Hráč Žáček Petr

Žáček Petr

User Pic
Jméno: Žáček Petr
Oddíl: ŠO TP Nova Kladno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1499
Elo mezinárodní: 1472
ID: 29046
FIDE ID: 335193
Rok narození: 1951
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Teplárna Malešice 1523 1539 Závůrka Vladimír ŠO Praga Praha C 1632 1686 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Teplárna Malešice 1523 1539 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác G 1512 1515 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Teplárna Malešice 1523 1539 Hubal Luboš TJ Bohemians H 0 1497 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Teplárna Malešice 1523 1539 Košlerová Denisa Annie DDM Praha 6 D 0 0 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Teplárna Malešice 1523 1539 Fischer Petr ŠK Sokol Vyšehrad J 0 0 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Teplárna Malešice 1523 1539 Štola Stanislav ŠK Mlejn B 1507 1543 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Teplárna Malešice 1523 1539 Talián Milan GROP - G 1175 1306 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Teplárna Malešice 1523 1539 Kvapil Jaroslav Kbel.šach. reprezentace B 0 1605 ½ soutěž
2019/2020 7 Sokol Hostivice "B" 1508 1539 Čuvala Tibor ŠK Zdice "B" 1378 1449 0 soutěž
2019/2020 3 Sokol Hostivice "B" 1512 1471 Saxl Jiří Příbram Baník "B" 1762 1787 ½ soutěž
2019/2020 2 Sokol Hostivice "B" 1512 1471 Handl Petr ŠK Zdice "B" 1662 1548 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1508 1539 Švarcbach Richard Šachový Oddíl Stochov z.s. 1338 1327 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1508 1539 Belčenko Alexandr Sokol Buštěhrad D 0 1111 1 soutěž
2019/2020 7 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1523 1539 Seiner František TJ Kralupy D 1556 1454 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1523 1471 Kolář Bořivoj ŠK Spartak Čelákovice C 0 1315 1 soutěž
2019/2020 4 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1512 1471 Babiš Jiří ŠO TP NOVA Kladno "C" 0 1401 1 soutěž
2019/2020 3 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1512 1471 Svoboda Tomáš TJ Aero Odolena Voda B 0 1422 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Teplárna Malešice 1544 1443 Páťal Luboš TJ Pankrác G 0 1584 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Teplárna Malešice 1544 1443 Kühnl Eduard Šachový klub Bohnice - C 0 1633 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Teplárna Malešice 1544 1443 Svoboda Vratislav GROP - E 0 1542 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Teplárna Malešice 1544 1443 Marek Roman Šachový klub Praha 4 "C" 1706 1588 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Teplárna Malešice 1544 1443 Šafařík Stanislav ŠK DP Praha F 0 1459 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Teplárna Malešice 1544 1443 Ehlen Daniel ŠK Mlejn B 0 1538 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Teplárna Malešice 1544 1443 Macoun Jiří Dukla E 1707 1806 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Teplárna Malešice 1544 1443 Strejc Antonín Sokol Praha Vršovice G 1513 1609 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Teplárna Malešice 1544 1443 Strnad Václav SK Újezd nad Lesy 0 1620 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠO TP NOVA Kladno B 1536 1443 Stypa Zdeněk TJ Neratovice F 0 1529 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠO TP NOVA Kladno B 1536 1443 Švarcbach Richard ŠO Stochov 1338 1324 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠO TP NOVA Kladno B 1536 1443 Hauge Roman Sokol Buštěhrad D 0 0 1 soutěž
2018/2019 7 ŠO TP NOVA Kladno B 1544 1443 Boček Miloslav Sokol Brandýs nad Labem B 0 1390 1 soutěž
2018/2019 6 ŠO TP NOVA Kladno B 1544 1443 Švihnos Vladimír TJ Aero Odolena Voda B 0 1250 0 soutěž
2018/2019 4 ŠO TP NOVA Kladno B 1544 1513 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad C 0 1416 0 soutěž
2018/2019 2 ŠO TP NOVA Kladno B 1544 1513 Ocelák Ladislav ŠK JOLY Lysá nad Labem H 0 0 0 soutěž
2018/2019 1 ŠO TP NOVA Kladno B 1544 1513 Bezděk Tomáš TJ Kralupy nad Vltavou D 0 1226 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Hostivice B 1536 1443 Balek Filip Sokol Buštěhrad A 1718 1672 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Hostivice B 1536 1443 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad B 1628 1604 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Hostivice B 1544 1513 Šperlich Antonín TJ Kralupy nad Vltavou C 0 1672 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Hostivice B 1544 1513 Leník Jiří ŠK Velvary 0 1604 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Hostivice B 1544 1513 Fejtek Petr ŠK Kladno B 1744 1737 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Teplárna Malešice 1544 1484 Kalaidzidis Mikis TJ Kobylisy F 0 1543 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Teplárna Malešice 1544 1484 Strnad Václav ŠK Praha - Smíchov D 0 1617 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Teplárna Malešice 1544 1484 Šebek Josef ŠK Mlejn A 0 0 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Teplárna Malešice 1544 1484 Ondřich Jan USK Praha C 1618 1629 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Teplárna Malešice 1544 1484 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 0 1588 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Teplárna Malešice 1544 1484 Trefilík Jiří ŠK DP Praha G 0 1431 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Teplárna Malešice 1544 1484 Novotný Miroslav ŠO Praga Praha C 0 1756 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Teplárna Malešice 1544 1484 Kuchař Jakub ŠO TJ Dukla Praha F 0 0 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Teplárna Malešice 1544 1484 Már Tomáš TJ Bohemians Praha G 1762 1722 0 soutěž
2017/2018 5 TJ Hostivice B 1544 1484 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1926 1771 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Hostivice B 1528 1484 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad A 1570 1595 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Hostivice B 1544 1484 Leník Jiří ŠK Velvary A 0 1635 0 soutěž
2017/2018 9 ŠO TP NOVA Kladno B 1528 1484 Hadrava Lukáš Sokol Buštěhrad C 1085 1206 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO TP NOVA Kladno B 1528 1484 Toms Adam ŠK Kralupy D 0 0 1 soutěž
2017/2018 7 ŠO TP NOVA Kladno B 1544 1484 Kubín Lukáš Sokol Buštěhrad D 1447 1363 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠO TP NOVA Kladno B 1528 1484 Belčenko Alexandr Sokol Buštěhrad E 0 1070 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO TP NOVA Kladno B 1528 1484 Tůma Robert ŠO Stochov 0 1553 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠO TP NOVA Kladno B 1528 1484 Verner Jaromír ŠK Rakovník B 1514 1473 1 soutěž
2017/2018 2 ŠO TP NOVA Kladno B 1528 1484 Kuličková Tereza Caissa Roztoky C 0 1044 1 soutěž
2017/2018 1 ŠO TP NOVA Kladno B 1544 1484 Vengrin Jakub Český Lev Kolešovice D 0 1032 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Teplárna Malešice 1600 1518 Dědina Miroslav Šachový klub Praha 4 C ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Teplárna Malešice 1600 1518 Chmiel Michael DDM Praha 6 C 1554 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Teplárna Malešice 1600 1518 Jícha Tomáš ŠK Mlejn B 1549 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Teplárna Malešice 1600 1518 Říha Jan ŠK Sokol Vyšehrad G 1864 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Teplárna Malešice 1600 1518 Bašek Václav SK Újezd nad Lesy 1601 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Teplárna Malešice 1600 1518 Šimáček Ivan ŠK Loko Praha D 1486 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Teplárna Malešice 1600 1518 Koráb Ondřej GROP F 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Teplárna Malešice 1600 1518 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha G 1305 1386 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Teplárna Malešice 1600 1518 Kulhavý Boleslav ŠO Praga Praha F 1403 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Teplárna Malešice 1600 1518 Fejt Roman USK Praha B 0 soutěž
2015/2016 9 SK Lokomotiva Radlice D 1600 1518 Janoušek Pavel ŠK Loko Praha D 1606 ½ soutěž
2015/2016 8 SK Lokomotiva Radlice D 1600 1518 Papírník Milan TJ Praga Praha F 1685 0 soutěž
2015/2016 7 SK Lokomotiva Radlice D 1600 1518 Lienert Kamil TJ Pankrác G 1600 1531 0 soutěž
2015/2016 6 SK Lokomotiva Radlice D 1600 1518 Boháč Jaroslav SK Rapid Praha A 1899 1858 ½ soutěž
2015/2016 5 SK Lokomotiva Radlice D 1600 1518 Svoboda Jaroslav GROP E 1678 0 soutěž
2015/2016 4 SK Lokomotiva Radlice D 1600 1518 Strnad Václav ŠK Smíchov D 1652 ½ soutěž
2015/2016 3 SK Lokomotiva Radlice D 1600 1518 Štross František DDM Praha 6 C 1652 1598 0 soutěž
2015/2016 2 SK Lokomotiva Radlice D 1600 1518 Doležel Jan ŠK Bohnice D 1603 0 soutěž
2015/2016 11 ŠO TP NOVA Kladno A 1600 1518 Littmann Jiří ŠK Merkur Kladno B 1691 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠO TP NOVA Kladno A 1600 1518 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad D 1237 1 soutěž
2015/2016 9 ŠO TP NOVA Kladno A 1600 1518 Seidl Jan ŠK Kralupy C 1201 1 soutěž
2015/2016 8 ŠO TP NOVA Kladno A 1600 1518 Müller Jan TJ Český lev Kolešovice B 1792 1775 0 soutěž
2015/2016 7 ŠO TP NOVA Kladno A 1600 1518 Aron Oto Caissa Úholičky C 1758 1786 0 soutěž
2015/2016 6 ŠO TP NOVA Kladno A 1600 1518 Beneš Martin ŠK Velvary A 1000 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠO TP NOVA Kladno A 1600 1518 Tvaroh Vítězslav Sokol Buštěhrad C 1250 1 soutěž
2015/2016 4 ŠO TP NOVA Kladno A 1600 1518 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník A 1590 1607 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠO TP NOVA Kladno A 1600 1518 Hrbek Pavel TJ Hostivice B 1569 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠO TP NOVA Kladno A 1600 1518 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1764 1704 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠO TP Nova Kladno "B" 1600 1518 Vengrin Jakub TJ Český Lev Kolešovice C 1000 1 soutěž
2015/2016 10 ŠO TP Nova Kladno "B" 1600 1518 Střelba Ivo T J. AERO Odolena Voda "B" 1817 1820 0 soutěž
2015/2016 9 ŠO TP Nova Kladno "B" 1600 1518 Sladká Hana ŠK Zlonice 1638 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠO TP Nova Kladno "B" 1600 1518 Utratil Ferdinand Cayman Pharma Neratovice G 1531 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠO TP Nova Kladno "B" 1600 1518 Jilka Miloslav ŠK Rakovník B 1633 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠO TP Nova Kladno "B" 1600 1518 Smolík Aleš TJ Kralupy nad Vltavou D 1549 1638 1 soutěž
2015/2016 4 ŠO TP Nova Kladno "B" 1600 1518 Leník Jiří ŠK Velvary B 1610 0 soutěž
2015/2016 3 ŠO TP Nova Kladno "B" 1600 1518 Honzík Jiří ŠO STOCHOV 1627 1 soutěž
2015/2016 2 ŠO TP Nova Kladno "B" 1600 1518 Vebr Vojtěch Cayman Pharma Neratovice F 1087 1 soutěž
2015/2016 1 ŠO TP Nova Kladno "B" 1600 1518 Najman Martin ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1309 0 soutěž
2014/2015 11 SK Lokomotiva Radlice E 1594 1513 Svoboda Vratislav GROP E 1529 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Lokomotiva Radlice E 1594 1513 Košař Milan USK Praha B 1679 1728 ½ soutěž
2014/2015 9 SK Lokomotiva Radlice E 1594 1513 Němeček Miroslav SK OAZA Praha G 1411 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Lokomotiva Radlice E 1594 1513 Kühnmund Ivan Steinitz-Makabi A 1826 0 soutěž
2014/2015 7 SK Lokomotiva Radlice E 1594 1513 Hamral Čestmír TJ Praga Praha E 1712 ½ soutěž
2014/2015 6 SK Lokomotiva Radlice E 1594 1513 Beneš Stanislav Sokol Kobylisy G 1432 ½ soutěž
2014/2015 4 SK Lokomotiva Radlice E 1594 1513 Krňák Vladimír ŠK Černý Baron B 1762 1769 0 soutěž
2014/2015 3 SK Lokomotiva Radlice E 1594 1513 Hlavina Matouš Sokol Nebušice A 1311 1 soutěž
2014/2015 2 SK Lokomotiva Radlice E 1594 1513 Horný Vojtěch TJ Pankrác F 1331 0 soutěž
2014/2015 11 ŠO TP NOVA Kladno B 1594 1513 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad E 1423 0 soutěž
2014/2015 10 ŠO TP NOVA Kladno B 1594 1513 Buk Pavel Sokol Buštěhrad C 1732 1713 0 soutěž
2014/2015 9 ŠO TP NOVA Kladno B 1594 1513 Košičár Lukáš ŠK Kralupy D 1406 1 soutěž
2014/2015 8 ŠO TP NOVA Kladno B 1594 1513 Skýpala Jan TJ AERO Odolena Voda B 1256 1 soutěž
2014/2015 7 ŠO TP NOVA Kladno B 1594 1513 Růžička František ŠK Velvary B 1317 1 soutěž
2014/2015 6 ŠO TP NOVA Kladno B 1594 1513 Pokorná Jana Sokol Buštěhrad D 1397 1490 0 soutěž
2014/2015 5 ŠO TP NOVA Kladno B 1594 1513 Hrnčíř František Caissa Úholičky D 1659 0 soutěž
2014/2015 3 ŠO TP NOVA Kladno B 1594 1513 Pucholt Martin TJ Sokol Lány 1621 1601 1 soutěž
2014/2015 2 ŠO TP NOVA Kladno B 1594 1513 Kabát Jiří ŠO Stochov 1749 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠO TP NOVA Kladno B 1594 1513 Bartoš Pavel ŠK Liběhrad Libčice B 1612 1612 1 soutěž
2014/2015 11 ŠO TP NOVA Kladno A 1594 1513 Šavrda Jan ŠK Kralupy B 1712 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠO TP NOVA Kladno A 1594 1513 Pšenička Tomáš ŠK Zlonice A 1611 0 soutěž
2014/2015 6 ŠO TP NOVA Kladno A 1594 1513 Neuman Petr ŠK Velvary A 1000 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO TP NOVA Kladno A 1594 1513 Veselý Libor ŠK Kralupy C 1306 1444 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TP NOVA Kladno A 1594 1513 Buk Pavel Sokol Buštěhrad B 1732 1713 0 soutěž
2013/2014 9 SK Lokomotiva Radlice C 1634 1555 Caha Jiří ŠK Sokol Vyšehrad H 1288 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Lokomotiva Radlice C 1634 1555 Beneš Stanislav Sokol Praha-Kobylisy F 1431 ½ soutěž
2013/2014 6 SK Lokomotiva Radlice C 1634 1555 Pikna Libor ŠK Smíchov D 1000 1 soutěž
2013/2014 5 SK Lokomotiva Radlice C 1634 1555 Čižmárová Zdena ŠK Bohnice C 1587 ½ soutěž
2013/2014 4 SK Lokomotiva Radlice C 1634 1555 Brejcha Šimon SK OAZA Praha F 1238 1 soutěž
2013/2014 3 SK Lokomotiva Radlice C 1634 1555 Bernard Vladislav TJ Praga Praha G 1575 ½ soutěž
2013/2014 2 SK Lokomotiva Radlice C 1634 1555 Winter Vladimír TJ Pankrác F 1617 0 soutěž
2013/2014 11 ŠO TP NOVA Kladno B 1634 1555 Budík Kryštof Sokol Buštěhrad E 1250 1 soutěž
2013/2014 10 ŠO TP NOVA Kladno B 1634 1555 Hataš Radim Sokol Buštěhrad D 1695 1727 0 soutěž
2013/2014 9 ŠO TP NOVA Kladno B 1634 1555 Linhart Stanislav ŠK Velvary 1730 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠO TP NOVA Kladno B 1634 1555 Křížek Jaroslav ŠK Kladno B 1654 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠO TP NOVA Kladno B 1634 1555 Vaňková Veronika ŠK Rakovník D 1312 1412 1 soutěž
2013/2014 6 ŠO TP NOVA Kladno B 1634 1555 Urban Milan Sokol Buštěhrad F 1250 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠO TP NOVA Kladno B 1634 1555 Fajfr Jaroslav TJ Sokol Lány 1250 1 soutěž
2013/2014 4 ŠO TP NOVA Kladno B 1634 1555 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice B 1596 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠO TP NOVA Kladno B 1634 1555 Šalamon Vlastimil ŠK Zlonice B 1000 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO TP NOVA Kladno B 1634 1555 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný B 1691 0 soutěž
2013/2014 1 ŠO TP NOVA Kladno B 1634 1555 Kabát Jiří ŠO Stochov 1771 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠO TP Nova Kladno A 1634 1555 Kučera Jan Sokol Hostivice B 1000 1 soutěž
2013/2014 9 ŠO TP Nova Kladno A 1634 1555 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1722 0 soutěž
2013/2014 6 ŠO TP Nova Kladno A 1634 1555 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1804 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠO TP Nova Kladno A 1634 1555 Kuba Milan ŠK Příbram Baník A 1539 0 soutěž
2013/2014 4 ŠO TP Nova Kladno A 1634 1555 Vaňková Veronika Sokol Buštěhrad C 1312 1412 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠO TP Nova Kladno A 1634 1555 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1568 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO TP Nova Kladno A 1634 1555 Maršálek Miroslav ŠK Jince A 1561 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠO TP Nova Kladno A 1634 1555 Kadlec Zdeněk ŠK Zlonice A 1530 1 soutěž
2012/2013 11 ŠO TP NOVA Kladno B 1636 1567 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1362 1 soutěž
2012/2013 10 ŠO TP NOVA Kladno B 1636 1567 Kočí Stanislav Český Lev Kolešovice B 1567 1 soutěž
2012/2013 9 ŠO TP NOVA Kladno B 1636 1567 Mošovský Jakub Sokol Buštěhrad D 1250 1 soutěž
2012/2013 8 ŠO TP NOVA Kladno B 1636 1567 Přibylová Sofie TJ Sokol Lány 1424 1424 0 soutěž
2012/2013 6 ŠO TP NOVA Kladno B 1636 1567 Kabát Jiří ŠO Stochov 1795 0 soutěž
2012/2013 5 ŠO TP NOVA Kladno B 1636 1567 Kohout Josef ŠK Rakovník C 1992 1993 0 soutěž
2012/2013 4 ŠO TP NOVA Kladno B 1636 1567 Sladká Hana ŠK Zlonice B 1676 0 soutěž
2012/2013 3 ŠO TP NOVA Kladno B 1636 1567 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad F 1250 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠO TP NOVA Kladno B 1636 1567 Nedvěd Pavel ŠK Kladno B 1766 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠO TP NOVA Kladno B 1666 1594 Tůma Robert ŠO Stochov 1590 1 soutěž
2011/2012 10 ŠO TP NOVA Kladno B 1666 1594 Kotyk Jan ŠK Rakovník D 1250 0 soutěž
2011/2012 9 ŠO TP NOVA Kladno B 1666 1594 Bejček Petr ŠK Zlonice B 1000 1 soutěž
2011/2012 8 ŠO TP NOVA Kladno B 1666 1594 Žák Jiří ŠK Zlonice A 1625 1 soutěž
2011/2012 7 ŠO TP NOVA Kladno B 1666 1594 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad E 1250 1 soutěž
2011/2012 5 ŠO TP NOVA Kladno B 1666 1594 Krupička Jakub Sokol Buštěhrad D 1280 1 soutěž
2011/2012 4 ŠO TP NOVA Kladno B 1666 1594 Černoušková Alena Caissa Úholičky D 1628 1694 0 soutěž
2011/2012 3 ŠO TP NOVA Kladno B 1666 1594 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1853 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠO TP NOVA Kladno B 1666 1594 Pucholt Martin TJ Sokol Lány 1454 1 soutěž
2011/2012 1 ŠO TP NOVA Kladno B 1666 1594 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice B 1626 0 soutěž
2010/2011 10 ŠO TP NOVA Kladno B 1524 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad D 1265 1 soutěž
2010/2011 9 ŠO TP NOVA Kladno B 1524 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad C 1264 0 soutěž
2010/2011 8 ŠO TP NOVA Kladno B 1524 Rédl Václav Český lev Kolešovice B 1583 1 soutěž
2010/2011 7 ŠO TP NOVA Kladno B 1524 Kotyk Václav ŠK Rakovník D 1100 1 soutěž
2010/2011 6 ŠO TP NOVA Kladno B 1524 Havlík Josef Caissa Úholičky D 1665 0 soutěž
2010/2011 5 ŠO TP NOVA Kladno B 1524 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad B 1787 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠO TP NOVA Kladno B 1524 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1707 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠO TP NOVA Kladno B 1524 Sladká Hana ŠK Zlonice 1649 0 soutěž
2010/2011 2 ŠO TP NOVA Kladno B 1524 Pokorná Jana ŠK Rakovník E 1100 1 soutěž
2010/2011 1 ŠO TP NOVA Kladno B 1524 Vachovec Miroslav ŠO Stochov ½ soutěž
2010/2011 9 ŠO TP NOVA Kladno 1524 Gruber Tomáš TJ Sokol na Mělníce B 1432 1 soutěž
2010/2011 5 ŠO TP NOVA Kladno 1524 Utratil Ferdinand TJ Neratovice C 1487 0 soutěž
2009/2010 6 ŠO TP NOVA Kladno 1499 Parpel Petr TJ Neratovice B 1822 0 soutěž
2009/2010 5 ŠO TP NOVA Kladno 1499 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda 1817 0 soutěž
2009/2010 11 ŠO TP NOVA Kladno B 1499 Víšek Ondřej SK DDM Slaný B 0 soutěž
2009/2010 10 ŠO TP NOVA Kladno B 1499 Honzík Jiří ŠO Stochov 1575 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠO TP NOVA Kladno B 1499 Křížek Jaroslav ŠK Kladno D 1653 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠO TP NOVA Kladno B 1499 Vaňková Veronika ŠK Rakovník E 1100 1 soutěž
2009/2010 7 ŠO TP NOVA Kladno B 1499 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad C 1268 1 soutěž
2009/2010 5 ŠO TP NOVA Kladno B 1499 Procházka Bedřich Český Lev Kolešovice B 1432 1 soutěž
2009/2010 4 ŠO TP NOVA Kladno B 1499 Vaněček Ivo Caissa Úholičky D 1720 0 soutěž
2009/2010 3 ŠO TP NOVA Kladno B 1499 Štulík Martin ŠK Merkur Kladno B 1 soutěž
2009/2010 2 ŠO TP NOVA Kladno B 1499 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník D 1531 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠO TP NOVA Kladno B 1499 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1534 0 soutěž
2008/2009 11 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 Mašek Jaroslav ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 0 soutěž
2008/2009 10 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 Procházka Bedřich ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1436 1 soutěž
2008/2009 9 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 Havlík Josef Caissa Úholičky "D" 1680 0 soutěž
2008/2009 8 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad "C" 1100 1 soutěž
2008/2009 7 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 Stehlík Jakub SK DDM Slaný "B" ½ soutěž
2008/2009 6 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 Beneš Miroslav ŠK Rakovník "D" 0 soutěž
2008/2009 5 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 Nemastil Lubomír TJ Sokol Hostivice "C" 1000 0 soutěž
2008/2009 4 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 Verner Vladimír ŠK Kralupy nad Vltavou "D" 1300 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 Beran Pavel TJ Sokol Zlonice 1557 0 soutěž
2008/2009 2 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 Bělský Kamil Sokol Buštěhrad "B" 1353 0 soutěž
2008/2009 1 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 Košnar Karel ŠK Rakovník "C" 1531 ½ soutěž
2008/2009 11 NOVA Kladno "A" 1496 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad "A" 1877 0 soutěž
2008/2009 10 NOVA Kladno "A" 1496 Žamboch Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1738 1 soutěž
2008/2009 9 NOVA Kladno "A" 1496 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1256 ½ soutěž
2008/2009 8 NOVA Kladno "A" 1496 Havlík Josef Caissa Úholičky "B" 1680 0 soutěž
2008/2009 1 NOVA Kladno "A" 1496 Křížek Jaroslav ŠK Kladno "B" 1685 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1364 Dzyuba Sergey TJ Sokol Zlonice 1290 1 soutěž
2007/2008 10 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1364 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice "C" 0 soutěž
2007/2008 9 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1364 Kačírková Petra ŠK hotel Merkur Kladno "B" 0 soutěž
2007/2008 8 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1364 Vokoun Ondřej Montako Kralupy nad Vltavou "D" 1 soutěž
2007/2008 7 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1364 Novák Martin Sokol Buštěhrad "C" 1303 1 soutěž
2007/2008 6 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1364 Grulich Jiří ŠK Rakovník "C" 1886 0 soutěž
2007/2008 5 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1364 Procházka Bedřich TJ Český lev Kolešovice "B" 1 soutěž
2007/2008 4 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1364 Buk Jan Sokol Buštěhrad "B" 1461 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1364 Panica Martin SK DDM Slaný "B" 1319 1 soutěž
2007/2008 2 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1364 Černoušková Alena Caissa Úholičky "D" 1657 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠO TP NOVA Kladno "B" 1364 Falta Ivan ŠK Kladno "E" 1697 ½ soutěž
2007/2008 11 NOVA Kladno A 1364 Rychlý Václav ŠK Alva Příbram C ½ soutěž
2007/2008 10 NOVA Kladno A 1364 Zelenka Pavel ŠK Kladno C 1696 ½ soutěž
2007/2008 9 NOVA Kladno A 1364 Beneš Karel Šachový klub Příbram-Baník A 1599 1 soutěž
2007/2008 6 NOVA Kladno A 1364 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1413 ½ soutěž
2007/2008 3 NOVA Kladno A 1364 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice A 1891 0 soutěž
2006/2007 11 NOVA Kladno A 1360 Šlégr Josef TJ Český lev Kolešovice 1646 0 soutěž
2006/2007 9 NOVA Kladno A 1360 Spartak Žebrák B 1 soutěž
2006/2007 8 NOVA Kladno A 1360 Bureš Stanislav Lokomotiva Beroun A 1617 0 soutěž
2006/2007 7 NOVA Kladno A 1360 Haman Jakub ŠK Kladno D 1340 0 soutěž
2006/2007 6 NOVA Kladno A 1360 Lev Pavel ŠK Rakovník B 1353 1 soutěž
2006/2007 5 NOVA Kladno A 1360 ŠK Příbram - Baník A 1 soutěž
2006/2007 7 NOVA Kladno B 1360 Panica Martin DDM Slaný B 1313 ½ soutěž
2006/2007 6 NOVA Kladno B 1360 Bačo Ján Merkur Kladno 1717 0 soutěž
2006/2007 5 NOVA Kladno B 1360 Hataš Ondřej Caissa Úholičky D 1378 0 soutěž
2006/2007 4 NOVA Kladno B 1360 Král Jaroslav ŠK Rakovník C 1430 ½ soutěž
2006/2007 3 NOVA Kladno B 1360 Štefunda Štefan Sokol Zlonice 1416 1 soutěž
2006/2007 2 NOVA Kladno B 1360 Haman Jakub ŠK Kladno E 1340 0 soutěž
2006/2007 1 NOVA Kladno B 1360 Bělský Kamil Sokol Buštěhrad B 0 soutěž
2005/2006 7 NOVA Kladno A 1380 Vančát Ondřej ŠK Alva Příbram C 1354 ½ soutěž
2005/2006 11 NOVA Kladno B 1380 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad B 0 soutěž
2005/2006 10 NOVA Kladno B 1380 Dzyuba Sergey Sokol Zlonice ½ soutěž
2005/2006 9 NOVA Kladno B 1380 Panica Martin DDM Slaný B 1 soutěž
2005/2006 8 NOVA Kladno B 1380 Krupička Tomáš Caissa Úholičky D 1 soutěž
2005/2006 7 NOVA Kladno B 1380 Hejla Jan Sokol Mělník B ½ soutěž
2005/2006 6 NOVA Kladno B 1380 Utratil Ferdinand Sokol Tišice B 1529 0 soutěž
2005/2006 5 NOVA Kladno B 1380 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad A 1582 0 soutěž
2005/2006 4 NOVA Kladno B 1380 Žamboch Jiří Kralupy n/Vlt D 1568 0 soutěž
2005/2006 3 NOVA Kladno B 1380 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1401 0 soutěž
2005/2006 2 NOVA Kladno B 1380 Haman Martin ŠK Kladno E 0 soutěž
2005/2006 1 NOVA Kladno B 1380 Bačo Ján Merkur Kladno 1741 0 soutěž
2004/2005 10 NOVA Kladno A Vataha Josef ŠO Stochov 1530 0 soutěž
2004/2005 7 NOVA Kladno A Bartoš Pavel Sokol Libčice 1597 0 soutěž
2004/2005 4 NOVA Kladno A Seiner František Easy E Kralupy B 1727 0 soutěž
2004/2005 9 NOVA Kladno B Lapka Tomáš ŠK Rakovník C 0 soutěž
2004/2005 8 NOVA Kladno B Haman Martin ŠK Kladno E ½ soutěž
2004/2005 7 NOVA Kladno B Krupička Tomáš Caissa Úholičky D ½ soutěž
2004/2005 6 NOVA Kladno B Vondruška Milan Slovan Velvary 1670 0 soutěž
2004/2005 5 NOVA Kladno B Havelka Martin Sokol Buštěhrad B 1 soutěž
2004/2005 4 NOVA Kladno B Čermák Petr ŠK Kladno F 1555 0 soutěž
2004/2005 3 NOVA Kladno B Horáček Michal Caissa Úholičky C ½ soutěž
2004/2005 2 NOVA Kladno B Dzyuba Sergey TJ Sokol Zlonice 1 soutěž
2004/2005 1 NOVA Kladno B Smolka Jan Merkur Kladno 1757 0 soutěž