2019/2020 |
7 |
ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové
|
1625 |
1609 |
Sucharda Tomáš
|
ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové
|
1958 |
1916 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
6 |
ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové
|
1639 |
1631 |
Kačírek Pavel
|
Region Panda
|
1677 |
1609 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové
|
1639 |
1631 |
Zdechovský Tobiáš
|
ŠŠPM Lipky HK
|
1888 |
1830 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
4 |
ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové
|
1660 |
1631 |
Juchelka Marek
|
2222 ŠK Polabiny C
|
1604 |
1634 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
3 |
ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové
|
1660 |
1631 |
Lang Šimon
|
ŠK Světlá nad Sázavou
|
1659 |
1724 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
2 |
ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové
|
1660 |
1631 |
Žaža Martin
|
TJ Náměšť n/Oslavou
|
1339 |
1501 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
1 |
ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové
|
1660 |
1631 |
Švanda Adam
|
TJ Štefanydes Polička
|
1781 |
1755 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
8 |
ŠK LÍPA D
|
1637 |
1609 |
Dusbaba Petr
|
TJ NÁCHOD B
|
1762 |
1750 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
7 |
ŠK LÍPA D
|
1625 |
1609 |
Daniel Robert
|
PANDA RYCHNOV N. KN. C
|
1578 |
1558 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
6 |
ŠK LÍPA D
|
1625 |
1609 |
Walter Jaroslav
|
TJ SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ C
|
1627 |
1598 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
ŠK LÍPA D
|
1639 |
1631 |
Borůvka Milan
|
TJ JISKRA JAROMĚŘ B
|
1866 |
1864 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
3 |
ŠK LÍPA D
|
1589 |
1631 |
Šretr Josef
|
TJ SOKOL STUDNICE A
|
1741 |
1710 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
2 |
ŠK LÍPA D
|
1589 |
1631 |
Vít Jaroslav
|
ŠK ČERVENÝ KOSTELEC A
|
1615 |
1604 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
1 |
ŠK LÍPA D
|
1660 |
1631 |
Pacourek Daniel
|
PANDA RYCHNOV N. KN. B
|
1664 |
1759 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
9 |
Šachový klub Lípa F
|
1637 |
1609 |
Nosek Jiří
|
Sokol Hradec Králové B
|
1528 |
1495 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
7 |
Šachový klub Lípa F
|
1637 |
1609 |
Bednář Miloš
|
ŠŠPM Lipky HK B
|
1605 |
1578 |
0 |
soutěž
|
2019/2020 |
6 |
Šachový klub Lípa F
|
1625 |
1609 |
Gloser Tomáš
|
Šachový klub Lípa G
|
1489 |
1536 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
5 |
Šachový klub Lípa F
|
1625 |
1631 |
Mansfeld Jaromír
|
TJ Jiskra Nový Bydžov C
|
1403 |
1441 |
½ |
soutěž
|
2019/2020 |
4 |
Šachový klub Lípa F
|
1639 |
1631 |
Hlava Luboš
|
TJ Sokol Dubenec
|
0 |
1472 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
3 |
Šachový klub Lípa F
|
1589 |
1631 |
Korityák Antonín
|
TJ Jiskra Jaroměř C
|
0 |
1369 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
2 |
Šachový klub Lípa F
|
1589 |
1631 |
Levitnerová Martina
|
ŠK Lípa H - ORTEX
|
0 |
1269 |
1 |
soutěž
|
2019/2020 |
1 |
Šachový klub Lípa F
|
1660 |
1631 |
Baťka Josef
|
TJ Jiskra Nový Bydžov B
|
1655 |
1616 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
11 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1555 |
1660 |
Vašková Marie
|
ŠO Hlinsko
|
1443 |
1437 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
10 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1555 |
1660 |
Vaculík Martin
|
ŠK Lokomotiva Brno B
|
1698 |
1551 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
9 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1555 |
1660 |
Khadash Kamil
|
ŠK Lokomotiva Brno A
|
1763 |
1782 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
8 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1555 |
1660 |
Kalousová Antonie Julie
|
TJ Lanškroun
|
1549 |
1486 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
7 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1564 |
1660 |
Zdechovský Tobiáš
|
ŠŠPM Lipky HK
|
1677 |
1689 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
6 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1538 |
1562 |
Voříšková Anna
|
ŠK Ortex A
|
1557 |
1490 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
5 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1538 |
1562 |
Levitner Matěj
|
ŠK Ortex B
|
0 |
1329 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
4 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1557 |
1562 |
Klabeneš Petr
|
TJ CHS Chotěboř
|
1575 |
1648 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
3 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1557 |
1562 |
Dejmal Ondřej
|
Šachový klub Světlá n. S.
|
1635 |
1703 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
2 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1557 |
1562 |
Zeman Lukáš
|
TJ Spartak Vlašim B
|
1524 |
1591 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
1 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1557 |
1562 |
Stoček Martin
|
2222 ŠK Polabiny B
|
1575 |
1552 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
10 |
Šachový klub Lípa C
|
1571 |
1660 |
Tichý Václav
|
TJ Jiskra Nový Bydžov
|
1639 |
1596 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
9 |
Šachový klub Lípa C
|
1570 |
1660 |
Nekvinda Michal
|
ŠK ORTEX Hradec Králové
|
1875 |
1883 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
8 |
Šachový klub Lípa C
|
1570 |
1660 |
Kapras Lukáš
|
TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B
|
1698 |
1713 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
7 |
Šachový klub Lípa C
|
1564 |
1660 |
Tomíček Petr
|
TJ Spartak Vrchlabí B
|
0 |
0 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
6 |
Šachový klub Lípa C
|
1564 |
1660 |
Horáček David
|
Šachový klub Sobotka
|
0 |
1905 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
5 |
Šachový klub Lípa C
|
1538 |
1562 |
Vágenknecht Jan
|
TJ Nová Paka
|
1566 |
1557 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
4 |
Šachový klub Lípa C
|
1538 |
1562 |
Hykš Jan
|
ŠK AD Jičín C
|
1599 |
1531 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
3 |
Šachový klub Lípa C
|
1538 |
1562 |
Hlubuček Vlastimil
|
Šachový klub Lomnice nad Popelkou B
|
0 |
1376 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
1 |
Šachový klub Lípa C
|
1557 |
1562 |
Killar Dominik
|
TJ Lokomotiva Trutnov
|
1482 |
1688 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
9 |
ŠK Lípa "E"
|
1571 |
1660 |
Šlapák Petr
|
ŠŠPM Lipky HK "B"
|
1511 |
1532 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
8 |
ŠK Lípa "E"
|
1570 |
1660 |
Krtička Jakub
|
ŠK Lípa "D"
|
1294 |
1336 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
7 |
ŠK Lípa "E"
|
1570 |
1660 |
Suchý Jiří
|
TJ Jiskra Nový Bydžov "C"
|
0 |
0 |
0 |
soutěž
|
2018/2019 |
5 |
ŠK Lípa "E"
|
1564 |
1660 |
Voříšek Zdeněk
|
ŠK Ortex "C"
|
1502 |
1491 |
½ |
soutěž
|
2018/2019 |
4 |
ŠK Lípa "E"
|
1538 |
1562 |
Kuta Jiří
|
ŠK Ortex "B"
|
1657 |
1629 |
1 |
soutěž
|
2018/2019 |
2 |
ŠK Lípa "E"
|
1538 |
1562 |
Vaníček Lukáš
|
TJ Jiskra Nový Bydžov "B"
|
1751 |
1729 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
7 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1442 |
1470 |
Kratochvílová Kristýna
|
ŠK ORTEX Hradec Králové
|
1376 |
1370 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
6 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1491 |
1470 |
Kalousová Antonie Julie
|
ŠKM TJ Lanškroun
|
1436 |
1393 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
5 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1491 |
1470 |
Švanda Adam
|
TJ Štefanydes Polička
|
1720 |
1724 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
4 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1414 |
1323 |
Vokoun Tomáš
|
Jiskra Humpolec
|
1465 |
1551 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
3 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1414 |
1323 |
Halama Jakub
|
Šachový klub Světlá nad Sázavou
|
1404 |
1370 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
2 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1414 |
1323 |
Šulcová Tereza Radmila
|
2222 ŠK Polabiny C
|
1153 |
1217 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
1 |
ŠK Lípa - DDM HK
|
1414 |
1323 |
Liška Kryštof
|
2222 ŠK Polabiny B
|
1284 |
1266 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
1 |
ŠK Lípa - DDM HK B
|
1491 |
1470 |
Martyniuk Vladislav
|
Region Panda
|
1502 |
1685 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
11 |
Šachový klub Lípa C
|
1476 |
1470 |
Kapras Lukáš
|
TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B
|
1685 |
1722 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
10 |
Šachový klub Lípa C
|
1491 |
1470 |
Volman Václav
|
Šachový klub Lomnice nad Popelkou
|
1582 |
1656 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
9 |
Šachový klub Lípa C
|
1458 |
1470 |
Kobrle Karel
|
TJ Nová Paka
|
1640 |
1637 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
8 |
Šachový klub Lípa C
|
1458 |
1470 |
Machovec Luboš
|
TJ SKP Valdice
|
1518 |
1508 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
7 |
Šachový klub Lípa C
|
1442 |
1470 |
Levitner Matěj
|
ŠK ORTEX Hradec Králové
|
0 |
1236 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
8 |
ŠK Lípa "E"
|
1458 |
1470 |
Voříšková Anna
|
ŠK Ortex "B"
|
1537 |
1446 |
½ |
soutěž
|
2017/2018 |
7 |
ŠK Lípa "E"
|
1458 |
1470 |
Golka Dalibor
|
ŠK Ortex "C"
|
0 |
1187 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
6 |
ŠK Lípa "E"
|
1442 |
1470 |
Šádek Vojtěch
|
TJ Jiskra Hořice "C"
|
1408 |
1388 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
5 |
ŠK Lípa "E"
|
1442 |
1470 |
Walter Jaroslav
|
Sokol Hradec Králové "B"
|
1676 |
1645 |
0 |
soutěž
|
2017/2018 |
4 |
ŠK Lípa "E"
|
1491 |
1470 |
Bednář Miloš
|
ŠŠPM Lipky HK
|
1337 |
1196 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
3 |
ŠK Lípa "E"
|
1491 |
1470 |
Picek Radovan
|
TJ Slavia Hradec Králové "E"
|
1482 |
1482 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
2 |
ŠK Lípa "E"
|
1491 |
1470 |
Kudrna Miroslav
|
Sokol Dubenec
|
0 |
1561 |
1 |
soutěž
|
2017/2018 |
1 |
ŠK Lípa "E"
|
1414 |
1323 |
Winter Ondřej
|
ŠK Lípa "D"
|
1298 |
1405 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
11 |
ŠK Lípa C
|
1238 |
1435 |
Drašnar Pavel
|
PŠ TJ Náchod C
|
1640 |
1564 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
10 |
ŠK Lípa C
|
1238 |
1435 |
Gregor Jiří
|
ŠK Dobruška
|
1689 |
1684 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
8 |
ŠK Lípa C
|
1238 |
1435 |
Kožúšek Slavomír
|
DDM Kostelec nad Orlicí A
|
1764 |
1727 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
7 |
ŠK Lípa C
|
1238 |
1435 |
Duch Robert
|
TJ Hronov A
|
1807 |
1849 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
5 |
ŠK Lípa C
|
1238 |
1435 |
|
DDM Třebechovice pod Orebem B
|
|
|
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
4 |
ŠK Lípa C
|
1238 |
1435 |
Plachetka Milan
|
Spartak Rychnov nad Kněžnou A
|
1603 |
1637 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
3 |
ŠK Lípa C
|
1238 |
1435 |
Čechovič Petr
|
TJ Jiskra Česká Skalice
|
1546 |
1529 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
11 |
ŠK Lípa "E"
|
1238 |
1435 |
Vochozka Jindřich
|
TJ Slavia Hradec Králové "D"
|
1793 |
1774 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
10 |
ŠK Lípa "E"
|
1238 |
1435 |
Tichý Václav
|
TJ Jiskra Nový Bydžov "B"
|
1590 |
1578 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
9 |
ŠK Lípa "E"
|
1238 |
1435 |
Kudrna Miroslav
|
TJ Sokol Dubenec
|
|
1554 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
8 |
ŠK Lípa "E"
|
1238 |
1435 |
John Jiří
|
PŠŠ Lázně Bělohrad
|
1711 |
1771 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
7 |
ŠK Lípa "E"
|
1238 |
1435 |
Pospíšil Jiří
|
TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč
|
1782 |
1798 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
5 |
ŠK Lípa "E"
|
1238 |
1435 |
Špriňar Michal
|
ŠŠPM Lipky Hradec Králové
|
|
1100 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
4 |
ŠK Lípa "E"
|
1238 |
1435 |
Ranný Michal
|
ŠK ORTEX Hradec Králové "C"
|
|
1099 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
3 |
ŠK Lípa "E"
|
1238 |
1435 |
Jelen Jakub
|
ŠK ORTEX Hradec Králové "B"
|
|
1092 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
1 |
ŠK Lípa "E"
|
1238 |
1435 |
Novotný Otto
|
TJ Sokol Hradec Králové "D"
|
|
1458 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
10 |
ŠK Lípa - DDM Hradec Králové
|
1238 |
1435 |
Rokoš Filip
|
ŠK Ortex Hradec Králové
|
1680 |
1508 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
9 |
ŠK Lípa - DDM Hradec Králové
|
1238 |
1435 |
Nosál Marek
|
Panda Rychnov n. Kn.
|
|
1153 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
7 |
ŠK Lípa - DDM Hradec Králové
|
1238 |
1435 |
Novotný Martin
|
DDM Symfonie Poděbrady
|
1512 |
1562 |
½ |
soutěž
|
2015/2016 |
6 |
ŠK Lípa - DDM Hradec Králové
|
1238 |
1435 |
Janouch Jáchym Štěpán
|
ŠK AD Jičín
|
1572 |
1526 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
5 |
ŠK Lípa - DDM Hradec Králové
|
1238 |
1435 |
Paulus Václav
|
Novoborská šachová akademie
|
1561 |
1549 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
4 |
ŠK Lípa - DDM Hradec Králové
|
1238 |
1435 |
Holásková Veronika
|
ŠK Ústí n. O.
|
1166 |
1109 |
1 |
soutěž
|
2015/2016 |
3 |
ŠK Lípa - DDM Hradec Králové
|
1238 |
1435 |
Kolomý Adam
|
ŠKM Lanškroun
|
1612 |
1564 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
2 |
ŠK Lípa - DDM Hradec Králové
|
1238 |
1435 |
Jareš Michal
|
TJ Štefanydes Polička B
|
1693 |
1411 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
1 |
ŠK Lípa - DDM Hradec Králové
|
1238 |
1435 |
Pešek Patrik
|
ŠK Hlinsko
|
1435 |
1421 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
7 |
ŠK Lípa B
|
1238 |
1435 |
Šolc Filip
|
ŠŠPM Lipky HK
|
1887 |
1933 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
6 |
ŠK Lípa B
|
1238 |
1435 |
Zdechovský Tobiáš
|
DDM Třebechovice p/O
|
1727 |
1727 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
5 |
ŠK Lípa B
|
1238 |
1435 |
Černý David
|
TJ Hronov
|
1889 |
1959 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
4 |
ŠK Lípa B
|
1238 |
1435 |
Vítová Anna
|
Sokol Hradec Králové
|
1582 |
1653 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
2 |
ŠK Lípa B
|
1238 |
1435 |
Fojt Petr
|
ŠK AD Jičín B
|
1409 |
1582 |
0 |
soutěž
|
2015/2016 |
1 |
ŠK Lípa B
|
1238 |
1435 |
Ranný Lukáš
|
ŠK ORTEX Hradec Králové B
|
1479 |
1586 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
9 |
ŠK Lípa C
|
|
1313 |
Staňková Radka
|
TJ Jiskra Jaroměř C
|
1809 |
1815 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
8 |
ŠK Lípa C
|
|
1313 |
Picek Karel
|
DDM Třebechovice pod Orebem B
|
|
1585 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
11 |
ŠK Lípa C
|
|
1313 |
Šplouchal Jan
|
ŠK Dobruška
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
7 |
ŠK Lípa D
|
|
1313 |
Kuta Jiří
|
ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové
|
1638 |
1647 |
½ |
soutěž
|
2014/2015 |
6 |
ŠK Lípa D
|
|
1313 |
Petr Pavel
|
TJ Sokol Hradec Králové D
|
|
1560 |
½ |
soutěž
|
2014/2015 |
5 |
ŠK Lípa D
|
|
1313 |
Beneš Jiří
|
ŠK ZŠ Doudleby n.Orlicí
|
|
1550 |
½ |
soutěž
|
2014/2015 |
4 |
ŠK Lípa D
|
|
1313 |
Marek František
|
ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové
|
|
1222 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
3 |
ŠK Lípa D
|
|
1313 |
Provazník Josef
|
ŠK DDM Kostelec n.Orlicí B
|
|
1501 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
2 |
ŠK Lípa D
|
|
1313 |
Novotný Otto
|
TJ Sokol Hradec Králové C
|
|
1424 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
1 |
ŠK Lípa D
|
|
1313 |
Dunda Pavel
|
ŠK Lípa E
|
|
1422 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
11 |
ŠK Lípa
|
|
1313 |
Žejdlík Erik
|
2222 ŠK Polabiny B
|
|
1343 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
10 |
ŠK Lípa
|
|
1313 |
Šmajzrová Veronika
|
ŠK Ústí n. O.
|
|
1255 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
9 |
ŠK Lípa
|
|
1313 |
|
2222 ŠK Polabiny C
|
|
|
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
8 |
ŠK Lípa
|
|
1313 |
Brokl Daniel
|
TJ Štefanydes Polička B
|
|
1286 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
7 |
ŠK Lípa
|
|
1313 |
Fojt Petr
|
ŠK AD Jičín
|
1527 |
1535 |
½ |
soutěž
|
2014/2015 |
6 |
ŠK Lípa
|
|
1313 |
Kalousová Antonie Julie
|
ŠKM Lanškroun
|
|
1179 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
5 |
ŠK Lípa
|
|
1313 |
Doubrava Petr
|
TJ ŠK Libina
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
4 |
ŠK Lípa
|
|
1313 |
Kronowetter Aleš
|
DDM Symfonie Poděbrady
|
|
1268 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
2 |
ŠK Lípa
|
|
1313 |
Ranný Lukáš
|
ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B
|
|
1152 |
½ |
soutěž
|
2014/2015 |
1 |
ŠK Lípa
|
|
1313 |
Mach David
|
TJ Bohemians Praha B
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
5 |
ŠK Lípa B
|
|
1313 |
Černý David
|
TJ Hronov
|
1730 |
1700 |
0 |
soutěž
|
2014/2015 |
4 |
ŠK Lípa B
|
|
1313 |
Dus Albert
|
ŠK Ortex Hradec Kr. C
|
|
1319 |
1 |
soutěž
|
2014/2015 |
3 |
ŠK Lípa B
|
|
1313 |
Janouch Jáchym Štěpán
|
ŠK AD Jičín B
|
|
1323 |
½ |
soutěž
|
2014/2015 |
2 |
ŠK Lípa B
|
|
1313 |
Bednář Jan
|
DDM Třebechovice p/O
|
|
1099 |
1 |
soutěž
|
2013/2014 |
4 |
ŠK Lípa C
|
|
1100 |
Kapras Lukáš
|
TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B
|
|
1550 |
0 |
soutěž
|
2013/2014 |
6 |
ŠK Lípa F
|
|
1100 |
Walter Jaroslav
|
TJ Sokol Hradec Králové C
|
|
1606 |
0 |
soutěž
|
2013/2014 |
5 |
ŠK Lípa F
|
|
1100 |
Volf Michal
|
ŠK Lípa E
|
1698 |
1671 |
0 |
soutěž
|
2013/2014 |
1 |
ŠK Lípa F
|
|
1100 |
Novotný Otto
|
TJ Sokol Hradec Králové D
|
|
1440 |
0 |
soutěž
|
2013/2014 |
11 |
ŠK Lípa
|
|
1100 |
Lhotská Anna
|
SK OAZA Praha B
|
|
1250 |
0 |
soutěž
|
2013/2014 |
10 |
ŠK Lípa
|
|
1100 |
Píše Michal
|
ŠK Ústí n.O.
|
|
1250 |
1 |
soutěž
|
2013/2014 |
9 |
ŠK Lípa
|
|
1100 |
Formánek Matěj
|
2222 ŠK Polabiny C
|
|
1250 |
1 |
soutěž
|
2013/2014 |
8 |
ŠK Lípa
|
|
1100 |
Horák Jan
|
Panda Rychnov n.Kn.
|
|
1250 |
1 |
soutěž
|
2013/2014 |
7 |
ŠK Lípa
|
|
1100 |
Fojt Petr
|
ŠK AD Jičín
|
|
1250 |
½ |
soutěž
|
2013/2014 |
6 |
ŠK Lípa
|
|
1100 |
Kalousová Antonie Julie
|
ŠKM TJ Lanškroun
|
|
1250 |
1 |
soutěž
|
2013/2014 |
5 |
ŠK Lípa
|
|
1100 |
Pavlíček Lukáš
|
TJ Štefanydes Polička
|
|
1482 |
0 |
soutěž
|
2012/2013 |
8 |
ŠK Lípa F
|
|
1100 |
Rak Tomáš
|
ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2012/2013 |
7 |
ŠK Lípa F
|
|
1100 |
Vítová Anna
|
TJ Sokol Hradec Králové C
|
1485 |
1472 |
0 |
soutěž
|
2012/2013 |
6 |
ŠK Lípa F
|
|
1100 |
Šafařík Kamil
|
TJ Jiskra Hořice C
|
1573 |
1538 |
0 |
soutěž
|
2012/2013 |
4 |
ŠK Lípa F
|
|
1100 |
Binko Adam
|
Jiskra RMSK Nový Bydžov B
|
|
1344 |
0 |
soutěž
|
2012/2013 |
3 |
ŠK Lípa F
|
|
1100 |
Barvínek Milan
|
ŠK Lípa E
|
|
1556 |
0 |
soutěž
|
2012/2013 |
2 |
ŠK Lípa F
|
|
1100 |
Kudrna Miroslav
|
Sokol Dubenec
|
|
1587 |
1 |
soutěž
|
2012/2013 |
1 |
ŠK Lípa F
|
|
1100 |
Kodoň Zdeněk
|
TJ Sokol Hradec Králové B
|
|
1630 |
0 |
soutěž
|
2012/2013 |
6 |
ŠK Lípa B
|
|
1100 |
Kratochvílová Kristýna
|
ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B
|
|
1100 |
1 |
soutěž
|
2012/2013 |
5 |
ŠK Lípa B
|
|
1100 |
Potoček Jakub
|
Lokomotiva Trutnov A
|
|
1100 |
1 |
soutěž
|
2012/2013 |
4 |
ŠK Lípa B
|
|
1100 |
Janouch Jáchym Štěpán
|
Šachklub AD Jičín A
|
|
1100 |
0 |
soutěž
|
2012/2013 |
3 |
ŠK Lípa B
|
|
1100 |
Jelen Jakub
|
ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B
|
|
1100 |
0 |
soutěž
|
2012/2013 |
1 |
ŠK Lípa B
|
|
1100 |
Janouch Jáchym Štěpán
|
Šachklub AD Jičín A
|
|
1100 |
0 |
soutěž
|
2012/2013 |
7 |
ŠK Lípa C
|
|
1100 |
Šmíd Pavel
|
ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C
|
|
1100 |
1 |
soutěž
|
2012/2013 |
6 |
ŠK Lípa C
|
|
1100 |
Kráčmar Matyáš
|
Podzvičinská šachová škola B
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2012/2013 |
5 |
ŠK Lípa C
|
|
1100 |
Skořepa Adam
|
TJ Jiskra Jaroměř
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2012/2013 |
4 |
ŠK Lípa C
|
|
1100 |
Kabelka Tomáš
|
ŠK AD Jičín B
|
|
1100 |
½ |
soutěž
|
2012/2013 |
3 |
ŠK Lípa C
|
|
1100 |
Bednář Jan
|
DDM Třebechovice p.O.
|
|
1100 |
1 |
soutěž
|
2012/2013 |
2 |
ŠK Lípa C
|
|
1100 |
Hrochová Radka
|
ŠK Lípa D
|
|
1000 |
1 |
soutěž
|
2012/2013 |
1 |
ŠK Lípa C
|
|
1100 |
Škrabánek Matěj
|
Podzvičinská šachová škola A
|
|
1262 |
½ |
soutěž
|