Hráč Černý Milan

Černý Milan

User Pic
Jméno: Černý Milan
Oddíl: Šachový klub Zdice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1643
Elo mezinárodní: 0
ID: 13629
FIDE ID: 23710381
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 10 ŠK Zdice B 1658 Máslo Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1478 1652 0
2014/2015 8 ŠK Zdice B 1658 Zeisek Václav TJ Jince A 1572 ½
2014/2015 1 ŠK Zdice B 1658 Nachtigal Vlastimil ŠK Rakovník B 1768 0
2013/2014 9 ŠK Zdice B 1662 Civín Dominik ŠK Jince A 1600 1704 0
2013/2014 2 ŠK Zdice B 1662 Hůrka Jiří ŠK Merkur Kladno B 1783 ½
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1656 Radovský Kosta ŠK Příbram - Baník B 1299 1
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1656 Volf Miloslav Mníšek pod Brdy 1500 1
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1666 Mařík Jan ŠK Rakovník D 1100 1
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Beroun A 1666 Vataha Josef ŠO Stochov 1520 0
2006/2007 6 Lokomotiva Beroun A 1659 Vaic Miroslav Caissa Úholičky B 0
2006/2007 2 Lokomotiva Beroun A 1659 Šlégr Josef TJ Český lev Kolešovice 1646 1
2005/2006 11 TJ Lokomotiva Beroun B 1648 Rutter Lidmila Lokomotiva Zdice A 1650 ½
2005/2006 10 TJ Lokomotiva Beroun B 1648 Dražan Miloslav TJ SOU Příbram B 1304 1
2005/2006 9 TJ Lokomotiva Beroun B 1648 Madacki Juraj ŠK Liteň A 1000 1
2005/2006 8 TJ Lokomotiva Beroun B 1648 Ryska Ondřej ŠK Rakovník C 1335 1
2005/2006 6 TJ Lokomotiva Beroun B 1648 Mráz Vojtěch ŠK Alva Pb Příbram D 1461 1
2005/2006 5 TJ Lokomotiva Beroun B 1648 Rosenbaumová Anna Lokomotiva Zdice B 1364 1
2005/2006 4 TJ Lokomotiva Beroun B 1648 Kadeřábek Jiří ŠK Hostomice A 1440 ½
2005/2006 2 TJ Lokomotiva Beroun B 1648 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1587 1
2005/2006 1 TJ Lokomotiva Beroun B 1648 Pulkrábek František ŠK Alva Pb Příbram E 1000 1
2004/2005 11 Loko Beroun B 1681 Fairaisl Dušan Spartak Žebrák B 1746 0
2004/2005 10 Loko Beroun B 1681 Šinágl Martin ŠK Liteň 1458 1
2004/2005 9 Loko Beroun B 1681 Rosenbaum Vít Loko Zdice 1628 0
2004/2005 8 Loko Beroun B 1681 Sladovník Tomáš TJ Jince B 1846 0
2004/2005 7 Loko Beroun B 1681 Klán František ŠK OB Hostomice 1595 1
2004/2005 6 Loko Beroun B 1681 Jurčovský Zdeněk Alva Příbram D 1579 ½
2004/2005 3 Loko Beroun B 1681 Urbanovský Josef SOU Dubno B 1433 0
2004/2005 2 Loko Beroun B 1681 Zeisek Václav TJ Jince C 1536 ½
2004/2005 1 Loko Beroun B 1681 Hock Branislav Alva Příbram E 1511 ½