Hráč Ondřich Jan

Ondřich Jan

User Pic
Jméno: Ondřich Jan
Oddíl: USK Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1524
Elo mezinárodní: 1618
ID: 26567
FIDE ID: 350761
Rok narození: 1950
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 USK Praha C 1618 1524 Novotný Josef TJ Bohemians G 1714 1701 ½ soutěž
2019/2020 6 USK Praha C 1618 1524 Hojer Jiří ŠK Viktoria Žižkov D 0 1614 ½ soutěž
2019/2020 3 USK Praha C 1618 1524 Štván Marek DDM Praha 6 C 1608 1511 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Sokol Pečky A 1618 1524 Niko Viliam Šachklub města Dobrovice C 0 1427 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Sokol Pečky A 1618 1524 Hanuš Karel DDM Sokol Nymburk B 0 1515 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Medvědí Zvole B 1618 1524 Šachový klub Zdice C 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Medvědí Zvole B 1618 1524 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1990 2075 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Medvědí Zvole B 1618 1524 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1838 1816 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Medvědí Zvole B 1618 1524 Kovářík Vojtěch Šachový klub Příbram - Baník D 1621 1618 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Medvědí Zvole B 1618 1524 Placheta Rostislav ŠK při MěÚ Hostomice 1680 1602 0 soutěž
2018/2019 10 USK Praha C 1618 1582 Bayer Petr TJ Zora Praha A 0 1536 ½ soutěž
2018/2019 9 USK Praha C 1618 1582 Růžička Stanislav ŠK Viktoria Žižkov D 0 0 ½ soutěž
2018/2019 8 USK Praha C 1618 1582 Palla Ivan SK Lokomotiva Radlice C 1513 1499 ½ soutěž
2018/2019 6 USK Praha C 1618 1582 Vácha Martin ŠO Praga Praha E 1372 1528 0 soutěž
2018/2019 5 USK Praha C 1618 1582 Král Jiří Unichess G 1540 1523 ½ soutěž
2018/2019 4 USK Praha C 1618 1582 Postránecká Zuzana ŠK Sokol Vyšehrad I 1409 1479 ½ soutěž
2018/2019 2 USK Praha C 1618 1582 Tyle Petr SK OAZA Praha E 1632 1652 0 soutěž
2018/2019 1 USK Praha C 1618 1582 Zeman Jiří Sokol Praha Vršovice F 0 1612 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Medvědi Zvole B 1618 1582 Filip Lukáš ŠK Pravonín 1618 1590 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Medvědi Zvole B 1618 1582 Konopka Aleš KŠ Stříbrná Skalice C 0 1563 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Medvědi Zvole B 1618 1582 Remeš Šimon KŠ Stříbrná Skalice B 1644 1580 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Medvědi Zvole B 1618 1582 Blažek Ladislav Sokol Postupice 0 1659 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Medvědi Zvole B 1618 1582 Vacek Josef Sokol Neveklov 1764 1828 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Medvědi Zvole B 1618 1582 Vávra Stanislav Spartak Vlašim C 2006 1930 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Medvědi Zvole B 1618 1582 Voldán Václav Jiskra Zruč n. Sáz. 0 1231 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Medvědi Zvole B 1618 1582 Moravec Marek Klub šach. Říčany 1925 L 0 0 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Sokol Pečky A 1618 1582 Kmec Ján DDM Sokol Nymburk B 0 1313 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Sokol Pečky A 1618 1582 Němeček Pavel DDM Symfonie Poděbrady A 1332 1312 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Sokol Pečky A 1618 1582 Němeček Václav SK Slavoj Čáslav A 0 1257 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Sokol Pečky A 1618 1582 Matějček František TJ Sokol Sendražice B 0 1473 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Sokol Pečky A 1618 1582 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 1956 1950 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Sokol Pečky A 1618 1582 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk B 1506 1506 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Sokol Pečky A 1618 1582 Šafránek Jan DDM Symfonie Poděbrady A 1571 1646 0 soutěž
2017/2018 5 USK Praha B 1618 1629 Brndiar Pavel ŠK Viktoria Žižkov C 1554 1676 0 soutěž
2017/2018 11 USK Praha C 1618 1629 Čižmárová Zdena ŠK Bohnice C 0 1589 ½ soutěž
2017/2018 8 USK Praha C 1618 1629 Školoud Miroslav ŠK Praha - Smíchov D 0 1595 ½ soutěž
2017/2018 7 USK Praha C 1618 1629 Žáček Petr ŠK Teplárna Malešice 1544 1484 ½ soutěž
2017/2018 6 USK Praha C 1618 1629 Porteš Pavel ŠK Mlejn A 1612 1754 ½ soutěž
2017/2018 4 USK Praha C 1618 1629 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 0 1588 1 soutěž
2016/2017 9 USK Praha C 1674 1666 Vyskočil Vladimír ŠK Bohnice C 1 soutěž
2016/2017 8 USK Praha C 1674 1666 Marek Roman Šachový klub Praha 4 A 1667 1 soutěž
2016/2017 3 USK Praha C 1674 1666 Chalupa Vladislav ŠK Praha - Smíchov D 1741 1738 ½ soutěž
2016/2017 2 USK Praha C 1674 1666 Kantor Lukáš ŠK DP Praha - EA Hotels II 1813 1 soutěž
2015/2016 7 USK Praha C 1674 1666 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha G 1854 1716 0 soutěž
2015/2016 5 USK Praha C 1674 1666 Němeček Jaroslav TJ Praga Praha E 1673 1 soutěž
2015/2016 2 USK Praha C 1674 1666 Koreček Michail SK OAZA Praha G 1673 ½ soutěž
2015/2016 7 USK Praha B 1674 1666 Bošek Pavel SK Lokomotiva Radlice E 1236 1 soutěž
2015/2016 6 USK Praha B 1674 1666 Vítová Jana TJ Zora Praha A 1548 ½ soutěž
2015/2016 1 USK Praha B 1674 1666 Raba Milan Šachový klub Praha 4 C 1425 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Slavoj Čáslav A 1674 1666 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky A 1244 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Slavoj Čáslav A 1674 1666 Novotná Tereza DDM Symfonie Poděbrady A 1520 1548 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Slavoj Čáslav A 1674 1666 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk C 1828 1821 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Slavoj Čáslav A 1674 1666 Matuška Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1561 ½ soutěž
2014/2015 3 USK Praha B 1682 1663 Houser Milan SK OAZA Praha G 1414 1 soutěž
2014/2015 2 USK Praha B 1682 1663 Steinitz-Makabi A 1 soutěž
2014/2015 11 USK Praha C 1682 1663 Lehovec Petr Sokol Vršovice F 1680 1 soutěž
2014/2015 10 USK Praha C 1682 1663 Chytrý Lukáš SK OAZA Praha E 1558 1 soutěž
2014/2015 9 USK Praha C 1682 1663 Chmelař Josef ŠK Bohnice D 1496 ½ soutěž
2014/2015 6 USK Praha C 1682 1663 Páťal Luboš TJ Pankrác G 1612 ½ soutěž
2014/2015 4 USK Praha C 1682 1663 Hataš Radim ŠO TJ Dukla Praha E 1657 1699 0 soutěž
2014/2015 11 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1682 1663 Křehla Milan ŠK Teplice "C" 1783 1746 0 soutěž
2014/2015 8 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1682 1663 Slavík Jan SK Děčín "C" 1782 1772 ½ soutěž
2014/2015 6 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1682 1663 Stoly Jindřich ŠK Mosad Česká Kamenice 1571 1645 1 soutěž
2014/2015 3 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1682 1663 Hellinger Jan ŠK Slavie Děčín 1644 1706 ½ soutěž
2014/2015 1 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1682 1663 Lasík Petr Bystřanští jezdci "A" 1661 1641 ½ soutěž
2013/2014 9 USK Praha C 1715 1694 Slunský Petr TJ Zora Praha A 1612 1 soutěž
2013/2014 8 USK Praha C 1715 1694 Žigala Štefan ŠK Teplárna Malešice A 1570 ½ soutěž
2013/2014 7 USK Praha C 1715 1694 Porteš Pavel Sokol Nebušice A 1250 1 soutěž
2013/2014 6 USK Praha C 1715 1694 Řehoř Václav TJ Praga Praha H 1355 1 soutěž
2013/2014 5 USK Praha C 1715 1694 Souček Ivo SK OAZA Praha E 1391 0 soutěž
2013/2014 3 USK Praha C 1715 1694 Schmidt Karel ŠO TJ Dukla Praha E 1718 1657 ½ soutěž
2013/2014 1 USK Praha C 1715 1694 Němeček Jaroslav TJ Praga Praha E 1710 1 soutěž
2013/2014 11 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1715 1694 Klátil Pavel SK Děčín "C" 1672 1 soutěž
2013/2014 10 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1715 1694 Kochánek Antonín ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1632 1632 ½ soutěž
2013/2014 9 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1715 1694 Krausz Milan TJ SVAH Všebořice 1446 1 soutěž
2013/2014 7 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1715 1694 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1703 ½ soutěž
2013/2014 6 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1715 1694 Vojtěchovský Vojtěch ŠK Slávie Děčín 1695 1740 ½ soutěž
2013/2014 5 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1715 1694 Červinka Jiří TJ ČSAD Libouchec 1506 1 soutěž
2013/2014 4 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1715 1694 Řeháček Josef ŠK MOSAD Česká Kamenice 1624 1 soutěž
2013/2014 3 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1715 1694 Skiba Michal SK ŠACHY Chlumec "A" 1830 1836 0 soutěž
2013/2014 2 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1715 1694 Král Karel SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1888 1893 0 soutěž
2013/2014 1 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1715 1694 Nedoma Petr ASK Lovosice 1715 1733 0 soutěž
2012/2013 11 Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 Různa Jindřich SK Děčín "C" 1830 0 soutěž
2012/2013 10 Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 Brejník Gustav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1777 1778 ½ soutěž
2012/2013 9 Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice 1795 1795 ½ soutěž
2012/2013 8 Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 Krivoš Rudolf SVAH Všebořice "A" 1915 1880 0 soutěž
2012/2013 7 Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1740 1767 0 soutěž
2012/2013 6 Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 Uhlík Bohumil Slavia SČE Děčín 1852 0 soutěž
2012/2013 5 Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 Matoušek Aleš SK ŠACHY Chlumec "A" 1691 1904 0 soutěž
2012/2013 4 Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 Svoboda Josef SK ŠACHY Chlumec "B" 1681 ½ soutěž
2012/2013 3 Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 Vašíček Milan Bystřanští jezdci "A" 1664 1691 1 soutěž
2012/2013 2 Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 Malina Josef SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1881 1907 ½ soutěž
2012/2013 1 Svádov-Olšinky "C" 1760 1754 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1784 1786 0 soutěž
2011/2012 11 TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1625 Köchert Bedřich ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1753 1668 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1625 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1739 1763 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1625 Svoboda Josef TJ Chlumec "B" 1691 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1625 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice "B" 1847 1862 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1625 Malý Jiří ŠK Teplice "C" 1709 1725 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1625 Purkyt Jaroslav SK Děčín "B" 1773 1706 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1625 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1681 1681 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1625 Vrzal Jiří TJ ČSAD Libouchec 1761 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1625 Matouš Pavel TJ Slavoj Litoměřice "C" 1475 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1625 Vojtěchovský Vojtěch TJ Slavia SČE Děčín 1704 0 soutěž
2010/2011 11 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1589 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1721 ½ soutěž
2010/2011 10 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1589 Matoušek Aleš TJ Chlumec "A" 1948 0 soutěž
2010/2011 9 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1589 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1787 0 soutěž
2010/2011 8 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1589 Různa Jindřich SK Děčín "B" 1776 0 soutěž
2010/2011 7 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1589 Bartoš Václav ŠK Viamont Teplice "D" 1446 1 soutěž
2010/2011 6 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1589 Karnoub Yaser Bystřanští jezdci "A" 1000 ½ soutěž
2010/2011 5 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1589 Drábek Martin TJ ČSAD Libouchec 1666 ½ soutěž
2010/2011 4 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1589 Malý Jiří ŠK Viamont Teplice "C" 1748 1 soutěž
2010/2011 3 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1589 Vojtěchovský Vojtěch TJ Slavia SČE Děčín 1684 ½ soutěž
2010/2011 2 Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1589 Musil Antonín Sportis Svádov - Olšinky "B" 1588 ½ soutěž
2009/2010 2 Ulimex Svádov Olšinky "C" 1548 Černý Jakub SK Děčín "B" 1782 0 soutěž
2009/2010 1 Ulimex Svádov Olšinky "C" 1548 Hrdina Stanislav ŠK Mosad Česká Kamenice 1741 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Svádov-Olšinky"D" 1583 Růžička Jaroslav SK Děčín"D" 1418 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Svádov-Olšinky"D" 1583 Dudek Karel TJ Start Karko UL 1644 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Svádov-Olšinky"D" 1583 Cvek Jaroslav KŠ Štětí 1818 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Svádov-Olšinky"D" 1583 Novák Petr TJ Chlumec"C" 1637 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Svádov-Olšinky"D" 1564 Slavík Jan SK Děčín "E" 1706 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Svádov-Olšinky"D" 1564 Sliva Michal ŠK Sp.Ústí n.L."E" 1429 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Svádov-Olšinky"D" Skiba Michal Loko Ústí "B" 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Svádov-Olšinky"D" Různa Jindřich SK Děčín "D" ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Svádov-Olšinky"D" Slavík Jan SK Děčín "E" 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Svádov-Olšinky"D" Häusler Milan TJ Chlumec "B" 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Svádov-Olšinky"D" Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L."E" ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Svádov-Olšinky"D" Birtus Rudolf Karko Ústí 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Svádov-Olšinky"D" Šebesta Jan TJ Svadov-Olšinky"C" ½ soutěž