Hráč Němec Vladimír

Němec Vladimír

User Pic
Jméno: Němec Vladimír
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1611
Elo mezinárodní: 1638
ID: 16722
FIDE ID: 359602
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 TJ SO Chrudim C 1658 1626 Nešpůrek Jan Rapid Pardubice F 1587 1580 0
2018/2019 9 TJ SO Chrudim C 1658 1626 Vinš Karel Rapid Pardubice E 1304 1360 ½
2018/2019 5 TJ SO Chrudim C 1660 1626 Laurin Jakub Rapid G + DDM Prelouc 0 0 1
2018/2019 3 TJ SO Chrudim C 1661 1632 Kurka Petr Rapid Pardubice D 1307 1316 1
2018/2019 1 TJ SO Chrudim C 1668 1632 Roub Radek Zelezne hory C 1366 1262 ½
2018/2019 6 TJ SO Chrudim B 1660 1626 Korol Jiří 2222 SK Polabiny E 2029 2010 0
2018/2019 2 TJ SO Chrudim B 1661 1632 Stránský Luboš SO Hlinsko B 1540 1512 ½
2017/2018 11 TJ SO Chrudim B 1675 1634 Nešpůrek Jan SK Rapid Pardubice B 1596 1598 0
2017/2018 8 TJ SO Chrudim B 1668 1634 Zámečník Jan SO Hlinsko B 1839 1847 ½
2017/2018 7 TJ SO Chrudim B 1675 1634 Stoček Martin 2222 SK Polabiny G 1565 1545 0
2017/2018 6 TJ SO Chrudim B 1675 1634 Kalhous Miroslav SK Rapid Pardubice C 1526 1529 1
2017/2018 3 TJ SO Chrudim B 1673 1634 Jouza Petr Sokol Lazne Bohdanec 1658 1669 0
2017/2018 1 TJ SO Chrudim B 1701 1662 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny F 1529 1521 0
2017/2018 11 TJ SO Chrudim C 1675 1634 Macek Jaroslav Rapid Pardubice D 1496 1521 1
2017/2018 10 TJ SO Chrudim C 1673 1634 Hudec Matěj Rapid Pardubice F 0 0 1
2017/2018 9 TJ SO Chrudim C 1673 1634 Nešpůrek Vojtěch 2222 SK Polabiny H 1118 1177 1
2017/2018 2 TJ SO Chrudim C 1673 1634 Indrová Jana SO Hlinsko C 1562 1572 0
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim 1618 1614 Gerych Jan Tatran Litovel B 1991 1973 0
2015/2016 10 TJ ŠO Chrudim B 1618 1614 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička D 1694 1662 1
2015/2016 8 TJ ŠO Chrudim B 1618 1614 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1673 1704 1
2015/2016 7 TJ ŠO Chrudim B 1618 1614 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř B 1932 1901 0
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim B 1618 1614 Zmek Jaroslav Sokol Lázně Bohdaneč 1626 1635 ½
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim B 1618 1614 Kravařík Jindřich Šachový spolek Železné hory 1174 1177 1
2015/2016 1 TJ ŠO Chrudim B 1618 1614 Hon Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1770 1774 ½
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim C 1618 1614 Mottl Jan Sokol Krucemburk 1361 1
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim C 1618 1614 Sedlák Petr ŠK Rapid Pardubice F 1425 1502 1
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim B 1590 1610 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř C 1737 1750 0
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim B 1590 1610 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička D 1286 1
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim B 1590 1610 Pešek Patrik ŠO Hlinsko B 1198 ½
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim B 1590 1610 Joukl Martin ŠK Rapid Pardubice D 1423 1453 1
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim B 1590 1610 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1617 1573 1
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim C 1590 1610 Říha Pavel ŠO DDM Hlinsko C 1
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim C 1590 1610 Koláček Petr Šachový spolek Železné hory 1
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim C 1590 1610 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1493 ½
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim C 1590 1610 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny I 1282 1
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim C 1590 1610 Brož Dominik ŠK Rapid Pardubice G 1
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim D 1576 1589 Kocian Štefan Rapid Pardubice F 1
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim D 1576 1589 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1505 1
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim D 1576 1589 Jareš Michal TJ Energetik Chvaletice 1250 1
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim D 1576 1589 Šmejdíř Waldemar TJ Spartak Choceň 1540 1
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim D 1576 1589 Plíva Petr 2222 ŠK Polabiny G 1100 1
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim D 1576 1589 Dědek Petr Rapid Pardubice G 1
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim D 1576 1589 Pištora Lubomír Sokol Lázně Bohdaneč 1501 1540 1
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim D 1576 1589 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1625 1591 ½
2010/2011 9 TJ ŠO Chrudim "E" 1427 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1000 ½
2010/2011 7 TJ ŠO Chrudim "E" 1427 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny "I" 1657 ½
2010/2011 6 TJ ŠO Chrudim "E" 1427 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny "H" 1000 1
2010/2011 5 TJ ŠO Chrudim "E" 1427 Červinka Václav ŠK Rapid Talents 1000 1
2010/2011 4 TJ ŠO Chrudim "E" 1427 Tér Vladimír ŠK Rapid Knights 1258 1
2010/2011 3 TJ ŠO Chrudim "E" 1427 Urválek Michal TJ ŠO Chrudim "D" 1000 1
2010/2011 2 TJ ŠO Chrudim "E" 1427 Pištora Lubomír Sokol Lázně Bohdaneč 1425 1
2010/2011 1 TJ ŠO Chrudim "E" 1427 Indra Antonín 2222 ŠK Polabiny "G" 1357 0
2010/2011 6 TJ ŠO Chrudim "C" 1427 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička "C" 1100 ½
2010/2011 4 TJ ŠO Chrudim "C" 1427 ŠK Bohemia Pardubice "B" 1
2009/2010 7 TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1426 Indrová Jana ŠO DDM Hlinsko 1539 0
2008/2009 9 TJ ŠO a DDM Chrudim D 1369 Mrázek Roman NOPO Miřetice 1000 1
2008/2009 6 TJ ŠO a DDM Chrudim D 1369 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E 1477 ½
2008/2009 3 TJ ŠO a DDM Chrudim D 1369 Štorek Ladislav TJ Sokol Krucemburk 1000 1