Hráč Rathouský Jakub

Rathouský Jakub

User Pic
Jméno: Rathouský Jakub
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1661
Elo mezinárodní: 1775
ID: 28717
FIDE ID: 364169
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 1791 1655 Suchomelová Simona TJ Štefanydes Polička 1757 1774 ½
2012/2013 10 Stříbrná Skalice A 1791 1655 Horák Vladimír TJ Spartak Vlašim B 2003 1972 0
2012/2013 7 Stříbrná Skalice A 1791 1655 Vocilka Jiří TJ Sparta Kutná Hora B 1880 1898 0
2012/2013 5 Stříbrná Skalice A 1791 1655 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1643 1
2012/2013 4 Stříbrná Skalice A 1791 1655 Procházka Petr Sokol Neveklov A 1974 2008 ½
2012/2013 2 Stříbrná Skalice A 1791 1655 Macků Emil TcJ Sokol Benešov A 1963 1951 0
2012/2013 1 Stříbrná Skalice A 1791 1655 Novák Jiří SK Slavoj Čáslav A 1999 1971 0
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 1791 1655 Suchomelová Simona TJ Štefanydes Polička 1757 1774 ½
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 1791 1655 Pýchová Nela TRW Autoelektronika Vlašim 1795 1916 0
2011/2012 10 KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 Hlaváček Ondřej QCC České Budějovice A 1758 1752 0
2011/2012 9 KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 Zeman Matyáš QCC České Budějovice B 1384 1
2011/2012 8 KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 Novák Lukáš Šachklub Tábor A 1673 1564 ½
2011/2012 7 KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 Horák Martin Spartak Vlašim B 1671 1
2011/2012 6 KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 Skořepa Tomáš SFIALA Gambit DDM Jihlava 1657 1724 0
2011/2012 5 KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1783 1783 0
2011/2012 4 KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1771 1727 ½
2011/2012 3 KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1851 1875 0
2011/2012 2 KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha B 1556 ½
2011/2012 1 KŠ Říčany 1925 B 1899 1899 Petr Jan TJ Bohemians Praha A 1961 1969 0
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1899 1899 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice B 1966 ½
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1899 1899 Horák Vladimír ŠK Pravonín 2012 1987 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1899 1899 Fiala Jan Sokol Český Brod B 1932 1935 ½
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1899 1899 Macků Emil TJ Sokol Benešov 1995 1948 0
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1899 1899 Vokolek Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora B 1868 1883 0
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1899 1899 Pech Hynek Sokol Kolín D 1807 1789 ½
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1899 1899 Makeš Martin Dolní Kralovice A 2133 2072 0
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1899 1899 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1799 1766 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1899 1899 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1784 0
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1584 Havelka Jan ŠK Řevnice A 1337 0
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 E 1584 Zvára Filip TJ Spartak Vlašim B 1511 1
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 E 1584 Mejzlík Jiří Spartak Dolní Kralovice A 1524 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1584 Turický David ŠK Zdice A 1649 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1584 Veselý Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1000 1
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1584 Turek František Klub šachistů Říčany 1925 F 1488 1
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 A 1584 Ždych Daniel Spartak Vlašim B 1250 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 A 1584 Schachinger Petr ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1250 1
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 A 1584 Nguyen Thai Dai Vu ŠK Praha - Smíchov A 1250 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 A 1584 Hanzlík Adam ŠK Řevnice 1100 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 A 1584 Kříž Vojtěch PROTECT.CZ Humpolec 1250 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 A 1584 Pibil Tomáš Jiskra Havlíčkův Brod 1250 1
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 A 1584 Zemenová Veronika Klub šachistů Říčany 1925 B 1100 1
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1584 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1901 1
2009/2010 7 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1523 Zrůst Tomáš Sokol Kolín D 1574 0
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany D 1523 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 1459 1
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany D 1523 Kuta Lukáš TJ Sokol Sendražice A 1313 1
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany D 1523 Švec Stanislav Sokol Český Brod B 1392 1
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany D 1523 Král Pavel TJ Sokol Benešov 1697 1
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany D 1523 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky A 1580 0
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany D 1523 Krejčiříková Martina Spartak Vlašim B 1569 0
2009/2010 10 Biomedica Říčany B 1523 Strádal Pavel Jiskra Humpolec 1447 0
2009/2010 7 Biomedica Říčany B 1523 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Brno A 1744 0
2009/2010 6 Biomedica Říčany B 1523 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 1898 0
2009/2010 5 Biomedica Říčany B 1523 Krupička Josef ŠK Smíchov - Praha A 1372 ½
2009/2010 4 Biomedica Říčany B 1523 Franěk Jan TJ Bohemians Praha 1750 0
2009/2010 3 Biomedica Říčany B 1523 Vopěnka Štěpán Spartak Vlašim B 1499 1
2009/2010 2 Biomedica Říčany B 1523 Skalický Tomáš Biomedica Říčany A 1946 0
2009/2010 1 Biomedica Říčany B 1523 Žádník Jiří Biomedica Říčany C 1250 ½
2008/2009 11 Biomedica Říčany E 1429 Michálek Miloš Sokol Pečky A 1586 1
2008/2009 9 Biomedica Říčany E 1429 Křepelka Petr Sokol Sendražice B 1612 0
2008/2009 8 Biomedica Říčany E 1429 Breth Viktor Slavoj Čáslav 1618 1
2008/2009 7 Biomedica Říčany E 1429 Jukl Karel JAWA Brodce B 1602 ½
2008/2009 6 Biomedica Říčany E 1429 Bednařík Radovan Kostelec nad Černými lesy B 1737 ½
2008/2009 11 Biomedica Říčany B 1429 Walek Petr TJ Náměšťnad Oslavou 1489 0
2008/2009 10 Biomedica Říčany B 1429 Nguyenová Adéla TRW Autoelektronika Vlašim 1617 ½
2008/2009 9 Biomedica Říčany B 1429 Glaserová Lucie ŠO DKV České Budějovice 1480 1
2008/2009 8 Biomedica Říčany B 1429 Novák Lukáš ŠACHklub Tábor 1330 ½
2008/2009 7 Biomedica Říčany B 1429 Franěk Jan TJ Bohemians Praha 1403 ½
2008/2009 6 Biomedica Říčany B 1429 Macková Veronika ŠK Smíchov - Praha A 1421 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany B 1429 Luxemburk Jan Biomedica Říčany C 1250 1
2008/2009 2 Biomedica Říčany B 1429 Krejčí Patrik ŠK Řevnice 1305 0
2008/2009 1 Biomedica Říčany B 1429 Smutná Eva DDM Praha 6 A 1357 1
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 1250 Katrincová Lucie Sokol Bedřichov 1100 0
2006/2007 11 Biomedica Říčany G 1250 Zvára Filip Spartak Vlašim C 1250 ½
2006/2007 8 Biomedica Říčany G 1250 Fulín Václav Sokol Benešov C 1
2003/2004 9 Slavoj Čerčany Horák Štěpán Spartak Vlašim D 0