Hráč Kokta Marcel

Kokta Marcel

User Pic
Jméno: Kokta Marcel
Oddíl: Šachový klub Frýdlant, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1734
Elo mezinárodní: 1672
ID: 6409
FIDE ID: 330434
Rok narození: 1932
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Frýdlant 1672 1734 Hurtík Matěj 1.Novoborský ŠK "B" 1973 1965 ½
2018/2019 6 ŠK Frýdlant 1685 1734 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1817 1827 0
2018/2019 4 ŠK Frýdlant 1697 1752 Jakubů Milan ŠK Libštát 1838 1847 0
2018/2019 5 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1697 1752 1. Novoborský Šk "C" 1
2018/2019 4 Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1697 1752 Langr Tomáš Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1527 ½
2017/2018 10 Šachový klub Frýdlant "B" 1706 1767 Hurtík Matěj 1. Novoborský ŠK "C" 1613 1630 0
2017/2018 8 Šachový klub Frýdlant "B" 1697 1767 Blaháček Evžen ŠK Stráž pod Ralskem 1879 1866 ½
2017/2018 6 Šachový klub Frýdlant "B" 1707 1767 Najman Miroslav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1596 ½
2017/2018 3 Šachový klub Frýdlant "B" 1706 1767 Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 1971 1986 0
2017/2018 1 Šachový klub Frýdlant "B" 0 1784 Fiedler František ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 1
2017/2018 10 ŠK Frýdlant 1706 1767 Novotný Lubomír ŠK Libštát 1927 1920 0
2017/2018 8 ŠK Frýdlant 1697 1767 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1976 1957 ½
2017/2018 7 ŠK Frýdlant 1697 1767 Pražák Ondřej TJ Jiskra Tanvald 2050 2053 0
2017/2018 5 ŠK Frýdlant 1707 1767 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa 1907 1892 0
2017/2018 4 ŠK Frýdlant 1706 1767 Novák Jan Desko Liberec "B" 1806 1815 0
2017/2018 3 ŠK Frýdlant 1706 1767 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2139 2153 0
2017/2018 2 ŠK Frýdlant 1706 1767 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1879 1923 0
2017/2018 1 ŠK Frýdlant 0 1784 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK "B" 2003 2011 0
2016/2017 11 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1789 Šír Vojtěch TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1827 1567 0
2016/2017 9 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1789 Ježek Luděk ŠK Zikuda Turnov "C" 1718 1759 1
2016/2017 4 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1789 Mach Michal TJ Krásná Lípa 1529 1579 1
2015/2016 7 ŠK Frýdlant 1789 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK C 2016 2122 0
2015/2016 6 ŠK Frýdlant 1789 Bačkovský Stanislav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1777 0
2015/2016 5 ŠK Frýdlant 1789 Kapras Jiří TJ Lokomotiva Liberec B 1743 ½
2015/2016 4 ŠK Frýdlant 1789 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa B 2091 2084 1
2015/2016 3 ŠK Frýdlant 1789 Doubek Jakub 1.Novoborský ŠK D 1487 1533 0
2015/2016 2 ŠK Frýdlant 1789 Doubek Jakub 1.Novoborský ŠK D 1487 1533 1
2015/2016 1 ŠK Frýdlant 1789 Bačkovský Stanislav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1777 0
2014/2015 10 Šachový klub Frýdlant 1790 Janouš Petr Desko Liberec C 1908 1920 0
2014/2015 9 Šachový klub Frýdlant 1790 Fiedler František ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 ½
2014/2015 8 Šachový klub Frýdlant 1790 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec B 1850 1901 ½
2014/2015 7 Šachový klub Frýdlant 1790 Ščerba Jiří ŠK Stráž pod Ralskem 1943 1968 0
2014/2015 6 Šachový klub Frýdlant 1790 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborský ŠK D 1792 1837 1
2014/2015 5 Šachový klub Frýdlant 1790 Janouš Petr Desko Liberec C 1908 1920 0
2014/2015 4 Šachový klub Frýdlant 1790 Bačkovský Stanislav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1760 ½
2014/2015 3 Šachový klub Frýdlant 1790 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec B 1795 1817 1
2014/2015 2 Šachový klub Frýdlant 1790 Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 1903 1928 0
2014/2015 1 Šachový klub Frýdlant 1790 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK D 1764 1729 ½
2013/2014 10 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 Porsch Jiří Šachový klub Česká Lípa 2006 2033 ½
2013/2014 9 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK "D" 2023 2016 0
2013/2014 8 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 Fiedler František Cvikováček Cvikov 1742 1
2013/2014 7 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 Blaháček Evžen TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 1
2013/2014 6 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 Zapletal Martin ŠK DDM Varnsdorf 1853 ½
2013/2014 5 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 Porsch Jiří Šachový klub Česká Lípa 2006 2033 0
2013/2014 4 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "D" 1865 1927 0
2013/2014 3 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 Fiedler František Cvikováček Cvikov 1742 ½
2013/2014 2 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "C" 1914 1920 0
2013/2014 1 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 Zapletal Martin ŠK DDM Varnsdorf 1853 0
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1775 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 1989 1994 0
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1775 Knížák Pavel TJ Desko Liberec "C" 1560 1538 1
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1775 Volman Václav ŠK Libštát 1567 1712 1
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1775 Drahotský Vladimír ŠK Stráž pod Ralskem 1738 1
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1775 Šic Vojtěch Chess Rowdies 1818 1795 ½
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1775 Stadler Jaroslav TJ Jiskra Tanvald "A" 1735 ½
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1775 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec "A" 1857 1922 ½
2012/2013 3 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1756 Dejmek Josef TJ Bižu Jablonec n.N. B 1826 1877 0
2012/2013 2 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1756 Fiedler František Cvikováček Cvikov 1746 ½
2012/2013 1 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1756 Carda Milan TJ Krásná Lípa B 1824 1785 0
2012/2013 7 Šachový klub Frýdlant, o.s. Fiedler František Cvikováček Cvikov ½
2012/2013 6 Šachový klub Frýdlant, o.s. Gombala Marek Chess Rowdies (Slavia Lbc) 1
2012/2013 5 Šachový klub Frýdlant, o.s. Gluth Manfred TJ Krásná Lípa B 1
2012/2013 4 Šachový klub Frýdlant, o.s. Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec C 0
2012/2013 3 Šachový klub Frýdlant, o.s. Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem ½
2012/2013 2 Šachový klub Frýdlant, o.s. Dejmek Josef TJ Bižu Jablonec n.N. B 1
2011/2012 9 ŠK Frýdlant 1751 Carda Milan TJ Krásná Lípa B 1874 1874 1
2011/2012 8 ŠK Frýdlant 1751 Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 1991 1986 0
2011/2012 7 ŠK Frýdlant 1751 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK E 1763 1768 0
2011/2012 6 ŠK Frýdlant 1751 Fiedler František DDM Cvikováček Cvikov 1745 0
2011/2012 5 ŠK Frýdlant 1751 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec B 2007 2017 0
2011/2012 4 ŠK Frýdlant 1751 Carda Milan TJ Krásná Lípa B 1874 1874 ½
2011/2012 3 ŠK Frýdlant 1751 Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 1991 1986 0
2011/2012 2 ŠK Frýdlant 1751 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK E 1763 1768 1
2011/2012 1 ŠK Frýdlant 1751 Fiedler František DDM Cvikováček Cvikov 1745 1
2009/2010 11 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1805 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1910 ½
2009/2010 7 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1805 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov "C" 1812 0
2009/2010 6 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1805 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1953 0
2009/2010 5 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1805 Gombos Ladislav Desko Liberec "B" 1775 0
2009/2010 4 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1805 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec "A" 1862 0
2009/2010 3 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1805 Majstrová Alžběta 1. Novoborský ŠK "D" 1692 ½
2009/2010 1 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1805 Hojač Mojmír Jiskra Tanvald 1889 0
2008/2009 11 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1832 Snížek Květoslav TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1958 ½
2008/2009 10 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1832 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1995 0
2008/2009 9 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1832 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "D" 2062 0
2008/2009 8 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1832 Lašek František Desko Liberec "B" 1956 ½
2008/2009 7 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1832 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1891 0
2008/2009 6 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1832 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1689 0
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1832 Fráňa Tomáš Jiskra Tanvald 1875 0
2008/2009 3 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1832 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 1831 1
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1845 Dolenský Milan ŠK Libštát 2041 ½
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1845 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1990 0
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1845 Novotný Jaroslav Desko Liberec "B" 2092 0
2007/2008 8 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1845 Vít Jiří TJ Slávia Liberec 2039 0
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1845 Kout Zdeněk TJ Krásná Lípa 2005 ½
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1845 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 2100 0
2007/2008 3 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1845 Polák Benedikt Desko Liberec "A" 2073 0
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Liberec "B" 1845 Jedlička Vladimír Jiskra Tanvald 2118 0
2006/2007 9 TJ Nové Město pod Smrkem 1827 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa "A" 2070 1
2006/2007 7 TJ Nové Město pod Smrkem 1827 Tschörner Walter TJ Krásná Lípa "B" 1638 1
2006/2007 6 TJ Nové Město pod Smrkem 1827 Barták Pavel TJ Semily 1875 1
2006/2007 2 TJ Nové Město pod Smrkem 1827 Maryško Leoš ŠK Libštát 1905 0
2006/2007 9 Lokomotiva Liberec B 1827 Válek Vladislav Lokomotiva Liberec D ½
2006/2007 8 Lokomotiva Liberec B 1827 Bareš Tomáš TJ Sokol Koberovy 1
2006/2007 7 Lokomotiva Liberec B 1827 Liška Jiří Desko Liberec D 1610 1
2006/2007 5 Lokomotiva Liberec B 1827 Jakubíček Tomáš Desko Liberec E 1531 0
2006/2007 4 Lokomotiva Liberec B 1827 Kobr Zdeněk Slávie Liberec 1782 1
2006/2007 3 Lokomotiva Liberec B 1827 Gombos Ladislav Desko Liberec C 1781 0
2006/2007 2 Lokomotiva Liberec B 1827 Kraus Jan Bižuterie Jablonec n.N.C 1759 1
2004/2005 8 Loko Liberec A" 1827 Všetečka Jiří Slavie Liberec 1750 0
2004/2005 6 Loko Liberec A" 1827 Honc Martin Desko Liberec D" 1911 ½
2004/2005 5 Loko Liberec A" 1827 Večerník Jaroslav LIAZ Jablonec n/N 1616 1
2004/2005 3 Loko Liberec A" 1827 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald B" 1842 ½
2004/2005 2 Loko Liberec A" 1827 Farkaš Zdeněk Sokol Koberovy 1710 ½
2003/2004 11 Loko Liberec A 1839 Hoření Vladimír Sokol Koberovy 2104 0
2003/2004 9 Loko Liberec A 1839 Mašek Arnošt Bižu Jablonec B 1771 ½
2003/2004 8 Loko Liberec A 1839 Pavlík Otto Textilana N. Město 1774 ½
2003/2004 7 Loko Liberec A 1839 Peníška Pavel Desko Liberec D 1890 1
2003/2004 5 Loko Liberec A 1839 Jirman Pavel LIAZ Jablonec 1998 0
2003/2004 4 Loko Liberec A 1839 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald B 1827 0
2003/2004 3 Loko Liberec A 1839 Cipra Ferdinand Nisa Proseč 1729 ½
2003/2004 2 Loko Liberec A 1839 Gombos Ladislav Desko Libere E 1763 1
2003/2004 1 Loko Liberec A 1839 Kovář Jindřich Loko Liberec C 1809 0