Hráč Bartoš Pavel

Bartoš Pavel

User Pic
Jméno: Bartoš Pavel
Oddíl: ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1596
Elo mezinárodní: 1631
ID: 5991
FIDE ID: 344885
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1628 1604 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1723 1722 ½
2018/2019 8 ŠK Liběhrad B 1628 1604 Vokatý František ŠK Velvary 1810 1838 0
2018/2019 7 ŠK Liběhrad B 1628 1604 Žáček Petr TJ Hostivice B 1536 1443 ½
2018/2019 6 ŠK Liběhrad B 1628 1604 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1892 1780 0
2018/2019 1 ŠK Liběhrad B 1628 1604 Seidl Vladislav TJ Kralupy nad Vltavou C 1596 1503 ½
2017/2018 9 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1628 1612 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad B 1513 1680 0
2017/2018 8 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1628 1612 Sladká Hana ŠK Zlonice A 0 1624 ½
2017/2018 7 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1628 1612 Hůrka Jiří ŠK Kladno B 0 1756 ½
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1628 1612 Hejda Václav Český Lev Kolešovice C 1715 1706 0
2017/2018 4 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1628 1612 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad A 1688 1642 ½
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1628 1612 Spousta Jan TJ Hostivice B 1813 1914 0
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1649 1627 Spilka Jiří ŠK Rakovník A 1970 1781 0
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1628 1612 Drahorádová Zuzana ŠK Medvědi Zvole A 1705 1692 0
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1649 1627 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1583 1529 0
2016/2017 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1612 1603 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice A 1910 1940 0
2016/2017 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1612 1603 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1938 1938 0
2015/2016 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1612 1603 Lang David Sokol Buštěhrad C 1422 1422 1
2015/2016 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1612 1603 Hoch Václav Cayman Pharma Neratovice G 1633 ½
2015/2016 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1612 1603 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1590 1607 ½
2015/2016 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1612 1603 Kantořík Pavel TJ Český Lev Kolešovice C 1600 0
2015/2016 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1612 1603 Svoboda Tomáš T J. AERO Odolena Voda "B" 1358 ½
2015/2016 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1612 1603 Hrdlička Jan ŠK Zlonice 1879 1879 0
2014/2015 10 ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 Kabát Jiří ŠO Stochov 1749 ½
2014/2015 8 ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad E 1507 1654 0
2014/2015 7 ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad C 1730 1779 1
2014/2015 6 ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 Seiner František ŠK Kralupy D 1745 1653 ½
2014/2015 5 ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda B 1578 1578 0
2014/2015 4 ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 Beneš Matěj ŠK Velvary B 1000 1
2014/2015 3 ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 Buk Václav Sokol Buštěhrad D 1816 ½
2014/2015 2 ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 Kincl Ondřej Caissa Úholičky D 1250 ½
2014/2015 1 ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1594 1513 0
2014/2015 10 ŠK Liběhrad Libčice A 1612 1612 Čuvala Ota TJ AERO Odolena Voda A 1621 1
2014/2015 9 ŠK Liběhrad Libčice A 1612 1612 Kulička Jan Caissa Úholičky C 1298 ½
2014/2015 5 ŠK Liběhrad Libčice A 1612 1612 Verner Jaromír ŠK Rakovník C 1425 ½
2013/2014 11 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1623 1595 Hrnčíř František Caissa Úholičky C 1634 1
2013/2014 10 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1623 1595 Barčák Jaroslav TJ Kralupy nad Vltavou C 1654 ½
2013/2014 9 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1623 1595 Kylar Miroslav TJ AERO Odolena Voda A 1916 1885 0
2013/2014 8 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1623 1595 Hoch Václav TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1647 1
2013/2014 7 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1623 1595 Vrána Karel Cayman Pharma D 1663 1
2013/2014 5 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1623 1595 Pauch Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1981 2034 0
2013/2014 4 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1623 1595 Valtera Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1959 1885 0
2013/2014 3 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1623 1595 Jankovský Zbyněk ŠK Spartak Čelákovice A 1553 1
2013/2014 2 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1623 1595 Zámorský Ladislav TcJ Sokol na Mělníce B 1778 1786 0
2012/2013 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1643 1603 Aron Oto Caissa Úholičky B 1769 1778 0
2012/2013 10 ŠK Liběhrad Libčice A 1643 1603 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice A 1602 0
2012/2013 9 ŠK Liběhrad Libčice A 1643 1603 Hoch Václav TJ AERO Odolena Voda A 1691 1
2012/2013 4 ŠK Liběhrad Libčice A 1643 1603 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1811 0
2012/2013 3 ŠK Liběhrad Libčice A 1643 1603 Nejedlý Jiří TJ Neratovice B 1803 0
2011/2012 10 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1643 1586 Vrána Karel TJ Neratovice C 1648 ½
2011/2012 5 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1643 1586 Kotrouš Vlastimil Sokol Pečky B 1532 ½
2011/2012 3 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1643 1586 Sedlatý Josef Karbo Benátky n/Jiz. A 1577 ½
2010/2011 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1674 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1917 0
2010/2011 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1674 Urban Tomáš Český lev Kolešovice A 1751 0
2010/2011 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1674 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce A 1737 0
2010/2011 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1674 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice A 1878 0
2010/2011 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1674 Rýdl Adolf TJ Neratovice B 1766 ½
2009/2010 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1692 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda 1657 0
2009/2010 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1692 Matas Stanislav TJ Sokol na Mělníce B 1711 0
2009/2010 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1692 Žamboch Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1733 1
2009/2010 5 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1692 Parpel Petr TJ Neratovice B 1822 0
2009/2010 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1692 Kála Ondřej SK DDM Slaný 1554 ½
2009/2010 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1692 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1954 0
2008/2009 11 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1553 Kála Ondřej SK DDM Slaný "A" 1608 ½
2008/2009 10 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1553 Gýra Jiří TJ Aero Odolena Voda 1754 0
2008/2009 9 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1553 Nedvěd Pavel ŠK Kladno "B" 1758 0
2008/2009 6 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1553 Orel Aleš NOVA Kladno "A" 1665 0
2008/2009 5 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1553 Margaritov Margarit Slovan Velvary 1677 ½
2008/2009 4 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1553 Svítek Miroslav TJ Sokol na Mělníce "B" 1547 ½
2008/2009 2 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1553 Morávek Jakub ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1499 0
2008/2009 1 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1553 Hataš Radim Caissa Úholičky "C" 1616 0
2007/2008 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1549 Morávek Jakub MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1504 0
2007/2008 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1549 Karafiát Václav Šachklub města Dobrovice "B" 1441 1
2007/2008 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1549 Tunega František Caissa Úholičky "C" 1736 0
2007/2008 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1549 Margaritov Margarit Slovan Velvary 1672 0
2007/2008 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1549 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad 1671 0
2007/2008 5 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1549 DDM Mělník 1
2007/2008 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1549 Skok Leoš TJ Aero Odolena Voda 1809 ½
2007/2008 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1549 Panica Martin SK DDM Slaný 1319 ½
2007/2008 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1549 Lanšperk Zdeněk ŠK Hotel Merkur Kladno 1705 ½
2006/2007 10 Sokol Libčice n/Vl 1586 Zoula Miroslav ŠO Stochov 1349 ½
2006/2007 9 Sokol Libčice n/Vl 1586 Kála Ondřej SK DDM Slaný 1563 0
2006/2007 8 Sokol Libčice n/Vl 1586 Aron Oto Caissa Úholičky C 1521 0
2006/2007 7 Sokol Libčice n/Vl 1586 Šoltysová Andrea ŠK Dobrovice B 1324 ½
2006/2007 6 Sokol Libčice n/Vl 1586 Dolejší Filip ŠK Kralupy n/Vlt C 1
2006/2007 5 Sokol Libčice n/Vl 1586 Turský Matyáš TJ Sokol Hostivice 1601 0
2006/2007 4 Sokol Libčice n/Vl 1586 Kárník Miroslav TJ Neratovice B 1
2006/2007 3 Sokol Libčice n/Vl 1586 Vedral Jaroslav TJ Slovan Velvary 1733 0
2006/2007 2 Sokol Libčice n/Vl 1586 Mikulík Eduard DDM Mělník 1560 1
2006/2007 1 Sokol Libčice n/Vl 1586 Polcar Ladislav AERO Odolena Voda 1720 0
2005/2006 11 Libčice n/Vltavou 1583 Formánek Jan DIAREA Neratovice 1655 0
2005/2006 10 Libčice n/Vltavou 1583 Popelka Pavel Kralupy n/Vlt B 1852 0
2005/2006 9 Libčice n/Vltavou 1583 Hejzlar Martin Kralupy n/Vlt C 1594 ½
2005/2006 7 Libčice n/Vltavou 1583 Garšic Petr Bakov n/Jizerou B 2144 ½
2005/2006 5 Libčice n/Vltavou 1583 Kejdana Pavel Spartak Čelákovice 1397 ½
2005/2006 4 Libčice n/Vltavou 1583 Rádl Josef Brandýs n/Labem 1502 0
2005/2006 3 Libčice n/Vltavou 1583 Staněk František Sokol Tišice 1753 1
2005/2006 2 Libčice n/Vltavou 1583 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1716 0
2005/2006 1 Libčice n/Vltavou 1583 Staněk Václav Aero Odolena Voda 1924 ½
2004/2005 11 Sokol Libčice 1597 Bačo Ján ŠO Stochov 1737 0
2004/2005 9 Sokol Libčice 1597 Růžička Václav ŠK Kladno D 1568 ½
2004/2005 8 Sokol Libčice 1597 Bouda Karel SK DDM Slaný 1715 ½
2004/2005 7 Sokol Libčice 1597 Žáček Petr NOVA Kladno A 1
2004/2005 6 Sokol Libčice 1597 Nipča Miroslav Sokol Hostivice 1942 0
2004/2005 5 Sokol Libčice 1597 Popelka Pavel Easy E Kralupy B 1858 0
2004/2005 4 Sokol Libčice 1597 Urban Tomáš Č. Lev Kolešovice 1361 0
2004/2005 3 Sokol Libčice 1597 Blažek Jaroslav ŠK Kladno C 1773 ½
2003/2004 5 Libčice n/Vltavou 1604 Spěváček Jiří NOVA Kladno A" 1650 0