Hráč Šuráň Jan

Šuráň Jan

User Pic
Jméno: Šuráň Jan
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1662
Elo mezinárodní: 1573
ID: 38661
FIDE ID: 368920
Rok narození: 2003
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 3 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1569 1660 Hofman Kryštof Desko Liberec 2043 2092 0 soutěž
2020/2021 2 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1569 1660 Juhaňák Daniel Siesta Solution Unichess 1681 1680 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha E - VŠFS 1546 1641 Kouba Kristián ŠK Sokol Vyšehrad J 0 0 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK DP Praha H - PORG 1546 1641 Šilhavý Josef USK Praha C 1385 1487 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK DP Praha H - PORG 1546 1641 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1935 1944 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK DP Praha H - PORG 1546 1641 Židlický David ŠK Bohnice D 0 1382 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK DP Praha H - PORG 1546 1641 Uličný Daniel TJ Bohemians G 1762 1752 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK DP Praha H - PORG 1546 1641 Čabart Pavel ŠK Viktoria Žižkov D 1730 1743 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1562 1641 Nezval Filip ŠK DURAS BVK Brno 1950 1905 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1562 1641 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2011 2024 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1562 1641 Gloser David 2222 ŠK Polabiny A 2228 2124 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1562 1641 Frank Adam Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2260 2171 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1546 1641 Brůna Matouš Desko Liberec 1680 1611 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1574 1655 Rolinková Lucie Šachklub Sokol Klatovy 1717 1716 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1543 1655 Šmolík Jáchym KŠ Říčany 1925 1900 1897 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1546 1641 Brůna Matouš Desko Liberec 1680 1611 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1546 1641 Dolenský Filip 1.Novoborský ŠK 1710 1741 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1574 1655 Andrle Filip TJ Kobylisy 1415 1334 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1543 1655 Rolinková Lucie Šachklub Sokol Klatovy 1724 1716 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1543 1655 Langmajerová Jana Šachový klub 64 Plzeň 1446 1508 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1543 1655 Procházka Vojtěch Siesta Solution Unichess 1763 1906 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1543 1655 Šmolík Jáchym KŠ Říčany 1925 1900 1897 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK PORG Praha 1540 1648 Steinová Kamila TJ Spartak Vlašim 1361 1360 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK PORG Praha 1540 1648 Brožka Karel 2222 ŠK Polabiny 1789 1850 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK PORG Praha 1540 1683 Jelínek František Spartak Vlašim B 1045 1331 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK PORG Praha 1540 1683 Vasilev Dan JAWA Brodce 1484 1384 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK PORG Praha 1540 1683 Mačok Martin KŠ Říčany B 1487 1431 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK PORG Praha 1540 1683 Ojrzyński Tymoteusz OAZA Praha B 1088 1157 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK PORG Praha 1562 1683 Jelínek Oliver ŠK Řevnice 1188 1287 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK PORG Praha 1562 1683 Sedlák Jakub ŠK Dvorec 1443 1536 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK PORG Praha 1558 1687 Bauer Jan VŠTE České Budějovice B 1434 1440 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK PORG Praha 1558 1687 Šustr Martin ŠACHklub Tábor 1371 1393 1 soutěž
2016/2017 9 GROP E 1619 Hořínek Petr SK OAZA Praha E 1312 1 soutěž
2016/2017 6 GROP E 1619 Ksandr Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1490 1 soutěž
2016/2017 3 GROP E 1619 Smola Radko Unichess G 1309 0 soutěž
2016/2017 1 GROP E 1619 Školoud Miroslav ŠK Praha - Smíchov E 1601 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK PORG Praha 1619 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha F 1711 1764 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK PORG Praha 1619 Mašát Jan ŠO TJ Dukla Praha E 1596 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK PORG Praha 1619 Blažek Miroslav Šachový klub Praha 4 B 1789 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK PORG Praha 1619 Bartoň Milan ŠO Praga Praha C 1762 1809 1 soutěž
2016/2017 10 GROP F 1619 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1695 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK PORG Praha 1619 Koršinskij Marek SK OAZA Praha G 1378 1453 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK PORG Praha 1619 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice C 1825 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK PORG Praha 1619 Mrázek Martin ŠK Bohnice C 1727 1613 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK PORG Praha 1619 May David TJ Bohemians Praha G 1613 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK PORG Praha 1619 Opletal Mojmír USK Praha C 1571 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK PORG Praha 1619 Kučera Josef ŠK Dopravní podnik Praha C 1781 1747 ½ soutěž
2014/2015 10 GROP D 1514 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1823 1802 0 soutěž
2014/2015 5 GROP D 1514 Veselý Vladislav Bohemians Praha E 1724 1 soutěž
2014/2015 4 GROP D 1514 Řezanka František SK Loko Praha C 1704 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK PORG A 1514 Slezák Jaroslav SK Újezd nad Lesy A 1649 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK PORG A 1514 Palatka Petr Bohemians Praha G 1707 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK PORG A 1514 Fryš Jiří ŠK Praha 4 B 1507 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK PORG A 1514 Bernard Vladislav TJ Praga Praha G 1561 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK PORG A 1514 Brejcha Blahomír Sokol Kobylisy F 1604 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK PORG A 1514 Rylek Milan DDM Praha 6 C 1720 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK PORG A 1514 Čebiš Petr SK Loko Praha D 1922 1865 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK PORG E 1579 Kalvach Ladislav ŠK Praha 4 A 1832 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK PORG E 1579 ŠK Aurora A 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK PORG E 1579 Novák Vratislav DDM Praha 6 C 1569 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK PORG E 1579 Korsa Jiří Bohemians Praha G 1742 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK PORG E 1579 Kučera Jan Holdia DP Praha D 1856 1866 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK PORG E 1579 Dvořák Alois ŠK Mlejn A 1914 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK PORG E 1579 Chmelař Josef ŠK Bohnice D 1495 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK PORG E 1579 Vítek Jan TJ Praga Praha D 1791 1829 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK PORG E 1579 Slezák Jaroslav SK Újezd nad Lesy A 1691 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK PORG D 1579 Kříž Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad H 1111 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK PORG D 1579 Křupka Jiří SK Lokomotiva Radlice C 1430 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK PORG D 1579 Růžička Ondřej Sokol Praha-Kobylisy F 1383 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK PORG Praha 1250 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1719 1674 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK PORG Praha 1250 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny C 1370 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK PORG Praha 1250 Vinklerová Eliška 2222 ŠK Polabiny D 1100 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK PORG Praha 1250 Doleček Matěj TJ a DDM Lanškroun 1255 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK PORG Praha 1250 Halamíček David ŠK Praha-Smíchov 1250 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK PORG Praha 1250 Marek Jiří Novoborská šachová akademie 1258 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK PORG Praha 1250 Krátký Matěj TJ Sokol Praha-Kobylisy 1251 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK PORG Praha 1250 Horák Adam Desko Liberec B 1461 1461 0 soutěž