Hráč Halla Josef

Halla Josef

User Pic
Jméno: Halla Josef
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1784
Elo mezinárodní: 1755
ID: 31283
FIDE ID: 369950
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1758 1787 Kohout Jiří AVZO Frant. Lázně A 1653 1644 ½
2018/2019 5 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1758 1787 Stuška Přemysl TJ Baník Sokolov ŠO A 1770 1795 ½
2018/2019 4 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1764 1784 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1899 1870 0
2018/2019 3 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1753 1784 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov A 1786 1806 1
2018/2019 1 KŠ Tietz Karlovy Vary C 1750 1784 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice A 1443 1450 1
2017/2018 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1759 1792 Pittermann Jan Baník Habartov A 1792 1789 0
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1758 1792 Vávra David ŠK Caissa Nová Role A 1739 1729 ½
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1758 1792 Šimeček Jan Šachový klub Valdštejn Cheb A 1804 1795 ½
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1759 1792 Kurfürst Oldřich TJ Spartak Horní Slavkov 1952 1919 ½
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz A 1758 1792 Volf Jaromír ŠK Kladno 2089 2061 0
2016/2017 1 Karlovarský šachklub Tietz A 1753 1788 Most Zdeněk Karlovarský šachklub Tietz B 2010 2021 1
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1739 1767 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov A 1866 1840 0
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1739 1767 Ornet Tomáš ŠK Caissa Nová Role 1680 1713 1
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1739 1767 Špreňar Petr ŠK Valdštejn Cheb A 1648 1675 0
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1739 1767 Růžek Martin AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1434 1661 1
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1739 1767 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1744 ½
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1739 1767 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov A 1636 1614 0
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1739 1767 Pavlík Pavel TJ Tašovice A 1561 1560 1
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1739 1767 Janek Drahomír TJ Spartak Horní Slavkov 1634 1601 1
2015/2016 11 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1739 1767 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov B 1636 1614 ½
2015/2016 9 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1739 1767 David Ladislav TJ Tašovice B 1701 1748 1
2015/2016 8 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1739 1767 Šetka Vlastimil TJ Ostrov B 1778 1737 0
2015/2016 5 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1739 1767 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1872 1
2015/2016 2 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1739 1767 Špička Jan ŠK Karlovy Vary C 1804 1781 ½
2015/2016 1 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1739 1767 Mestl Martin TJ Olympie Hroznětín 1842 1881 ½
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1746 1807 Kocour Zdeněk ŠK Global Sokolov A 1811 1812 0
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1746 1807 Špererová Kateřina ŠK Spartak Chodov A 1691 1700 0
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1746 1807 Müller Vladimír TJ Tašovice 1680 1659 1
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1746 1807 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1991 1958 0
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1746 1807 Tomáš Josef TJ Baník Habartov A 1934 1934 ½
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1746 1807 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1848 1848 1
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1746 1807 Tomášek Radek TJ Spartak Horní Slavkov 1520 ½
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1746 1807 Vastl Oldřich TJ Ostrov A 1730 0
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 1729 1706 Müller Vladimír TJ Tašovice 1678 1681 1
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 1729 1706 Kasal Radek TJ Baník Habartov 1611 1
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 1729 1706 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1807 1771 ½
2013/2014 7 Karlovarský šachklub C 1729 1706 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary 1731 0
2013/2014 6 Karlovarský šachklub C 1729 1706 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1675 1
2013/2014 4 Karlovarský šachklub C 1729 1706 Rams Milan ŠK Caissa Nová Role 1726 1
2013/2014 2 Karlovarský šachklub C 1729 1706 Müller Vladimír TJ Tašovice 1678 1681 ½
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 1729 1706 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov 1603 1
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz D 1729 1706 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov B 1603 ½
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz D 1729 1706 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov B 1715 1748 1
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz D 1729 1706 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1645 1624 1
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz D 1729 1706 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín 1617 1
2013/2014 7 Karlovarský šachklub Tietz D 1729 1706 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1577 1614 1
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz D 1729 1706 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1787 1777 1
2013/2014 5 Karlovarský šachklub Tietz D 1729 1706 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1660 1691 1
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz D 1729 1706 Baumann Roland TJ Ostrov 1000 1
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz D 1729 1706 Špererová Kateřina ŠK Spartak Chodov 1688 1703 1
2012/2013 11 Karlovarský šachklub D 1698 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín C 1453 1
2012/2013 9 Karlovarský šachklub D 1698 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub E 2002 1976 ½
2012/2013 8 Karlovarský šachklub D 1698 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary C 1755 ½
2012/2013 7 Karlovarský šachklub D 1698 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1735 0
2012/2013 6 Karlovarský šachklub D 1698 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 0
2012/2013 2 Karlovarský šachklub D 1698 Dudek Jan TJ Tašovice B 1000 1
2012/2013 1 Karlovarský šachklub D 1698 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov C 1988 0
2012/2013 8 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1698 Lněnička Petr ŠAKAL Kozolupy 1736 ½
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1698 Danko Jiří ŠK Tachov 1988 1972 0
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1698 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz “A“ 1989 1968 0
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1702 Latislav Milan TJ Ostrov A 1608 ½
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz B 1702 Doležálek Čestmír Baník Habartov 1743 0
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz B 1702 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary A 1717 1
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1702 Bechynský Jan TJ Baník Sokolov ŠO B 1833 1859 0
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz B 1702 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1783 1737 ½
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1713 Pavlík Pavel TJ Tašovice A 1527 0
2007/2008 8 Tietz Karlovy Vary B 1729 Hrůza Miroslav Baník Habartov 2008 0
2007/2008 5 Tietz Karlovy Vary B 1729 Jungwirth Jindřich TJ Slavoj Kynšperk 1714 0
2007/2008 4 Tietz Karlovy Vary B 1729 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 1
2007/2008 3 Tietz Karlovy Vary B 1729 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1784 0
2007/2008 1 Tietz Karlovy Vary B 1729 Papánek David TJ Ostrov 1724 ½