Hráč Šrubař Pavel

Šrubař Pavel

User Pic
Jméno: Šrubař Pavel
Oddíl: Šachový klub Holoubkov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1748
Elo mezinárodní: 0
ID: 12743
FIDE ID: 0
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 11 Holoubkov 1749 Lukeš František Košutka E 1586 0
2016/2017 4 Holoubkov 1749 Hrdlička Václav ŠK 64 B 1722 1647 ½
2015/2016 10 Holoubkov 1749 Sedlák Jakub Dvorec D 1469 1528 1
2015/2016 8 Holoubkov 1749 Bouše Vladimír Košutka C 1627 1730 ½
2015/2016 7 Holoubkov 1749 Stehlík Jan Košutka E 1518 1
2015/2016 6 Holoubkov 1749 Orlíček Karel Líně D 1749 1737 1
2015/2016 4 Holoubkov 1749 Košan Luboš Dvorec B 1590 1
2015/2016 3 Holoubkov 1749 Slavík Josef Loko C 1801 ½
2015/2016 1 Holoubkov 1749 Šneberger Josef Košutka D 1978 1954 0
2015/2016 9 ŠK Holoubkov B 1749 Kovařík Josef ŠK Líně E-Hradec 1908 1826 ½
2015/2016 5 ŠK Holoubkov B 1749 Zach Tomáš TJ Plzeň Košutka F 1660 1644 ½
2015/2016 3 ŠK Holoubkov B 1749 Nový Jan ŠK Přeštice C 1606 1582 ½
2015/2016 2 ŠK Holoubkov B 1749 Hnát Libor SŠK HeřNýř E 1528 1
2015/2016 1 ŠK Holoubkov B 1749 Wiener Ladislav TJ Dynamo ZČE C Plzeň 1721 ½
2014/2015 9 Rokycany 1777 Roskovec Bedřich TJ Union Plzeň 1576 ½
2014/2015 8 Rokycany 1777 Václavík Václav Košutka D 1989 1943 0
2014/2015 7 Rokycany 1777 Vaněk Jiří SŠK HeřNýř D 1669 ½
2014/2015 6 Rokycany 1777 Bui Tien Long SŠK Heřnýř C 1410 1412 ½
2014/2015 5 Rokycany 1777 Škoda Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1680 1680 1
2014/2015 4 Rokycany 1777 Flajšman Zdeněk ŠK Dvorec B 1428 1
2014/2015 3 Rokycany 1777 Pokomándy Mikuláš Košutka E 1817 1722 0
2014/2015 2 Rokycany 1777 Lorenc David ŠK 64 Plzeň A 1730 1783 0
2013/2014 8 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1768 Zemen Jiří ŠK Líně D 1740 ½
2013/2014 7 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1768 Košan Luboš TJ Slavoj Dvorec B 1605 1
2013/2014 6 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1768 Pevný František Rokycany 1679 1
2013/2014 5 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1768 Syrovátka Čeněk SŠK HeřNýř C 1826 1771 ½
2012/2013 11 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1777 Pech Martin Union Plzeň 1825 ½
2012/2013 10 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1777 Brychta Václav Košutka F 1423 1
2012/2013 9 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1777 Pevný František SKK-ZP Rokycany 1673 0
2012/2013 8 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1777 Kohout Josef Loko Plzeň C 1708 ½
2012/2013 7 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1777 Háva Petr Šachový klub Líně D 1939 1813 0
2012/2013 5 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1777 Korba Zdeněk SŠK HeřNýř C 1708 1
2012/2013 4 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1777 Šneberger Josef Košutka E 1691 ½
2012/2013 3 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1777 Pašek Martin SŠK HeřNýř B 1835 1845 0
2012/2013 1 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1777 Šmiřák Miroslav TJ Dynamo ZČE Plzeň D 1821 1
2011/2012 11 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1775 Kohout Josef Loko Plzeň C 1731 1
2011/2012 10 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1775 Strnad Jiří Slavoj Dvorec C 1294 1
2011/2012 8 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1775 Pech Martin TJ Union Plzeň 1801 0
2011/2012 7 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1775 Hrdlička Václav Šachový klub Líně E 1664 1629 ½
2011/2012 6 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1775 Vlk Miloslav SŠK HeřNýř C 2021 1996 0
2011/2012 5 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1775 Kovář Václav Slavoj Dvorec B 1806 ½
2011/2012 4 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1775 Mařík Miroslav Košutka E 1822 ½
2011/2012 3 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1775 Vaněk Miroslav SŠK HeřNýř D 1621 1
2011/2012 2 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1775 Zemen Jiří Šachový klub Líně D 1683 ½
2011/2012 1 TJ Dynamo ZČE Plzeň C 1775 Kupilík Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň D 1920 1818 ½
2011/2012 11 TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1775 Tomaščík Petr Slavoj Dvorec A 1503 1
2010/2011 5 TJ Dynamo ZČE Plzeň B 1763 Lukeš František TJ Košutka Plzeň C 1641 ½
2010/2011 11 ZČE Plzeň C 1763 Kohout Josef Loko Plzeň C 1723 ½
2010/2011 10 ZČE Plzeň C 1763 Kovář Václav Dvorec B 1753 ½
2010/2011 9 ZČE Plzeň C 1763 Vlk Miloslav HeřNýř C 1922 ½
2010/2011 6 ZČE Plzeň C 1763 Háva Petr Líně F 1812 1
2010/2011 5 ZČE Plzeň C 1763 Pevný František Rokycany 1699 1
2010/2011 4 ZČE Plzeň C 1763 Krauskopfová Lenka Košutka D 1943 ½
2010/2011 3 ZČE Plzeň C 1763 Vaněk Miroslav HeřNýř D 1570 0
2010/2011 2 ZČE Plzeň C 1763 Baumruk Josef Přeštice B 1952 0
2010/2011 1 ZČE Plzeň C 1763 Kupilík Jiří ZČE Plzeň D 1863 1
2009/2010 11 TJ Dynamo ZČE "C" 1795 Krisman Ondřej SŠK HeřNýř "C" 1456 1
2009/2010 10 TJ Dynamo ZČE "C" 1795 Vaněk Jiří SŠK HeřNýř "D" 1595 ½
2009/2010 9 TJ Dynamo ZČE "C" 1795 Soukup Karel Rokycany 1554 0
2009/2010 8 TJ Dynamo ZČE "C" 1795 Pokomándy Mikuláš TJ Košutka Plzeň o.s. "C" 1761 1
2009/2010 7 TJ Dynamo ZČE "C" 1795 Šimlová Jana Šachový kub Líně "E" 1492 1
2009/2010 6 TJ Dynamo ZČE "C" 1795 Zítka Zbyněk Šachový klub Líně "F" 1464 1
2009/2010 5 TJ Dynamo ZČE "C" 1795 Kohout Josef Lokomotiva Plzeň "C" 1708 ½
2009/2010 4 TJ Dynamo ZČE "C" 1795 Zach Tomáš TJ Košutka Plzeň o.s. "E" 1603 ½
2009/2010 3 TJ Dynamo ZČE "C" 1795 Brauner František TJ Košutka Plzeň o.s. "D" 1592 1
2009/2010 2 TJ Dynamo ZČE "C" 1795 Tolar Stanislav ŠK Přeštice "B" 1901 0
2009/2010 1 TJ Dynamo ZČE "C" 1795 Čekan Petr Slavoj Dvorec "B" 1697 1
2009/2010 9 TJ ZČE Plzeň B 1795 Honka Adam Kdyně A 1394 1
2009/2010 3 TJ ZČE Plzeň B 1795 Sláma Petr Šakal Kozolupy B 1602 1
2008/2009 10 Rokycany 1767 Kaňka Jindřich Košutka "E" 1512 1
2008/2009 9 Rokycany 1767 Vaněk Miroslav HeřNýř "D" 1562 1
2008/2009 8 Rokycany 1767 Mráz Vojtěch LOKO Plzeň "C" 1668 ½
2008/2009 7 Rokycany 1767 Kovář Petr Dvorec "A" 1926 ½
2008/2009 6 Rokycany 1767 Hořický Kamil Košutka "C" 1738 1
2008/2009 5 Rokycany 1767 Lorenc David Líně "D" 1705 1
2008/2009 3 Rokycany 1767 Dvořák Miloslav ZČE "C" 1749 0
2008/2009 2 Rokycany 1767 Vaněk Jiří HeřNýř "C" 1613 1
2008/2009 1 Rokycany 1767 Česal Václav Dvorec "B" 1575 1
2007/2008 11 SKK-ZP Rokycany 1784 Šimána Zbyněk Sokol Plzeň Košutka F 1490 1
2007/2008 9 SKK-ZP Rokycany 1784 Blažek Vladimír ŠK Přeštice B 1782 0
2007/2008 6 SKK-ZP Rokycany 1784 Vaněk Jiří SŠK HeřNýř D 1618 ½
2007/2008 5 SKK-ZP Rokycany 1784 Mičola Jan Sokol Plzeň Košutka E 1535 1
2007/2008 3 SKK-ZP Rokycany 1784 Šmucr Radek Loko Plzeň D 1444 0
2007/2008 2 SKK-ZP Rokycany 1784 Herejtová Květuše ŠK Líně E 1511 1
2006/2007 4 Spartak Žebrák B 1800 Hochman Jan ŠK Kladno C 1752 ½
2006/2007 3 Spartak Žebrák B 1800 Netík Jiří TJ Český lev Kolešovice 1734 ½
2006/2007 1 Spartak Žebrák B 1800 Müller Jan ŠK Rakovník B 1820 ½
2005/2006 11 Spartak Žebrák B 1801 Štufka Karel ŠK Alva Příbram C 1793 ½
2005/2006 9 Spartak Žebrák B 1801 Kraus Roman SOU Příbram A 1647 ½
2005/2006 8 Spartak Žebrák B 1801 Urban Tomáš TJ Kolešovice 1474 ½
2005/2006 7 Spartak Žebrák B 1801 Čermák Petr ŠK Kladno D 1534 1
2005/2006 6 Spartak Žebrák B 1801 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1728 ½
2005/2006 5 Spartak Žebrák B 1801 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný A 1616 ½
2005/2006 3 Spartak Žebrák B 1801 Homola Karel ŠK Rakovník B 1782 1
2005/2006 2 Spartak Žebrák B 1801 Vicka Václav Lokomotiva BerounA 1768 ½
2005/2006 1 Spartak Žebrák B 1801 Hochman Jan ŠK Kladno C 1713 ½
2004/2005 9 Spartak Žebrák A 1790 Gergelits Tomáš Spartak Vlašim B 1724 1
2004/2005 7 Spartak Žebrák A 1790 Saxlová Markéta ŠK ALVA Příbram C 1518 ½
2004/2005 4 Spartak Žebrák A 1790 Lalouček Miroslav Dolní Kralovice A 1725 0
2004/2005 1 Spartak Žebrák A 1790 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1
2003/2004 9 Spartak Žebrák A 1800 Šlégr Josef Kolešovice A 1678 1
2003/2004 7 Spartak Žebrák A 1800 Mikeš Vlastislav ALVA Příbram C 1415 0
2003/2004 6 Spartak Žebrák A 1800 Janda David ŠK Liteň 1
2003/2004 5 Spartak Žebrák A 1800 Vopat Jan KDJS Sedlčany A 1529 1
2003/2004 2 Spartak Žebrák A 1800 Bishof Jaromír ALVA Příbram D 1445 1
2003/2004 1 Spartak Žebrák A 1800 Synek Pavel Řevnice A 1