Hráč Šíbl Jan

Šíbl Jan

User Pic
Jméno: Šíbl Jan
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1551
Elo mezinárodní: 0
ID: 24647
FIDE ID: 0
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1551 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "B" 1593 1590 0
2019/2020 2 ŠK Garde Lipovec "C" 0 1551 Kudlička Robert ŠO MKS Vyškov "B" 1707 1786 0
2018/2019 7 ŠK Garde Lipovec C 0 1555 Dokoupil Jiří Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1530 1
2018/2019 4 ŠK Garde Lipovec C 0 1555 Ševčík Martin Rudice B 0 1603 0
2018/2019 3 ŠK Garde Lipovec C 0 1555 Zapletal Karel Letovice (Slavia Boskovice C) 0 1627 ½
2018/2019 2 ŠK Garde Lipovec C 0 1555 Doležal Ondřej TJ Sloup B 0 0 1
2018/2019 1 ŠK Garde Lipovec C 0 1555 Kucian Lukáš ŠK Jevíčko A 0 1593 0
2017/2018 6 ŠK Garde Lipovec D 0 1530 Švancara Vlastimil ŠK Lipůvka B 0 1669 ½
2017/2018 4 ŠK Garde Lipovec D 0 1530 Kouřil Eduard TJ Sloup C 0 1359 1
2017/2018 2 ŠK Garde Lipovec D 0 1530 Řehulka Josef Šachy TJ Sokol Rovečné 0 1419 1
2017/2018 1 ŠK Garde Lipovec D 0 1530 Řehořek Filip ŠK Jevíčko B 0 1226 ½
2017/2018 7 ŠK Garde Lipovec C 0 1530 Kunc Tomáš Rudice B 0 1213 1
2017/2018 6 ŠK Garde Lipovec C 0 1530 ŠK Jevíčko A 1
2017/2018 2 ŠK Garde Lipovec C 0 1530 Prudil Miroslav Letovice (Slavia Boskovice B) 0 1807 ½
2017/2018 1 ŠK Garde Lipovec C 0 1530 Votřel Tomáš ŠK Kunštát 0 1095 1
2016/2017 9 ŠK Garde Lipovec "C" 1523 Hnilička Michal Rudice "A" 1833 1787 0
2016/2017 8 ŠK Garde Lipovec "C" 1523 Odvárka Antonín ASK Blansko ½
2016/2017 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1523 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "D" 1678 1692 0
2016/2017 6 ŠK Garde Lipovec "C" 1523 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 1735 ½
2016/2017 5 ŠK Garde Lipovec "C" 1523 Martyniuk Vladislav Slavia Boskovice 1283 1504 ½
2016/2017 3 ŠK Garde Lipovec "C" 1523 Drochytka Josef TJ Sloup 1675 0
2016/2017 1 ŠK Garde Lipovec "C" 1523 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec "B" 1758 ½
2015/2016 9 ŠK GARDE Lipovec "C" 1523 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice 1464 1
2015/2016 7 ŠK GARDE Lipovec "C" 1523 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1716 ½
2015/2016 6 ŠK GARDE Lipovec "C" 1523 Dufek Petr ASK Blansko 1573 1
2015/2016 4 ŠK GARDE Lipovec "C" 1523 Jandl Miroslav MKS Vyškov "B" 1784 0
2015/2016 3 ŠK GARDE Lipovec "C" 1523 Slezák Jan ŠK Kuřim "B" 1693 0
2015/2016 1 ŠK GARDE Lipovec "C" 1523 Svoboda Vratislav ŠK GARDE Lipovec "B" 1555 1
2015/2016 9 ŠK Garde Lipovec D 1523 Dvořák František TJ Sokol Rovečné A 1389 0
2015/2016 8 ŠK Garde Lipovec D 1523 Probošt Jakub Makkabi Boskovice B 1248 ½
2015/2016 6 ŠK Garde Lipovec D 1523 Chytrý Matěj ŠK Lipůvka 1000 1
2015/2016 5 ŠK Garde Lipovec D 1523 Procházka Šimon TJ Sloup B 1177 1
2015/2016 4 ŠK Garde Lipovec D 1523 Borýsek Martin ŠK Jevíčko A 1113 ½
2015/2016 3 ŠK Garde Lipovec D 1523 Toulec Richard Sokol Rudice B 1666 ½
2015/2016 2 ŠK Garde Lipovec D 1523 Wiezner Jiří TJ Spartak Adamov B 1724 1
2014/2015 7 ŠK Garde Lipovec F 1512 Dvořák Zdenek Spartak Adamov C 1710 1710 1
2014/2015 6 ŠK Garde Lipovec F 1512 Probošt Jaroslav Sokol Knínice (Makkabi Boskovice D) 1442 ½
2014/2015 5 ŠK Garde Lipovec F 1512 Havel Jan Makkabi Boskovice C 1439 1
2014/2015 4 ŠK Garde Lipovec F 1512 Turzo Pavel Sokol Vanovice 1663 0
2014/2015 3 ŠK Garde Lipovec F 1512 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1708 1
2014/2015 2 ŠK Garde Lipovec F 1512 Hájek Radovan TJ Sokol Rovečné B 1868 1888 0
2014/2015 1 ŠK Garde Lipovec F 1512 Krejčí František ŠK Garde Lipovec E 1527 0
2014/2015 5 Lipovec D 1512 Bílek Antonín Lipůvka 1463 0
2014/2015 3 Lipovec D 1512 Antošovský Vlastimil Jevíčko B 1737 0
2014/2015 1 Lipovec D 1512 Navrátilová Tereza Jedovnice 1420 1
2013/2014 8 ŠK Garde Lipovec C 1525 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1737 0
2013/2014 9 Lipovec E 1525 Zemánek Jan Jevíčko B 1849 1910 0
2013/2014 7 Lipovec E 1525 Crhonek Vítězslav Rudice B 1738 ½
2013/2014 6 Lipovec E 1525 Matuška Jan Jedovnice 1753 0
2013/2014 5 Lipovec E 1525 Hájek Radovan Rovečné A 1876 1916 0
2013/2014 4 Lipovec E 1525 Kaderka Tomáš Lipůvka 1754 0
2013/2014 3 Lipovec E 1525 Pokladník Martin Sloup B 1877 0
2013/2014 2 Lipovec E 1525 Šmehlík Jaroslav Adamov B 1917 1839 0
2013/2014 1 Lipovec E 1525 Ševčík David Lipovec D 1861 0
2012/2013 8 Lipovec E 1520 Pokladník Martin Sloup B 1892 ½
2012/2013 7 Lipovec E 1520 Zemánek Jan Boskovice B 1849 1912 0
2012/2013 6 Lipovec E 1520 Heinz Martin Adamov C 1000 1
2012/2013 5 Lipovec E 1520 Kunc Alois Jedovnice A 1664 0
2012/2013 2 Lipovec E 1520 Čermák Jan Rovečné A 1486 1
2012/2013 1 Lipovec E 1520 Ševčík Miloš Lipovec D 1783 ½
2012/2013 11 ŠK Garde Lipovec "B" 1520 Moc Martin ASK Blansko 1554 0
2012/2013 10 ŠK Garde Lipovec "B" 1520 Zapletal Karel ŠK Jevíčko 1643 ½
2012/2013 9 ŠK Garde Lipovec "B" 1520 Ležák Petr Spartak Adamov "B" 1710 1589 0
2012/2013 7 ŠK Garde Lipovec "B" 1520 Drochytka Josef TJ Sloup 1696 1
2012/2013 5 ŠK Garde Lipovec "B" 1520 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1757 0
2012/2013 4 ŠK Garde Lipovec "B" 1520 Dvořáček Filip Makkabi Boskovice 1562 0
2012/2013 3 ŠK Garde Lipovec "B" 1520 Hradil Radek MKS Vyškov "B" 1827 0
2012/2013 2 ŠK Garde Lipovec "B" 1520 Zbořil Radomír MKS Vyškov "C" 1705 1705 0
2012/2013 1 ŠK Garde Lipovec "B" 1520 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec "C" 1772 ½
2011/2012 9 ŠK Garde Lipovec E 1505 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice B 1750 ½
2011/2012 8 ŠK Garde Lipovec E 1505 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1692 ½
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec E 1505 Masák Pavel Spartak Adamov C 2081 2086 0
2011/2012 6 ŠK Garde Lipovec E 1505 Hnilička Michal TJ Sokol Rudice B 1874 1800 ½
2011/2012 5 ŠK Garde Lipovec E 1505 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné A 1507 ½
2011/2012 4 ŠK Garde Lipovec E 1505 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1716 0
2011/2012 3 ŠK Garde Lipovec E 1505 Pokladník Martin TJ Sloup B 1873 0
2011/2012 2 ŠK Garde Lipovec E 1505 Kaderka Tomáš ŠK Lipůvka 1747 0
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec E 1505 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec D 1771 0
2011/2012 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1505 Klinkovský Jakub Sokol Rudice 1685 0
2011/2012 1 ŠK Garde Lipovec "C" 1505 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec "B" 1771 1
2010/2011 9 Lipovec E 1492 Bulička Jiří Jevíčko B 1553 ½
2010/2011 8 Lipovec E 1492 Dvořáček Milan Rudice B 1697 0
2010/2011 7 Lipovec E 1492 Dostál Adolf Rovečné A 1413 1
2010/2011 6 Lipovec E 1492 Sedlák Ivo Sloup B 1727 0
2010/2011 4 Lipovec E 1492 Ležák Petr Adamov C 1390 ½
2010/2011 3 Lipovec E 1492 Veselý Miroslav Boskovice B 1713 0
2010/2011 2 Lipovec E 1492 Matuška Jan Jedovnice 1731 ½
2010/2011 11 ŠK Garde Lipovec "C" 1492 Čermák Jan MKS Vyškov "A" 1544 1
2010/2011 10 ŠK Garde Lipovec "C" 1492 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 1750 0
2010/2011 7 ŠK Garde Lipovec "C" 1492 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1851 ½
2010/2011 3 ŠK Garde Lipovec "C" 1492 Němec Karel TJ Sloup 1712 0
2010/2011 1 ŠK Garde Lipovec "C" 1492 Ševčík Josef ŠK Garde Lipovec "B" 1609 ½
2009/2010 9 ŠK Garde Lipovec D 1517 Čepa František ASK Blansko B 1577 ½
2009/2010 8 ŠK Garde Lipovec D 1517 Unčovský Josef Rovečné A 1329 ½
2009/2010 7 ŠK Garde Lipovec D 1517 Mikuš Pavol TJ Spartak Adamov C 1383 0
2009/2010 6 ŠK Garde Lipovec D 1517 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec C 1756 0
2009/2010 5 ŠK Garde Lipovec D 1517 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice C 1757 0
2009/2010 4 ŠK Garde Lipovec D 1517 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko B 1542 ½
2009/2010 3 ŠK Garde Lipovec D 1517 Petr Ladislav Makkabi Boskovice B 1629 0
2009/2010 2 ŠK Garde Lipovec D 1517 Kunc Alois Sokol Jedovnice 1547 ½
2009/2010 1 ŠK Garde Lipovec D 1517 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1743 ½
2009/2010 11 SK Garde Lipovec B 1517 Němec Karel TJ Sloup 1710 0
2009/2010 9 SK Garde Lipovec B 1517 Šilha Josef SK Sokol Tisnov 1668 0
2009/2010 7 SK Garde Lipovec B 1517 Čermák Jan MKS Vyskov A 1501 ½
2008/2009 11 SK GARDE Lipovec "C" 1506 Žitný Petr SK Lokomotiva Brno "E" 1912 0
2008/2009 10 SK GARDE Lipovec "C" 1506 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2103 0
2008/2009 9 SK GARDE Lipovec "C" 1506 Drochytka Josef TJ Sloup 1699 0
2008/2009 8 SK GARDE Lipovec "C" 1506 Rada David Sokol Rudice "A" 1664 0
2008/2009 7 SK GARDE Lipovec "C" 1506 Jelínek Karel Sokol Rudice "B" 1315 1
2008/2009 6 SK GARDE Lipovec "C" 1506 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice 1594 0
2008/2009 5 SK GARDE Lipovec "C" 1506 Jirásek Pavel SK Jevicko 1681 ½
2008/2009 4 SK GARDE Lipovec "C" 1506 Moc Martin TJ CKD Blansko 1389 0
2008/2009 3 SK GARDE Lipovec "C" 1506 Kocman Richard MKS Vyskov "A" 1871 1
2008/2009 2 SK GARDE Lipovec "C" 1506 Čermák Tomáš MKS Vyskov "B" 1724 1
2008/2009 1 SK GARDE Lipovec "C" 1506 Ševčík Luboš SK GARDE Lipovec "B" 1786 0
2007/2008 3 SK Garde Lipovec B 1466 Doškař Miloslav SK Lokomotiva Brno E 1723 0
2007/2008 8 Garde Lipovec C 1466 Procházka Ivo TJ Sloup B 1
2007/2008 7 Garde Lipovec C 1466 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice 1458 1
2007/2008 6 Garde Lipovec C 1466 Klinkovský Jakub Sokol Rudice D 1520 ½
2007/2008 5 Garde Lipovec C 1466 Kocina Filip Makkabi Boskovice B 1607 1
2007/2008 4 Garde Lipovec C 1466 Gajdoš Daniel Šk Jevíčko B 1000 1
2007/2008 2 Garde Lipovec C 1466 Šutera Zdeněk ŠK Rovečné 1570 ½
2007/2008 1 Garde Lipovec C 1466 Bednář Petr Spartak Adamov B 1723 ½
2006/2007 10 ŠK Garde Lipovec B 1478 Dufek Jaroslav MKS Vyškov B 1696 ½
2006/2007 9 ŠK Garde Lipovec B 1478 ŠK Lokomotiva Brno F 1
2006/2007 8 ŠK Garde Lipovec B 1478 Majetič Radim MKS Vyškov A 1777 ½
2006/2007 6 ŠK Garde Lipovec B 1478 Kedroutek Fantisek ŠK Jevíčko 1000 ½
2006/2007 5 ŠK Garde Lipovec B 1478 Jelínek Karel Sokol Rudice C 1100 ½
2006/2007 9 Garde Lipovec D 1478 Klinkovský Jiří Sokol Rudice D 1770 0
2006/2007 8 Garde Lipovec D 1478 Čermák Miloslav ŠK Rovečné 1432 ½
2006/2007 7 Garde Lipovec D 1478 Ševčík Leoš Makkabi BoskoviceA 1820 0
2006/2007 4 Garde Lipovec D 1478 Bednář Petr Spartak Adamov B 1705 0
2006/2007 3 Garde Lipovec D 1478 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice A 1577 0
2006/2007 2 Garde Lipovec D 1478 Palaš Milan ČKD Blansko A 1802 0
2006/2007 1 Garde Lipovec D 1478 Krejčí Petr Garde Lipovec C 1675 0
2005/2006 10 GARDE LIPOVEC B 1420 Pešl Jan KME-DDM KUŘIM B 1676 0
2005/2006 6 GARDE LIPOVEC B 1420 Gorodkov Leonid ČKD BLANSKO 1680 ½
2005/2006 9 Garde Lipovec D 1420 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice C 1873 0
2005/2006 8 Garde Lipovec D 1420 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1746 1
2005/2006 7 Garde Lipovec D 1420 Zemánek Jan Makkabi BoskoviceB 1847 0
2005/2006 5 Garde Lipovec D 1420 Špičák Petr TJ Sloup B 1760 0
2005/2006 4 Garde Lipovec D 1420 Dostál Adolf ŠK Rovečné 1390 1
2005/2006 3 Garde Lipovec D 1420 Matuška Jan Sokol Jedovnice A 1595 0
2005/2006 2 Garde Lipovec D 1420 Novotný Milan Spartak Adamov A 1782 1
2005/2006 1 Garde Lipovec D 1420 Krejčí Petr Garde Lipovec C 1627 ½
2004/2005 18 Garde Lipovec E 1381 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice B 1307 1
2004/2005 17 Garde Lipovec E 1381 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1570 0
2004/2005 16 Garde Lipovec E 1381 Pokladník Martin TJ Sloup B 1531 0
2004/2005 15 Garde Lipovec E 1381 Hebelka Leoš Babylon Němčice ½
2004/2005 14 Garde Lipovec E 1381 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice C 1351 0
2004/2005 11 Garde Lipovec E 1381 Kuník Ján Spartak Adamov B 0
2004/2005 10 Garde Lipovec E 1381 Čermák Miloslav Sokol Rovečné 0
2004/2005 9 Garde Lipovec E 1381 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice B 1307 0
2004/2005 8 Garde Lipovec E 1381 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1570 1
2004/2005 7 Garde Lipovec E 1381 Pokladník Martin TJ Sloup B 1531 1
2004/2005 6 Garde Lipovec E 1381 Hebelka Leoš Babylon Němčice 1
2004/2005 5 Garde Lipovec E 1381 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice C 1351 ½
2004/2005 2 Garde Lipovec E 1381 Spartak Adamov B 1
2004/2005 1 Garde Lipovec E 1381 Dvořák František Sokol Rovečné 1
2004/2005 9 Garde Lipovec D 1381 Drochytka Josef TJ ČKD Blansko 1725 0
2004/2005 8 Garde Lipovec D 1381 Chloupek Libor ŠK Kunštát 1892 0
2004/2005 7 Garde Lipovec D 1381 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov A 1930 0
2004/2005 6 Garde Lipovec D 1381 Plch Josef Sokol Jedovnice A 1819 0
2004/2005 3 Garde Lipovec D 1381 Toulec Richard Sokol Rudice C 1646 1
2004/2005 2 Garde Lipovec D 1381 Zemánek Jan ŠK Jevíčko B 1835 0
2004/2005 1 Garde Lipovec D 1381 Walletzký Radomír Makkabi BoskoviceB 1552 ½