Hráč Němec Zdeněk

Němec Zdeněk

User Pic
Jméno: Němec Zdeněk
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1961
Elo mezinárodní: 2013
ID: 1927
FIDE ID: 321729
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 7 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1979 Hladík Josef VINOHRADY BRNO 2168 0
2009/2010 6 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1979 Masařík Jan SK 64 BRNO "B" 1958 0
2009/2010 5 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1979 Sysel Jiří TJ SLOVAN IVANCICE 1967 ½
2009/2010 4 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1979 Petlák Josef TJ ZNOJMO "B" 2027 0
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "E" 2007 Sekanina Jiří SK GARDE Lipovec "B" 2152 0
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "E" 2007 Moučka Jiří MKS Vyskov "A" 2018 ½
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "E" 2007 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2082 0
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "E" 2007 Pokladník Martin TJ Sloup 1824 ½
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "E" 2007 Cvičela Anton Sokol Rudice "A" 2282 0
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "E" 2007 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2116 0
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "E" 2007 Zemánek Jan SK Jevicko 1853 0
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "E" 2007 Palaš Milan TJ CKD Blansko 1832 1
2007/2008 11 SK Lokomotiva Brno E 2026 Košata Jan SK KME-DDM Kurim B 2115 0
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno E 2026 Sysel Michal KS TJ Bucovice 1986 0
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno E 2026 Moučka Jiří MKS Vyskov A 2017 0
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno E 2026 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2129 ½
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno E 2026 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1881 1
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno E 2026 Holas Jaroslav Sokol Rudice B 1893 0
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno E 2026 Sekanina Jiří SK Garde Lipovec B 2128 ½
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno E 2026 Zemánek Jan SK Jevicko 1859 1
2006/2007 11 ŠK Lokomotiva Brno E 1940 Majer Jiří ŠK KME DDM Kuřim 2059 ½
2006/2007 10 ŠK Lokomotiva Brno E 1940 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1851 1
2006/2007 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1940 Janota Jiří BK Moravská Slavia Brno 1976 0
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1940 Matejovič Juraj ŠK HPM TEC Hustopeče 0
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1940 Vlk Miroslav SPgŠ+G Znojmo 2049 1
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1940 Dobeš Dušan Sokol Rudice 2079 0
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1940 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2051 ½
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1940 Komprda Pavel ŠK Tetčice 2077 ½
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1940 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 1983 1
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1940 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno D 2041 1
2005/2006 11 Lokomotiva Brno E 1932 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná B 1863 0
2005/2006 10 Lokomotiva Brno E 1932 Pospíšil Dušan ŠK Bydo Zakřany 2142 0
2005/2006 9 Lokomotiva Brno E 1932 Kovárik Oto SK Horáček Sudoměřice 1879 ½
2005/2006 8 Lokomotiva Brno E 1932 Kuchynka Luboš Duras BVK Brno D 1994 0
2005/2006 7 Lokomotiva Brno E 1932 Dobeš Oldřich TJ Znojmo 2081 1
2005/2006 6 Lokomotiva Brno E 1932 Malá Anna TJ Tatran Poštorná A 1983 1
2005/2006 5 Lokomotiva Brno E 1932 Sysel Michal TJ Bučovice 1967 0
2005/2006 4 Lokomotiva Brno E 1932 Kudla Vladimír ŠK KME DDM Kuřim 1979 ½
2005/2006 3 Lokomotiva Brno E 1932 Galuška Josef ŠK Veselí nad Moravou 2127 0
2005/2006 2 Lokomotiva Brno E 1932 Štursa Libor TJ Vinohrady Brno 1884 1
2005/2006 1 Lokomotiva Brno E 1932 Veselý Jaromír Lokomotiva Brno D 2082 ½
2004/2005 11 I. brněnská Brno 1932 Ciprys David Tatran Poštorná A 2002 0
2004/2005 10 I. brněnská Brno 1932 Bednář Jakub TJ Vinohrady Brno 2028 0
2004/2005 9 I. brněnská Brno 1932 Hošková Jana TJ Bučovice 1757 ½
2004/2005 8 I. brněnská Brno 1932 Chládek Vlastimil Garde Lipovec 1965 ½
2004/2005 7 I. brněnská Brno 1932 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Mor. 1942 1
2004/2005 6 I. brněnská Brno 1932 Lokaj Aleš Tatran Poštorná B 1836 ½
2004/2005 5 I. brněnská Brno 1932 Přibyl René Lokomotiva Brno B 2100 ½
2004/2005 4 I. brněnská Brno 1932 Sedlák Ivo TJ Sloup 1744 1
2004/2005 3 I. brněnská Brno 1932 Dirgas Josef ŠK Hustopeče 2034 0
2004/2005 2 I. brněnská Brno 1932 Gubáš Jan KME DDM Kuřim 1942 ½
2004/2005 1 I. brněnská Brno 1932 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 1902 1
2003/2004 11 I. brněnská Brno 1930 Poul Stanislav ŠK Hodonín 1863 ½
2003/2004 10 I. brněnská Brno 1930 Dobeš Dušan TJ Sloup 1989 0
2003/2004 9 I. brněnská Brno 1930 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče 1901 ½
2003/2004 8 I. brněnská Brno 1930 Bohuslav Jan Tatran Poštorná B 1972 1
2003/2004 7 I. brněnská Brno 1930 Petlák Josef TJ Znojmo B 1900 1
2003/2004 6 I. brněnská Brno 1930 Navrátil Josef TJ Veselí nad Mor. 2018 0
2003/2004 5 I. brněnská Brno 1930 Moučka Jiří MKS Vyškov 2059 0
2003/2004 4 I. brněnská Brno 1930 Rubeš Pavel KME DDM Kuřim 1927 1
2003/2004 3 I. brněnská Brno 1930 Kalendovský Jan TJ Sokol Bzenec 2168 0
2003/2004 2 I. brněnská Brno 1930 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice 1860 1
2003/2004 1 I. brněnská Brno 1930 Čáp Martin ŠK 64 Brno 2034 0