Hráč Kameník Robert

Kameník Robert

User Pic
Jméno: Kameník Robert
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1907
Elo mezinárodní: 1938
ID: 11949
FIDE ID: 323870
Rok narození: 1975
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1911 Bára Jan ŠK DP Praha I - PORG 1137 1129 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1911 Klímek Petr TJ Pankrác G 1844 1859 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1911 Postránecká Zuzana ŠK Sokol Vyšehrad J 1385 1488 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1911 Preobrazhenskiy Ivan GROP - G 0 0 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1911 Novák Josef ŠK Teplárna Malešice 0 1738 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1889 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha F 1835 1934 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1889 Vít Zdeněk Steinitz-Makabi Praha 1722 1755 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK DP Praha E - VŠFS 1938 1889 Kastner Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov C 1954 1964 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1945 1885 Sargsyan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 1925 0 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1945 1885 Bürgermeister Michal Kbel.šach. reprezentace A 1856 1870 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1945 1885 Veselý Jaroslav USK Praha A 0 1741 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1945 1885 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov B 0 1846 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1945 1885 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha D 1789 1832 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1945 1885 Pauš Marek SK OAZA Praha B 1750 1728 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1945 1885 Hampel Rudolf TJ Kobylisy E 1740 1717 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1945 1885 Hřebíček Petr ŠK Bohnice A 1952 1866 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Martirosyan Ara ŠK Aurora 1627 1810 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Vogl František ŠK Praha - Smíchov C 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Kozlová Lucie Unichess Ž 1591 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Páťal Luboš TJ Pankrác F 1604 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Pauš Marek SK OAZA Praha D 1778 1747 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Kühnl Eduard DDM Praha 6 B 1708 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1721 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha B 1638 1724 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1907 Bürgermeister Michal Kbel.šach. reprezentace A 1813 1815 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1907 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov B 1944 1942 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1907 Uličný Daniel TJ Bohemians Praha D 1733 1728 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1907 Pauš Marek SK OAZA Praha B 1737 1715 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1907 Hampel Rudolf TJ Kobylisy E 1593 1623 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1907 Hřebíček Petr ŠK Bohnice A 1806 1793 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Žigala Štefan ŠK Teplárna Malešice 1576 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Šilhavý Josef TJ Praga Praha G 1583 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Pospíšil Pavel ŠK Smíchov E 1294 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Matys Michal Šachový klub Praha 4 A 1760 1745 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Bystrickiy Daniil ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1858 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice B 1845 1845 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Tyle Petr SK OAZA Praha E 1635 1641 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Mlejnek Stanislav Sokol Praha-Kobylisy G 1613 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 Hlavina Matouš Sokol Nebušice 1520 1467 1 soutěž
2014/2015 11 Sokol na Mělníce A 1954 1891 Kasalický Petr KŠ Říčany 1925 E 2021 2022 ½ soutěž
2014/2015 3 Sokol na Mělníce A 1954 1891 Krejčí Patrik ŠK Řevnice A 1597 0 soutěž
2014/2015 2 Sokol na Mělníce A 1954 1891 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1776 1743 0 soutěž
2014/2015 1 Sokol na Mělníce A 1954 1891 Žák Jiří DDM Slaný-ŠK Velvary 1776 1753 1 soutěž
2013/2014 10 Sokol na Mělníce A 1965 1899 Horký Pavel Cayman Pharma C 2018 ½ soutěž
2013/2014 1 Sokol na Mělníce A 1965 1899 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1771 1755 0 soutěž
2012/2013 6 Sokol na Mělníce A 1972 1897 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice A 1810 1813 1 soutěž
2012/2013 5 Sokol na Mělníce A 1972 1897 Havelka Jan ŠK Řevnice A 1779 1833 ½ soutěž
2012/2013 4 Sokol na Mělníce A 1972 1897 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1874 1861 ½ soutěž
2012/2013 3 Sokol na Mělníce A 1972 1897 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1735 1877 1 soutěž
2012/2013 2 Sokol na Mělníce A 1972 1897 Čuvala Ota TJ AERO Odolena Voda A 1655 1 soutěž
2012/2013 1 Sokol na Mělníce A 1972 1897 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1890 1903 0 soutěž
2011/2012 11 Sokol na Mělníce A 1981 1915 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda 1827 1 soutěž
2011/2012 10 Sokol na Mělníce A 1981 1915 Hochman Jan ŠK Kladno B 2008 1933 ½ soutěž
2011/2012 9 Sokol na Mělníce A 1981 1915 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1937 1964 ½ soutěž
2011/2012 5 Sokol na Mělníce A 1981 1915 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1612 1701 0 soutěž
2011/2012 2 Sokol na Mělníce A 1981 1915 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1865 1882 1 soutěž
2011/2012 1 Sokol na Mělníce A 1981 1915 Tesař Martin Šachklub Města Dobrovice B 1759 0 soutěž
2004/2005 11 TJ Bohemians B" 2027 Král David TJ Bonex Teplice A 1859 1 soutěž
2004/2005 10 TJ Bohemians B" 2027 Lizner Milan TJ PankrácB" 2097 ½ soutěž
2004/2005 8 TJ Bohemians B" 2027 Netušil Jaroslav Neratovice Nazguls 2019 1 soutěž
2004/2005 7 TJ Bohemians B" 2027 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1947 0 soutěž
2004/2005 4 TJ Bohemians B" 2027 Papay Jindřich SK Demas DěčínA" 2026 0 soutěž
2004/2005 3 TJ Bohemians B" 2027 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1978 1 soutěž