Hráč Medek Rudolf

Medek Rudolf

User Pic
Jméno: Medek Rudolf
Oddíl: SK Sezimovo Ústí, z.s. oddíl šachy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1490
Elo mezinárodní: 0
ID: 12995
FIDE ID: 333336
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 Olympia CB "A" 0 1495 Šebestl Oldřich Tatran Prachatice "B" 0 1243 ½
2017/2018 7 SK Sezimovo Ústí 0 1496 Nagy Ladislav QCC České Budějovice C 1726 1714 0
2017/2018 6 SK Sezimovo Ústí 0 1496 Janeček Tadeáš VŠTE České Budějovice B 1334 1337 1
2017/2018 7 SK Sezimovo Ústí 0 1496 Brožek Karel Slovan Jindřichův Hradec B 0 1754 1
2017/2018 3 SK Sezimovo Ústí 0 1496 Král Ladislav ŠK Týn nad Vltavou 1549 1506 ½
2016/2017 9 Olympia České Budějovice A 1501 Procházka Bohuslav Sokol Čkyně 1000 1
2016/2017 7 Olympia České Budějovice A 1501 Smola David QCC České Budějovice E 1
2016/2017 6 Olympia České Budějovice A 1501 Mareš Miroslav Blanský les 1137 0
2016/2017 5 Olympia České Budějovice A 1501 Vít Jiří Tatran Prachatice B 1
2016/2017 4 Olympia České Budějovice A 1501 Cinková Vicky QCC České Budějovice D 1
2016/2017 3 Silon Sezimovo Ústí 1501 Suchý Jiří Spartak Počátky 1537 1
2016/2017 7 Silon Sezimovo Ústí 1501 Suchý Jiří Spartak Počátky 1537 1
2016/2017 3 Silon Sezimovo Ústí 1501 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1664 ½
2015/2016 7 Silon Sezimovo Ústí 1501 Rybín Jan ŠACHklub Tábor 1724 1739 0
2015/2016 5 Silon Sezimovo Ústí 1501 Kutnar Václav Slovan Jindř. Hradec B 1664 0
2015/2016 3 Silon Sezimovo Ústí 1501 Hanzal Pavel ŠK Týn n. Vlt. 1582 0
2015/2016 2 Silon Sezimovo Ústí 1501 Jirásko Martin Spartak Sezimovo Ústí 1537 1554 0
2015/2016 6 Silon Sezimovo Ústí 1501 Beníšek František Royal České Budějovice 1574 ½
2015/2016 1 Silon Sezimovo Ústí 1501 Hanzal Pavel ŠK Týn nad Vltavou 1582 0
2014/2015 5 Silon Sezimovo Ústí 1498 Ducho Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1455 ½
2014/2015 4 Silon Sezimovo Ústí 1498 Suchý Jiří Spartak Počátky 1601 1
2014/2015 4 Silon Sezimovo Ústí 1498 Severin Luboš Šachklub Písek C 1458 1
2014/2015 4 Silon Sez. Ústí B 1498 Severin Alois Šachklub Písek D 1240 1
2014/2015 3 Silon Sez. Ústí B 1498 Hanzal Pavel ŠK Týn n.Vlt. B 1566 ½
2014/2015 2 Silon Sez. Ústí B 1498 Hák David ŠACHklub Tábor A 1552 1581 0
2014/2015 1 Silon Sez. Ústí B 1498 Plojharová Dagmar Royal Č.Budějovice B 1000 1
2013/2014 9 Silon Sezimovo Ústí B 1505 Pecl Mikuláš ŠK Veselí nad Lužnicí C 1250 1
2013/2014 8 Silon Sezimovo Ústí B 1505 Hájek Vladimír Spartak Počátky 1521 ½
2013/2014 7 Silon Sezimovo Ústí B 1505 Vaněk František Sokol Tábor D 1518 1518 1
2013/2014 6 Silon Sezimovo Ústí B 1505 Podlešák Pavel Spartak Soběslav B 1792 1656 0
2013/2014 5 Silon Sezimovo Ústí B 1505 Stach Jindřich Reality Horňák Bechyně C 1352 ½
2013/2014 3 Silon Sezimovo Ústí B 1505 Šíma Radek ŠACHklub SIMOPT Tábor Lady 1250 0
2013/2014 2 Silon Sezimovo Ústí B 1505 Švanda Petr ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1278 1
2013/2014 1 Silon Sezimovo Ústí B 1505 Tippl Jiří Slovan Jindřichův Hradec C 1000 1
2012/2013 9 TJ Silon Sezimovo Ústí 1520 Brčák Marek Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1885 1879 0
2012/2013 7 TJ Silon Sezimovo Ústí 1520 Hejda Martin QCC České Budějovice "B" 1758 1758 0
2012/2013 8 Silon Sezimovo Ústí B 1520 Ducho Pavel Spartak Sezimovo Ústí B 1452 1
2012/2013 6 Silon Sezimovo Ústí B 1520 Uhl Robert ŠK Týn n.Vlt. B 1686 0
2012/2013 5 Silon Sezimovo Ústí B 1520 Hůnová Zuzana ŠACHklub Lady Tábor 1100 1
2012/2013 4 Silon Sezimovo Ústí B 1520 Švanda Petr ŠACHklub Tábor B 1250 1
2012/2013 2 Silon Sezimovo Ústí B 1520 Karafiát Karel Reality Horňák Bechyně C 1558 0
2012/2013 1 Silon Sezimovo Ústí B 1520 Sup Pavel DDM "D" Písek 1514 0
2011/2012 11 Silon Sezimovo Ústí 1544 Samec František Traxler Veselí n.Lužn. 1610 ½
2011/2012 10 Silon Sezimovo Ústí 1544 Kouba Pavel QCC České Budějovice B 1868 1809 0
2011/2012 5 Silon Sezimovo Ústí 1544 Alexa Jaroslav Spartak Počátky 1747 0
2011/2012 9 SILON Sezimovo Ústí "B" 1544 Svoboda Jan ŠACHklub Tábor "B" 1250 1
2011/2012 8 SILON Sezimovo Ústí "B" 1544 Novák Lukáš ŠACHklub Tábor "A" 1673 1564 0
2011/2012 7 SILON Sezimovo Ústí "B" 1544 Hanzal Pavel ŠK Týn n/Vltavou "B" 1559 0
2011/2012 5 SILON Sezimovo Ústí "B" 1544 Severa Jiří SOKOL Tábor 1705 1590 0
2011/2012 4 SILON Sezimovo Ústí "B" 1544 Humhal Lukáš ŠACHklub Tábor "C" 1250 1
2011/2012 3 SILON Sezimovo Ústí "B" 1544 Kukla Bohuslav Šachový spolek Bechyně "C" 1524 1
2011/2012 1 SILON Sezimovo Ústí "B" 1544 Rychlík Luboš SPARTAK Soběslav "B" 1516 0
2010/2011 9 Silon Sezimovo Ústí B 1560 Jirásko Martin Spartak Sezimovo Ústí B 1322 ½
2010/2011 8 Silon Sezimovo Ústí B 1560 Severa Jiří Sokol Tábor Senioři 1594 0
2010/2011 7 Silon Sezimovo Ústí B 1560 Podlešák Pavel Spartak Soběslav B 1737 ½
2010/2011 5 Silon Sezimovo Ústí B 1560 Metelec Arnošt Sokol Tábor Junioři 1000 1
2010/2011 4 Silon Sezimovo Ústí B 1560 Šustr Dominik Šachklub Simopt Tábor A 1250 0
2010/2011 3 Silon Sezimovo Ústí B 1560 Troják Benedikt Šachklub Simopt Tábor B 1320 ½
2010/2011 2 Silon Sezimovo Ústí B 1560 Havlík Ladislav Reality Horňák Bechyně C 1250 1
2010/2011 1 Silon Sezimovo Ústí B 1560 Waage Herbert ŠK Týn n. Vlt. B 1423 ½
2009/2010 11 Silon Sezimovo Usti 1592 Kučera Miroslav SK Tyn n.Vlt. 1503 0
2009/2010 9 Silon Sezimovo Usti 1592 Jeníček Jaromír Koberce Kajov 1853 0
2009/2010 8 Silon Sezimovo Usti 1592 Streďák Josef Sokol Pisek C 1847 0
2009/2010 7 Silon Sezimovo Usti 1592 Friedl Václav DDM Pisek 1000 0
2009/2010 3 Silon Sezimovo Usti 1592 Kapoun Karel Spartak Pocatky 1578 ½
2009/2010 1 Silon Sezimovo Usti 1592 Vondrášek František Spartak Sobeslav 1706 0
2009/2010 9 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1592 Rybín Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor "B" 1250 1
2009/2010 8 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1592 Šourek Martin ŠACHklub SIMOPT Tábor "A" 1724 0
2009/2010 7 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1592 Ducho Pavel SPARTAK Sezimovo Ústí "B" 1461 ½
2009/2010 5 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1592 Oulehle Lubomír SOKOL Tábor "D" 1416 1
2009/2010 4 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1592 Legátek Bedřich ŠS HORŇÁK Bechyně "C" 1000 1
2009/2010 3 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1592 Brožek Miloslav TJ SPARTAK Soběslav "B" 1695 ½
2009/2010 2 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1592 Kučera Miroslav ŠK Týn n/Vltavou "B" 1503 0
2009/2010 1 TJ SILON Sezimovo Ústí "B" 1592 Budil Miloslav SOKOL Tábor - "Senioři" 1827 0
2008/2009 11 Silon Sezimovo Usti 1587 Kouba Pavel QCC Ceské Budejovice C 1663 0
2008/2009 10 Silon Sezimovo Usti 1587 Severa Jiří Sokol Tabor D 1703 1
2008/2009 8 Silon Sezimovo Usti 1587 Grulo Jan TRAXLER Veseli nad Luznici B 1563 1
2008/2009 7 Silon Sezimovo Usti 1587 Brožek Miloslav Spartak Sobeslav 1701 ½
2008/2009 6 Silon Sezimovo Usti 1587 Frčka Bohumír SK Ceský Krumlov B 1592 ½
2008/2009 5 Silon Sezimovo Usti 1587 Kůta Miroslav CZ Strakonice B 1765 ½
2008/2009 4 Silon Sezimovo Usti 1587 Alexa Jaroslav Sachový spolek Bechyne B 1638 0
2008/2009 3 Silon Sezimovo Usti 1587 Sup Pavel Sokol DDM Pisek 1411 ½
2008/2009 2 Silon Sezimovo Usti 1587 Brych Jiří Tatran Prachatice B 1486 ½
2008/2009 1 Silon Sezimovo Usti 1587 Cervan Jan Spartak Pocatky 1
2007/2008 11 Silon Sezimovo Ústí 1609 Hitzger Bohdan ŠO Mikrochem Třeboň 1664 0
2007/2008 10 Silon Sezimovo Ústí 1609 Maříková Jana Beseda Veselí nad Lužnicí B 1555 0
2007/2008 9 Silon Sezimovo Ústí 1609 Doubek Libor Sokol Chvalšiny 1466 1
2007/2008 8 Silon Sezimovo Ústí 1609 Žárský Kamil Sokol Tábor D 2099 0
2007/2008 7 Silon Sezimovo Ústí 1609 Dvořák Pavel ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1672 0
2007/2008 6 Silon Sezimovo Ústí 1609 Zikmund Alexandr ŠO TJ Tatran Prachatice 1724 0
2007/2008 5 Silon Sezimovo Ústí 1609 Jelínek Miroslav TJ Spartak Počátky 1426 1
2007/2008 4 Silon Sezimovo Ústí 1609 Vondrášek František Spartak Soběslav 1700 0
2007/2008 3 Silon Sezimovo Ústí 1609 Kašpárek Jaromír ŠK Český Krumlov B 1766 0
2007/2008 2 Silon Sezimovo Ústí 1609 Hájek Bohumír ČZ Strakonice C ½
2007/2008 1 Silon Sezimovo Ústí 1609 Theiner Pavel TJ Royal Č.Budějovice 1740 ½
2006/2007 8 SILON Sezimovo Ústí "A" 1593 Vaněk František SOKOL Tábor senióři 1
2006/2007 6 SILON Sezimovo Ústí "A" 1593 Pokorná Karolína ŠACHklub Tábor "A" 1100 ½
2006/2007 4 SILON Sezimovo Ústí "A" 1593 Otradovec Luboš SOKOL Tábor junióři 1250 1
2006/2007 2 SILON Sezimovo Ústí "A" 1593 Motalík Jan ŠACHklub Tábor "B" 1
2006/2007 1 SILON Sezimovo Ústí "A" 1593 Hušič Bryan BESEDA Veselí n/Lužnicí "C" 1
2005/2006 11 Silon Sezimovo Ústí 1580 Hitzger Bohdan TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1667 ½
2005/2006 10 Silon Sezimovo Ústí 1580 Čipera Josef ČZ Strakonice "B" 1740 1
2005/2006 9 Silon Sezimovo Ústí 1580 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice "C" 1807 0
2005/2006 8 Silon Sezimovo Ústí 1580 Kupský Dušan Šachklub Velešín "A" 1639 1
2005/2006 7 Silon Sezimovo Ústí 1580 Šulčík Karel TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1668 ½
2005/2006 6 Silon Sezimovo Ústí 1580 Šimek Vladimír Sokol Písek "C" 1702 0
2005/2006 5 Silon Sezimovo Ústí 1580 Vondrášek František Spartak Soběslav "A" 1709 1
2005/2006 4 Silon Sezimovo Ústí 1580 Belec Mikoláš TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1722 0
2005/2006 3 Silon Sezimovo Ústí 1580 Hochmann Vladimír ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1749 0
2005/2006 2 Silon Sezimovo Ústí 1580 Valtr Filip Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1650 ½
2005/2006 1 Silon Sezimovo Ústí 1580 Krška Vojtěch Sokol Tábor "D" 1733 0