Hráč Piskoř Ladislav

Piskoř Ladislav

User Pic
Jméno: Piskoř Ladislav
Oddíl: Sokol Dobrá
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1574
Elo mezinárodní: 1458
ID: 12031
FIDE ID: 358320
Rok narození: 1936
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Sokol Dobrá "B" 1486 1621 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "D" 1562 1582 0
2018/2019 10 TJ Sokol Dobrá "B" 1486 1621 Lipus Drahomír Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1476 1509 ½
2018/2019 11 TJ Sokol Dobrá "D" 1486 1621 Kluz Michal TJ Bystřice 1650 1677 0
2018/2019 10 TJ Sokol Dobrá "D" 1486 1621 Ševeček Milan Sokol Brušperk "B" 0 1244 1
2018/2019 8 TJ Sokol Dobrá "D" 1494 1621 Schenk Tomáš TJ Sokol Metylovice 1340 1415 ½
2018/2019 7 TJ Sokol Dobrá "D" 1542 1621 Tauš Zdeněk BŠŠ F-M "G" 1138 1192 0
2018/2019 6 TJ Sokol Dobrá "D" 1542 1643 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice 1710 1642 0
2018/2019 5 TJ Sokol Dobrá "D" 1542 1643 Borski Denis TŽ Třinec "C" 0 0 0
2018/2019 4 TJ Sokol Dobrá "D" 1556 1643 Kožušníková Daniela Interchess 0 0 1
2018/2019 3 TJ Sokol Dobrá "D" 1556 1643 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1676 1682 0
2018/2019 2 TJ Sokol Dobrá "D" 1591 1643 Saforek Michal BŠŠ F-M "F" 1715 1706 0
2018/2019 1 TJ Sokol Dobrá "D" 1591 1643 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "C" 1563 1689 0
2017/2018 13 TJ Sokol Dobrá "C" 1567 1681 Daniš Lumír TJ Sokol Metylovice 1635 1635 1
2017/2018 12 TJ Sokol Dobrá "C" 1581 1681 Bohanesová Vendula Sokol Brušperk "B" 1702 1687 0
2017/2018 11 TJ Sokol Dobrá "C" 1581 1681 TŽ Třinec "C" 1
2017/2018 10 TJ Sokol Dobrá "C" 1609 1681 Filipczyk Jan TJ Bystřice 1365 1375 0
2017/2018 9 TJ Sokol Dobrá "C" 1609 1681 Vašut Jan TJ Dobratice "B" 1541 1611 ½
2017/2018 8 TJ Sokol Dobrá "C" 1609 1681 Saforek Michal BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1735 1703 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Dobrá "C" 1645 1681 Turek Miroslav TJ Dobratice "A" 1662 1768 0
2017/2018 6 TJ Sokol Dobrá "C" 1645 1681 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1699 1690 0
2017/2018 4 TJ Sokol Dobrá "C" 1581 1681 Kočí Tomáš ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1711 1697 ½
2017/2018 3 TJ Sokol Dobrá "C" 1581 1681 Prokop Milan TJ Sokol Lhotka 1750 1809 0
2017/2018 2 TJ Sokol Dobrá "C" 1581 1681 Walek Filip BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1511 1534 0
2017/2018 1 TJ Sokol Dobrá "C" 1725 1713 Tvrdý Petr TJ Sokol Dobrá "B" 1624 1741 0
2016/2017 11 Sokol Dobrá "C" 1445 Rechtenberg Karel BŠŠ F-M "F" 1852 1842 0
2016/2017 10 Sokol Dobrá "C" 1445 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1936 1881 0
2016/2017 9 Sokol Dobrá "C" 1445 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1838 1816 ½
2016/2017 8 Sokol Dobrá "C" 1445 Sikora Petr ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1450 1463 1
2016/2017 7 Sokol Dobrá "C" 1445 Lipus Petr TŽ Třinec "D" 1000 0
2016/2017 5 Sokol Dobrá "C" 1445 Klimek Jan TJ Bystřice 1574 ½
2016/2017 4 Sokol Dobrá "C" 1445 Smolík Josef TJ Sokol Lhotka 1559 1
2016/2017 2 Sokol Dobrá "C" 1445 Gnojek Petr BŠŠ F-M "E" 1744 1822 0
2016/2017 1 Sokol Dobrá "C" 1445 Plesník Miroslav Sokol Dobrá "B" 1791 1778 0
2015/2016 11 Sokol Dobrá "C" 1445 Prokop Milan TJ Sokol Lhotka 1660 1810 0
2015/2016 10 Sokol Dobrá "C" 1445 Kočí Tomáš Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1682 1702 0
2015/2016 9 Sokol Dobrá "C" 1445 Vašut Jan TJ Dobratice "B" 1571 0
2015/2016 8 Sokol Dobrá "C" 1445 Mičulka Ivo Beskydská šachová škola "E" 1783 1804 0
2015/2016 7 Sokol Dobrá "C" 1445 Stalmach Richard Beskydská šachová škola "F" 1665 1667 0
2015/2016 6 Sokol Dobrá "C" 1445 Sedláček Jiří TJ Dobratice "A" 1823 1825 0
2015/2016 5 Sokol Dobrá "C" 1445 Sikora Jan TŽ Třinec "D" 2252 2210 0
2015/2016 4 Sokol Dobrá "C" 1445 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1936 1881 0
2015/2016 3 Sokol Dobrá "C" 1445 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1604 1596 0
2015/2016 2 Sokol Dobrá "C" 1445 Klimek Jan TJ BystĹ™ice 1574 ½
2015/2016 1 Sokol Dobrá "C" 1445 Chwastek Otto TJ Vendryně "B" 1838 1816 0
2014/2015 9 Sokol Dobrá "C" 1456 Kawulok Aleš TJ Sokol Mosty u J. "B" 1540 0
2014/2015 8 Sokol Dobrá "C" 1456 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1973 1973 0
2014/2015 6 Sokol Dobrá "C" 1456 Laurincová Kristýna Beskydská šachová škola "F" 1589 1560 0
2014/2015 5 Sokol Dobrá "C" 1456 Blecha Josef Sokol Brušperk "B" 1879 1889 0
2014/2015 4 Sokol Dobrá "C" 1456 Hudziec Bronislav TJ Bystřice 1748 0
2014/2015 3 Sokol Dobrá "C" 1456 Jarnot Roman TŽ Třinec "D" 1642 1737 0
2014/2015 2 Sokol Dobrá "C" 1456 Poljak Michal TJ Dobratice "B" 1151 1
2014/2015 1 Sokol Dobrá "C" 1456 Tvrdý Petr Sokol Dobrá "B" 1883 0
2013/2014 11 Sokol Dobrá "C" 1453 Kowolowski Vít ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1688 0
2013/2014 10 Sokol Dobrá "C" 1453 Vašut Jan TJ Dobratice "A" 1581 ½
2013/2014 9 Sokol Dobrá "C" 1453 Blecha Josef Sokol Brušperk 1890 1865 0
2013/2014 8 Sokol Dobrá "C" 1453 Klus Milan TJ Dobratice "B" 1729 1716 0
2013/2014 6 Sokol Dobrá "C" 1453 Čech Jan BŠŠ F-M "G" 1614 1688 ½
2013/2014 5 Sokol Dobrá "C" 1453 Zemková Klára BŠŠ F-M "H" 1732 1764 0
2013/2014 4 Sokol Dobrá "C" 1453 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1781 1751 ½
2013/2014 3 Sokol Dobrá "C" 1453 Kluz Michal TJ Bystřice 1725 0
2013/2014 2 Sokol Dobrá "C" 1453 Mrajca Miroslav TŽ Třinec "D" 1307 1
2013/2014 1 Sokol Dobrá "C" 1453 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1502 1545 0
2012/2013 11 TJ Sokol Dobrá "C" 1420 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1922 1859 0
2012/2013 10 TJ Sokol Dobrá "C" 1420 Sikorová Alena TŽ Třinec "D" 1907 1
2012/2013 9 TJ Sokol Dobrá "C" 1420 Nogol Jiří TJ Sokol Skalice 1705 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Dobrá "C" 1420 Martínek Antonín TJ Dobratice "A" 1692 0
2012/2013 7 TJ Sokol Dobrá "C" 1420 Krkoška Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1790 1760 0
2012/2013 6 TJ Sokol Dobrá "C" 1420 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1821 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Dobrá "C" 1420 Kukuczka Milan TJ Bystřice n.O. 2052 1983 0
2012/2013 4 TJ Sokol Dobrá "C" 1420 Kufa Václav TJ Mosty u Jablunkova "B" 1845 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Dobrá "C" 1420 Blecha Josef Sokol Brušperk 1905 1894 0
2012/2013 2 TJ Sokol Dobrá "C" 1420 Hudziec Bronislav TJ Vendryně "B" 1769 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Dobrá "C" 1420 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1879 1868 0
2011/2012 10 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Kočí Tomáš Sokol Mosty u Jablunkova „B“ 1000 1
2011/2012 9 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Rašovský Miroslav TJ Sokol Skalice 1599 0
2011/2012 8 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Vašut Jan TJ Dobratice „A“ 1565 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Řeha Martin TJ Dobratice „B“ 1000 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Bedrunka Petr TJ Sokol Fryčovice 1707 0
2011/2012 5 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Konkol Radim Sokol Brušperk 1373 1
2011/2012 2 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Křiva Aleš Beskydská šachová škola „E“ 1000 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Dobrá „B“ 1415 Mucha Filip TJ Vendryně „B“ 1000 1
2010/2011 10 TJ Sokol Dobrá „B“ 1421 Vašut Jan TJ Comfort Dobratice 1585 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Dobrá „B“ 1421 Pravec Ladislav TJ Sokol Skalice 1794 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Dobrá „B“ 1421 Konkol Radim Sokol Brušperk 1356 0
2010/2011 6 TJ Sokol Dobrá „B“ 1421 Niedoba Petr SK Bystřice n. Olší 1000 0
2010/2011 5 TJ Sokol Dobrá „B“ 1421 Klus Milan TJ Comfort Dobratice 1635 ½
2010/2011 4 TJ Sokol Dobrá „B“ 1421 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice 1789 0
2010/2011 3 TJ Sokol Dobrá „B“ 1421 Křiva Aleš TJ Sokol Staříč 1000 0
2010/2011 2 TJ Sokol Dobrá „B“ 1421 Bedrunka Petr Sokol Brušperk 1698 0
2010/2011 1 TJ Sokol Dobrá „B“ 1421 Niedoba Petr SK Bystřice n. Olší 1000 0
2009/2010 7 TJ Sokol Dobrá "C" 1415 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice 1779 0
2009/2010 6 TJ Sokol Dobrá "C" 1415 Pilch David TŽ Třinec "F" 1000 1
2009/2010 5 TJ Sokol Dobrá "C" 1415 Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1787 0
2009/2010 4 TJ Sokol Dobrá "C" 1415 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1661 1
2009/2010 3 TJ Sokol Dobrá "C" 1415 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1830 0
2009/2010 2 TJ Sokol Dobrá "C" 1415 Kluz Michal SK Bystřice n. O. 1689 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Dobrá "C" 1415 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1748 0
2008/2009 7 TJ Sokol Dobrá "C" 1408 Záruba Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1446 1
2008/2009 6 TJ Sokol Dobrá "C" 1408 Ochmyt Jakub TŽ Třinec "F" 1
2008/2009 5 TJ Sokol Dobrá "C" 1408 Skřenek Petr Sokol Brušperk 1342 1
2008/2009 4 TJ Sokol Dobrá "C" 1408 Kowolowski Vít Mosty u Jablunkova 1654 0
2008/2009 3 TJ Sokol Dobrá "C" 1408 Žižka Radim TJ Sokol Skalice "A" 1689 0
2008/2009 2 TJ Sokol Dobrá "C" 1408 Smolík Vítězslav TJ Comfort Dobratice 0
2008/2009 1 TJ Sokol Dobrá "C" 1408 Niedoba Petr SK Bystřice nad Olší 0
2007/2008 11 TJ Sokol Dobrá"C" 1404 Koval Karel BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1582 0
2007/2008 10 TJ Sokol Dobrá"C" 1404 Zientek Jakub TŽ Třinec"E" 1691 ½
2007/2008 9 TJ Sokol Dobrá"C" 1404 Pilch David TŽ Třinec"F" 1
2007/2008 8 TJ Sokol Dobrá"C" 1404 Pravec Ladislav TJ Sokol Skalice"A" 1805 0
2007/2008 7 TJ Sokol Dobrá"C" 1404 Šikula František ŠS Frýdek-Místek 1726 0
2007/2008 6 TJ Sokol Dobrá"C" 1404 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1676 0
2007/2008 5 TJ Sokol Dobrá"C" 1404 Kowolowski Vít Mosty u Jablunkova 1654 0
2007/2008 4 TJ Sokol Dobrá"C" 1404 Szotkowski Jan ŠK Bystřice n.Olší 0
2007/2008 3 TJ Sokol Dobrá"C" 1404 Bruncko Jan TJ Sokol Skalice"B" 1
2007/2008 2 TJ Sokol Dobrá"C" 1404 Vašut Jan TJ Comfort Dobratice 1536 1
2007/2008 1 TJ Sokol Dobrá"C" 1404 Vantuch Marek Sokol Brušperk ½