Hráč Rastočný Josef

Rastočný Josef

User Pic
Jméno: Rastočný Josef
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1552
Elo mezinárodní: 1545
ID: 35975
FIDE ID: 396354
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Šachklub města Dobrovice E 1545 1552 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky nad Jizerou A 0 1849 0
2019/2020 2 Šachklub města Dobrovice E 1545 1552 Pletková Václava Šachklub města Dobrovice F 0 1422 1
2019/2020 1 Šachklub města Dobrovice E 1545 1552 Ocelák David Joly Lysá nad Labem H 0 1295 1
2019/2020 9 Šachklub města Dobrovice C 1545 1552 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice D 1725 1706 1
2019/2020 2 Šachklub města Dobrovice C 1545 1552 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk B 1744 1711 0
2019/2020 1 Šachklub města Dobrovice C 1545 1552 Jarý Zbyněk Sokol Brandýs nad Labem A 1520 1646 0
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice C 1545 1541 Gabriel Patrik TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1759 1703 0
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice C 1545 1541 Maronczak Jiří Sokol Mladá Boleslav C 0 1416 ½
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice C 1545 1541 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice D 1725 1706 0
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice C 1545 1541 Pechánek Kryštof ŠK Spartak Čelákovice B 1276 1284 1
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice C 1545 1541 Hodek Martin JOLY Lysá nad Labem G 0 1152 1
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice C 1545 1541 Morávek Jakub TJ Kralupy nad Vltavou B 0 1607 ½
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice C 1545 1541 Pelant Martin Sokol Bakov nad Jizerou C 0 1418 1
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice C 1545 1541 Havlíčková Alexandra Cayman Pharma Neratovice E 0 1126 1
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice C 1545 1541 Hovorka Ondřej ŠK Kabo Benátky A 1287 1321 ½
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice E 1545 1541 Buryan Petr ŠK Rožďalovice A 0 1677 0
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice E 1545 1541 Gabrielová Markéta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1378 1483 ½
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice E 1545 1541 Seibt Josef Šachklub města Dobrovice F 0 1449 1
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice E 1545 1541 Vomáčka Miroslav ŠK Český Brod B 0 1332 1
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice E 1545 1541 Matějček František TJ Sokol Sendražice C 0 1473 ½
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice E 1545 1541 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky B 0 1212 1
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice E 1545 1541 Pecák Ivan ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1675 1587 0
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice E 1545 1541 Vinecký Jiří DDM Sokol Nymburk D 1276 1240 1
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice E 1545 1541 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk C 1775 1751 1
2018/2019 1 Šachklub města Dobrovice E 1545 1541 Dušek Vladimír Sokol Kolín D 1635 1644 1
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice C 1545 1546 Pelant Martin Sokol Bakov nad Jizerou C 0 1438 1
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice C 1545 1546 Korbel Jiří TJ Kralupy nad Vltavou C 0 1427 ½
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice C 1545 1546 Hovorka Václav ŠK Karbo Benátky A 0 1375 1
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice C 1545 1546 Parpel Petr Cayman Pharma Neratovice E 1749 1744 ½
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice C 1545 1546 Hoch Václav Cayman Pharma Neratovice F 1691 1691 0
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice C 1545 1550 Matas Stanislav TJ Kralupy nad Vltavou B 1774 1682 ½
2017/2018 11 ŠK Dobrovice E 1545 1546 Parpel Petr TJ Neratovice G 1749 1744 ½
2017/2018 10 ŠK Dobrovice E 1545 1546 Novotný Petr ŠK Dobrovice D 1705 1735 0
2017/2018 9 ŠK Dobrovice E 1545 1546 Stará Tryhubová Pavla Pravý Hradec 0 1366 ½
2017/2018 8 ŠK Dobrovice E 1545 1546 Kmec Ján DDM Sokol Nymburk D 0 1292 1
2017/2018 7 ŠK Dobrovice E 1545 1546 Janda Peter ŠK Spartak Čelákovice C 0 0 1
2017/2018 6 ŠK Dobrovice E 1545 1546 Rádl Jaroslav Sokol Brandýs nad Labem B 0 1560 0
2017/2018 3 ŠK Dobrovice E 1545 1546 Viktorín Rudolf Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1516 ½
2017/2018 1 ŠK Dobrovice E 1545 1550 Harcuba Adam Autoškoda Mladá Boleslav C 1552 1595 0
2017/2018 10 Šachklub města Dobrovice B 1545 1546 Mašín Karel TJ Sokol Sendražice A 0 1571 ½
2016/2017 11 Šachklub města Dobrovice B 1473 JAWA Brodce A 1
2016/2017 8 Šachklub města Dobrovice B 1473 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1627 1624 1
2016/2017 5 Šachklub města Dobrovice B 1473 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n.Jiz. B 1626 1579 1
2015/2016 9 Šachklub města Dobrovice „E“ 1473 Marcikán Tomáš ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1576 0
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice „E“ 1473 Netuka Petr JOLY Lysá nad Labem „G“ 1578 0
2015/2016 6 Šachklub města Dobrovice „E“ 1473 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk „E“ 1828 1821 1
2015/2016 5 Šachklub města Dobrovice „E“ 1473 Hučík Lukáš DDM Sokol Nymburk „D“ 1736 1699 1
2015/2016 4 Šachklub města Dobrovice „E“ 1473 Chytrý Petr Karbo Benátky „B“ 1885 0
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice „E“ 1473 Hanibal Kamil Šachklub města Dobrovice „F“ 1867 1905 0
2015/2016 11 ŠK města Dobrovice C 1473 Odnoha David TJ Sokol na Mělníce B 1648 ½
2015/2016 10 ŠK města Dobrovice C 1473 Koranda Jaroslav Karbo Benátky A 1550 1
2015/2016 9 ŠK města Dobrovice C 1473 Morávek Jakub ŠK Kralupy B 1589 1
2015/2016 8 ŠK města Dobrovice C 1473 Pechánek Jan Spartak Čelákovice B 1179 1
2015/2016 7 ŠK města Dobrovice C 1473 Rössler Michal TJ AERO Odolena Voda A 1000 1
2015/2016 4 ŠK města Dobrovice C 1473 Cayman Pharma Neratovice E 1
2015/2016 3 ŠK města Dobrovice C 1473 Veselý Jiří Cayman Pharma Neratovice D 1817 0
2015/2016 1 ŠK města Dobrovice C 1473 Rádl Jaroslav Sokol Brandýs n. L. A 1549 1
2014/2015 6 Šachklub města Dobrovice B 1517 Jíša Luboš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1613 0
2014/2015 11 Šachklub města Dobrovice E 1517 Mrozinski Libor ŠK Spartak Čelákovice B 1474 ½
2014/2015 6 Šachklub města Dobrovice E 1517 Klimo Karel Šachklub města Dobrovice D 1485 0
2014/2015 4 Šachklub města Dobrovice E 1517 Černý Jaroslav Karbo Benátky „B“ 1702 1
2014/2015 3 Šachklub města Dobrovice E 1517 Utratil Ferdinand TJ Neratovice E 1517 ½
2014/2015 2 Šachklub města Dobrovice E 1517 Beneš Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou C 1000 1
2014/2015 1 Šachklub města Dobrovice E 1517 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice F 1643 1537 0
2014/2015 8 ŠK Dobrovice C 1517 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky A 1603 0
2014/2015 7 ŠK Dobrovice C 1517 Eliáš Jakub Auto Škoda Ml. Boleslav B 1444 1376 ½
2014/2015 5 ŠK Dobrovice C 1517 Hovorka Ondřej Karbo Benátky n. J. A 1140 1
2014/2015 4 ŠK Dobrovice C 1517 Batkhurel Kherlen DDM Sokol Nymburk C 1250 1
2013/2014 11 ŠK Města Dobrovice "D" 1491 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice "B" 1660 0
2013/2014 10 ŠK Města Dobrovice "D" 1491 Vaníček Lukáš Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1692 0
2013/2014 8 ŠK Města Dobrovice "D" 1491 Kořínek Luboš TJ Slavoj Čáslav 1668 0
2013/2014 7 ŠK Města Dobrovice "D" 1491 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk "B" 1780 1791 0
2013/2014 6 ŠK Města Dobrovice "D" 1491 Franc Lubor Sokol Kolín "C" 1897 1873 ½
2013/2014 5 ŠK Města Dobrovice "D" 1491 Mráz Zdeněk Sparta Kutná Hora "B" 1863 0
2013/2014 3 ŠK Města Dobrovice "D" 1491 Herčík Petr ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1585 1633 ½
2013/2014 2 ŠK Města Dobrovice "D" 1491 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky "B" 1690 1653 1
2013/2014 1 ŠK Města Dobrovice "D" 1491 Urban Miroslav Sokol Český Brod 1843 1871 0
2013/2014 11 Šachklub města Dobrovice G 1491 Utratil Ferdinand Cayman Pharma Neratovice E 1524 ½
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice G 1491 Mazánek David Joly Lysá nad Labem G 1938 1863 0
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice G 1491 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 ½
2013/2014 7 Šachklub města Dobrovice G 1491 Mikulík Eduard TJ Sokol na Mělníce C 1555 ½
2013/2014 6 Šachklub města Dobrovice G 1491 Šubrt Miroslav Karbo Benátky nad Jizerou B 1612 0
2013/2014 5 Šachklub města Dobrovice G 1491 Musil Stanislav Joly Lysá nad Labem H 1519 ½
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice G 1491 Seibt Josef Šachklub města Dobrovice F 1567 1
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice G 1491 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda B 1369 1
2013/2014 1 Šachklub města Dobrovice G 1491 Rádl Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1582 ½
2012/2013 11 ŠK města Dobrovice D 1423 Kastner Jan ŠK JOLY Lysá E 1866 1916 0
2012/2013 10 ŠK města Dobrovice D 1423 Nekvinda Aleš Karbo Benátky n/Jiz. A 1708 0
2012/2013 8 ŠK města Dobrovice D 1423 Houška Bohumil Sokol Nymburk B 1710 1
2012/2013 7 ŠK města Dobrovice D 1423 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav C 1719 0
2012/2013 6 ŠK města Dobrovice D 1423 Nigrin Jiří Sokol Pečky B 1690 1651 ½
2012/2013 5 ŠK města Dobrovice D 1423 Pardubský Jakub AŠ Mladá Boleslav B 1572 0
2012/2013 4 ŠK města Dobrovice D 1423 Paldus Jan Sokol Bakov B 1596 0
2012/2013 2 ŠK města Dobrovice D 1423 Čermák Jan Sokol Český Brod B 1731 1758 ½
2012/2013 1 ŠK města Dobrovice D 1423 Havlena Miloš ŠK JOLY Lysá F 1545 ½
2012/2013 10 Šachklub města Dobrovice F 1423 Brandejský Vít Sokol Český Brod C 1495 ½
2012/2013 9 Šachklub města Dobrovice F 1423 Šubrt Miroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1611 ½
2012/2013 8 Šachklub města Dobrovice F 1423 Pelant Martin Sokol Bakov nad Jizerou C 1534 1
2012/2013 6 Šachklub města Dobrovice F 1423 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk D 1573 ½
2012/2013 5 Šachklub města Dobrovice F 1423 Hučík Lukáš DDM Sokol Nymburk C 1454 1
2012/2013 4 Šachklub města Dobrovice F 1423 Musil Stanislav JOLY Lysá nad Labem G 1502 ½
2012/2013 3 Šachklub města Dobrovice F 1423 Vančura Milan TJ Sokol Sendražice C 1766 0
2012/2013 2 Šachklub města Dobrovice F 1423 Železný Daniel TJ Sokol Pečky D 1450 1
2012/2013 1 Šachklub města Dobrovice F 1423 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1659 1
2011/2012 11 Šachklub města Dobrovice F 1379 Gabriel Patrik TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1390 1
2011/2012 10 Šachklub města Dobrovice F 1379 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice D 1584 ½
2011/2012 9 Šachklub města Dobrovice F 1379 Redek František Šachklub města Dobrovice E 1473 1
2011/2012 8 Šachklub města Dobrovice F 1379 Veselý Jiří TJ Neratovice D 1658 ½
2011/2012 7 Šachklub města Dobrovice F 1379 Hájek Karel TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1522 0
2011/2012 6 Šachklub města Dobrovice F 1379 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav C 1963 1984 0
2011/2012 5 Šachklub města Dobrovice F 1379 Chytrý Petr Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1807 0
2011/2012 4 Šachklub města Dobrovice F 1379 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce C 1704 ½
2011/2012 3 Šachklub města Dobrovice F 1379 Veselý Libor ŠK Kralupy nad Vltavou D 1452 1
2011/2012 2 Šachklub města Dobrovice F 1379 Malík Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou C 1592 0
2011/2012 1 Šachklub města Dobrovice F 1379 Lánský Petr ŠK Kralupy nad Vltavou C 1817 1758 1
2011/2012 11 ŠK města Dobrovice C 1379 Tyban Vladislav Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 0
2011/2012 10 ŠK města Dobrovice C 1379 Gabriel Patrik AŠ Mladá Boleslav B 1390 1
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice G 1376 Jech Miloš ŠK města Dobrovice E 1558 0
2010/2011 8 ŠK města Dobrovice G 1376 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/Jiz C 1561 0
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice G 1376 Hejla Lukáš TJ Sokol na Mělníce C 1000 1
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice G 1376 Matuška Pavel Joly Lysá n/Labem F 1504 0
2010/2011 4 ŠK města Dobrovice G 1376 Zolman Pavel TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1470 0
2010/2011 3 ŠK města Dobrovice G 1376 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1563 ½
2010/2011 2 ŠK města Dobrovice G 1376 Hrubčík Martin ŠK Spartak Čelakovice A 1636 1
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice G 1376 Stypa Zdeněk TJ Sokol Tišice A 1498 0
2010/2011 11 ŠK města Dobrovice D 1376 Brandejský Vít Sokol ČeskýBrod B 1359 0
2010/2011 10 ŠK města Dobrovice D 1376 Sobotka Bohumil Sokol Kolín D 1737 ½
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice D 1376 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1809 0
2010/2011 8 ŠK města Dobrovice D 1376 Suchý František ŠK města Dobrovice B 1751 0
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice D 1376 Tesař Martin Sokol Bakov n/Jiz. B 1687 0
2010/2011 6 ŠK města Dobrovice D 1376 Píša Ivo TJ Sokol Pečky B 1744 0
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice D 1376 Štochmal Dušan Autoškoda Ml.Boleslav B 1000 ½
2010/2011 4 ŠK města Dobrovice D 1376 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice A 1815 0
2010/2011 3 ŠK města Dobrovice D 1376 Šulc František ŠK města Dobrovice C 1485 1
2010/2011 2 ŠK města Dobrovice D 1376 Chytrý Petr Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 0
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice D 1376 Švehla Václav ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1766 0
2009/2010 11 ŠK města Dobrovice C Jirounek Miroslav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1703 0
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice C Baladrán Tomáš ŠK Joly Lysá n/L. F 1
2009/2010 9 ŠK města Dobrovice C Drahota Aleš ŠK Joly Lysá n/L. E 1753 0
2009/2010 8 ŠK města Dobrovice C Škrabánek Matěj TJ Sokol Nymburk B 1
2009/2010 7 ŠK města Dobrovice C Rádl Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1582 ½
2009/2010 6 ŠK města Dobrovice C Koranda Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1556 0
2009/2010 5 ŠK města Dobrovice C Kočí František TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1612 ½
2009/2010 4 ŠK města Dobrovice C Švejdar Pavel Sokol Bakov n/Jiz B 1538 ½
2009/2010 3 ŠK města Dobrovice C Žák Zbyněk TJ Sokol Pečky B 1840 0
2009/2010 11 ŠK města Dobrovice E Haken Jan Sokol Bakov n/Jiz. C 1
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice E TJSokol na Mělníce C 1
2009/2010 7 ŠK města Dobrovice E Vinecký Jiří DDM Nymburk A 1406 ½
2009/2010 6 ŠK města Dobrovice E Poláček Matěj TJ Autoškoda Ml.Boleslav C 1100 ½
2009/2010 3 ŠK města Dobrovice E Doležal Vladimír TJ Neratovice C 1
2009/2010 2 ŠK města Dobrovice E Jech Miloš ŠK města Dobrovice D 1568 0
2009/2010 1 ŠK města Dobrovice E Šimon Milan ŠK města Dobrovice F 0
2008/2009 9 ŠK města Dobrovice D TJ Sokol na Mělníce C 1
2008/2009 8 ŠK města Dobrovice D Jarý Zbyněk TJ Sokol Brandýs n/L. B 1