Hráč Hrbata Jaroslav

Hrbata Jaroslav

User Pic
Jméno: Hrbata Jaroslav
Oddíl: Jevíčko
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1535
Elo mezinárodní: 0
ID: 4634
FIDE ID: 0
Rok narození: 1951
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Jevíčko 0 1535 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec D 0 1551 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Jevíčko 0 1535 Jedlička Pavel Knínice (Slavia Boskovice "D") 0 1537 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Jevíčko 0 1535 Bednář Petr Spartak Adamov B 1768 1661 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Jevíčko 0 1535 Boček Tomáš ŠK Kunštát, z.s. 0 1262 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Jevíčko 0 1535 Kulhavý Petr Letovice (Slavia Boskovice "C") 0 0 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Jevíčko 0 1535 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice 0 1648 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Jevíčko 0 1535 Kunc Jaroslav Sokol Rudice B 0 1538 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Jevíčko A 0 1543 Drochytka Josef TJ Sloup B 0 1678 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Jevíčko A 0 1543 Walletzký Radomír Knínice (Slavia Boskovice D) 0 1612 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Jevíčko A 0 1543 Fedra Jakub Sokol Jedovnice 0 1226 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Jevíčko A 0 1543 Štoudek Michal ŠK Kunštát A 1228 1374 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Jevíčko A 0 1543 Kunc Jaroslav Rudice B 0 1549 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Jevíčko A 0 1543 Zapletal Karel Letovice (Slavia Boskovice C) 0 1627 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Jevíčko A 0 1543 Kovařík Jan ŠK Garde Lipovec C 0 1155 1 soutěž
2018/2019 12 ŠK Jevíčko B 0 1543 Derňár Mikuláš Slavia Boskovice E 0 1460 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Jevíčko B 0 1543 Derňár Mikuláš Slavia Boskovice E 0 1460 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Jevíčko B 0 1543 Kouřil Eduard TJ Sloup C 0 1341 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Jevíčko B 0 1543 Kouřil Eduard TJ Sloup C 0 1341 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Jevíčko B 0 1561 Čejka Michal TJ Sokol Vanovice 0 1221 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Jevíčko B 0 1561 Vaňhara Jan Slavia Boskovice D 0 1360 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Jevíčko B 0 1561 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec D 0 1851 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Jevíčko A 0 1561 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec C 0 1850 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Jevíčko A 0 1561 Probošt Jakub Knínice (Slavia Boskovice C) 0 1329 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Jevíčko A 0 1561 Trmač Radek Letovice (Slavia Boskovice B) 1751 1727 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Jevíčko A 0 1561 Klinkovský Jiří Rudice B 0 1697 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Jevíčko A 0 1561 Dobiášek Petr TJ Sloup B 0 0 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Jevíčko A 0 1561 Keprt Jaroslav Sokol Jedovnice 0 1507 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Jevíčko A 1538 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice B 1707 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Jevíčko A 1538 Nechvíla Břetislav Sokol Jedovnice 1544 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Jevíčko A 1538 Čermák Miloslav TJ Sokol Rovečné A 1548 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Jevíčko A 1538 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice B 1464 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Jevíčko A 1538 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec D 1764 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Jevíčko A 1538 Poláček Ladislav ŠK Lipůvka 1494 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Jevíčko A 1538 Mikulášek Josef TJ Sloup B 1523 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Jevíčko B 1538 Hájek Radovan TJ Sokol Rovečné B 1860 1851 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Jevíčko B 1538 Votřel Petr ŠK Kunštát 1586 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Jevíčko B 1538 Havel Jan Makkabi Boskovice C 1436 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Jevíčko B 1538 Masáková Petra Spartak Adamov C 1562 1496 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Jevíčko B 1538 Probošt Jaroslav Malá Haná Knínice a.s. (Makkabi Boskovic 1464 ½ soutěž
2014/2015 8 Jevíčko B 1525 Beňovský Petr Boskovice B 1000 ½ soutěž
2014/2015 7 Jevíčko B 1525 Plch Josef Jedovnice 1901 0 soutěž
2014/2015 6 Jevíčko B 1525 Klinkovský Jiří Rudice B 1727 ½ soutěž
2014/2015 5 Jevíčko B 1525 Řehulka Josef Rovečné A 1415 ½ soutěž
2014/2015 4 Jevíčko B 1525 Šmehlík Jaroslav Adamov B 1917 1813 ½ soutěž
2014/2015 3 Jevíčko B 1525 Ševčík Milan Lipovec D 1737 0 soutěž
2014/2015 2 Jevíčko B 1525 Kovář Libor Lipůvka 1582 ½ soutěž
2014/2015 1 Jevíčko B 1525 Němec Karel Sloup B 1712 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Jevíčko 1525 Dufek Petr ASK Blansko 1585 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Jevíčko 1525 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno D 1635 1665 ½ soutěž
2013/2014 9 Jevíčko B 1480 Longhin Oto Lipovec E 1550 ½ soutěž
2013/2014 8 Jevíčko B 1480 Ševčík Luboš Lipovec D 1753 ½ soutěž
2013/2014 7 Jevíčko B 1480 Ležák Petr Adamov B 1714 1660 ½ soutěž
2013/2014 6 Jevíčko B 1480 Veselý Miroslav Boskovice B 1737 0 soutěž
2013/2014 5 Jevíčko B 1480 Ševčík Martin Rudice B 1616 1 soutěž
2013/2014 4 Jevíčko B 1480 Fránek Stanislav Jedovnice 1648 1 soutěž
2013/2014 3 Jevíčko B 1480 Daniel Tomáš Rovečné A 1000 ½ soutěž
2013/2014 2 Jevíčko B 1480 Slezák Vladimír Lipůvka 1757 ½ soutěž
2013/2014 1 Jevíčko B 1480 Sedlák Ivo Sloup B 1729 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Jevíčko 1480 Ševčík Jiří ŠK Garde Lipovec B 1402 1 soutěž
2012/2013 7 Jevíčko B 1490 Derňár Mikuláš Boskovice C 1465 ½ soutěž
2012/2013 6 Jevíčko B 1490 Hloušek Dušan Adamov D 1631 1546 ½ soutěž
2012/2013 5 Jevíčko B 1490 Plch Josef Jedovnice B 1891 0 soutěž
2012/2013 4 Jevíčko B 1490 Libiš Zdeněk Kunštát 1681 0 soutěž
2012/2013 3 Jevíčko B 1490 Šutera Zdeněk Rovečné C 1580 0 soutěž
2012/2013 1 Jevíčko B 1490 Turzo Pavel Vanovice 1678 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Jevíčko 1490 Šmíd Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1671 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Jevíčko 1490 Slavík Vladimír MKS Vyškov "B" 1793 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Jevíčko 1500 Masáková Petra Spartak Adamov "B 1618 1618 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Jevíčko 1500 Klinkovský Jakub Sokol Rudice 1685 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Jevíčko 1500 Martinovič Aleš MKS Vyškov "A" 1817 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Jevíčko 1500 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1939 1835 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Jevíčko 1500 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1798 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Jevíčko 1500 Palaš Milan ASK Blansko 1774 0 soutěž
2010/2011 9 Jevíčko B 1506 Brichta Pavel Lipovec E 1437 0 soutěž
2010/2011 8 Jevíčko B 1506 Bajza Petr Adamov C 1000 ½ soutěž
2010/2011 7 Jevíčko B 1506 Probošt Jaroslav Boskovice B 1464 ½ soutěž
2010/2011 6 Jevíčko B 1506 Navrátilová Tereza Jedovnice 1250 0 soutěž
2010/2011 3 Jevíčko B 1506 Nejezchleb Drahoš Rudice B 1901 0 soutěž
2010/2011 2 Jevíčko B 1506 Hlaváček Jiří Rovečné A 1284 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Jevíčko 1506 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1761 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Jevíčko 1506 Klinkovský Jakub Sokol Rudice 1689 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Jevíčko 1506 Kocman Richard MKS Vyškov "A" 1762 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Jevíčko 1506 Buček Miloslav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1541 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Jevíčko B 1542 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice B 1629 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Jevíčko B 1542 Kunc Alois Sokol Jedovnice 1547 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Jevíčko B 1542 Helebrand Zdeněk TJ Sloup B 1439 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Jevíčko B 1542 Drochytka Josef ASK Blansko B 1688 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Jevíčko B 1542 Šutera Zdeněk Rovečné A 1600 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Jevíčko B 1542 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec D 1517 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Jevíčko B 1542 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec C 1756 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Jevíčko B 1542 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice C 1757 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Jevíčko B 1542 Ležáková Dana TJ Spartak Adamov C 1301 ½ soutěž
2009/2010 4 SK Jevicko 1542 Rada Marek Sokol Rudice A 1614 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Jevíčko B 1578 Dvořáček Jiří Makkabi Boskovice B 1551 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Jevíčko B 1578 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice C 1951 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Jevíčko B 1578 Dufek Petr TJ ČKD Blansko B 1586 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Jevíčko B 1578 Šutera Zdeněk TJ Sokol Rovečné 1612 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Jevíčko B 1578 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov B 1839 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Jevíčko B 1578 Pokladník Martin TJ Sloup B 1824 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Jevíčko B 1578 Ševčík Miloš ŠK Garde Lipovec D 1618 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Jevíčko B 1578 Kunc Alois TJ Sokol Jedovnice 1513 0 soutěž
2008/2009 11 SK Jevicko 1578 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1396 0 soutěž
2008/2009 10 SK Jevicko 1578 Klinkovský Jiří Sokol Rudice "A" 1717 ½ soutěž
2008/2009 9 SK Jevicko 1578 Šenkýř Miroslav Sokol Rudice "B" 1000 ½ soutěž
2008/2009 7 SK Jevicko 1578 Tichý Miroslav MKS Vyskov "A" 1894 0 soutěž
2008/2009 6 SK Jevicko 1578 Senáši Martin TJ CKD Blansko 0 soutěž
2008/2009 4 SK Jevicko 1578 Jireš Jiří MKS Vyskov "B" 1480 0 soutěž
2008/2009 3 SK Jevicko 1578 Ševčík Luboš SK GARDE Lipovec "B" 1786 0 soutěž
2008/2009 1 SK Jevicko 1578 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov 1839 ½ soutěž
2007/2008 11 SK Jevicko 1555 Trunda Radek TJ Spartak Adamov 1765 ½ soutěž
2007/2008 8 SK Jevicko 1555 Brus Jiří Sokol Rudice B 1459 ½ soutěž
2007/2008 7 SK Jevicko 1555 Krejčí Petr SK Garde Lipovec B 1696 0 soutěž
2007/2008 5 SK Jevicko 1555 Jakubčík Jiří MKS Vyskov A 1791 ½ soutěž
2007/2008 3 SK Jevicko 1555 Řehulka Martin MKS Vyskov B 1702 0 soutěž
2007/2008 1 SK Jevicko 1555 Doškař Miloslav SK Lokomotiva Brno E 1723 ½ soutěž
2007/2008 9 Šk Jevíčko B 1555 Dvořáček Jiří Makkabi Boskovice B 1537 ½ soutěž
2007/2008 8 Šk Jevíčko B 1555 Palaš Milan ČKD Blansko A 1801 ½ soutěž
2007/2008 7 Šk Jevíčko B 1555 Grim Marian Garde Lipovec D 1479 ½ soutěž
2007/2008 6 Šk Jevíčko B 1555 Dostál Adolf ŠK Rovečné 1392 1 soutěž
2007/2008 5 Šk Jevíčko B 1555 Novotný Milan Spartak Adamov B 1813 1 soutěž
2007/2008 4 Šk Jevíčko B 1555 Ševčík Josef Garde Lipovec C 1632 ½ soutěž
2007/2008 3 Šk Jevíčko B 1555 Tůma Hynek TJ Sloup B 1000 0 soutěž
2007/2008 2 Šk Jevíčko B 1555 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice 1617 ½ soutěž
2007/2008 1 Šk Jevíčko B 1555 Ševčík Martin Sokol Rudice D 1531 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK Jevíčko 1551 Tůma Hynek TJ Sloup ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Jevíčko 1551 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov A 1874 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Jevíčko 1551 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim B 1971 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Jevíčko 1551 Hůlka Jiří MKS Vyškov B 1499 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Jevíčko 1551 Točev Jiří ŠK Lokomotiva Brno F 1250 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK Jevíčko 1551 Brtníček Antonín ŠK TJ Komořany 1546 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Jevíčko 1551 Tichý Miroslav MKS Vyškov A 1945 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Jevíčko 1551 Brda Vlastimil Sokol Rudice C 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Jevíčko 1551 Klinkovský Jiří Sokol Rudice B 1770 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Jevíčko 1551 Slavík Jaroslav TJ Spartak Adamov A 1618 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK JEVÍČKO 1578 Tůma Ludvík MORAVSKÁ SLAVIA A 1698 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK JEVÍČKO 1578 Novotný Jaroslav ČKD BLANSKO 1562 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK JEVÍČKO 1578 Maláska Karel SOKOL TIŠNOV 1664 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK JEVÍČKO 1578 Majetič Radim MKS VYŠKOV A 1756 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK JEVÍČKO 1578 Rada Marek SOKOL RUDICE B 1651 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK JEVÍČKO 1578 Malý Rudolf DURAS BRNO E 1781 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK JEVÍČKO 1578 Šandera Jiří TJ KOMOŘANY 1757 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK JEVÍČKO 1578 Slezák Jan KME-DDM KUŘIM B 1715 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK JEVÍČKO 1578 Mikulášek Petr TJ SLOUP 1613 0 soutěž
2005/2006 9 Makkabi BoskoviceB 1578 Libiš Zdeněk ŠK Kunštát 1746 0 soutěž
2005/2006 6 Makkabi BoskoviceB 1578 Sedlák Ivo TJ Sloup B 1740 ½ soutěž
2005/2006 5 Makkabi BoskoviceB 1578 Dostál Adolf ŠK Rovečné 1390 0 soutěž
2005/2006 4 Makkabi BoskoviceB 1578 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice A 1458 0 soutěž
2005/2006 1 Makkabi BoskoviceB 1578 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice C 1836 0 soutěž
2004/2005 11 ŠK Jevíčko A 1580 Jakubčík Jiří MKS Vyškov A 1785 0 soutěž
2004/2005 10 ŠK Jevíčko A 1580 Zuzaňák Jiří MKS Vyškov B 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Jevíčko A 1580 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1631 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Jevíčko A 1580 Závodský Jiří Univerzita Brno B 1790 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK Jevíčko A 1580 Lička Vlastimil Lokomotiva Brno D 1906 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Jevíčko A 1580 Maršálek Bohumil Mor. Slávia Brno A 1783 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Jevíčko A 1580 Janás Josef Sokol Tišnov A 1777 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Jevíčko A 1580 Ševčík David Garde Lipovec B 1720 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Jevíčko A 1580 Martinovič Aleš TJ Komořany A 1691 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK Jevíčko A 1580 Klíma Jaroslav První Brno B 1647 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Jevíčko A 1580 Klíma Oldřich Sokol Rudice B 1651 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK Jevíčko B 1580 Kocina Filip Makkabi BoskoviceB 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Jevíčko B 1580 Palaš Milan TJ ČKD Blansko 1779 0 soutěž
2004/2005 5 ŠK Jevíčko B 1580 Votřel Petr ŠK Kunštát ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK Jevíčko B 1580 Klíma Oldřich Spartak Adamov A 1651 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK Jevíčko B 1580 Fránek Stanislav Sokol Jedovnice A 1424 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK Jevíčko B 1580 Doležel Milan Garde Lipovec D 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Jevíčko B 1580 Ševčík Josef Garde Lipovec C 1684 ½ soutěž
2003/2004 9 ŠK Jevíčko B 1585 Závada Jakub Sokol Jedovnice C 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Jevíčko B 1585 Hrabal Petr Sokol Vanovice 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK Jevíčko B 1585 Jaroš František ŠK Lipůvka 1567 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Jevíčko B 1585 Pytlík Michal Garde Lipovec D 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Jevíčko B 1585 Matuška Jan Sokol Jedovnice B 1391 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Jevíčko B 1585 Dvořák Roman Sokol Rudice C ½ soutěž
2003/2004 1 ŠK Jevíčko B 1585 Blažek Antonín ŠK Kunštát B 1508 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Jevíčko A 1585 Dvořáková Anna Sokol Jedovnice A 1285 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Jevíčko A 1585 Rada Marek Sokol Rudice B 1624 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Jevíčko A 1585 Jílek Jan ŠK Kunštát A 1498 0 soutěž
2003/2004 6 ŠK Jevíčko A 1585 Csémi Vojtech Garde Lipovec C 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Jevíčko A 1585 Brantalík Tomáš TJ Sloup B 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Jevíčko A 1585 Moc Roman ASK Blansko 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Jevíčko A 1585 Derňár Mikuláš Makkabi BoskoviceB 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Jevíčko A 1585 Gruber Josef Spartak Adamov 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Jevíčko A 1585 Vašek Jan TJ ČKD Blansko 1 soutěž