Hráč Houška František

Houška František

User Pic
Jméno: Houška František
Oddíl: TJ Štefanydes Polička
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1195
Elo mezinárodní: 1124
ID: 7983
FIDE ID: 304298
Rok narození: 1939
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 TJ Stefanydes Policka C 1130 1199 Roub Radek Zelezne hory 1290 1282 0
2017/2018 9 TJ Stefanydes Policka B 1136 1213 Bulva František SK Svitavy 1404 1410 0
2017/2018 8 TJ Stefanydes Policka B 1136 1213 Bém Tomáš SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1487 1512 0
2017/2018 5 TJ Stefanydes Policka D 1146 1213 Holásek Tomáš SK Usti nad Orlici E 1131 1101 0
2015/2016 11 TJ Štefanydes Polička D 1181 1253 Chudý Vladimír Šachový spolek Železné hory 1223 ½
2015/2016 10 TJ Štefanydes Polička D 1181 1253 Chvojka Jan TJ ŠO Chrudim B 1408 1336 0
2015/2016 9 TJ Štefanydes Polička D 1181 1253 Urválek Michal Jiskra Heřmanův Městec 1410 1393 0
2015/2016 8 TJ Štefanydes Polička D 1181 1253 Štekl Filip ŠK Rapid Pardubice E 1228 1
2015/2016 6 TJ Štefanydes Polička D 1181 1253 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1599 1558 0
2015/2016 4 TJ Štefanydes Polička D 1181 1253 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř B 1668 1792 0
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička D 1181 1253 Zmek Jaroslav Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 0
2015/2016 7 TJ Štefanydes Polička E 1181 1253 Jasanský Karel TJ Sokol Němčice 1687 1709 0
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička E 1181 1253 Chládek Josef TJ Lanškroun C 1187 0
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička E 1181 1253 Obermajerová Gabriela ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1090 0
2015/2016 4 TJ Štefanydes Polička E 1181 1253 Šejnoha Jan ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1087 1
2014/2015 6 TJ Štefanydes Polička F 1293 1291 Kašpar Jiří TJ Štefanydes Polička E 0
2014/2015 4 TJ Štefanydes Polička F 1293 1291 Petrželka Karel TJ Sokol Němčice 1877 1883 0
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička F 1293 1291 Profousová Věra TJ Sokol Krouna 1000 ½
2014/2015 10 TJ Štefanydes Polička D 1293 1291 Krejčí Milan ŠK Rapid Pardubice E 0
2013/2014 2 TJ Štefanydes Polička E 1336 Profousová Věra TJ Sokol Krouna 1000 0
2013/2014 11 TJ Štefanydes Polička D 1336 Formánek Matěj 2222 ŠK Polabiny D 1250 0
2013/2014 9 TJ Štefanydes Polička D 1336 Vojanec Hynek ŠO Hlinsko 1558 1709 0
2012/2013 8 TJ Štefanydes Polička F 1346 Bušina Vilém Sokol Městečko Trnávka 1512 0
2012/2013 7 TJ Štefanydes Polička F 1346 Dubišar Jiří TJ Sokol Němčice 1000 1
2012/2013 5 TJ Štefanydes Polička F 1346 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko C 0
2012/2013 4 TJ Štefanydes Polička F 1346 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun C 1349 ½
2012/2013 8 TJ Štefanydes Polička C 1346 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny F 1485 1593 ½
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička C 1346 Michal Milan TJ CHS Chotěboř B 1788 0
2012/2013 4 TJ Štefanydes Polička C 1346 Čáp Květoslav Rapid Pardubice E 1355 0
2011/2012 9 TJ Štefanydes Polička F 1349 Hábík Jiří ŠK Svitavy C 1100 ½
2011/2012 8 TJ Štefanydes Polička F 1349 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1675 0
2011/2012 4 TJ Štefanydes Polička F 1349 Pressl Ladislav ŠK Svitavy B 1566 0
2011/2012 3 TJ Štefanydes Polička F 1349 Doseděl Marek TJ Jiskra Litomyšl C 0
2011/2012 1 TJ Štefanydes Polička F 1349 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička E 1250 0
2011/2012 10 TJ Štefanydes Polička C 1349 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny D 1705 1729 0
2011/2012 9 TJ Štefanydes Polička C 1349 Indrová Jana ŠO DDM Hlinsko 1552 0
2011/2012 8 TJ Štefanydes Polička C 1349 Michal Milan TJ CHS Chotěboř B 1772 0
2011/2012 7 TJ Štefanydes Polička C 1349 Zelený František TJ ŠO Chrudim C 1558 1
2011/2012 5 TJ Štefanydes Polička C 1349 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1554 0
2010/2011 9 TJ Štefanydes Polička "F" 1250 Klejch František TJ Jiskra Litomyšl "C" 1282 0
2010/2011 8 TJ Štefanydes Polička "F" 1250 Hubený Pavel TJ Sokol Krouna 1825 ½
2010/2011 7 TJ Štefanydes Polička "F" 1250 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1599 ½
2010/2011 6 TJ Štefanydes Polička "F" 1250 Bušina Vilém Sokol Městečko Trnávka 1549 ½
2010/2011 5 TJ Štefanydes Polička "F" 1250 Hrančík Martin Sokol Krucemburk 1493 0
2010/2011 3 TJ Štefanydes Polička "F" 1250 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička "E" 1100 0
2010/2011 2 TJ Štefanydes Polička "F" 1250 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička "D" 1736 0
2010/2011 1 TJ Štefanydes Polička "F" 1250 Křeček Jiří ŠK Svitavy "B" 1100 0
2009/2010 10 TJ Štefanydes Polička E"" 1250 Vencl Jiří Lokomotiva Česká Třebová C"" 1250 ½
2009/2010 9 TJ Štefanydes Polička E"" 1250 Velešík Marian ŠK Svitavy B"" 1369 0
2009/2010 8 TJ Štefanydes Polička E"" 1250 Ninger Karel TJ Jiskra Litomyšl B"" 1611 0
2009/2010 7 TJ Štefanydes Polička E"" 1250 Bednář Roman TJ Jiskra Litomyšl C"" 1000 1
2009/2010 6 TJ Štefanydes Polička E"" 1250 Hubinka Lukáš TJ Sokol Němčice 1000 0
2009/2010 5 TJ Štefanydes Polička E"" 1250 Vích Roman Lokomotiva Česká Třebová D"" 1000 0
2009/2010 4 TJ Štefanydes Polička E"" 1250 Žůrek Oldřich Sokol Městečko Trnávka 1000 0
2009/2010 3 TJ Štefanydes Polička E"" 1250 Šulc Marek ŠK Svitavy C"" 1250 0
2009/2010 2 TJ Štefanydes Polička E"" 1250 Pecka Jakub TJ Štefanydes Polička F"" 1100 ½
2009/2010 1 TJ Štefanydes Polička E"" 1250 Schaffer David TJ Štefanydes Polička D"" 1475 0
2008/2009 11 TJ Štefanydes Polička B 1250 Čoček Oldřich ŠK Rapid Teenagers 1000 0
2008/2009 10 TJ Štefanydes Polička B 1250 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1881 0
2008/2009 7 TJ Štefanydes Polička B 1250 Kůs Martin TJ ŠO a DDM Chrudim C 1697 ½
2008/2009 4 TJ Štefanydes Polička B 1250 Hofmanová Vilma 2222 ŠK Polabiny F 1000 0
2008/2009 3 TJ Štefanydes Polička B 1250 Chadima Jan Spartak Choceň B 1000 1
2006/2007 1 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 1250 Kuchynka Luboš ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2070 0
2006/2007 4 TJ Štefanydes Polička E"" 1250 Král Miloš Dymák Heřmanův Městec B"" 1702 0
2005/2006 11 Štefanydes Polička D 1250 Šilar Karel Sokol Horní Čermná B 1510 0
2005/2006 6 Štefanydes Polička D 1250 Racek Josef Sokol Němčice 1577 0
2004/2005 11 Štefanydes Polička C 1250 Mazura Jaroslav SK Žamberk C 1612 0
2004/2005 9 Štefanydes Polička C 1250 Šlégr Miloslav Spartak Choceň B 1471 0
2004/2005 3 Štefanydes Polička C 1250 Bureš Vladimír Sokol Městečko Trnávka 1670 0
2003/2004 9 Štefanydes Polička B 1250 Svoboda Jiří SK Žamberk B 1000 1