Hráč Volaninová Šárka

Volaninová Šárka

User Pic
Jméno: Volaninová Šárka
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1695
Elo mezinárodní: 1704
ID: 39671
FIDE ID: 384208
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 Náměšť nad Oslavou A 1689 1690 Radvanovský Petr TJ Žďár nad Sázavou B 0 1653 ½ soutěž
2019/2020 1 Náměšť nad Oslavou A 1695 1697 Ciešlak Leszek Pivovar Dalešice 1849 1854 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1689 1690 Pokorný Alois ŠK Caissa Třebíč B 0 1507 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1689 1690 Klubal Jiří TJ Jiskra Humpolec B 1974 1923 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1689 1690 Kovařík Vít Gambit Jihlava D 0 1139 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1689 1697 Havelka Vladislav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 0 1416 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1695 1697 Smejkal Mojmír TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1866 1604 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 1684 1702 Štork Rostislav ŠK Caissa Třebíč B 1728 1737 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1684 1702 Vinopal Vít TJ Žďár nad Sázavou B 0 1136 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1684 1702 Zeman Jan TJ Spartak Velká Bíteš 0 1557 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Caissa Třebíč C 1680 1735 Alinger Jiří Spartak Pelhřimov B 1403 1546 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Caissa Třebíč C 1698 1735 Daniel Michal Gambit Jihlava C 0 1543 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Caissa Třebíč C 1680 1735 Volanin Jaromír ŠK Světlá nad Sázavou B 1726 1690 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Caissa Třebíč C 1664 1736 Vondra Aleš SŠK Cejle 1718 1705 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1692 1735 Jána Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1837 1879 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1698 1735 Šilhan Josef Spartak Velké Meziříčí 1577 1631 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1680 1735 Kříž Vojtěch TJ Jiskra Humpolec A 1671 1712 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1680 1735 Vondra Aleš Gambit Jihlava B 1716 1712 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1680 1735 Linhart Jaroslav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1753 1727 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1692 1735 Bařina Vít Gambit Jihlava C 1822 1822 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1698 1735 Šilhan Josef TJ Spartak Velká Bíteš 1577 1631 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1680 1735 Kříž Vojtěch TJ Jiskra Humpolec B 1671 1712 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1680 1735 Došek Karel Gambit Jihlava D 0 1598 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1664 1736 Pelikán Petr TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 0 1533 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 1740 1731 Mottl Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1361 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1740 1731 Zelený Tomáš ŠK Caissa Třebíč B 1238 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1740 1731 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí 1498 1601 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1740 1731 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou 1625 1618 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1740 1731 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov A 1548 1636 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1740 1731 Bajer Jiří Gambit Jihlava B 1863 1877 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1740 1731 Dvořák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1512 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1740 1731 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa Třebíč B 1843 1831 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1740 1731 Klubal Jiří TJ Jiskra Humpolec A 1632 1641 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1740 1731 Slavětínský Jaroslav TJ Spartak Pelhřimov A 1859 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1740 1731 Hejsek Lukáš Bohemians Praha B 1657 1583 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1740 1731 Žižka Petr Bohemians Praha A 1957 1969 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1740 1731 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1693 1621 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1740 1731 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1957 1924 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1740 1731 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim B 1635 1800 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1740 1731 Zeman Matyáš Hraničář Horní Stropnice 1988 1978 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1740 1731 Šťastná Martina Šachklub Tábor B 1461 1513 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1740 1731 Rybín Jan Šachklub Tábor A 1724 1739 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1740 1731 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec 1951 1900 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1740 1731 Matys Jakub KŠ Říčany 1925 C 1527 1511 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1740 1731 Smolík Aleš KŠ Říčany 1925 B 1549 1638 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1740 1731 Miřátský Petr SŠK Cejle 1697 1747 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Žďár nad Sázavou B 1740 1731 Košut Tomáš Silko Gambit Jihlava D 1833 1857 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou C 1740 1731 Skořepa Jakub Silko Gambit Jihlava C 1895 1904 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou C 1740 1731 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou C 1900 1902 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou C 1740 1731 Ptáček Jan TJ Jiskra Humpolec B 1745 1782 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Světlá nad Sázavou C 1740 1731 Blažek Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1789 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou C 1740 1731 Košut Tomáš ŠK Caissa Třebíč C 1833 1857 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou C 1740 1731 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou B 1990 2019 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou C 1740 1731 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1771 1780 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou C 1740 1731 Cvach Zbyněk SŠK Cejle 1392 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou C 1740 1731 Miřátský Petr TJ Spartak Pelhřimov B 1697 1747 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1534 1504 Janák Libor ŠK Caissa Třebíč "C" 1657 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1534 1504 Velc Luděk SŠK Cejle 1541 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1534 1504 Fiala Zdeněk ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1982 1968 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1534 1504 Váňa Lubomír Jiskra Humpolec "B" 1446 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1534 1504 Prášil Pavel TJ Zďár nad Sázavou "C" 1658 1643 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1534 1504 Novotný Tomáš TJ Spartak Pelhřimov "B" 1621 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1534 1504 Alinger Jiří TJ Spartak Pelhřimov "C" 1562 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1534 1504 Polanský Jiří Silko Gambit Jihlava "C" 1781 1797 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1534 1504 Váňa Lubomír TJ Jiskra Humpolec A 1446 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1534 1504 Zabloudil Luděk TJ Spartak Pelhřimov A 1463 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 Chajda Patrik KŠ Říčany 1925 B 1634 1637 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 Vystrčil Martin KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 Kunc Jan ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1808 1889 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 Krč Michal Gambit Jihlava 1332 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 Novák Martin Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 Zedník Matěj Šachklub Tábor B 1469 1469 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 Dolanský Lukáš Šachklub Tábor A 1713 1890 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 Krčil Aleš Jiskra Humpolec 1716 1778 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 Helebrand František TJ Spartak Vlašim B 1655 1703 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 Jelínek Michal SK OAZA Praha B 1904 1956 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Světlá nad Sáz. B 1270 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou "B" 1642 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Světlá nad Sáz. B 1270 Bazala Vladimír ŠK Caissa Třebíč "C" 1812 1760 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Světlá nad Sáz. B 1270 Zadina Vít Jiskra Humpolec "B" 1389 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Světlá nad Sáz. B 1270 Sokolovská Jitka TJ Spartak Pelhřimov "B" 1449 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Světlá nad Sáz. B 1270 Mach Radek TJ Spartak Pelhřimov "C" 1250 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Světlá nad Sáz. B 1270 Fousek Jiří Gambit Jihlava "C" 1659 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Světlá nad Sáz. B 1270 Fousek Jan TJ Žďár nad Sázavou "C" 1250 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1270 Zedník Matěj ŠACHklub Tábor C 1250 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Světlá nad Sázavou 1270 Doležalová Lada ŠACHklub Tábor B 1610 1441 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1270 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1488 1510 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Světlá nad Sázavou 1270 Remeš Šimon KŠ Říčany 1925 B 1409 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Světlá nad Sázavou 1270 Heger Jan KŠ Říčany 1925 C 1250 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Světlá nad Sázavou 1270 Otruba Marek KŠ Říčany 1925 A 1568 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1270 Havelka Jonáš QCC České Budějovice A 1677 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Světlá nad Sázavou 1270 Žondecká Alexandra QCC České Budějovice B 1100 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Světlá nad Sázavou 1270 Klubal Jiří Protect.cz Humpolec 1544 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Světlá nad Sázavou 1270 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Světlá nad Sázavou 1270 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 1250 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1270 Hyrš Martin Jiskra Havlíčkův Brod D 1330 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1270 Brož Petr ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1504 1463 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1270 Zadina Vít Jiskra Humpolec C 1389 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1270 Mach Radek Spartak Pelhřimov D 1250 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1270 Štůla Petr Jiskra Havlíčkův Brod D 1426 1418 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1270 Suchomel Jaromír ŠK SB Světlá nad Sáz. D 1264 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1270 Ptáček Vladimír Jiskra Humpolec C 1100 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. C 1270 Kopřiva Luboš Spartak Pelhřimov D 1000 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1000 Domkář František ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1000 Kokrda Stanislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1250 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1000 Krošová Petra SFiala Gambit Jihlava E 1440 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1000 Štůla Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1314 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1000 Rabens Samuel ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1000 Štůla Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod D 1314 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1000 Klubal Jiří Jiskra Humpolec C 1250 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1000 Kohout Miloslav Jiskra Humpolec B 1387 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1000 Krošová Petra SFiala Gambit Jihlava E 1440 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1000 Daniel Michal SFiala Gambit Jihlava D 1521 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou C 1000 Rabens Samuel ŠK SB Světlá nad Sázavou D 1000 1 soutěž