Hráč Rozsypálek Milan

Rozsypálek Milan

User Pic
Jméno: Rozsypálek Milan
Oddíl: ŠK Sulimov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1650
Elo mezinárodní: 0
ID: 9411
FIDE ID: 0
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 4 ŠK Rapos Sulimov B 0 1608 Závodský Jiří ŠK Rapos Sulimov A 1783 1826 0
2017/2018 3 ŠK Rapos Sulimov B 0 1608 Janík Libor SK EMKaD Holešov B 0 1636 1
2017/2018 1 ŠK Rapos Sulimov B 0 1608 Štencel Karel ŠO Zborovice B 0 1750 1
2016/2017 11 ŠK Rapos Sulimov 1614 Dvořák Eduard ŠK Holešov B 1559 ½
2016/2017 10 ŠK Rapos Sulimov 1614 Bisaha Julius TJ Lutopecny/Měrůtky 1476 1
2016/2017 9 ŠK Rapos Sulimov 1614 Růdl Karel SK Rusava 1271 1
2016/2017 8 ŠK Rapos Sulimov 1614 Mojžíšek Jiří ŠK Milovice Hrad 1590 0
2016/2017 7 ŠK Rapos Sulimov 1614 Hradil Václav ŠK Rajnochovice 1806 1739 0
2016/2017 6 ŠK Rapos Sulimov 1614 Bednařík Vratislav Sokol Kvasice 1454 1
2016/2017 5 ŠK Rapos Sulimov 1614 Bubeníček Miroslav TJ Sokol Pravčice 1672 0
2016/2017 3 ŠK Rapos Sulimov 1614 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice B 1836 0
2016/2017 1 ŠK Rapos Sulimov 1614 Novák Zdeněk TJ Bystřice p/H 1829 1716 ½
2015/2016 11 ŠK RAPOS SULIMOV 1614 Kucián Jaromír ŠO TJ ZBOROVICE B 1565 1
2015/2016 10 ŠK RAPOS SULIMOV 1614 Hapka Tomáš TJ BYSTŘICE POD HOSTÝNEM A 1952 1834 ½
2015/2016 8 ŠK RAPOS SULIMOV 1614 Žák Alois ŠK MILOVICE HRAD 1666 0
2015/2016 7 ŠK RAPOS SULIMOV 1614 Bařinka Miroslav TJ SOKOL KVASICE 1727 1708 ½
2015/2016 2 ŠK RAPOS SULIMOV 1614 Horák Vladimír TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1000 0
2014/2015 11 ŠK RAPOS SULIMOV 1641 Ševela Vladimír ŠK HOLEŠOV B 1789 1741 ½
2014/2015 10 ŠK RAPOS SULIMOV 1641 Mlčák Bohumil ŠK PRUSINOVICE 1611 ½
2014/2015 9 ŠK RAPOS SULIMOV 1641 Pospíšil Emil SOKOL KVASICE 1647 ½
2014/2015 8 ŠK RAPOS SULIMOV 1641 Filgas Jaroslav TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1740 0
2014/2015 7 ŠK RAPOS SULIMOV 1641 Bílek Miroslav SK RUSAVA 1486 0
2014/2015 6 ŠK RAPOS SULIMOV 1641 Endlicher Milan SOKOL LITENČICE 1551 ½
2014/2015 5 ŠK RAPOS SULIMOV 1641 Zavadil Filip SOKOL POSTOUPKY C 1493 1519 ½
2014/2015 4 ŠK RAPOS SULIMOV 1641 Hauschwitz David SOKOL MORKOVICE 1436 ½
2014/2015 3 ŠK RAPOS SULIMOV 1641 Butula Miroslav SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1957 1859 ½
2014/2015 2 ŠK RAPOS SULIMOV 1641 Mrhálek Ctirad SOKOL PRAVČICE 1677 ½
2014/2015 1 ŠK RAPOS SULIMOV 1641 Šebestík Roman ŠO TJ ZBOROVICE B 1510 0
2013/2014 11 ŠK SULIMOV 1642 Navrátilová Lenka SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1323 ½
2013/2014 10 ŠK SULIMOV 1642 Pavlík František SOKOL MORKOVICE 1517 ½
2013/2014 9 ŠK SULIMOV 1642 Hubík Petr SOKOL PRAVČICE 1564 ½
2013/2014 8 ŠK SULIMOV 1642 Hromada Jiří ŠK HOLEŠOV C 1663 1
2013/2014 7 ŠK SULIMOV 1642 Pospíšil Jaroslav SOKOL KVASICE 1650 ½
2013/2014 6 ŠK SULIMOV 1642 Roček Vladimír TJ BYSTŘICE pod HOST. 1724 ½
2013/2014 5 ŠK SULIMOV 1642 Stodůlka Petr TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 2067 1817 0
2013/2014 4 ŠK SULIMOV 1642 Opluštil David SOKOL POSTOUPKY C 1479 1692 ½
2013/2014 3 ŠK SULIMOV 1642 Nezdařil Vlastimil ŠO TJ ZBOROVICE B 1512 ½
2013/2014 2 ŠK SULIMOV 1642 Peňáz Dalibor SOKOL LITENČICE 1618 1
2013/2014 1 ŠK SULIMOV 1642 Peška Antonín ŠK PRUSINOVICE 1740 ½
2012/2013 10 ŠK RAPOS Sulimov 1623 Scheichenost Michal Junior Postoupky 1602 1757 ½
2012/2013 9 ŠK RAPOS Sulimov 1623 Kucián Jaromír ŠO TJ Zborovice B 1630 1
2012/2013 8 ŠK RAPOS Sulimov 1623 Sklenář Ivo TJ Prusinovice 1641 ½
2012/2013 7 ŠK RAPOS Sulimov 1623 Bisaha Julius TJ Lutopecny/Měrůtky 1493 0
2012/2013 6 ŠK RAPOS Sulimov 1623 Sedlářová Ivana SK EMKaD Holešov A 1646 0
2012/2013 5 ŠK RAPOS Sulimov 1623 Pavlík František T.J. Sokol Morkovice 1508 ½
2012/2013 4 ŠK RAPOS Sulimov 1623 Petřivalský Jiří ŠK Holešov C 1608 1
2012/2013 3 ŠK RAPOS Sulimov 1623 Pospíšil Jaroslav Sokol Kvasice 1985 ½
2012/2013 2 ŠK RAPOS Sulimov 1623 Valenta Josef TJ Bystřice pod Hostýnem B 1600 1624 1
2012/2013 1 ŠK RAPOS Sulimov 1623 Hubík Petr TJ Sokol Pravčice 1583 1
2011/2012 11 ŠK RAPOS SULIMOV 1619 Netušil Jan JUNIOR POSTOUPKY 1566 ½
2011/2012 10 ŠK RAPOS SULIMOV 1619 Dvořák Miroslav ŠK LOUKOV 1531 ½
2011/2012 9 ŠK RAPOS SULIMOV 1619 Nedbal Josef ŠK PRUSINOVICE 1506 ½
2011/2012 8 ŠK RAPOS SULIMOV 1619 Stodůlka Petr LUTOPECNY/MĚRŮTKY 2067 1808 0
2011/2012 7 ŠK RAPOS SULIMOV 1619 Pecl Jaroslav TJ BYSTŘICE P.H. B 1751 0
2011/2012 6 ŠK RAPOS SULIMOV 1619 Stašiak Josef TJ SOKOL KVASICE 1669 ½
2011/2012 5 ŠK RAPOS SULIMOV 1619 Štencel Karel SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1808 1
2011/2012 4 ŠK RAPOS SULIMOV 1619 Kucián Jaromír ŠO TJ ZBOROVICE B 1669 ½
2011/2012 3 ŠK RAPOS SULIMOV 1619 Peška Antonín SOKOL HOLEŠOV A 1767 ½
2011/2012 2 ŠK RAPOS SULIMOV 1619 Trávníček Jaroslav T.J. SOKOL MORKOVICE A 1645 ½
2011/2012 1 ŠK RAPOS SULIMOV 1619 Hůlka Alois SOKOL LITENČICE 1668 ½
2010/2011 11 ŠK Rapos Sulimov 1607 Stašiak Josef TJ SOKOL Kvasice 1661 ½
2010/2011 10 ŠK Rapos Sulimov 1607 Sovadina Martin Sokol Holešov A 1680 1
2010/2011 9 ŠK Rapos Sulimov 1607 Endlicher Milan Sokol Litenčice 1568 1
2010/2011 8 ŠK Rapos Sulimov 1607 Ryšavý Jindřich Junior Postoupky 1663 ½
2010/2011 7 ŠK Rapos Sulimov 1607 Indrák Jiří ŠO TJ Zborovice B 1511 ½
2010/2011 6 ŠK Rapos Sulimov 1607 Zmeškal Karel ŠK Prusinovice 1627 ½
2010/2011 5 ŠK Rapos Sulimov 1607 Trávníček Jaroslav TJ Sokol Morkovice A 1596 ½
2010/2011 4 ŠK Rapos Sulimov 1607 Pavlíček Jiří TJ Lutopecny/Měrůtky 1618 0
2010/2011 3 ŠK Rapos Sulimov 1607 Štencel Karel Slavia Kroměříž D 1785 1
2010/2011 2 ŠK Rapos Sulimov 1607 Novák Miroslav ŠK Holešov C 1584 0
2009/2010 11 SK RAPOS Sulimov 1623 Bouda Miloslav TJ Sokol Postoupky C 1443 ½
2009/2010 10 SK RAPOS Sulimov 1623 Kunc Miroslav TJ Sokol Holesov 1437 ½
2009/2010 9 SK RAPOS Sulimov 1623 Vránová Zdeňka Slavia Kromeriz D 2016 0
2009/2010 8 SK RAPOS Sulimov 1623 Krajcar Pavel MKS Holesov C 1725 ½
2009/2010 7 SK RAPOS Sulimov 1623 Štolfa Petr TJ Sokol Morkovice 1556 0
2009/2010 6 SK RAPOS Sulimov 1623 Hlisnikovský Ivo TJ Sokol Litencice 1697 ½
2009/2010 4 SK RAPOS Sulimov 1623 Indrák Jiří SO TJ Zborovice B 1436 ½
2009/2010 3 SK RAPOS Sulimov 1623 Prokůpek Marek Slavia Kromeriz C 1947 0
2008/2009 11 ŠK RAPOS Sulimov 1643 Tobolík Jaroslav TJ Sokol Pravčice 1651 0
2008/2009 10 ŠK RAPOS Sulimov 1643 Špaňhel Petr TJ Sokol Kvasice 2114 0
2008/2009 9 ŠK RAPOS Sulimov 1643 Peňáz Dalibor SK Spartak Hulín 1662 ½
2008/2009 8 ŠK RAPOS Sulimov 1643 Kociňák Rostislav TJ Sokol Morkovice 1603 ½
2008/2009 7 ŠK RAPOS Sulimov 1643 Žáček Svatoslav MKS Holešov C 1639 ½
2008/2009 6 ŠK RAPOS Sulimov 1643 Prachař Mojmír Slavia Kroměříž C 1941 0
2008/2009 5 ŠK RAPOS Sulimov 1643 Hůlka Alois TJ Sokol Litenčice 1671 ½
2008/2009 4 ŠK RAPOS Sulimov 1643 Peška Antonín TJ Sokol Holešov 1729 ½
2008/2009 3 ŠK RAPOS Sulimov 1643 Dvorník Pavel TJ Lutopecny-Měrůtky 1725 0
2008/2009 2 ŠK RAPOS Sulimov 1643 Hapka Tomáš TJ Bystřice p/H 1723 0
2008/2009 1 ŠK RAPOS Sulimov 1643 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice B 1787 0
2007/2008 11 ŠK Rapos Sulimov 1646 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1808 ½
2007/2008 9 ŠK Rapos Sulimov 1646 Tesař Martin ŠK Zlín E 1899 0
2007/2008 8 ŠK Rapos Sulimov 1646 Kašík Jiří ŠO TJ Zborovice A 2001 0
2007/2008 7 ŠK Rapos Sulimov 1646 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2019 0
2007/2008 5 ŠK Rapos Sulimov 1646 Bartas Pavel Fatra-Slavia Napajedla B 1900 0
2007/2008 4 ŠK Rapos Sulimov 1646 Úlehla Aleš DK Kroměříž 1779 1
2007/2008 3 ŠK Rapos Sulimov 1646 Náplava Petr SK Boršice C 1815 0
2007/2008 2 ŠK Rapos Sulimov 1646 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky B 1965 0
2007/2008 1 ŠK Rapos Sulimov 1646 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1842 0
2006/2007 11 Dům Kultury Kroměříž 1699 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1599 ½
2006/2007 9 Dům Kultury Kroměříž 1699 Kroutil Zdeněk Sokol ORA SV Slavičín A 1561 0
2006/2007 8 Dům Kultury Kroměříž 1699 Bařina Vít TJ Vlčnov B 1609 ½
2006/2007 5 Dům Kultury Kroměříž 1699 Maňák Josef TJ Bystřice p.Hostýnem A 1738 ½
2006/2007 4 Dům Kultury Kroměříž 1699 Košut Josef TJ Bojkovice A 1521 ½
2006/2007 3 Dům Kultury Kroměříž 1699 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1584 0
2006/2007 2 Dům Kultury Kroměříž 1699 Náplava Jan TJ Polešovice 1
2006/2007 1 Dům Kultury Kroměříž 1699 Opluštil Vladimír TJ Sokol Postoupky A 1839 0
2006/2007 11 ŠK RAPOS Sulimov 1699 Petřivalský Jiří MKS Holešov C 1563 1
2006/2007 10 ŠK RAPOS Sulimov 1699 Ševčík Zdeněk Sokol Postoupky B 1802 0
2006/2007 9 ŠK RAPOS Sulimov 1699 Kučerka Miroslav ŠK Loukov 1637 ½
2006/2007 8 ŠK RAPOS Sulimov 1699 Sklenář Ivo ŠK Prusinovice 1709 ½
2006/2007 7 ŠK RAPOS Sulimov 1699 Botek Ludvík TJ Sokol Holešov 1642 0
2006/2007 6 ŠK RAPOS Sulimov 1699 Mojžíšek Jiří TJ Lutopecny-Měrůtky 1568 ½
2006/2007 5 ŠK RAPOS Sulimov 1699 Ryšavý Jan Sokol Postoupky C 1435 1
2006/2007 3 ŠK RAPOS Sulimov 1699 Stašiak Josef TJ Sokol Kvasice 1684 ½
2006/2007 2 ŠK RAPOS Sulimov 1699 Petrilák Jan Slavia Kroměříž D 1650 ½
2006/2007 1 ŠK RAPOS Sulimov 1699 Valenta Josef TJ Bystřice p. Host. B 1620 0