Hráč Klanica Pavel

Klanica Pavel

User Pic
Jméno: Klanica Pavel
Oddíl: ŠK DDM Bystřice nad Perštejnem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1677
Elo mezinárodní: 1790
ID: 29298
FIDE ID: 351245
Rok narození: 1968
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1731 Benda Vladimír Caissa Třebíč C 1484 1499 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1731 Šťáva Zdeněk TJ Náměšť nad Oslavou B 1439 1441 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1731 Chvojka Milan ŠO TJ Sokol Oudoleň 1553 1574 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1731 Fousek Martin Sokol Jámy 1364 1439 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1731 Žaža Martin TJ Náměšť nad Oslavou B 1425 1501 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1731 Chvojka Milan ŠO TJ Sokol Oudoleň 1553 1574 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1731 Fousek Martin Sokol Jámy 1364 1439 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1727 Sýkora Miroslav TJ Sokol Nové Veselí 0 1560 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1727 Kovács Ivan Caissa Třebíč D 1475 1467 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1727 Fousek Martin TJ Sokol Jámy 1364 1431 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1727 Blažek Tomáš Sokol Oudoleň 0 0 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1727 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 0 1644 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1727 Svoboda Kamil Caissa Třebíč D 1494 1449 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1727 Řezáč Rudolf TJ Žďár nad Sázavou D 0 1405 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1766 Sýkora Miroslav TJ Sokol Nové Veselí 0 1563 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1766 Schönová Nikola ZŠ O.Březiny Jihlava 0 0 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1766 Zelenka Petr TJ Žďár nad Sázavou D 1411 1378 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1766 Pelikán Petr TJ Sokol Jámy 0 1533 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1766 Dejmek Tomáš ZŠ O.Březiny Jihlava 0 1202 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1766 Rosecký Patrik TJ Žďár nad Sázavou D 1228 1347 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1766 Pelikán Petr TJ Sokol Jámy 0 1533 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1766 Váhala Marek Gambit Jihlava F 0 1025 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Vencelides Petr TJ Sokol Nové Veselí 1382 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Pokorný Alois ŠK Caissa Třebíč D 1520 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Rosecký Zdeněk TJ Sokol Jámy 1770 1729 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1578 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Zelený Ondřej ŠK Caissa Třebíč D 1000 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Velín Aleš TJ Žďár nad Sázavou E 1000 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Rosecký Zdeněk TJ Sokol Jámy 1770 1729 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1643 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Kincl Libor TJ Spartak Velká Bíteš 1756 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Dvořák Josef TJ Spartak Velké Meziříčí B 1512 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Bukáček Lubomír TJ Sokol Jámy 1685 1693 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1643 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Kovanda Martin TJ Žďár nad Sázavou D 1294 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1790 1785 Dvořák Josef TJ Spartak Velké Meziříčí B 1512 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Žďár nad Sázavou C 1790 1785 Nepraš Jaromír SŠK Cejle 1454 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Zďár nad Sázavou "C" 1790 1795 Došek Karel Silko Gambit Jihlava "D" 1662 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Zďár nad Sázavou "C" 1790 1795 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov "C" 1602 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Zďár nad Sázavou "C" 1790 1795 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1846 1840 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Zďár nad Sázavou "C" 1790 1795 Mareček Jaroslav SŠK Cejle 1721 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1790 1795 Halouzka Ladislav TJ Žďár nad Sázavou D 1000 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1790 1795 Grégrová Marcela Spartak Velká Bíteš 1759 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1790 1795 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou D 1649 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1790 1795 Prášil Pavel Sokol Jámy 1658 1643 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1790 1795 Grégrová Marcela Spartak Velká Bíteš 1759 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1790 1795 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1661 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Žďár nad Sázavou "C" 1790 1821 Sokolovská Jitka TJ Spartak Pelhřimov "B" 1449 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Žďár nad Sázavou "C" 1790 1821 Krošová Petra TJ Spartak Pelhřimov "C" 1453 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Žďár nad Sázavou "C" 1790 1821 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sáz. B 1815 1808 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Žďár nad Sázavou "C" 1790 1821 Daniel Michal Gambit Jihlava "D" 1523 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Žďár nad Sázavou "C" 1790 1821 Petlach Zdeněk TJ Žďár nad Sázavou "B" 1845 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Žďár nad Sázavou "C" 1790 1821 Štork Rostislav ŠK Caissa Třebíč "C" 1801 1786 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 1790 1821 Kovanda Martin TJ Žďár nad Sázavou D 1250 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 1790 1821 Musil Pavel TJ Sokol Nové Veselí 1000 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 1790 1821 Pařil Vladimír Sokol Jámy 1580 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 1790 1821 Pokorný Jiří Jiskra Havlíčkův Brod E 1442 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 1790 1821 Kovanda Martin TJ Žďár nad Sázavou D 1250 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 1790 1821 Prášil Pavel Sokol Jámy 1658 1648 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK DDM Bystřice n.Pernšt. 1790 1821 Pokorný Jiří Jiskra Havlíčkův Brod E 1442 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Žďár nad Sázavou B 1787 1819 Vyhnanovský Petr SFiala Gambit Jihlava B 1740 1753 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Žďár nad Sázavou B 1787 1819 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2120 2090 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Žďár nad Sázavou B 1787 1819 Přibyl Radomír TJ Spartak Pelhřimov A 2014 1988 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1787 1819 Zeman Jan Spartak Velké Meziříčí B 1529 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1787 1819 Kuda Pavel TJ Žďár nad Sázavou D 1000 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1787 1819 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1643 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1787 1819 Pelikán Petr Sokol Jámy 1416 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1787 1819 Dvořák Dominik Spartak Velké Meziříčí B 1250 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK DDM Bystřice nad Pern. 1787 1819 Zimpl Milan TJ Sokol Nové Veselí 1570 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1844 1842 Šalát Václav Sokol Jámy 1638 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1844 1842 Paulas Miloš Sokol Opatov 1637 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1844 1842 Sýkora Miroslav TJ Sokol Nové Veselí 1532 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1844 1842 Beneš Filip SFIALA Gambit Jihlava E 1000 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1844 1842 Skořepa Tomáš SFIALA Gambit Jihlava F 1657 1724 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1924 Skořepa Jan Sokol Bedřichov 'C' 1250 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1924 Teplý Stanislav SFiala Gambit Jihlava 'C' 1691 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1924 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1858 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1924 Katrincová Lucie Sokol Bedřichov 'C' 1250 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1924 Kulovaný Radomír TJ Spartak Třebíč 1622 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1924 Vedral Miloslav SFiala Gambit Jihlava 'C' 1651 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1924 Obršlík Jiří ŠK Caissa Třebíč 'D' 1745 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1924 Sýkora Michal TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1608 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1737 Benda Vladimír ŠK Caissa ETIMEX Třebíč 'D' 1715 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1737 Fousek Jiří SFiala Gambit Jihlava 'B' 1755 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1737 Košutová Jitka TJ Spartak Třebíč 'B' 1551 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1737 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 'B' 1514 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1737 Šimon Adam TJ Žďár nad Sázavou 'C' 1656 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1737 Tellinger Jaroslav ŠK Caissa ETIMEX Třebíč 'D' 1626 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1737 Fousek Jiří SFiala Gambit Jihlava 'B' 1755 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1737 Kulovaný Radomír TJ Spartak Třebíč 'B' 1660 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1737 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov 'B' 1483 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1737 Sýkora Michal TJ Žďár nad Sázavou 'C' 1250 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Žďár nad Sázavou B 1737 Hromada František TJ Spartak Třebíč A 1838 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Žďár nad Sázavou B 1737 Hodač Pavel ŠK Gordic Jihlava B 2060 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1722 Pazdera Otakar Sokol Nové Veselí 1361 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1722 Sýkora Milan TJ Žďár nad Sázavou D 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1722 Pelikán Petr Sokol Jámy 1365 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1722 Pazdera Otakar Sokol Nové Veselí 1361 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1722 Sýkora Michal TJ Žďár nad Sázavou D 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1722 Mička Josef Sokol Jámy 1512 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Žďár nad Sázavou C 1722 Procházka Jindřich ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1724 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Žďár nad Sázavou C 1722 Tvrdý Tomáš ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1432 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Žďár nad Sázavou C 1722 Cháb Karel Sport. šachový klub Cejle A 1635 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Žďár nad Sázavou C 1722 Valek Miloš Spartak Pelhřimov B 1700 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1715 Vrzáček Karel SFIALA Gambit Jihlava A 1561 1 soutěž
2007/2008 2 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1715 Bažík Petr ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1499 1 soutěž
2007/2008 10 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1715 Kloudová Zuzana Gordic Jihlava C 1570 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1715 Sláma Jan ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1364 1 soutěž
2007/2008 7 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1715 Jána Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1327 0 soutěž
2007/2008 5 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1715 Okáč Jaroslav Gordic Jihlava C 1603 1 soutěž
2007/2008 4 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1715 Slavětínský Jaroslav TJ Spartak Pelhřimov B 1781 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1715 Mareš Vlastimil ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1717 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1755 Kunc Jaroslav Sokol Jámy A 1555 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1755 Veselý Jiří Gordic Jihlava C 1633 ½ soutěž
2006/2007 4 TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1755 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov B 1723 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1755 Pexa Jiří ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1519 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1755 Fiala René TJ Jiskra Humpolec A 1723 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1755 Štěpánek Josef Sokol Jámy A 1506 0 soutěž
2005/2006 11 Žďas Žďár nad Sáz. B 1770 Krumlová Zuzana TJ Náměšť nad Osl. B 1648 1 soutěž
2005/2006 10 Žďas Žďár nad Sáz. B 1770 Pavlíček Robert TJ Sokol Bedřichov A 1975 0 soutěž
2005/2006 9 Žďas Žďár nad Sáz. B 1770 Netušil Jakub TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 1 soutěž
2005/2006 8 Žďas Žďár nad Sáz. B 1770 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov A 1769 ½ soutěž
2005/2006 7 Žďas Žďár nad Sáz. B 1770 Kameník František Gambit Jihlava A 1748 ½ soutěž
2005/2006 6 Žďas Žďár nad Sáz. B 1770 Milostný Miloš ŠK Caissa Třebíč A 1936 0 soutěž
2005/2006 5 Žďas Žďár nad Sáz. B 1770 Blažková Hana Sokol Jámy A 1638 ½ soutěž
2005/2006 3 Žďas Žďár nad Sáz. B 1770 Kenovský Zdeněk TJ Spartak Třebíč A 1721 ½ soutěž
2005/2006 2 Žďas Žďár nad Sáz. B 1770 Pithart František TJ Jiskra Havl. Brod B 1755 0 soutěž
2005/2006 1 Žďas Žďár nad Sáz. B 1770 Kořínková Eva ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1706 0 soutěž
2004/2005 9 Žďas Žďár n/Sáz. B Čech Martin Jiskra Havl.Brod B 1524 0 soutěž
2004/2005 4 Žďas Žďár n/Sáz. B Kotík Jan Žďas Žďár n/Sáz. C 1 soutěž
2004/2005 3 Žďas Žďár n/Sáz. B Kulovaný Radomír JE Dukovany A 1513 ½ soutěž
2004/2005 1 Žďas Žďár n/Sáz. B Pelikán Petr Sokol Jámy A 1341 1 soutěž
2003/2004 9 H. Městec Hanus Michal Hlinsko 1482 ½ soutěž
2003/2004 8 H. Městec Kalhous Miroslav Infinity E 1570 1 soutěž
2003/2004 4 H. Městec B Kučera Aleš Infinity F 1687 0 soutěž
2003/2004 3 H. Městec B Lehár Adam Synthesia D 1000 1 soutěž
2003/2004 2 H. Městec B Zmek Jaroslav Bohdaneč 1649 ½ soutěž
2003/2004 1 H. Městec B Sedlák Petr Prachovice B 1547 ½ soutěž