Hráč Pospíšil Petr

Pospíšil Petr

User Pic
Jméno: Pospíšil Petr
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1651
Elo mezinárodní: 1649
ID: 7677
FIDE ID: 325910
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1649 1651 Černý Lumír SK Děčín "C" 1629 1692 0
2018/2019 11 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1640 1650 Musil Antonín Sportis Svádov-Olšinky "B" 1622 1630 1
2018/2019 9 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1651 1650 Mühlfeit Radek ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1611 1636 0
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1651 1650 Mrišová Eliška ASK Lovosice 1649 1659 ½
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1643 1644 Hrubý Václav DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1585 1614 1
2017/2018 9 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1643 1646 Mrkvan Michal ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1
2017/2018 8 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1645 1646 Mašek Daniel SK Děčín"D" 1564 1478 0
2017/2018 7 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1645 1646 Růžička Bohuslav SK Šachy Chlumec"C" 1657 1551 1
2017/2018 3 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1643 1646 Sedlák Zdeněk Sportis Svádov-Olšinky"C" 0 0 1
2017/2018 1 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1645 1642 Florián Jiří ŠK Sj.Litoměřice"D" 0 1455 1
2016/2017 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1694 1682 Sliva Richard ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1700 1700 1
2016/2017 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1694 1682 ŠK MOSAD Česká Kamenice 1
2016/2017 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1694 1682 Kudrna Jan TJ ČSAD Libouchec 1738 1696 ½
2015/2016 10 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1694 1682 Polák Martin SK Šachy Chlumec"C" 1352 1
2015/2016 9 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1694 1682 Musil Antonín Sportis Svádov-Olšinky"B" 1662 1635 0
2015/2016 8 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1694 1682 Neubauer Jaroslav Bystřanští jezdci"B" 1166 1
2015/2016 7 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1694 1682 Sliva Richard ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1700 1700 0
2015/2016 6 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1694 1682 Poveda Michael SK Děčín"D" 1585 1603 1
2015/2016 5 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1694 1682 Kopáček Lukáš ASK Lovosice"B" 1504 1493 1
2015/2016 4 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1694 1682 Říha Miroslav ŠK Stropnik Osek"B" 1466 1508 1
2015/2016 3 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1694 1682 Matejček Pavel Sportis Svádov-Olšinky"C" 1355 1328 1
2015/2016 2 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1694 1682 Kochánek Antonín ŠK Sj.Litoměřice"C" 1650 1643 ½
2015/2016 1 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1694 1682 Václavík Jan ŠK Teplice"D" 1407 1
2014/2015 9 TJ Slavoj Litoměřice "D" 1713 1641 Mašek Daniel SK Děčín "D" 1208 1
2014/2015 8 TJ Slavoj Litoměřice "D" 1713 1641 Kamenský Antonín Bystřanští jezdci "B" 1320 1
2014/2015 7 TJ Slavoj Litoměřice "D" 1713 1641 Kopáček Lukáš ASK Lovosice "B" 1218 1
2014/2015 6 TJ Slavoj Litoměřice "D" 1713 1641 Říha Miroslav ŠK Stropnik Osek "B" 1317 1
2014/2015 5 TJ Slavoj Litoměřice "D" 1713 1641 Piskač Marek ŠK Teplice "D" 1495 1515 ½
2014/2015 4 TJ Slavoj Litoměřice "D" 1713 1641 Křivský Jiří Sportis Svádov - Olšinky "C" 1536 1
2014/2015 2 TJ Slavoj Litoměřice "D" 1713 1641 David Miroslav ŠK Sp. Ústí n .L."C" 1000 1
2013/2014 6 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1711 1656 Řeháček Josef ŠK MOSAD Česká Kamenice 1624 0
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1711 1656 Král Karel SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1888 1893 0
2013/2014 2 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1711 1656 Kubátová Jana SK Děčín "C" 1100 ½
2013/2014 11 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1711 1656 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2016 2023 0
2013/2014 9 ŠK Sj.Litoměřice "B" 1711 1656 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "A" 1932 1929 ½
2012/2013 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1755 1666 Chudina Jan Svádov-Olšinky "C" 1432 ½
2012/2013 11 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1755 1666 Lachman Jaroslav Bystřanští jezdci"B" 1516 1
2012/2013 10 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1755 1666 Říha Miroslav ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1321 1
2012/2013 9 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1755 1666 Beran Petr ŠK Teplice"E" 1537 1557 1
2012/2013 7 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1755 1666 Burger Kryštof ŠK Teplice"D" 1250 1
2012/2013 6 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1755 1666 Zampr Jaroslav Svah Všebořice"B" 1000 1
2012/2013 4 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1755 1666 Polák Martin SK Šachy Chlumec"D" 1000 1
2012/2013 3 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1755 1666 Horák Jan TJ Start Karko ÚL 1609 1
2012/2013 2 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1755 1666 Matouš Pavel TJ Slavoj Litoměřice"D" 1749 1688 ½
2012/2013 1 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1755 1666 Hendrych Radek SK Děčín"D" 1580 0
2011/2012 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1712 ½
2011/2012 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice "C" 1853 1856 0
2011/2012 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 Král Jaromír TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1522 ½
2011/2012 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 Papay Jindřich SK Děčín "B" 1979 1924 0
2011/2012 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 Stoly Jindřich ŠK MOSAD Česká Kamenice 1590 1607 1
2011/2012 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 Michňo Martin TJ ČSAD Libouchec 1688 0
2011/2012 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 Matouš Pavel TJ Slavoj Litoměřice "C" 1475 ½
2011/2012 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 Carboch Ladislav TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1736 ½
2011/2012 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 Vojtěchovský Vojtěch TJ Slavia SČE Děčín 1704 ½
2011/2012 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1767 1661 Černý Svatopluk ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1601 0
2010/2011 11 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1645 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci "A" 1480 1
2010/2011 10 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1645 Smrček Martin TJ ČSAD Libouchec 1811 ½
2010/2011 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1645 Šimovič Ludvík ŠK Viamont Teplice "C" 1735 1
2010/2011 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1645 Fořt Aleš TJ Slavia SČE Děčín 1606 1
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1645 Waclawek Karel Sportis Svádov - Olšinky "B" 1608 1
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1645 ŠK Viamont Teplice "D" 1
2010/2011 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1645 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1721 1
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1645 Kapoun Pavel TJ Chlumec "A" 1821 0
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1645 Chudina Jan Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1429 ½
2009/2010 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1622 Patrák Lukáš TJ Lovochemie Lovosice 1674 0
2009/2010 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1622 Steklý Ladislav KC Kaskáda Bílina "A" 1488 1
2009/2010 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1622 Novotný Jiří TJ Sokol Litvínov "B" ½
2009/2010 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1622 Bystřanští jezdci "A" 1
2009/2010 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1622 Strašlipka Jiří ŠK Teplice "D" 1898 0
2009/2010 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1622 Beran Petr ŠK Teplice "E" 1421 1
2008/2009 10 Sj.Litoměřice"B" 1643 Valenta Petr ŠK Most"A" 1905 0
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"B" 1643 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany"A" 1784 0
2008/2009 8 Sj.Litoměřice"B" 1643 Havránek Tomáš SK Děčín"A" 2006 ½
2008/2009 7 Sj.Litoměřice"B" 1643 Bürgermeister Michal ŠK Sp.Ústí"B" 1855 ½
2008/2009 6 Sj.Litoměřice"B" 1643 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most 1981 ½
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"B" 1643 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň"A" 1881 0
2008/2009 4 Sj.Litoměřice"B" 1643 Stránský Vojtěch ŠK Teplice"C" 1705 0
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"B" 1643 Kirs Pavel ŠK Teplice"B" 1806 0
2008/2009 2 Sj.Litoměřice"B" 1643 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2060 ½
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"B" 1643 Kochánek Antonín Sj.Litoměřice"A" 1684 0
2008/2009 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1643 Šebek Jiří Lovochemie Lovosice 1718 0
2008/2009 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1643 ŠK Union Louny "C" 1
2008/2009 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1643 Bouška Milan ŠK Teplice "D" 1730 1
2007/2008 8 TJ Sj.Litoměřice A 1717 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L.B 1947 0
2007/2008 4 TJ Sj.Litoměřice A 1717 Král Antonín TJ Svádov-Olšinky A 1839 1
2007/2008 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1717 Novák Pavel ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1590 1
2007/2008 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1717 Červ Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1542 1
2007/2008 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1717 Rážek Jiří TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1444 1
2007/2008 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1717 Chutný Vladimír TJ Sokol Litvínov "A" 1558 1
2007/2008 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1717 Krupka Tomáš TJ Bonex Teplice "C" 1643 0
2007/2008 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1717 Šebek Jiří TJ Lovochemie Lovosice 1735 ½
2007/2008 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1717 Bahulík Martin TJ Slavoj Litoměřice "C" 0
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 1672 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n.L."A" 1964 1
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1672 Vnouček Pavel ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1707 ½
2006/2007 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1672 Novák Michal ŠK Most "D" 1100 1
2006/2007 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1672 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek "A" 1644 1
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1672 Alferi Marcel KC Kaskáda Bílina 1491 0
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1672 Mužík Václav TJ Bonex Teplice "C" 1
2005/2006 8 Slavoj LT C"" 1609 Bažant Michal Spartak UL E"" 1454 1
2005/2006 5 Slavoj LT C"" 1609 Krist Ladislav Loko Most F"" 1
2005/2006 1 Slavoj LT C"" 1609 Lipš František Loko Most E"" 2090 0
2005/2006 9 Sj.LitoměřiceB"" 1609 Carboch Ladislav Sp.Ústí n.LC"" 1783 0
2005/2006 8 Sj.LitoměřiceB"" 1609 Vostřel Martin Union LounyB"" 1661 ½
2005/2006 6 Sj.LitoměřiceB"" 1609 Kořínek Bohuslav Loko MostB"" 2014 0
2005/2006 3 Sj.LitoměřiceB"" 1609 Hrabal Ivan Sp.Ustí n.L.B"" 1942 0
2004/2005 8 Sl Litoměřice B" 1605 Kohut Vasil Stropník Osek B" 1643 1
2004/2005 5 Sl Litoměřice B" 1605 Alferi Marcel Kaskáda Bílina A" 1
2004/2005 1 Sl Litoměřice B" 1605 Strohmeier Zbyšek Bonex Teplice C" 1418 ½
2004/2005 10 Sj.Litoměřice "A" 1605 Hozda David Loko Most "B" 1830 0
2003/2004 9 Sl. Litoměřice B Kotrba Matěj Trend Roudnice 0
2003/2004 7 Sl. Litoměřice B Hošek Miroslav Stropník Osek A 0
2003/2004 5 Sl. Litoměřice B Bauer Pavel Bystř. jezdci A 0
2003/2004 3 Sl. Litoměřice B 1613 Vejvoda Antonín Litoměřické dámy 0
2003/2004 2 Sl. Litoměřice B 1613 Novák Pavel Stropník Osek B ½
2003/2004 1 Sl. Litoměřice B 1613 Patrák Lukáš Lovochem Lovosice 1686 1
2003/2004 11 Sj.Litoměřice 1613 Polívka Jaroslav Sokol Údlice 1763 1