Hráč Brož Pavel

Brož Pavel

User Pic
Jméno: Brož Pavel
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1803
Elo mezinárodní: 1822
ID: 4155
FIDE ID: 324965
Rok narození: 1975
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 1804 1810 Zeman Jan Spartak Velké Meziříčí A 1574 1598 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 1804 1810 Dlasek Ján ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1639 0 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1804 1810 Krč Michal Gambit Jihlava B 1584 1619 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1820 1810 Krčil Aleš ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1822 1888 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1820 1818 Bradáč Roman Pivovar Dalešice 1987 1996 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1829 1818 Košut Tomáš Náměšť nad Oslavou A 1867 1858 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1832 1818 Kaňka Lukáš Spartak Pelhřimov A 1654 1658 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1832 1818 Seidl Pavel Gambit Jihlava A 1898 1897 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1829 1818 Vojtěch Ladislav TJ Spartak Velká Bíteš 2011 1993 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1832 1818 Vyhnálek Jan Spartak Pelhřimov B 1494 1577 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1832 1818 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1699 1691 ½ soutěž
2018/2019 5 Caissa Pivovar Dalesice 1822 1835 Michálek František Sokol Kolin 2032 2035 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 1829 1834 Zelený Tomáš ŠK Caissa Třebíč B 1949 1877 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1836 1834 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava A 1959 1971 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1837 1834 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1821 1815 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1837 1834 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2009 2002 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1822 1835 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1791 1778 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1824 1835 Koubek Radim Spartak Pelhřimov A 1746 1778 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1824 1835 Kubíček Daniel ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1631 1689 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1836 1835 Podrázská Zuzana ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1753 1761 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1836 1834 Teplý Stanislav Gambit Jihlava D 0 1613 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1836 1834 Bajer Jiří Gambit Jihlava C 1863 1877 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1837 1834 Kulovaný Radomír ŠK Caissa Třebíč C 1679 1579 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1837 1834 Vyhnálek Jan Spartak Pelhřimov B 1475 1485 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1822 1835 Gubáš Jan TJ Spartak Velká Bíteš 2071 1992 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1824 1835 Podrázská Zuzana ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1777 1761 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1824 1835 Cháb Ondřej SŠK Cejle 0 1789 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1836 1835 Klubal Jiří TJ Jiskra Humpolec B 1908 1889 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1840 1822 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1963 1970 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1840 1822 Hrad Robert Gambit Jihlava D 1768 1764 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2107 2053 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 Bendl Hynek Spartak Pelhřimov B 2013 1988 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 Košut Tomáš ŠK Caissa Třebíč C 1852 1797 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 Polanský Jiří Gambit Jihlava C 1790 1767 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1838 1823 Vojtěch Ladislav TJ Spartak Velká Bíteš 2070 2085 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Světlá nad Sázavou A 1840 1822 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí 1821 1824 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1840 1822 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov A 1616 1658 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1859 1822 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč B 1894 1900 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1838 1823 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou B 0 1719 ½ soutěž
2017/2018 11 Caissa Pivovar Dalesice 1839 1822 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove B 2132 2116 0 soutěž
2017/2018 8 Caissa Pivovar Dalesice 1854 1822 Liduch Filip 2222 SK Polabiny C 2027 2042 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 Provazník Ivo ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1815 1879 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou B 1854 1822 Polanský Jiří Gambit Jihlava C 1789 1767 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1840 1822 Cháb Ondřej SŠK Cejle 0 1782 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1840 1822 Kincl Libor TJ Spartak Velká Bíteš 0 1751 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1955 1970 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 Hrad Robert Gambit Jihlava D 1772 1764 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 Koubek Radim Spartak Pelhřimov B 1746 1778 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1894 1900 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1838 1823 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 0 1719 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Světlá nad Sázavou A 1867 1825 Provazník Ivo TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1892 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Světlá nad Sázavou A 1867 1825 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 1843 1856 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Světlá nad Sázavou A 1867 1825 Švanda Pavel ŠK Caissa Třebíč B 2069 2083 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Světlá nad Sázavou A 1867 1825 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 2011 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Světlá nad Sázavou A 1867 1825 Přibyl Radomír TJ Spartak Pelhřimov A 1994 1978 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1867 1825 Strádal Jaroslav TJ Jiskra Humpolec A 1732 1766 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1867 1825 Procházka Petr Gambit Jihlava B 1890 1879 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou B 1867 1825 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1800 1801 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou B 1867 1825 Bachan Lukáš ŠK Caissa Třebíč B 1842 1874 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou B 1867 1825 Machala Miroslav TJ Jiskra Humpolec A 1872 1763 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou B 1867 1825 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2053 2048 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Světlá nad Sázavou B 1867 1825 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1889 1875 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou B 1867 1825 Přibyl Radomír TJ Spartak Pelhřimov A 1994 1978 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou B 1867 1825 Polanský Jiří Silko Gambit Jihlava B 1773 1762 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Světlá nad Sázavou B 1867 1825 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1833 1857 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Světlá nad Sázavou 1867 1825 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2005 1999 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Světlá nad Sázavou 1867 1825 Růžička Aleš Sokol Tábor 2065 2050 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Světlá nad Sázavou 1867 1825 Matějka Petr Bohemians Texbase.cz Praha 2073 2076 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Žďár nad Sázavou B 1867 1825 Mezlík Stanislav Silko Gambit Jihlava D 1884 1881 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Světlá nad Sázavou C 1867 1825 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou C 2084 2064 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Světlá nad Sázavou C 1867 1825 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1884 1881 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Světlá nad Sázavou C 1867 1825 Došek Karel Silko Gambit Jihlava D 1654 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Světlá nad Sázavou C 1867 1825 Linhart Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1802 1775 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Světlá nad Sázavou C 1867 1825 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2107 2075 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1841 1814 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč "C" 1887 1896 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1841 1814 Strádal Pavel Jiskra Humpolec "B" 1541 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1841 1814 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov "B" 1834 1827 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1841 1814 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov "C" 1656 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1841 1814 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1933 2002 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1841 1814 Kříž Vojtěch TJ Jiskra Humpolec A 1526 1464 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1841 1814 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1718 1765 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1841 1814 Benda Vladimír ŠK Caissa Třebíč B 1732 1719 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1841 1814 Košutová Jitka TJ Náměšť nad Oslavou 1541 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1841 1814 Novotný Tomáš TJ Spartak Pelhřimov A 1621 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1841 1814 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou B 1716 1720 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1841 1814 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí A 1603 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1841 1814 Pauš Marek Silko Gambit Jihlava B 1602 1603 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Světlá nad Sáz. B 1815 1808 Došek Karel Gambit Jihlava "D" 1661 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Světlá nad Sáz. B 1815 1808 Prášil Pavel TJ Žďár nad Sázavou "B" 1658 1648 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Světlá nad Sáz. B 1815 1808 Walek Petr ŠK Caissa Třebíč "C" 2099 2077 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Světlá nad Sáz. B 1815 1808 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec "B" 1546 1452 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Světlá nad Sáz. B 1815 1808 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov "B" 1817 1818 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Světlá nad Sáz. B 1815 1808 Krošová Petra TJ Spartak Pelhřimov "C" 1453 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Světlá nad Sáz. B 1815 1808 Skořepa Jakub Gambit Jihlava "C" 1804 1868 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Světlá nad Sáz. B 1815 1808 Klanica Pavel TJ Žďár nad Sázavou "C" 1790 1821 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Světlá nad Sáz. B 1815 1808 Mareček Jaroslav SŠK Cejle 1721 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1815 1808 Michálek Miroslav ŠK Caissa Třebíč B 1794 1725 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1815 1808 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou 1779 1794 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1815 1808 Kaser Jiří Jiskra Havlíčkův Brod B 1738 1660 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1815 1808 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec A 1546 1452 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1815 1808 Sýkora Milan TJ Žďár nad Sázavou A 1900 1890 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1815 1808 Došek Karel Gambit Jihlava B 1661 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 1822 Štolba Josef ŠK "64" Brno B 1691 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 1822 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno G 1442 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 1822 Nekvapil Zdeněk BK Moravská Slavia Brno B 1772 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 1822 TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 1822 Hlavinka Zdeněk Vinohrady Brno A 1951 1867 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 1822 Neduchal Jiří Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1639 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 1822 Hlaváč Přemysl TJ Podlužan Prušánky B 1563 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 1822 Souček Zdeněk TJ Tatran Poštorná B 1664 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 1822 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná A 1903 1846 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1828 1822 Pokorný Alois ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1250 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1828 1822 Vyhnanovský Petr SFiala Gambit Jihlava B 1740 1753 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1828 1822 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou 2043 2040 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1828 1822 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1764 1841 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1828 1822 Štork Rostislav ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1832 1784 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1828 1822 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 2005 2020 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1828 1822 Krčil Aleš TJ Spartak Pelhřimov A 1717 1766 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1828 1822 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1813 1853 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1828 1822 Prášil Pavel TJ Žďár nad Sázavou B 1606 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1904 1863 Vašíček František TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1581 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1904 1863 Bartoš Petr KŠ TJ Bučovice 1527 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1904 1863 Eichler Břetislav ŠK Lokomotiva Brno G 1682 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1904 1863 Krolop Petr ŠK Hodonín 1766 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1904 1863 Pochylý Bronislav TJ Tatran Poštorná A 1915 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1904 1863 Ledvina Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1751 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1904 1863 Maršálek Bohumil BK Moravská Slavia Brno B 1742 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1904 1863 Souček Zdeněk TJ Tatran Poštorná B 1681 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1904 1863 Mezlík Stanislav ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1893 1907 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1904 1863 Šaroun Radek SFIALA Gambit Jihlava B 1779 1800 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1904 1863 Vejmělek Milan Spartak Pelhřimov A 2109 1948 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1904 1863 Beránek Ondřej Jiskra Havlíčkův Brod A 1853 1864 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1904 1863 Kubíček Daniel Jiskra Humpolec A 1683 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1904 1863 Myšička Stanislav ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 1794 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1904 1863 Seidl Antonín SFIALA Gambit Jihlava A 1978 1983 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1904 1863 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1865 1955 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1904 1863 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1899 1902 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1904 1863 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2046 2041 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1893 Mourycová Jana KŠ TJ Bučovice 1534 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1893 Novák Vítězslav Vinohrady Brno A 1901 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1893 Skalka Jan TJ ŠK Veselí na Moravou B 1692 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1893 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná 1765 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1893 Eichler Břetislav ŠK Lokomotiva Brno G 1648 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1893 Šmíd Vladimír Š.K.1923 Sokol Kyjov 1845 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1893 Absolín Ladislav ŠK 64 Brno B 1665 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1893 Režný František ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1620 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1893 Lapúník Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1719 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1893 Schöndorf Josef SK Horáček Sudoměřice A 1707 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1893 Krumlová Zuzana TJ Náměšť nad Oslavou 1643 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1893 Hrad Robert SFIALA Gambit Jihlava A 1804 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1893 Krčil Aleš Jiskra Humpolec A 1742 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1893 Rosecký Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1981 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1893 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov A 1864 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1893 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1816 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1893 Marek Aleš SFIALA Gambit Jihlava B 1490 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1893 Kropik Martin ŠK Caissa Třebíč C 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1893 Šaroun Radek Sokol Bedřichov B 1802 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1875 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1741 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1875 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno A 1911 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1875 Vítek Milan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1770 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1875 Orálek Radek KŠ TJ Bučovice A 1777 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1875 Dryšl Radek SK Horáček Sudoměřice 1884 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1875 Trnka Pavel ŠK Lokomotiva Brno F 1640 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1875 Šebesta Josef TJ Sokol Bzenec 1912 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1875 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1906 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1875 Hrad Robert SFiala Gambit Jihlava A 1807 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1875 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou A 1811 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1875 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov B 1736 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1875 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou B 2102 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1875 Motáček Vladimír ŠK Gordic Jihlava B 2074 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1875 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1815 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1875 Seidl Antonín Sokol Bedřichov A 2012 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1875 Novotný Richard TJ Spartak Třebíč A 1782 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1875 Ciešlak Leszek ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1875 Kubíček Daniel Jiskra Humpolec A 1660 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1894 Novotný Leoš TJ Spartak Třebíč A 1712 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1894 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1765 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1894 Libich Jan Gambit Jihlava A 1956 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1894 Kubíček Filip TJ Jiskra Humpolec A 1480 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1894 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1937 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1894 Seidl Antonín Sokol Bedřichov A 1956 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1894 Štancl Vladimír Gordic Jihlava C 1815 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1894 Bendl Hynek Spartak Pelhřimov A 1971 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1894 Kalod Michal ŠK Lokomotiva Brno F 1897 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1894 Vratislavský Ivo SK STAK Domanín 2049 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1894 Vítek František Šach Pavlov 1599 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1894 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí n./M B 1942 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1894 Soukop Pavel ŠK HPM TEC Hustopeče B 1855 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1894 Janás Vladimír S.K. Horáček Sudoměřice 1884 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1894 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1849 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1894 Konečný Pavel ŠK Dubňany A 1749 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1877 Doxanský Josef TJ Baník Šardice 1686 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1877 Bohuslav Pavel TJ Tatran Poštorná C 1710 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1877 Šebesta Josef Š.K.1923 Sokol Kyjov 1960 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1877 Konečný Pavel ŠK Dubňany 1810 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1877 Hruška Vladimír Sokol Střelice 1973 ½ soutěž
2006/2007 6 Jiskra Havlíčkův Brod C 1902 Myšička Stanislav Caissa Třebíč C 1865 1 soutěž
2006/2007 4 Jiskra Havlíčkův Brod C 1902 Kincl Libor Spartak Velká Bíteš B 1851 1 soutěž
2006/2007 1 Jiskra Havlíčkův Brod C 1902 Cháb Ondřej SŠK Cejle A 1748 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1902 Petr Luboš TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 1911 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1902 Štork Rostislav TJ Spartak Třebíč A 1767 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1902 Benák Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1892 0 soutěž
2006/2007 1 Jiskra Havlickuv Brod C 1902 Cháb Ondřej SSK Cejle A 1748 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ Jiskra Havl. Brod A 1958 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Osl. B 1729 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Jiskra Havl. Brod A 1958 Denk Petr Žďas Žďár nad Sáz. B 1767 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ Jiskra Havl. Brod A 1958 Plíhal Tomáš TJ Sokol Bedřichov A 1802 0 soutěž
2005/2006 4 TJ Jiskra Havl. Brod A 1958 Blažková Hana Sokol Jámy A 1638 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Jiskra Havl. Brod A 1958 Petr Luboš Žďas Žďár nad Sáz. A 1897 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Jiskra Havl. Brod A 1958 Štork Rostislav TJ Spartak Třebíč A 1758 ½ soutěž
2004/2005 11 Jiskra Havl.Brod A 2105 Fiala René MC Softw. Humpolec 1724 0 soutěž
2004/2005 9 Jiskra Havl.Brod A 2105 Koubek Radim Sp. Pelhřimov A 1800 1 soutěž
2004/2005 7 Jiskra Havl.Brod A 2105 Siebenbürger Jiří Žďas Žďár n/Sáz. C 1848 ½ soutěž
2004/2005 6 Jiskra Havl.Brod A 2105 Štork Rostislav JE Dukovany A 1746 0 soutěž
2004/2005 5 Jiskra Havl.Brod A 2105 Horák Jiří TJ Náměšť n/Osl. B 1917 0 soutěž
2004/2005 4 Jiskra Havl.Brod A 2105 Bukáček Lubomír Sokol Jámy A 1721 ½ soutěž
2004/2005 3 Jiskra Havl.Brod A 2105 Motáček Vladimír 1.ŠK Jihlava A 2061 0 soutěž
2004/2005 2 Jiskra Havl.Brod A 2105 Obůrka Vladislav Žďas Žďár n/Sáz. B 1831 0 soutěž
2004/2005 1 Jiskra Havl.Brod A 2105 Pithart František Jiskra Havl.Brod B 1739 0 soutěž
2003/2004 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1752 Hašpl Miroslav Sokol Vyšehrad C 2051 0 soutěž
2003/2004 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1752 Hejkrlík Filip AVE - Kontakt Pardubice 2044 0 soutěž
2003/2004 11 Havlíčkův Brod B 1752 Tyle Jan Pelhřimov A 1869 1 soutěž
2003/2004 10 Havlíčkův Brod B 1752 Foit Vladimír Bedřichov A 1908 0 soutěž
2003/2004 9 Havlíčkův Brod B 1752 Feldvábl Vilém Náměšť n.Osl.B 1711 0 soutěž
2003/2004 6 Havlíčkův Brod B 1752 Vrzáček Karel Gambit Jihlava A 1624 1 soutěž
2003/2004 5 Havlíčkův Brod B 1752 Grégrová Marcela Velká Bíteš 1836 ½ soutěž
2003/2004 3 Havlíčkův Brod B 1752 Petlach Zdeněk Žďár B 1831 1 soutěž
2003/2004 2 Havlíčkův Brod B 1752 Vališ Zdeněk Velké Meziříčí A 1707 1 soutěž