Hráč Burynak Milan

Burynak Milan

User Pic
Jméno: Burynak Milan
Oddíl: ŠK Kovohutě Příbram
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1510
Elo mezinárodní: 0
ID: 28926
FIDE ID: 0
Rok narození: 1946
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Kovohutě Příbram 0 1523 Brotánek Tomáš TJ Jince A 0 1100 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Kovohutě Příbram 0 1523 Parkán Vít ŠK při MěÚ Hostomice 0 1097 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Kovohutě Příbram 0 1523 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1550 1483 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Kovohutě Příbram 0 1523 Kindl Dobroslav ŠK Mníšek pod Brdy B 0 1703 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kovohutě Příbram 0 1529 Plhák Tomáš ŠK Zdice B 0 1191 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Kovohutě Příbram 0 1529 Mezera Antonín TJ Jince 0 0 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Kovohutě Příbram 0 1547 Nykonyuk Lev TJ Jince 0 0 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kovohutě Příbram 0 1547 Lísková Tereza TJ Jince 0 1250 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kovohutě Příbram 0 1547 Čuvala Tibor Zdice B 0 1313 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Kovohutě Příbram 1568 Veselý Daniel TJ Jince C 1000 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Kovohutě Příbram 1568 Plhák Tomáš ŠK Zdice B 1167 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Kovohutě Příbram 1568 Kamenický Stanislav ŠK Příbram-Baník D 1000 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Kovohutě Příbram 1574 Vejr Václav TJ Jince C 1102 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Kovohutě Příbram 1574 Plhák Tomáš ŠK Zdice C 1000 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kovohutě Příbram 1574 Brzobohatý Miloslav Mníšek pod Brdy 1000 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Kovohutě Příbram 1577 Jirkovský Tomáš ŠK Rakovník C 2014 1955 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Kovohutě Příbram 1577 Kamenický Stanislav SK Pyrit Příbram B 1000 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Kovohutě Příbram 1577 Hanzlík Adam ŠK Řevnice C 1449 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Kovohutě Příbram 1577 Rosenbaum Jan SK Zdice C 1250 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Kovohutě Příbram 1577 Bažantová Viktorie TJ Jince C 1000 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Kovohutě Příbram 1577 Klán František ŠK při MěÚ Hostomice 1488 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Kovohutě Příbram 1574 Handl Petr SK Zdice B 1100 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Kovohutě Příbram 1574 Slavík Antonín TJ Jince B 1344 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Kovohutě Příbram 1574 Vejr Václav TJ Jince C 1100 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Kovohutě Příbram 1577 Kroča Karel TJ Jince B 1100 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Kovohutě Příbram 1577 Sentenský Jan SK Pyrit Příbram C 1100 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Kovohutě Příbram 1577 Rosenbaumová Eva ŠK Zdice B 1429 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Kovohutě Příbram 1605 Hrbek Pavel TJ Sokol Hostivice B 1580 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Kovohutě Příbram 1605 Kroča Karel TJ Jince A 1100 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Kovohutě Příbram 1605 Rosenbaumová Eva ŠK Zdice B 1427 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Kovohutě Příbram 1605 Šebák Martin Lokomotiva Beroun B 1519 0 soutěž
2009/2010 11 Kovohutě Příbram 1100 Civín Dominik ŠK Zdice C 1250 1 soutěž
2009/2010 6 Kovohutě Příbram 1100 Bohdanecký Rudolf ŠK Zdice B 1431 1 soutěž
2009/2010 4 Kovohutě Příbram 1100 Králík Vladimír ŠK Příbram - Baník B 1793 0 soutěž
2009/2010 2 Kovohutě Příbram 1100 Budil Stanislav ŠK při MěÚ Hostomice 1408 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Kovohutě Příbram 1250 Karmazín Michal TJ Jince A 1100 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Kovohutě Příbram 1250 Polák Adam ŠK Pyrit Příbram D 1100 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Kovohutě Příbram 1250 Kadeřábek Jiří ŠK MěÚ Hostomice 1426 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK Kovohutě Příbram 1100 Zadina Michael Zadinovi Jince 1100 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Kovohutě Příbram 1100 Langr Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 1565 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Kovohutě Příbram 1100 Kotek Daniel ŠK Rakovník D 1100 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Kovohutě Příbram 1100 Homola Karel ŠK Rakovník B 1702 ½ soutěž
2006/2007 11 Kovohutě Příbram 1000 Zadina Václav Zadinovi Jince 1100 1 soutěž
2006/2007 9 Kovohutě Příbram 1000 Svoboda Viktor Lokomotiva Beroun B 1100 1 soutěž
2006/2007 5 Kovohutě Příbram 1000 Kadeřábek Jiří ŠK Hostomice 1435 ½ soutěž
2006/2007 3 Kovohutě Příbram 1000 Hájek Lukáš ŠK Alva Pb Příbram D 1444 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK Kovohutě Příbram A 1000 Ledvinka Jiří ŠK Řevnice A 1697 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Kovohutě Příbram A 1000 Turický David Lokomotiva Zdice B 1250 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Kovohutě Příbram A 1000 Kadeřábek Jiří ŠK Hostomice A 1440 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Kovohutě Příbram A 1000 Sladovník Roman TJ Jince B 1391 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Kovohutě Příbram A 1000 Holá Eva TJ SOU Příbram B 1478 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK Kovohutě Příbram A 1000 Rudolf Michal ŠK Liteň A 1000 1 soutěž
2004/2005 9 Kovohutě Příbram Kvasnička Ladislav ŠK Liteň 0 soutěž