Hráč Dvořáček Milan

Dvořáček Milan

User Pic
Jméno: Dvořáček Milan
Oddíl: Sokol Rudice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1689
Elo mezinárodní: 0
ID: 3539
FIDE ID: 340936
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Rudice B 0 1672 Matuška Jan Sokol Jedovnice 0 1816 1
2018/2019 3 Sokol Rudice 0 1672 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 0 1818 1
2018/2019 2 Sokol Rudice 0 1672 Dvořáček Filip ŠK Garde Lipovec "B" 1784 1852 0
2017/2018 9 Sokol Rudice 0 1689 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "C" 1822 1864 0
2017/2018 8 Sokol Rudice 0 1689 Slouka Lukáš ASK Blansko 0 1674 ½
2017/2018 7 Sokol Rudice 0 1689 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov 0 1718 0
2017/2018 6 Sokol Rudice 0 1689 Tomek Milan MKS Vyškov "B" 1722 1710 1
2017/2018 5 Sokol Rudice 0 1689 Holík Petr ŠK Lipůvka 0 1123 1
2017/2018 4 Sokol Rudice 0 1689 Baránek Tomáš TJ Sloup 0 1720 0
2017/2018 7 Rudice B 0 1689 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec C 0 1761 0
2017/2018 6 Rudice B 0 1689 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 0 1727 ½
2017/2018 5 Rudice B 0 1689 Kunc Alois Sokol Jedovnice 0 1689 ½
2017/2018 4 Rudice B 0 1689 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 0 1673 ½
2017/2018 2 Rudice B 0 1689 Jedlička Pavel Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1553 1
2017/2018 1 Rudice B 0 1689 Marek Jiří Letovice (Slavia Boskovice B) 1907 1938 0
2015/2016 9 Sokol Rudice 1712 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 1792 0
2015/2016 8 Sokol Rudice 1712 Polách Josef ASK Blansko 1729 ½
2015/2016 7 Sokol Rudice 1712 Číhal Jan ŠK Kuřim "B" 1856 1884 0
2015/2016 6 Sokol Rudice 1712 Tomek Milan MKS Vyškov "B" 1769 1753 ½
2015/2016 5 Sokol Rudice 1712 Kratochvil Jiří ŠK GARDE Lipovec "C" 1586 ½
2015/2016 4 Sokol Rudice 1712 Němec Jakub ŠK Kuřim "D" 1568 1596 1
2015/2016 2 Sokol Rudice 1712 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1930 1878 ½
2015/2016 1 Sokol Rudice 1712 Drochytka Josef TJ Sloup 1675 1
2015/2016 7 Sokol Rudice B 1712 Trmač Radek TJ Spartak Adamov B 1758 1751 ½
2015/2016 6 Sokol Rudice B 1712 Plch Josef Sokol Jedovnice 1876 0
2015/2016 5 Sokol Rudice B 1712 Daniel Jan TJ Sokol Rovečné A 1489 1
2015/2016 4 Sokol Rudice B 1712 Petr Ladislav Makkabi Boskovice B 1869 0
2015/2016 3 Sokol Rudice B 1712 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec D 1764 0
2015/2016 2 Sokol Rudice B 1712 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1658 1
2014/2015 9 Sokol Rudice 1728 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice 1577 1
2014/2015 7 Sokol Rudice 1728 Vitula Jan ŠK Kuřim B 1906 1936 1
2014/2015 6 Sokol Rudice 1728 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno D 2106 2104 0
2014/2015 5 Sokol Rudice 1728 Zapletal Karel ŠK Jevíčko 1662 0
2014/2015 4 Sokol Rudice 1728 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec C 1803 0
2014/2015 2 Sokol Rudice 1728 Drochytka Josef TJ Sloup 1679 0
2014/2015 1 Sokol Rudice 1728 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1859 0
2014/2015 9 Rudice B 1728 Ševčík Luboš Lipovec D 1727 ½
2014/2015 8 Rudice B 1728 Sapák Radoslav Lipůvka 1599 1
2014/2015 7 Rudice B 1728 Baláž František Sloup B 1653 0
2014/2015 5 Rudice B 1728 Kocina Filip Boskovice B 1590 1
2014/2015 4 Rudice B 1728 Keprt Jaroslav Jedovnice 1470 1
2014/2015 2 Rudice B 1728 Daniel Tomáš Rovečné A 1368 1
2014/2015 1 Rudice B 1728 Bednář Petr Adamov B 1825 1734 0
2013/2014 8 Rudice B 1722 Sedlák Ivo Sloup B 1729 1
2013/2014 3 Rudice B 1722 Bednář Petr Adamov B 1801 1739 ½
2013/2014 1 Rudice B 1722 Daniel Jan Rovečné A 1484 1
2013/2014 11 Sokol Rudice 1722 Voborný David SPgŠ + G Znojmo 1918 1842 0
2013/2014 10 Sokol Rudice 1722 Ševčík Leoš TJ Spartak Adamov 1987 0
2013/2014 8 Sokol Rudice 1722 Mouryc Tomáš MKS Vyškov 1959 1940 0
2013/2014 7 Sokol Rudice 1722 Spodný Josef ŠK Bystrc Oilers 2014 2011 0
2013/2014 6 Sokol Rudice 1722 Nývlt Zdeněk ŠK Tetčice 1826 0
2013/2014 5 Sokol Rudice 1722 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1982 1940 1
2013/2014 3 Sokol Rudice 1722 Skála Přemysl Vinohrady Brno 1732 0
2013/2014 1 Sokol Rudice 1722 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1970 1973 ½
2012/2013 9 Rudice B 1665 Kunc Alois Jedovnice A 1664 0
2012/2013 7 Rudice B 1665 Fiala Lubomír Lipůvka 1637 1
2012/2013 6 Rudice B 1665 Čermák Miloslav Rovečné A 1551 1
2012/2013 5 Rudice B 1665 Ševčík Miloš Lipovec D 1783 0
2012/2013 4 Rudice B 1665 Brichta Pavel Lipovec E 1463 1
2012/2013 3 Rudice B 1665 Baláž František Sloup B 1642 ½
2012/2013 2 Rudice B 1665 Veselý Miroslav Boskovice B 1707 ½
2012/2013 1 Rudice B 1665 Heinz Martin Adamov C 1000 1
2012/2013 11 Sokol Rudice 1665 Drochytka Josef TJ Sloup 1696 1
2012/2013 10 Sokol Rudice 1665 Pešl Jan ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1791 1829 ½
2012/2013 9 Sokol Rudice 1665 Drahovzal Milan ŠK Garde Lipovec "C" 1727 1
2012/2013 8 Sokol Rudice 1665 Kocina Filip Makkabi Boskovice 1613 1
2012/2013 7 Sokol Rudice 1665 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 1742 1
2012/2013 6 Sokol Rudice 1665 Brtníček Antonín MKS Vyškov "C" 1560 0
2012/2013 5 Sokol Rudice 1665 Krejčí František ŠK Garde Lipovec "B" 1512 1
2012/2013 4 Sokol Rudice 1665 Senáši Martin ASK Blansko 1622 1
2012/2013 3 Sokol Rudice 1665 Novák David ŠK Jevíčko 1579 ½
2012/2013 2 Sokol Rudice 1665 Masáková Petra Spartak Adamov "B" 1562 1502 1
2011/2012 9 TJ Sokol Rudice B 1684 Pokladník Martin TJ Sloup B 1873 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Rudice B 1684 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1747 0
2011/2012 7 TJ Sokol Rudice B 1684 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec D 1745 0
2011/2012 6 TJ Sokol Rudice B 1684 Brichta Pavel ŠK Garde Lipovec E 1465 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Rudice B 1684 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1692 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Rudice B 1684 Bednář Petr Spartak Adamov C 1827 1807 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Rudice B 1684 Petr Ladislav Makkabi Boskovice B 1776 0
2011/2012 2 TJ Sokol Rudice B 1684 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné A 1507 ½
2010/2011 9 Rudice B 1697 Pokladník Martin Sloup B 1891 1
2010/2011 8 Rudice B 1697 Šíbl Jan Lipovec E 1492 1
2010/2011 7 Rudice B 1697 Ležák Petr Adamov C 1390 0
2010/2011 6 Rudice B 1697 Veselý Miroslav Boskovice B 1713 ½
2010/2011 5 Rudice B 1697 Plch Josef Jedovnice 1875 0
2010/2011 4 Rudice B 1697 Ševčík Milan Lipovec D 1725 0
2010/2011 3 Rudice B 1697 Zemánek Jan Jevíčko B 1924 0
2010/2011 1 Rudice B 1697 Dostál Adolf Rovečné A 1413 1
2010/2011 6 Sokol Rudice 1697 Bulička Jiří ŠK Jevíčko 1553 ½
2010/2011 5 Sokol Rudice 1697 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1854 0
2010/2011 4 Sokol Rudice 1697 Tomek Milan MKS Vyškov "B" 1751 ½
2010/2011 1 Sokol Rudice 1697 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1506 1
2009/2010 11 Sokol Rudice B 1677 Slepánková Radka MKS Vyskov A 1977 ½
2009/2010 10 Sokol Rudice B 1677 Kopřiva Oldřich SK Garde Lipovec A 2149 ½
2009/2010 9 Sokol Rudice B 1677 Palaš Milan ASK Blansko 1803 0
2009/2010 8 Sokol Rudice B 1677 Pokladník Martin TJ Sloup 1867 0
2009/2010 7 Sokol Rudice B 1677 Zemánek Jan SK Jevicko 1839 0
2009/2010 6 Sokol Rudice B 1677 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1921 0
2009/2010 5 Sokol Rudice B 1677 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov B 2000 ½
2009/2010 4 Sokol Rudice B 1677 Gubáš Jan SK Sokol Tisnov 2104 ½
2009/2010 3 Sokol Rudice B 1677 Fajstl František SK Garde Lipovec B 2086 ½
2009/2010 2 Sokol Rudice B 1677 Martinovič Aleš MKS Vyskov B 1824 ½
2009/2010 1 Sokol Rudice B 1677 Rada Michal Sokol Rudice A 2088 0
2008/2009 11 Sokol Rudice "B" 1670 Kupčík Zdeněk MKS Vyskov "A" 2029 ½
2008/2009 10 Sokol Rudice "B" 1670 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1722 0
2008/2009 9 Sokol Rudice "B" 1670 Zemánek Jan SK Jevicko 1853 0
2008/2009 8 Sokol Rudice "B" 1670 Polách Josef TJ CKD Blansko 1713 ½
2008/2009 7 Sokol Rudice "B" 1670 Krejčí Petr SK GARDE Lipovec "C" 1673 0
2008/2009 6 Sokol Rudice "B" 1670 Tomek Milan MKS Vyskov "B" 1810 1
2008/2009 5 Sokol Rudice "B" 1670 Ševčík David SK GARDE Lipovec "B" 1925 ½
2008/2009 4 Sokol Rudice "B" 1670 Kosina Vladimír SK Lokomotiva Brno "E" 1852 0
2008/2009 3 Sokol Rudice "B" 1670 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2117 0
2008/2009 2 Sokol Rudice "B" 1670 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1833 ½
2008/2009 1 Sokol Rudice "B" 1670 Rada Michal Sokol Rudice "A" 2120 0
2007/2008 3 Sokol Rudice 1713 Svoboda Antonín SPgŠ a G Znojmo 1906 0
2007/2008 11 Sokol Rudice C 1713 Mižák Ján SK Garde Lipovec B 1948 0
2007/2008 10 Sokol Rudice C 1713 Pokladník Martin TJ Sloup 1718 0
2007/2008 9 Sokol Rudice C 1713 Rumián Libor SK Jevicko 1792 1
2007/2008 8 Sokol Rudice C 1713 Horák Bronislav SK KME-DDM Kurim B 1977 0
2007/2008 7 Sokol Rudice C 1713 Tomek Milan MKS Vyskov B 1774 0
2007/2008 6 Sokol Rudice C 1713 Růžička František KS TJ Bucovice 2128 0
2007/2008 5 Sokol Rudice C 1713 Češek Liboslav SK Lokomotiva Brno E 1924 0
2007/2008 4 Sokol Rudice C 1713 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2129 0
2007/2008 3 Sokol Rudice C 1713 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1881 0
2007/2008 2 Sokol Rudice C 1713 Kejík František MKS Vyskov A 2079 0
2007/2008 1 Sokol Rudice C 1713 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1906 1
2006/2007 11 Sokol Rudice C 1684 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov A 1862 1
2006/2007 10 Sokol Rudice C 1684 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1852 0
2006/2007 9 Sokol Rudice C 1684 Košata Jan ŠK Sokol Tišnov A 2121 0
2006/2007 8 Sokol Rudice C 1684 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim B 2059 0
2006/2007 7 Sokol Rudice C 1684 Tomek Milan MKS Vyškov B 1768 0
2006/2007 6 Sokol Rudice C 1684 Kosina Vladimír ŠK Lokomotiva Brno F 1821 ½
2006/2007 5 Sokol Rudice C 1684 Mižák Ján ŠK Garde Lipovec B 1956 0
2006/2007 4 Sokol Rudice C 1684 Orálek Radek ŠK TJ Komořany 1770 0
2006/2007 3 Sokol Rudice C 1684 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1897 1
2006/2007 2 Sokol Rudice C 1684 Kejík František MKS Vyškov A 2093 ½
2006/2007 1 Sokol Rudice C 1684 Holas Jaroslav Sokol Rudice B 1903 1
2005/2006 10 SOKOL RUDICE B 1724 Konečný Ladislav MAKKABI BOSKOVICE 1656 0
2005/2006 7 SOKOL RUDICE B 1724 Šmíd Tomáš KME-DDM KUŘIM B 1772 1
2005/2006 4 SOKOL RUDICE B 1724 Nikodém Gustav MORAVSKÁ SLAVIA A 1837 ½
2005/2006 3 SOKOL RUDICE B 1724 Stupavský Štefan ČKD BLANSKO 0
2005/2006 2 SOKOL RUDICE B 1724 GARDE LIPOVEC B 1
2005/2006 1 SOKOL RUDICE B 1724 Maláska Karel SOKOL TIŠNOV 1664 0
2005/2006 9 Sokol Rudice C 1724 Brichta Pavel Garde Lipovec D 1519 1
2005/2006 8 Sokol Rudice C 1724 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1740 ½
2005/2006 7 Sokol Rudice C 1724 Čermák Miloslav ŠK Rovečné 1
2005/2006 6 Sokol Rudice C 1724 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice A 1386 ½
2005/2006 5 Sokol Rudice C 1724 Bednář Petr Spartak Adamov A 1735 0
2005/2006 4 Sokol Rudice C 1724 Ševčík David Garde Lipovec C 1722 0
2005/2006 2 Sokol Rudice C 1724 Blažek Roman ŠK Kunštát 1577 1
2004/2005 11 Sokol Rudice B 1703 První Brno B 1
2004/2005 10 Sokol Rudice B 1703 Martinovič Aleš TJ Komořany A 1691 0
2004/2005 9 Sokol Rudice B 1703 Jakubčík Jiří MKS Vyškov A 1785 ½
2004/2005 8 Sokol Rudice B 1703 Skála Petr MKS Vyškov B 1
2004/2005 6 Sokol Rudice B 1703 Zerdaloglu Vasilis Univerzita Brno B 1846 0
2004/2005 5 Sokol Rudice B 1703 Bednář Jakub Lokomotiva Brno D 2028 0
2004/2005 4 Sokol Rudice B 1703 Tůma Ludvík Mor. Slávia Brno A 1711 1
2004/2005 3 Sokol Rudice B 1703 Bytešník Zdeněk Sokol Tišnov A 1836 1
2004/2005 2 Sokol Rudice B 1703 Hloušek Zdeněk Garde Lipovec B 1837 1
2004/2005 10 Sokol Rudice 1703 Hošek Stanislav Tatran Poštorná A 1514 1
2003/2004 9 Sokol Rudice B 1695 Stupavský Štefan TJ ČKD Blansko 1
2003/2004 8 Sokol Rudice B 1695 Horák Jan ŠK Jevíčko A 1737 ½
2003/2004 7 Sokol Rudice B 1695 Vik Robin Garde Lipovec C 1
2003/2004 6 Sokol Rudice B 1695 Palaš Milan ASK Blansko 1777 0
2003/2004 5 Sokol Rudice B 1695 Hloušek Dušan Spartak Adamov 1387 1
2003/2004 4 Sokol Rudice B 1695 Kunc Alois Sokol Jedovnice A 1
2003/2004 3 Sokol Rudice B 1695 Hrnčíř Filip ŠK Kunštát A 1
2003/2004 2 Sokol Rudice B 1695 Špičák Petr TJ Sloup B 1705 1
2003/2004 1 Sokol Rudice B 1695 Walletzký Radomír Makkabi BoskoviceB 1537 1