2018 6 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec "B" 1744 1825 0
2017/2018 5 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 Bačkovský Stanislav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1782 1
2017/2018 4 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 Hurtík Matěj 1. Novoborský ŠK "C" 1613 1630 0
2017/2018 3 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 Havlíček Zdeněk Šachový klub Frýdlant "B" 1617 1661 ½
2017/2018 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 Sládek Karel TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0 1745 1
2017/2018 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1914 1937 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1904 1919 1
2016/2017 10 TJ Slavia Liberec 1896 1921 Voldřich Milan TJ Lokomotiva Liberec "B" 1568 1
2016/2017 8 TJ Slavia Liberec 1896 1921 Schütz Miroslav ŠK Česká Lípa 1738 1790 1
2016/2017 7 TJ Slavia Liberec 1896 1921 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "B" 1764 1700 1
2016/2017 6 TJ Slavia Liberec 1896 1921 Štefanik Rostislav TJ Krásná Lípa 1673 1732 1
2015/2016 9 TJ Slavia Liberec 1896 1921 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1887 1876 0
2015/2016 7 TJ Slavia Liberec 1896 1921 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1847 1858 1
2015/2016 6 TJ Slavia Liberec 1896 1921 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 1973 1978 1
2015/2016 4 TJ Slavia Liberec 1896 1921 Dudek Jaromír ŠK Zikuda Turnov "E" 1691 1699 0
2015/2016 2 TJ Slavia Liberec 1896 1921 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 1999 2009 0
2015/2016 1 TJ Slavia Liberec 1896 1921 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1834 1847 1
2015/2016 6 ŠK Stráž pod Ralskem 1896 1921 Boleslav Petr 1.Novoborský ŠK C 2042 2015 1
2015/2016 5 ŠK Stráž pod Ralskem 1896 1921 Fiedler František ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1755 1
2015/2016 4 ŠK Stráž pod Ralskem 1896 1921 Trejbal Martin TJ Lokomotiva Liberec B 1747 1696 1
2015/2016 3 ŠK Stráž pod Ralskem 1896 1921 Carda Milan TJ Krásná Lípa B 1732 1759 1
2015/2016 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1896 1921 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK D 1609 1693 ½
2015/2016 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1896 1921 Havlíček Zdeněk ŠK Frýdlant 1672 ½
2015/2016 3 ŠK Stráž pod Ralskem 1896 1921 Štefanik Rostislav TJ Krásná Lípa B 1673 1732 1
2015/2016 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1896 1921 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK C 2023 2027 ½
2015/2016 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1896 1921 Římovský Pavel TJ Lokomotiva Liberec B 1619 ½
2014/2015 10 ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 Bačkovský Stanislav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1760 ½
2014/2015 9 ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK D 1764 1729 1
2014/2015 8 ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 Pajerský Michal Desko Liberec C 1915 1931 1
2014/2015 7 ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 Bradáč Adam Šachový klub Frýdlant 1803 1822 1
2014/2015 6 ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec B 1773 1783 ½
2014/2015 5 ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 Fiedler František ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 1
2014/2015 4 ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborský ŠK D 1792 1837 1
2014/2015 3 ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 Novák Jan Desko Liberec C 1954 1977 0
2014/2015 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 Kokta Marcel Šachový klub Frýdlant 1790 1
2014/2015 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec B 1773 1783 0
2014/2015 11 TJ Slavia Liberec 1903 1928 Tománek Petr ŠK Zikuda Turnov "D" 1915 1
2014/2015 10 TJ Slavia Liberec 1903 1928 Viták Jiří Desko Liberec "B" 1655 1777 1
2014/2015 9 TJ Slavia Liberec 1903 1928 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa 1975 1948 ½
2014/2015 8 TJ Slavia Liberec 1903 1928 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1865 1861 1
2014/2015 7 TJ Slavia Liberec 1903 1928 Koudelka Miloš 1. Novoborský ŠK "C" 1764 1729 ½
2014/2015 6 TJ Slavia Liberec 1903 1928 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice n.J. 1748 1683 ½
2014/2015 5 TJ Slavia Liberec 1903 1928 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2185 2189 ½
2014/2015 4 TJ Slavia Liberec 1903 1928 Cakl Zdeněk Desko Liberec "A" 2060 2075 0
2014/2015 3 TJ Slavia Liberec 1903 1928 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1907 1881 ½
2014/2015 2 TJ Slavia Liberec 1903 1928 Halama Vratislav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1872 1928 0
2014/2015 1 TJ Slavia Liberec 1903 1928 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1858 1872 ½
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Liberec "C" 1915 1928 Porsch Jiří Šachový klub Česká Lípa 2006 2033 1
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Liberec "C" 1915 1928 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "D" 1758 1718 1
2013/2014 11 ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 Groh Jiří TJ Desko Liberec "B" 1990 2016 0
2013/2014 10 ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 1907 2174 ½
2013/2014 9 ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1879 1931 0
2013/2014 8 ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2033 1980 ½
2013/2014 7 ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec "B" 1833 1799 0
2013/2014 6 ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 Viták Jiří TJ Desko Liberec "C" 1579 1640 1
2013/2014 5 ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 Špinka Petr ŠK Libštát 1960 1985 1
2013/2014 4 ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2036 2007 1
2013/2014 3 ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 Hnát Zdeněk Chess Rowdies 1843 1852 ½
2013/2014 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 Bém Miloslav TJ Jiskra Tanvald "A" 1889 1907 1
2013/2014 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 1914 1920 0
2012/2013 3 ŠK Stráž pod Ralskem 1878 1896 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec C 1884 1893 0
2012/2013 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1878 1896 Hnát Zdeněk Chess Rowdies (Slavia Lbc) 1868 1874 0
2012/2013 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1878 1896 Koudelka Miloš 1.NovoborskýŠK D 1762 1752 1
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 Patočka Jan ŠK Libštát "A" 1910 1917 1
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 Novák Jan Desko Liberec "B" 1932 1953 0
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1826 1877 ½
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK "C" 1873 1843 0
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 Bradáč Adam TJ Lokomotiva Liberec "B" 1814 1834 1
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 Kolařík Jiří ŠK Libštát "B" 1880 1843 1
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 Frýda Lukáš Desko Liberec "C" 1877 1899 0
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1868 1874 0
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1998 2003 1
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1824 1785 1
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "C" 1914 1898 1
2012/2013 7 ŠK Stráž pod Ralskem Voldřich Milan TJ Lokomotiva Liberec C 1
2012/2013 6 ŠK Stráž pod Ralskem Langr Tomáš Cvikováček Cvikov 1
2012/2013 5 ŠK Stráž pod Ralskem Hübscher Jindřich TJ Bižu Jablonec n.N. B ½
2012/2013 4 ŠK Stráž pod Ralskem Mareček Vladislav 1.NovoborskýŠK D ½
2012/2013 3 ŠK Stráž pod Ralskem Knížák Pavel Šachový klub Frýdlant, o.s. 1
2012/2013 2 ŠK Stráž pod Ralskem Gombala Marek Chess Rowdies (Slavia Lbc) 1
2012/2013 1 ŠK Stráž pod Ralskem Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa B 1
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Liberec B 1972 1966 Bačkovský Stanislav DDM Cvikováček Cvikov 1706 0
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Liberec B 1972 1966 Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem 1969 1979 1
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Liberec B 1972 1966 Gluth Manfred TJ Krásná Lípa B 1787 1
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Liberec 1972 1966 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa 2004 2013 0
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Liberec 1972 1966 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 1941 1
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Liberec 1972 1966 Dudek Jaromír TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1781 ½
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Liberec 1972 1966 Ščerba Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1909 1884 0
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Liberec 1972 1966 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1888 1949 0
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Liberec 1972 1966 Dolenský Milan ŠK Libštát 2015 2095 0
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Liberec 1972 1966 Snížek Květoslav TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1906 1914 0
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Liberec 1972 1966 Hübner Petr TJ Slávia Liberec 1947 1953 1
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Liberec 1972 1966 Hojač Mojmír TJ Jiskra Tanvald 1873 1
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Liberec 1972 1966 Pajerský Michal TJ Desko Liberec "C" 1718 1796 0
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Liberec 1972 1966 Novotný Jaroslav TJ Desko Liberec "B" 2023 2032 ½