Hráč Veselský Jan

Veselský Jan

User Pic
Jméno: Veselský Jan
Oddíl: ŠK Praha-Smíchov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1554
Elo mezinárodní: 1545
ID: 29454
FIDE ID: 303135
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: 1
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Smíchov B 1627 1622 Kůs Pavel LR AAA 0 1277 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Smíchov B 1627 1622 Petkevič Vladimír Dukla F 0 0 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Smíchov B 1627 1622 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad I 1523 1523 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Smíchov B 1627 1622 Miskolczi Otomar Unichess G 0 1250 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Smíchov B 1627 1622 Blahut Aleš ŠK DP Praha F - UniCredit 0 1553 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Smíchov C 1627 1622 Bílek Otakar ŠK Viktoria Žižkov D 0 1668 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Smíchov C 1627 1622 Švadlenka Michal TJ Kobylisy G 1152 1272 1 soutěž
2019/2020 7 Sokol Hostivice "B" 1600 1622 Rujder Tibor ŠK Zdice "B" 1791 1806 0 soutěž
2019/2020 1 Sokol Hostivice "B" 1539 1614 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy "A" 0 1662 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Smíchov C 1618 1674 Kolbušovský Petr ŠK DP Praha H - PORG 0 1293 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Smíchov C 1618 1674 Dlouhý David Šachový klub Bohnice - B 1875 1893 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Smíchov B 1618 1674 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice E 1660 1694 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Smíchov B 1618 1674 Tejkal Jiří Šachový klub Praha 4 "A" 1881 1878 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Smíchov B 1618 1674 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad H 1644 1669 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Smíchov B 1618 1674 Kozák Martin ŠK DP Praha D - EA Hotels 1799 1871 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Hostivice B 1618 1674 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice 0 1543 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Hostivice B 1583 1629 Vokatý František ŠK Velvary 1822 1824 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Hostivice B 1580 1629 Habada Jindřich ŠK Kladno B 1761 1758 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Praha - Smíchov B 1691 1733 Klímek Petr TJ Pankrác F 1815 1812 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Praha - Smíchov B 1691 1733 Krčil Aleš Šachový klub Praha 4 A 1784 1796 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha - Smíchov B 1691 1733 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1820 1826 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Praha - Smíchov C 1691 1733 Klaus Václav GROP D 1970 1970 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Praha - Smíchov C 1691 1733 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1982 1980 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Praha - Smíchov C 1691 1733 Dvořák Bohumil USK Praha B 1939 1883 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha - Smíchov C 1691 1733 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice B 1683 1640 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Praha - Smíchov C 1691 1733 Císař Jiří ŠO Praga Praha B 0 1778 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Praha - Smíchov C 1691 1733 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1885 1858 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Hostivice B 1691 1733 Habada Jindřich ŠK Kladno B 1803 1796 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Hostivice B 1657 1733 Kantořík Radovan Český Lev Kolešovice C 0 0 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Hostivice B 1657 1733 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1643 1634 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Praha - Smíchov E 1676 1691 Líška Milan ŠK Loko Praha C 1855 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Praha - Smíchov E 1676 1691 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice E 1815 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Praha - Smíchov E 1676 1691 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1761 1779 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Praha - Smíchov E 1676 1691 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha E 1716 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Praha - Smíchov E 1676 1691 Hojer Jiří ŠK Viktoria Žižkov D 1600 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Praha - Smíchov E 1676 1691 Krč Štefan Unichess G 1801 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Praha - Smíchov E 1676 1691 Mihál Sergej GROP E 1841 1860 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Praha - Smíchov C 1676 1691 Homolková Ivana SK OAZA Praha D 1605 1615 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Praha - Smíchov C 1676 1691 Klubert Pavel ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Praha - Smíchov C 1676 1691 Jahoda Ladislav DDM Praha 6 B 1936 1892 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Praha - Smíchov C 1676 1691 Janda Jiří Sokol Praha Vršovice Č.B. 1741 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Praha - Smíchov C 1676 1691 Rolinek Jiří SK Rapid Praha A 1573 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Praha - Smíchov C 1676 1691 Kalík Josef ŠK Mlejn A 1524 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Praha - Smíchov C 1676 1691 Poborský Josef USK Praha A 1995 1920 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Praha - Smíchov C 1676 1691 Unichess Ž 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Praha - Smíchov C 1676 1691 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha B 1638 1724 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Praha - Smíchov C 1676 1691 Martirosyan Artyom ŠK Aurora ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Smíchov E 1676 1691 Mukashev Assan ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 2265 2262 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Smíchov E 1676 1691 Kubát Martin Sokol Praha-Kobylisy G 1717 1799 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Smíchov E 1676 1691 Uher Eduard TJ Praga Praha G 1665 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Smíchov C 1676 1691 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy E 1742 1796 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Smíchov C 1676 1691 Drahorádová Zuzana TJ Bohemians Praha E 1635 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Smíchov C 1676 1691 Svoboda Jaroslav GROP D 1678 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Smíchov C 1676 1691 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice E 1815 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Smíchov C 1676 1691 Císař Jiří TJ Praga Praha B 1731 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Smíchov C 1676 1691 Černoušková Alena Unichess F 1622 1725 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Hostivice B 1676 1691 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad D 1681 1678 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Hostivice B 1676 1691 Hofner František ŠK Velvary A 1788 1764 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Hostivice B 1676 1691 Kohout Josef ŠK Rakovník A 1992 1970 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov M 1640 1681 Davídek Bohuslav SK Loko Praha C 1843 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Smíchov M 1640 1681 Vítek Jan TJ Praga Praha C 1791 1734 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov M 1640 1681 Rexa Martin ŠO TJ Dukla Praha D 1840 1840 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Smíchov M 1640 1681 Černý Richard ŠK Černý Baron A 1856 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Smíchov M 1640 1681 Černý Karel Kbelská šachová reprezentace A 1761 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov M 1640 1681 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy D 1873 1876 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov M 1640 1681 Porteš Pavel ŠK Mlejn A 1766 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Smíchov M 1640 1681 Kudrna Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad G 1566 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov C 1640 1681 Šuster Karel Unichess ČSOB G 1100 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Smíchov C 1640 1681 Najman Martin TJ Praga Praha H 1306 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov C 1640 1681 TJ Zora Praha A 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Smíchov C 1640 1681 Zedník Petr Sokol Vršovice F 1531 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Smíchov C 1640 1681 Brejcha Šimon SK OAZA Praha E 1464 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov C 1640 1681 Havlíček Jiří ŠK Bohnice D 1513 1508 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov C 1640 1681 Procházka Ivan USK Praha C 1765 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov C 1640 1681 SK Lokomotiva Radlice D 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Smíchov C 1640 1681 Kmoníček Václav TJ Pankrác G 1429 1 soutěž
2014/2015 10 TJ Sokol Hostivice B 1640 1681 Beneš Karel ŠK Příbram Baník A 1648 1648 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Sokol Hostivice B 1640 1681 Kasl Tomáš ŠK Zdice B 1762 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Sokol Hostivice B 1640 1681 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1621 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Sokol Hostivice B 1640 1681 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1524 1619 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Smíchov B 1695 1619 SK Loko Praha D 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Smíchov B 1695 1619 Ksandr Jan ŠK Viktoria Žižkov C 1428 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Smíchov B 1695 1619 Čavoš Radek Sokol Praha-Vršovice E 1657 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Smíchov B 1695 1619 Pilař Radek Stavby mostů Praha B 1689 1646 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Smíchov C 1695 1619 Hadrava Jaroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1925 1951 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Smíchov C 1695 1619 Broda Alexej ŠK Mlejn B 1467 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Smíchov C 1695 1619 Brndiar Pavel ŠK Viktoria Žižkov D 1736 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Smíchov C 1695 1619 Chloupek Petr Sokol Praha-Kobylisy E 1712 0 soutěž
2013/2014 9 Sokol Hostivice B 1695 1619 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1817 0 soutěž
2013/2014 8 Sokol Hostivice B 1695 1619 Maršálek Miroslav ŠK Jince A 1561 1 soutěž
2013/2014 7 Sokol Hostivice B 1695 1619 Erban Jiří ŠK Zlonice A 2061 2063 0 soutěž
2013/2014 6 Sokol Hostivice B 1695 1619 Matýs Jaroslav ŠK Zdice B 1776 0 soutěž
2013/2014 4 Sokol Hostivice B 1695 1619 Buk Václav Sokol Buštěhrad B 1797 ½ soutěž
2013/2014 1 Sokol Hostivice B 1695 1619 Kubovic Jan ŠK Merkur Kladno B 1339 1 soutěž