Hráč Kameník Robert

Kameník Robert

User Pic
Jméno: Kameník Robert
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1911
Elo mezinárodní: 1938
ID: 11949
FIDE ID: 323870
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1911 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha F 1873 1931 1
2018/2019 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1911 Vít Zdeněk Steinitz-Makabi Praha 1732 1731 1
2018/2019 2 ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1911 Kastner Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov C 1928 1946 1
2017/2018 11 �K DP Praha C - V�FS I 1938 1911 Sargsyan Karen �K Sokol Vy�ehrad E 1938 0 0
2017/2018 7 �K DP Praha C - V�FS I 1938 1911 Bürgermeister Michal Kbel.�ach. reprezentace A 1840 1830 ½
2017/2018 6 �K DP Praha C - V�FS I 1938 1911 Veselý Jaroslav USK Praha A 0 1711 1
2017/2018 5 �K DP Praha C - V�FS I 1938 1911 Hromas Jan �K Viktoria �i�kov B 1936 1945 ½
2017/2018 4 �K DP Praha C - V�FS I 1938 1911 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha D 1726 1725 ½
2017/2018 3 �K DP Praha C - V�FS I 1938 1911 Pauš Marek SK OAZA Praha B 1745 1715 1
2017/2018 2 �K DP Praha C - V�FS I 1938 1911 Hampel Rudolf TJ Kobylisy E 1660 1682 0
2017/2018 1 �K DP Praha C - V�FS I 1938 1911 Hřebíček Petr �K Bohnice A 1838 1829 1
2016/2017 7 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1911 Bürgermeister Michal Kbel.šach. reprezentace A 1840 1830 ½
2016/2017 5 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1911 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov B 1936 1945 ½
2016/2017 4 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1911 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha D 1726 1725 ½
2016/2017 3 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1911 Pauš Marek SK OAZA Praha B 1745 1715 1
2016/2017 2 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1911 Hampel Rudolf TJ Kobylisy E 1660 1682 0
2016/2017 1 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1911 Hřebíček Petr ŠK Bohnice A 1838 1829 1
2015/2016 9 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1874 Žigala Štefan ŠK Teplárna Malešice 1576 ½
2015/2016 8 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1874 Šilhavý Josef TJ Praga Praha G 1583 1
2015/2016 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1874 Pospíšil Pavel ŠK Smíchov E 1294 1
2015/2016 6 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1874 Matys Michal Šachový klub Praha 4 A 1745 1
2015/2016 5 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1874 Bystrickiy Daniil ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 1
2015/2016 4 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1874 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice B 1845 1845 1
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1874 Tyle Petr SK OAZA Praha E 1635 1641 1
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1874 Mlejnek Stanislav Sokol Praha-Kobylisy G 1613 1
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1874 Hlavina Matouš Sokol Nebušice 1520 1467 1
2014/2015 11 Sokol na Mělníce A 1954 1891 Kasalický Petr KŠ Říčany 1925 E 2021 2022 ½
2014/2015 3 Sokol na Mělníce A 1954 1891 Krejčí Patrik ŠK Řevnice A 1597 0
2014/2015 2 Sokol na Mělníce A 1954 1891 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1776 1743 0
2014/2015 1 Sokol na Mělníce A 1954 1891 Žák Jiří DDM Slaný-ŠK Velvary 1776 1753 1
2013/2014 10 Sokol na Mělníce A 1965 1899 Horký Pavel Cayman Pharma C 2018 ½
2013/2014 1 Sokol na Mělníce A 1965 1899 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1771 1755 0
2012/2013 6 Sokol na Mělníce A 1972 1897 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 1
2012/2013 5 Sokol na Mělníce A 1972 1897 Havelka Jan ŠK Řevnice A 1779 1833 ½
2012/2013 4 Sokol na Mělníce A 1972 1897 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1874 1861 ½
2012/2013 3 Sokol na Mělníce A 1972 1897 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1735 1877 1
2012/2013 2 Sokol na Mělníce A 1972 1897 Čuvala Ota TJ AERO Odolena Voda A 1655 1
2012/2013 1 Sokol na Mělníce A 1972 1897 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1890 1903 0
2011/2012 11 Sokol na Mělníce A 1981 1915 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda 1827 1
2011/2012 10 Sokol na Mělníce A 1981 1915 Hochman Jan ŠK Kladno B 2008 1933 ½
2011/2012 9 Sokol na Mělníce A 1981 1915 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1937 1964 ½
2011/2012 5 Sokol na Mělníce A 1981 1915 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1612 1701 0
2011/2012 2 Sokol na Mělníce A 1981 1915 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1865 1882 1
2011/2012 1 Sokol na Mělníce A 1981 1915 Tesař Martin Šachklub Města Dobrovice B 1759 0
2004/2005 11 TJ Bohemians B" 2027 Král David TJ Bonex Teplice A 1859 1
2004/2005 10 TJ Bohemians B" 2027 Lizner Milan TJ PankrácB" 2097 ½
2004/2005 8 TJ Bohemians B" 2027 Netušil Jaroslav Neratovice Nazguls 2019 1
2004/2005 7 TJ Bohemians B" 2027 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1947 0
2004/2005 4 TJ Bohemians B" 2027 Papay Jindřich SK Demas DěčínA" 2026 0
2004/2005 3 TJ Bohemians B" 2027 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1978 1