Hráč Konečný Zdeněk

Konečný Zdeněk

User Pic
Jméno: Konečný Zdeněk
Oddíl: Šachový klub Galerie Závodný Mikulov, za
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1652
Elo mezinárodní: 0
ID: 4948
FIDE ID: 23732164
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Mikulov 'A' 0 1649 Veverka František Poštorná 1864 1880 1
2018/2019 2 Mikulov 'A' 0 1649 Kynický František Velké Pavlovice 'A' 1874 1798 0
2018/2019 1 Mikulov 'A' 0 1649 Šesták Josef Lanžhot 0 1757 0
2018/2019 7 Mikulov 'A' 0 1649 Kynický František Velké Pavlovice 'A' 1874 1798 ½
2018/2019 6 Mikulov 'A' 0 1649 Ševela Josef Brumovice 0 1462 1
2018/2019 4 Mikulov 'A' 0 1649 Veverka František Poštorná 1864 1880 0
2018/2019 3 Mikulov 'A' 0 1649 Machuča Miloslav Velké Bílovice 0 1446 1
2018/2019 2 Mikulov 'A' 0 1649 Šesták Josef Lanžhot 0 1757 0
2018/2019 1 Mikulov 'A' 0 1649 Režný František Velké Pavlovice 'B' 1526 1583 ½
2017/2018 11 Mikulov 'C' 0 1621 Ciprys Radim Lanžhot 0 1813 0
2017/2018 10 Mikulov 'C' 0 1621 Skoupil Lubomír Velké Bílovice 0 1583 0
2017/2018 9 Mikulov 'C' 0 1621 Kuchynka Luboš Hustopeče 'C' 1945 1928 ½
2017/2018 6 Mikulov 'C' 0 1621 Trávníček Martin Brumovice 0 1684 ½
2017/2018 5 Mikulov 'C' 0 1621 Vrzal Tomáš Poštorná 'B' 1679 1794 ½
2017/2018 4 Mikulov 'C' 0 1621 Kocáb Jan Mikulov 'B' 0 0 ½
2017/2018 2 Mikulov 'C' 0 1621 Režný František Velké Pavlovice 'B' 1526 1549 1
2017/2018 9 Galerie Závodný Mikulov 0 1621 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK Královo Pole C 1725 1691 ½
2017/2018 8 Galerie Závodný Mikulov 0 1621 Kladňák Martin Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1911 2003 0
2017/2018 7 Galerie Závodný Mikulov 0 1621 Přibyl Radek Jezdci Jundrov C 1920 1910 0
2017/2018 6 Galerie Závodný Mikulov 0 1621 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2065 2017 ½
2017/2018 5 Galerie Závodný Mikulov 0 1621 Solařík Pavel Jiskra Strážnice 1804 1782 ½
2017/2018 4 Galerie Závodný Mikulov 0 1621 Veverka František TJ Tatran Poštorná 1864 1901 1
2007/2008 1 ŠK HRUŠOVANY n.JEVIŠOVKOU A 1643 Sikora Lukáš ŠK LOKOMOTIVA BRNO G 1613 ½
2005/2006 11 ŠK HRUŠOVANY N.J. 1634 Uhmann Jan UNIVERZITA BRNO 1835 0
2005/2006 10 ŠK HRUŠOVANY N.J. 1634 Kábela Milan ŠK TETČICE 1763 ½
2005/2006 9 ŠK HRUŠOVANY N.J. 1634 Kleiber Karel DURAS BRNO F 1513 1
2005/2006 8 ŠK HRUŠOVANY N.J. 1634 Zikan Karel LOKOMOTIVA BRNO F 1826 0
2005/2006 7 ŠK HRUŠOVANY N.J. 1634 Havel Vojtěch SPgŠ+G ZNOJMO B 1504 0
2005/2006 6 ŠK HRUŠOVANY N.J. 1634 Tioka Zdeněk ŠK 64 BRNO B 1736 0
2005/2006 5 ŠK HRUŠOVANY N.J. 1634 Prokop Jiří MORAVSKÁ SLAVIA B 1698 ½
2005/2006 4 ŠK HRUŠOVANY N.J. 1634 Huber Dušan LOKOMOTIVA BRNO G 1100 1
2005/2006 3 ŠK HRUŠOVANY N.J. 1634 Řehůřek Jiří PRŮKOPNÍK PETRIA 1699 ½
2005/2006 2 ŠK HRUŠOVANY N.J. 1634 Grolig Jaroslav SOKOL VRANOVICE 0
2005/2006 1 ŠK HRUŠOVANY N.J. 1634 Kubínek Roman SOKOL STŘELICE 1755 ½