Hráč Krupanský Jaromír

Krupanský Jaromír

User Pic
Jméno: Krupanský Jaromír
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1647
Elo mezinárodní: 1653
ID: 15620
FIDE ID: 345709
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Šachový klub Příbram Baník B 1662 1638 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1632 1684 1
2018/2019 8 Šachový klub Příbram Baník B 1662 1638 Arnolt Jiří Mníšek pod Brdy 1567 1604 1
2018/2019 7 Šachový klub Příbram Baník B 1662 1638 Konopka Aleš KŠ Stříbrná Skalice A 0 1563 1
2018/2019 6 Šachový klub Příbram Baník B 1662 1638 Síleš Jan Klub šachistů Říčany 1925 G 1229 1352 1
2018/2019 2 Šachový klub Příbram Baník B 1687 1652 Štoček Jiří Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1551 ½
2018/2019 7 TJ Slovan Havířov "B" 1662 1638 Sekyra Vojtěch SK Slavia Orlová "F" 0 1128 1
2018/2019 4 TJ Slovan Havířov "B" 1662 1652 Štefanec Josef Sokol Chotěbuz 1389 1570 ½
2018/2019 1 TJ Slovan Havířov "B" 1687 1652 Brhel Zdeněk Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 0 1314 1
2017/2018 10 Příbram Baník A 1766 1755 Hejda Václav Český lev Kolešovice A 1724 1706 ½
2017/2018 9 Šachový klub Příbram Baník B 1766 1755 Heger Jan KŠ Stříbrná Skalice A 1402 1510 ½
2017/2018 2 Šachový klub Příbram Baník B 1766 1755 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany B 1769 1753 1
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník B 1766 1755 Škvor Jiří Sokol Neveklov 0 1592 1
2016/2017 7 Příbram Baník A 1708 1726 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 ½
2016/2017 4 Příbram Baník A 1708 1726 Krumpholc Filip TJ Neratovice D 1120 1
2016/2017 3 Příbram Baník A 1708 1726 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1781 1780 1
2016/2017 2 Příbram Baník A 1708 1726 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1573 1462 1
2015/2016 7 ŠK Příbram - Baník B 1708 1726 Šmejkal Jakub ŠK Jince A 1097 1
2015/2016 6 ŠK Příbram - Baník B 1708 1726 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 1
2015/2016 5 ŠK Příbram - Baník B 1708 1726 Chromovský Hynek Klub šachistů Říčany 1925 E 1724 1692 1
2015/2016 4 ŠK Příbram - Baník B 1708 1726 Jukl Karel JAWA Brodce B 1752 1665 ½
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1708 1726 Chajda Patrik Klub šachistů Říčany 1925 E 1716 1738 ½
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1708 1726 Zvolenský David JAWA Brodce B 1585 1567 0
2014/2015 11 ŠK Příbram Baník A 1708 1706 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 1
2014/2015 10 ŠK Příbram Baník A 1708 1706 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1702 0
2014/2015 8 ŠK Příbram Baník A 1708 1706 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1541 ½
2014/2015 5 ŠK Příbram Baník A 1708 1706 Procházka Jaroslav JAWA Brodce B 1829 1860 1
2014/2015 3 ŠK Příbram Baník A 1708 1706 Prášek Vladimír ŠK Zdice B 1867 1867 ½
2014/2015 2 ŠK Příbram Baník A 1708 1706 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1621 1
2014/2015 1 ŠK Příbram Baník A 1708 1706 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1524 1619 1
2013/2014 7 TJ Slovan Havírov "C" 1708 1734 Szotkowski Marek Sokol Chotebuz 1512 0
2013/2014 4 TJ Slovan Havírov "C" 1708 1734 Konečný Herbert Sokol Terlicko 1579 0
2013/2014 11 ŠK Příbram Baník A 1708 1734 Hrbek Pavel Sokol Hostivice B 1570 ½
2013/2014 9 ŠK Příbram Baník A 1708 1734 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1894 1867 1
2013/2014 8 ŠK Příbram Baník A 1708 1734 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1854 0
2013/2014 6 ŠK Příbram Baník A 1708 1734 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad C 1654 0
2013/2014 5 ŠK Příbram Baník A 1708 1734 Holovčák Jiří ŠO TP Nova Kladno A 1959 1844 0
2013/2014 3 ŠK Příbram Baník A 1708 1734 Třešňák Lukáš ŠK Jince A 1759 1831 ½
2013/2014 2 ŠK Příbram Baník A 1708 1734 Čermák Pavel ŠK Zlonice A 1439 1
2013/2014 1 ŠK Příbram Baník A 1708 1734 Turický David ŠK Zdice B 1778 1784 0
2012/2013 9 TJ Slovan Havířov "D" 1715 1749 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1725 0
2012/2013 8 TJ Slovan Havířov "D" 1715 1749 Kubošová Hana SK Slavia Orlová "E" 1480 1546 1
2012/2013 7 TJ Slovan Havířov "D" 1715 1749 Bystroň Vladislav TJ Baník Havířov "D" 1603 0
2012/2013 6 TJ Slovan Havířov "D" 1715 1749 Štefanec Josef Inter Petrovice "B" 1578 1
2012/2013 5 TJ Slovan Havířov "D" 1715 1749 Warmuž Jiří TJ Viktorie Bohumín "B" 1636 ½
2012/2013 4 TJ Slovan Havířov "D" 1715 1749 Walica Roman SK Slavia Orlová "D" 1714 1793 1
2012/2013 3 TJ Slovan Havířov "D" 1715 1749 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1731 ½
2012/2013 2 TJ Slovan Havířov "D" 1715 1749 Kunz Petr OS Rychvald "B" 1645 0
2012/2013 1 TJ Slovan Havířov "D" 1715 1749 Smaza Vilém Sokol Těrlicko 1632 1
2012/2013 10 TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 Pawlowski Roman Inter Petrovice "A" 1753 1765 0
2012/2013 9 TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1964 1959 0
2012/2013 8 TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1848 0
2012/2013 7 TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1817 ½
2012/2013 6 TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 1
2012/2013 5 TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 Chwastek Otto TJ Vendryně 1900 1830 ½
2012/2013 4 TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 Bedrunka Petr TJ Sokol Fryčovice 1707 ½
2012/2013 3 TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 Rusín Tomáš ŠK Karviná "B" 1851 1851 0
2012/2013 2 TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 Pilch Jan TJ Baník Havířov "C" 1853 ½
2011/2012 10 TJ Slovan Havířov "B 1753 1753 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 2007 1993 0
2011/2012 9 TJ Slovan Havířov "B 1753 1753 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2121 2019 1
2011/2012 8 TJ Slovan Havířov "B 1753 1753 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1921 ½
2011/2012 7 TJ Slovan Havířov "B 1753 1753 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "C" 1917 1901 0
2011/2012 6 TJ Slovan Havířov "B 1753 1753 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C 1894 1919 0
2011/2012 5 TJ Slovan Havířov "B 1753 1753 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1867 0
2011/2012 4 TJ Slovan Havířov "B 1753 1753 Blahut Jaroslav TŽ Třinec "D" 1900 1970 0
2011/2012 2 TJ Slovan Havířov "B 1753 1753 Firla Stanislav SK Stonava 1967 0
2011/2012 1 TJ Slovan Havířov "B 1753 1753 Kula Dominik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1725 1839 0
2011/2012 9 TJ Slovan Havířov "D" 1753 1753 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "B" 1884 1875 0
2011/2012 8 TJ Slovan Havířov "D" 1753 1753 Bausano Michael SK Slavia Orlová "D" 1714 1791 0
2011/2012 7 TJ Slovan Havířov "D" 1753 1753 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2050 0
2011/2012 6 TJ Slovan Havířov "D" 1753 1753 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "C" 1982 1882 0
2011/2012 4 TJ Slovan Havířov "D" 1753 1753 Martínek Václav OS Rychvald "B" 1837 ½
2011/2012 3 TJ Slovan Havířov "D" 1753 1753 Stetz Jan Inter Petrovice "B" 1703 1720 1
2011/2012 2 TJ Slovan Havířov "D" 1753 1753 Hudák Imrich TJ Baník Havířov "D" 1796 1853 1
2011/2012 1 TJ Slovan Havířov "D" 1753 1753 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "C" 1851 2091 1
2010/2011 11 Slovan Havířov "A" 1706 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice "A" 1958 0
2010/2011 8 Slovan Havířov "A" 1706 Kantor Pavel TŽ Třinec "D" 1769 1
2010/2011 8 TJ Slovan Havířov "D" 1706 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1769 ½
2010/2011 7 TJ Slovan Havířov "D" 1706 Poncza Bronislav TJ Sokol Chotěbuz 1822 1
2010/2011 5 TJ Slovan Havířov "D" 1706 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1620 1
2010/2011 3 TJ Slovan Havířov "D" 1706 Kloza Jaroslav Jäkl Karviná "C" 1853 0
2010/2011 2 TJ Slovan Havířov "D" 1706 Havlík Vlastimil OS Rychvald "B" 1834 0
2009/2010 7 TJ Slovan Havířov "D" 1688 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1733 1
2009/2010 6 TJ Slovan Havířov "D" 1688 Orzechowski Michal SK Slavia Orlová "F" 1250 1
2009/2010 5 TJ Slovan Havířov "D" 1688 Hanák Tomáš OS Rychvald "C" 1000 1
2009/2010 4 TJ Slovan Havířov "D" 1688 Chroboček Ladislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1746 ½
2009/2010 3 TJ Slovan Havířov "D" 1688 Nytra Jan SK Slavia Orlová "G" 1291 1
2009/2010 2 TJ Slovan Havířov "D" 1688 Mareš Petr Baník Havířov "D" 1798 ½
2009/2010 1 TJ Slovan Havířov "D" 1688 Chmiel Jan TJ Inter Petrovice "B" 1772 ½
2009/2010 9 Slovan Havířov C 1688 Rajský Stanislav Viktorie Bohumín 1586 ½
2009/2010 8 Slovan Havířov C 1688 Richtr Miroslav Baník Havířov C 1689 ½
2009/2010 7 Slovan Havířov C 1688 Horváth Tomáš Slavia Orlová E 1000 1
2009/2010 6 Slovan Havířov C 1688 Pindora Marek Slavia Havířov B 1581 1
2009/2010 4 Slovan Havířov C 1688 Rusín Tomáš Jakl Karviná C 1681 0
2009/2010 3 Slovan Havířov C 1688 Sojčák Bohuš Sokol Chotěbuz 1000 1
2009/2010 2 Slovan Havířov C 1688 Lipus Drahomír OS Rychvald B 1680 1
2009/2010 1 Slovan Havířov C 1688 Konečný Jan Slavoj Český Těšín 1000 0
2007/2008 9 Slavia Havířov B Kaminský Rudolf Slovan Havířov A 0
2007/2008 8 Slavia Havířov B Šíma Aleš Viktorie Bohumín B 0
2007/2008 7 Slavia Havířov B Melzer Petr Slovan Havířov B ½
2007/2008 5 Slavia Havířov B Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 0
2007/2008 4 Slavia Havířov B Canibal Jaromír Jakl Karviná C 0
2007/2008 2 Slavia Havířov B Hulva Pavel Slavoj Český Těšín 1
2007/2008 1 Slavia Havířov B Ptošek Jan Slavia Orlová D 1
2006/2007 7 TJ Slavia Havířov "C" 1628 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B" 1606 0
2006/2007 5 TJ Slavia Havířov "C" 1628 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1365 1
2006/2007 4 TJ Slavia Havířov "C" 1628 Hanák Tomáš OS Rychvald "C" 1
2006/2007 3 TJ Slavia Havířov "C" 1628 Kubošová Hana SK Slavia Orlová "E" 1000 1
2006/2007 2 TJ Slavia Havířov "C" 1628 Pisarek Magdalena SK Slavia Orlová "F" 1250 1
2006/2007 1 TJ Slavia Havířov "C" 1628 Lekki Daniel TJ Viktorie Bohumín "B" 1000 1
2005/2006 1 Slavia Havířov B 1634 Polka Bohumil Baník Havířov D 1669 0
2005/2006 7 TJ Slavia Havířov C 1634 Littner Jiří OS Rychvald D 1100 1
2005/2006 6 TJ Slavia Havířov C 1634 Lakota Tomász SK Slavia Orlová E 0
2005/2006 5 TJ Slavia Havířov C 1634 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov C 1
2005/2006 4 TJ Slavia Havířov C 1634 Kála František TJ Slovan Havířov B 1000 0
2005/2006 3 TJ Slavia Havířov C 1634 Kubošová Hana SK Slavia Orlová F 1100 1
2005/2006 2 TJ Slavia Havířov C 1634 Hansel Jaromír OS Rychvald C 1656 0
2005/2006 1 TJ Slavia Havířov C 1634 Stetz Jan TJ Jakl Karviná E 1638 1
2004/2005 9 Slavia Havířov C Šulej Jan Slavia Orlová E 1328 1
2004/2005 8 Slavia Havířov C Bonczek Vlastimil Petrovice B 1849 ½
2004/2005 5 Slavia Havířov C Pavera Michal Č.Těšín B 1
2004/2005 4 Slavia Havířov C Volne 1
2004/2005 3 Slavia Havířov C 1614 Hudeček Jaroslav Slovan Havířov A 1625 0
2004/2005 2 Slavia Havířov C 1614 Kosňovský Radim Rychvald D 1
2004/2005 1 Slavia Havířov C 1614 Broda Michal Jakl Karviná E 1648 1
2003/2004 6 Slavia Havířov B Barteček Ladislav OS Rychvald A 1875 0
2003/2004 5 Slavia Havířov B Kubiena Vladimír Jakl Karviná D 1693 ½
2003/2004 2 Slavia Havířov B Vlašic Luděk SK Stonava B 1771 0
2003/2004 7 Slavia Havířov Daniš Peter OS Rychvald 1332 1
2003/2004 6 Slavia Havířov Fedor Marek Baník Havířov 1
2003/2004 5 Slavia Havířov Kyjonka Radomír Lokomotiva Petrovice "B" 1623 0
2003/2004 4 Slavia Havířov Jonáš Martin TJ Slovn Havířov ½
2003/2004 3 Slavia Havířov Holub Tomáš TJ JAKL Karviná E 1605 ½
2003/2004 2 Slavia Havířov Studenka Jaroslav OS Rychvald 1728 1
2003/2004 1 Slavia Havířov Rodshtein Tereza SK Slavie Orlová "D" 1553 0