Hráč Hloušek Dušan

Hloušek Dušan

User Pic
Jméno: Hloušek Dušan
Oddíl: Spartak Adamov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1480
Elo mezinárodní: 1590
ID: 14609
FIDE ID: 345792
Rok narození: 1945
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2013/2014 8 Adamov B 1590 1503 Dostál Adolf Rovečné A 1366 1 soutěž
2013/2014 7 Adamov B 1590 1503 Vašíček Michal Jevíčko B 1000 1 soutěž
2013/2014 6 Adamov B 1590 1503 Poláček Ladislav Lipůvka 1538 0 soutěž
2013/2014 5 Adamov B 1590 1503 Brda Vlastimil Boskovice B 1351 1 soutěž
2013/2014 4 Adamov B 1590 1503 Sehnal Luděk Sloup B 1352 0 soutěž
2013/2014 3 Adamov B 1590 1503 Rada Marek Rudice B 1579 ½ soutěž
2013/2014 2 Adamov B 1590 1503 Zámečník Pavel Lipovec E 1000 1 soutěž
2013/2014 1 Adamov B 1590 1503 Navrátil Pavel Jedovnice 1100 ½ soutěž
2013/2014 10 Adamov D 1590 1503 Mikuš Pavol Adamov C 1508 1496 1 soutěž
2013/2014 9 Adamov D 1590 1503 Dostál Adolf Rovečné B 1366 1 soutěž
2013/2014 8 Adamov D 1590 1503 Probošt Jaroslav Boskovice C 1432 ½ soutěž
2013/2014 7 Adamov D 1590 1503 Libiš Zdeněk Kunštát 1456 0 soutěž
2013/2014 5 Adamov D 1590 1503 Mikuš Pavol Adamov C 1508 1496 ½ soutěž
2013/2014 4 Adamov D 1590 1503 Dostál Adolf Rovečné B 1366 0 soutěž
2013/2014 3 Adamov D 1590 1503 Probošt Jaroslav Boskovice C 1432 0 soutěž
2013/2014 2 Adamov D 1590 1503 Záboj Josef Kunštát 1454 1 soutěž
2013/2014 1 Adamov D 1590 1503 Klement Roman Vanovice 1000 1 soutěž
2012/2013 6 Adamov D 1631 1546 Hrbata Jaroslav Jevíčko B 1490 ½ soutěž
2012/2013 4 Adamov D 1631 1546 Řehulka Josef Rovečné C 1393 ½ soutěž
2012/2013 3 Adamov D 1631 1546 Dostál Adolf Rovečné B 1378 0 soutěž
2012/2013 11 Spartak Adamov "B" 1631 1546 Jandl Miroslav MKS Vyškov "B" 1776 0 soutěž
2012/2013 10 Spartak Adamov "B" 1631 1546 Zbořil Radomír MKS Vyškov "C" 1705 1705 ½ soutěž
2012/2013 7 Spartak Adamov "B" 1631 1546 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1623 0 soutěž
2011/2012 10 Spartak Adamov "B 1631 1545 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec "B" 1771 ½ soutěž
2011/2012 8 Spartak Adamov "B 1631 1545 Kratochvíl Jiří ŠK Garde Lipovec "C" 1587 ½ soutěž
2011/2012 5 Spartak Adamov "B 1631 1545 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1777 0 soutěž
2011/2012 4 Spartak Adamov "B 1631 1545 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 1750 ½ soutěž
2011/2012 3 Spartak Adamov "B 1631 1545 Kudlička Robert MKS Vyškov "A" 1806 0 soutěž
2011/2012 1 Spartak Adamov "B 1631 1545 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1939 1835 0 soutěž
2010/2011 10 Spartak Adamov "B" 1602 Horák Jan ŠK Jevíčko 1705 0 soutěž
2010/2011 9 Spartak Adamov "B" 1602 Rubeš Pavel ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1898 0 soutěž
2010/2011 8 Spartak Adamov "B" 1602 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1799 0 soutěž
2010/2011 7 Spartak Adamov "B" 1602 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1713 0 soutěž
2010/2011 6 Spartak Adamov "B" 1602 Moc Roman ASK Blansko 1695 0 soutěž
2010/2011 4 Spartak Adamov "B" 1602 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov "A" 2008 0 soutěž
2010/2011 2 Spartak Adamov "B" 1602 Kratochvil Jiří ŠK Garde Lipovec "C" 1581 0 soutěž
2010/2011 1 Spartak Adamov "B" 1602 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1890 0 soutěž
2009/2010 11 TJ Spartak Adamov B 1631 Šutera Zdeněk Makkabi Boskovice 1600 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Spartak Adamov B 1631 Majetič Radim MKS Vyskov A 1777 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Spartak Adamov B 1631 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice A 1923 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak Adamov B 1631 Drochytka Josef TJ Sloup 1688 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Spartak Adamov C 1631 Libiš Zdeněk Rovečné A 1725 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Spartak Adamov C 1631 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice B 1697 0 soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak Adamov C 1631 Habina Ladislav ŠK Garde Lipovec D 1593 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak Adamov C 1631 Palaš Milan ASK Blansko B 1803 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Spartak Adamov B 1411 Čermák Jan TJ Sokol Rovečné ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Spartak Adamov B 1411 Baláž František TJ Sloup B ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Spartak Adamov B 1411 Ševčík Jiří ŠK Garde Lipovec D 1000 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Spartak Adamov B 1411 Dvořák Michal TJ Sokol Jedovnice 1585 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak Adamov B 1411 Ševčík Martin Sokol Rudice C 1543 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak Adamov C 1411 Přibyl Miroslav Sokol Vanovice 1375 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Spartak Adamov C 1411 Přikryl Jiří TJ Babylon Němčice 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Spartak Adamov C 1411 Hebelka Leoš TJ Babylon Němčice 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Spartak Adamov C 1411 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1732 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Spartak Adamov C 1411 Doležel Milan ŠK Garde Lipovec E 1455 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Spartak Adamov C 1411 Portyš Karel ŠK Jevíčko C 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak Adamov C 1411 Přibyl Miroslav Sokol Vanovice 1375 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Spartak Adamov C 1411 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1534 ½ soutěž
2007/2008 10 Spartak Adamov C 1413 Přibyl Miroslav Sokol Vanovice 1390 1 soutěž
2007/2008 9 Spartak Adamov C 1413 Čermák Miloslav ŠK Kunštát 1438 1 soutěž
2007/2008 8 Spartak Adamov C 1413 Nejezchleb Miroslav ČKD Blansko B 1414 ½ soutěž
2007/2008 7 Spartak Adamov C 1413 Ševčík Miloš Garde Lipovec E 1609 0 soutěž
2007/2008 6 Spartak Adamov C 1413 Fiala Lubomír ŠK Lipůvka 1585 0 soutěž
2007/2008 5 Spartak Adamov C 1413 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1628 0 soutěž
2007/2008 4 Spartak Adamov C 1413 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1733 0 soutěž
2007/2008 1 Spartak Adamov C 1413 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 0 soutěž
2007/2008 9 Spartak Adamov B 1413 Pokladník Martin TJ Sloup B 1718 0 soutěž
2007/2008 8 Spartak Adamov B 1413 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 1382 1 soutěž
2007/2008 7 Spartak Adamov B 1413 Šenkýř Miroslav Sokol Rudice D ½ soutěž
2007/2008 6 Spartak Adamov B 1413 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice B 1497 ½ soutěž
2007/2008 5 Spartak Adamov B 1413 Šilhan Petr Šk Jevíčko B 1100 1 soutěž
2007/2008 4 Spartak Adamov B 1413 Kratochvil Libor Garde Lipovec D 0 soutěž
2007/2008 3 Spartak Adamov B 1413 Čermák Marcel ŠK Rovečné 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Spartak Adamov A 1379 Matuška Jan Sokol Rudice C 1695 ½ soutěž
2006/2007 9 TJ Spartak Adamov A 1379 Strelička Jan MKS Vyškov A 1941 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Spartak Adamov A 1379 Sedlák Ivo TJ Sloup 1747 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Spartak Adamov A 1379 Bytešník Zdeněk ŠK Sokol Tišnov A 1820 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Spartak Adamov A 1379 Dufek Jaroslav MKS Vyškov B 1696 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Spartak Adamov A 1379 Kedroutek Fantisek ŠK Jevíčko 1000 0 soutěž
2006/2007 9 Spartak Adamov B 1379 Ševčík Milan Garde Lipovec C 1817 0 soutěž
2006/2007 8 Spartak Adamov B 1379 Jelínek Karel Sokol Rudice D 1100 1 soutěž
2006/2007 7 Spartak Adamov B 1379 Šutera Zdeněk ŠK Rovečné 1558 0 soutěž
2006/2007 6 Spartak Adamov B 1379 Ševčík Leoš Makkabi BoskoviceA 1820 0 soutěž
2006/2007 5 Spartak Adamov B 1379 Němec Karel TJ Sloup B 1708 0 soutěž
2006/2007 4 Spartak Adamov B 1379 Šíbl Jan Garde Lipovec D 1478 ½ soutěž
2006/2007 2 Spartak Adamov B 1379 Dvořák Michal Sokol Jedovnice A 1629 1 soutěž
2006/2007 1 Spartak Adamov B 1379 Drochytka Josef ČKD Blansko A 1739 0 soutěž
2005/2006 10 Spartak Adamov B 1360 Dufek Petr TJ ČKD Blansko B 1584 0 soutěž
2005/2006 9 Spartak Adamov B 1360 Ševčík Miloš Garde Lipovec E 1253 ½ soutěž
2005/2006 8 Spartak Adamov B 1360 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1715 0 soutěž
2005/2006 7 Spartak Adamov B 1360 Plch Josef Sokol Jedovnice B 1 soutěž
2005/2006 6 Spartak Adamov B 1360 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 0 soutěž
2005/2006 5 Spartak Adamov B 1360 Čepa František TJ ČKD Blansko B 1598 0 soutěž
2005/2006 3 Spartak Adamov B 1360 Hrabal Petr Sokol Vanovice 1715 1 soutěž
2005/2006 2 Spartak Adamov B 1360 Miklas František Sokol Jedovnice B 1284 0 soutěž
2005/2006 9 Spartak Adamov A 1360 Hlaváček Jiří ŠK Rovečné 1 soutěž
2005/2006 8 Spartak Adamov A 1360 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice A 1346 1 soutěž
2005/2006 3 Spartak Adamov A 1360 Boháček Milan Makkabi BoskoviceB 0 soutěž
2005/2006 2 Spartak Adamov A 1360 Morávek Jiří Garde Lipovec D 1 soutěž
2004/2005 17 Spartak Adamov B 1368 Dostál Adolf Sokol Rovečné 0 soutěž
2004/2005 16 Spartak Adamov B 1368 Matuška Jan Sokol Jedovnice B 1516 0 soutěž
2004/2005 14 Spartak Adamov B 1368 Špičák Petr TJ Sloup B 1721 0 soutěž
2004/2005 13 Spartak Adamov B 1368 Hebelka Leoš Babylon Němčice 1 soutěž
2004/2005 12 Spartak Adamov B 1368 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice C 1 soutěž
2004/2005 11 Spartak Adamov B 1368 Kratochvil Jiří Garde Lipovec E 0 soutěž
2004/2005 8 Spartak Adamov B 1368 Dostál Adolf Sokol Rovečné 0 soutěž
2004/2005 7 Spartak Adamov B 1368 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice B 1307 0 soutěž
2004/2005 5 Spartak Adamov B 1368 Špičák Petr TJ Sloup B 1721 0 soutěž
2004/2005 4 Spartak Adamov B 1368 Kouřil Eduard Babylon Němčice 1 soutěž
2004/2005 8 Spartak Adamov A 1368 Habina Martin Sokol Jedovnice A 1502 0 soutěž
2004/2005 7 Spartak Adamov A 1368 Doležel Milan Garde Lipovec D 1 soutěž
2004/2005 5 Spartak Adamov A 1368 Ševčík Martin Sokol Rudice C ½ soutěž
2004/2005 2 Spartak Adamov A 1368 Dufek Petr TJ ČKD Blansko 1587 1 soutěž
2004/2005 1 Spartak Adamov A 1368 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 0 soutěž
2003/2004 9 Spartak Adamov 1387 Šutera Zdeněk ŠK Kunštát A 1555 0 soutěž
2003/2004 8 Spartak Adamov 1387 Mikulášek Petr TJ Sloup B 1610 0 soutěž
2003/2004 7 Spartak Adamov 1387 Dvořáček Jiří Makkabi BoskoviceB 1437 0 soutěž
2003/2004 6 Spartak Adamov 1387 Baldrman Jaroslav TJ ČKD Blansko 1779 0 soutěž
2003/2004 5 Spartak Adamov 1387 Dvořáček Milan Sokol Rudice B 1695 0 soutěž
2003/2004 4 Spartak Adamov 1387 Krejčí Petr Garde Lipovec C 1 soutěž
2003/2004 3 Spartak Adamov 1387 Musilová Jiřina ASK Blansko 1732 0 soutěž
2003/2004 2 Spartak Adamov 1387 Horák Jan ŠK Jevíčko A 1737 0 soutěž
2003/2004 1 Spartak Adamov 1387 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice A 1308 ½ soutěž