Hráč Rumián Libor

Rumián Libor

User Pic
Jméno: Rumián Libor
Oddíl: Jevíčko
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1710
Elo mezinárodní: 0
ID: 13504
FIDE ID: 0
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 8 ŠK Jevíčko 1742 Vitula Jan ŠK Kuřim B 1906 1936 0
2014/2015 6 ŠK Jevíčko 1742 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec C 1904 1888 0
2014/2015 5 ŠK Jevíčko 1742 Hnilička Michal Sokol Rudice 1833 1788 0
2014/2015 4 ŠK Jevíčko 1742 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1736 1759 0
2014/2015 3 ŠK Jevíčko 1742 Špičák Petr TJ Sloup 1826 0
2014/2015 1 ŠK Jevíčko 1742 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1969 1874 0
2013/2014 9 ŠK Jevíčko 1742 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov A 2016 1911 0
2013/2014 8 ŠK Jevíčko 1742 Jakubčík Jiří MKS Vyškov C 1829 1
2013/2014 7 ŠK Jevíčko 1742 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1829 ½
2013/2014 6 ŠK Jevíčko 1742 Moc Martin ASK Blansko 1680 1
2013/2014 5 ŠK Jevíčko 1742 Mareš Jaroslav ŠK Brno 64 2029 2018 0
2013/2014 3 ŠK Jevíčko 1742 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec C 1779 0
2013/2014 1 ŠK Jevíčko 1742 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1853 0
2012/2013 11 ŠK Jevíčko 1772 Jireš Jiří MKS Vyškov "C" 1839 1866 0
2012/2013 10 ŠK Jevíčko 1772 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "B" 1758 1
2012/2013 9 ŠK Jevíčko 1772 Hroza Jiří ASK Blansko 1801 0
2012/2013 8 ŠK Jevíčko 1772 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "C" 1860 0
2012/2013 7 ŠK Jevíčko 1772 Ležák Petr Spartak Adamov "B" 1710 1589 0
2012/2013 6 ŠK Jevíčko 1772 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1919 ½
2012/2013 5 ŠK Jevíčko 1772 Veselý Jindřich TJ Sloup 1846 0
2012/2013 3 ŠK Jevíčko 1772 Hnilička Michal Sokol Rudice 1878 1810 ½
2012/2013 2 ŠK Jevíčko 1772 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1821 0
2012/2013 1 ŠK Jevíčko 1772 Jakubčík Jiří MKS Vyškov "B" 1807 ½
2011/2012 11 ŠK Jevíčko 1778 Trmač Radek Spartak Adamov "B 1770 1732 0
2011/2012 10 ŠK Jevíčko 1778 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2058 1863 0
2011/2012 9 ŠK Jevíčko 1778 Jireš Jiří MKS Vyškov "B" 1785 1750 ½
2011/2012 7 ŠK Jevíčko 1778 Špičák Petr TJ Sloup 1794 1
2011/2012 4 ŠK Jevíčko 1778 Mráz Pavel ŠK Garde Lipovec "B" 1976 ½
2011/2012 2 ŠK Jevíčko 1778 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec "C" 1620 ½
2010/2011 11 ŠK Jevíčko 1824 Baránek Tomáš TJ Sloup 1784 0
2010/2011 10 ŠK Jevíčko 1824 Trmač Radek Spartak Adamov "B" 1724 ½
2010/2011 9 ŠK Jevíčko 1824 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec "B" 1891 0
2010/2011 8 ŠK Jevíčko 1824 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "C" 1742 ½
2010/2011 7 ŠK Jevíčko 1824 Navrátil Jiří ŠK Sokol Tišnov 1956 0
2010/2011 4 ŠK Jevíčko 1824 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1968 0
2010/2011 3 ŠK Jevíčko 1824 Slepánek Jan MKS Vyškov "B" 1774 0
2010/2011 1 ŠK Jevíčko 1824 Palaš Milan ASK Blansko 1785 0
2009/2010 10 SK Jevicko 1808 Tomek Milan MKS Vyskov B 1779 ½
2009/2010 9 SK Jevicko 1808 Kupčík Zdeněk MKS Vyskov A 2020 ½
2009/2010 8 SK Jevicko 1808 Palaš Milan ASK Blansko 1803 1
2009/2010 7 SK Jevicko 1808 Kunc Alois Sokol Rudice B 1547 1
2009/2010 6 SK Jevicko 1808 Masák Pavel TJ Spartak Adamov B 2084 ½
2009/2010 5 SK Jevicko 1808 Flašar Roman SK Garde Lipovec B 1912 ½
2009/2010 1 SK Jevicko 1808 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1921 0
2008/2009 11 SK Jevicko 1776 Baránek Tomáš TJ Sloup 1811 1
2008/2009 9 SK Jevicko 1776 Goroš Miroslav Sokol Rudice "B" 1353 1
2008/2009 8 SK Jevicko 1776 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2092 0
2008/2009 6 SK Jevicko 1776 Saida Jan TJ CKD Blansko 1836 ½
2008/2009 5 SK Jevicko 1776 Krejčí Petr SK GARDE Lipovec "C" 1673 1
2008/2009 4 SK Jevicko 1776 Tomek Milan MKS Vyskov "B" 1810 1
2008/2009 2 SK Jevicko 1776 Kosina Vladimír SK Lokomotiva Brno "E" 1852 1
2007/2008 10 SK Jevicko 1792 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1824 0
2007/2008 9 SK Jevicko 1792 Dvořáček Milan Sokol Rudice C 1713 0
2007/2008 8 SK Jevicko 1792 Hnilička Michal Sokol Rudice B 1906 1
2007/2008 6 SK Jevicko 1792 Špičák Petr TJ Sloup 1791 0
2007/2008 4 SK Jevicko 1792 Horák Bronislav SK KME-DDM Kurim B 1977 0
2007/2008 3 SK Jevicko 1792 Tomek Milan MKS Vyskov B 1774 1
2007/2008 2 SK Jevicko 1792 Růžička František KS TJ Bucovice 2128 0
2007/2008 1 SK Jevicko 1792 Češek Liboslav SK Lokomotiva Brno E 1924 0
2006/2007 8 ŠK Jevíčko 1788 Zbořil Radomír MKS Vyškov B 1650 1
2006/2007 7 ŠK Jevíčko 1788 Novák Jaromír ŠK Lokomotiva Brno F 1960 1
2006/2007 6 ŠK Jevíčko 1788 Ševčík David ŠK Garde Lipovec B 1824 0
2006/2007 5 ŠK Jevíčko 1788 Žabenský Jaroslav ŠK TJ Komořany 1922 1
2006/2007 4 ŠK Jevíčko 1788 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov A 2024 ½
2006/2007 3 ŠK Jevíčko 1788 Klíma Oldřich Sokol Rudice C 1642 0
2006/2007 2 ŠK Jevíčko 1788 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 1920 0
2006/2007 1 ŠK Jevíčko 1788 Polách Daneš TJ Spartak Adamov A 1962 0
2005/2006 11 ŠK JEVÍČKO 1782 Tůma Miroslav MORAVSKÁ SLAVIA A 1924 1
2005/2006 10 ŠK JEVÍČKO 1782 Grégr Josef ČKD BLANSKO 1760 ½
2005/2006 9 ŠK JEVÍČKO 1782 Ševčík David GARDE LIPOVEC B 1722 ½
2005/2006 8 ŠK JEVÍČKO 1782 Gubáš Jan SOKOL TIŠNOV 1964 0
2005/2006 7 ŠK JEVÍČKO 1782 Kupčík Zdeněk MKS VYŠKOV A 2035 0
2005/2006 6 ŠK JEVÍČKO 1782 Saida Jan SOKOL RUDICE B 1842 ½
2005/2006 4 ŠK JEVÍČKO 1782 Zeman Libor TJ KOMOŘANY 1796 1
2005/2006 3 ŠK JEVÍČKO 1782 Horák Bronislav KME-DDM KUŘIM B 1764 ½
2005/2006 2 ŠK JEVÍČKO 1782 Hubený Pavel MAKKABI BOSKOVICE 1865 ½
2005/2006 1 ŠK JEVÍČKO 1782 Baránek Tomáš TJ SLOUP 1810 0
2004/2005 10 ŠK Jevíčko A 1755 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1742 1
2004/2005 9 ŠK Jevíčko A 1755 Kavalír Jan Makkabi Boskovice 1778 0
2004/2005 8 ŠK Jevíčko A 1755 Dobeš Dušan Univerzita Brno B 1994 0
2004/2005 7 ŠK Jevíčko A 1755 Mališ Jiří Lokomotiva Brno D 2212 0
2004/2005 5 ŠK Jevíčko A 1755 Pučálka Vojtěch Sokol Tišnov A 1993 1
2004/2005 4 ŠK Jevíčko A 1755 Mižák Ján Garde Lipovec B 1918 ½
2004/2005 3 ŠK Jevíčko A 1755 Orálek Radek TJ Komořany A 1751 ½
2004/2005 2 ŠK Jevíčko A 1755 Peša Ladislav První Brno B 1919 1
2004/2005 1 ŠK Jevíčko A 1755 Saida Jan Sokol Rudice B 1843 ½
2003/2004 9 ŠK Jevíčko A 1747 Matuška Jan Sokol Jedovnice A 1391 1
2003/2004 8 ŠK Jevíčko A 1747 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice B 1838 ½
2003/2004 7 ŠK Jevíčko A 1747 Švancara Vlastimil ŠK Kunštát A 1719 ½
2003/2004 6 ŠK Jevíčko A 1747 Šíbl Jan Garde Lipovec C ½
2003/2004 5 ŠK Jevíčko A 1747 Němec Karel TJ Sloup B 1735 0
2003/2004 4 ŠK Jevíčko A 1747 Polách Josef ASK Blansko 1675 1
2003/2004 3 ŠK Jevíčko A 1747 Walletzký Radomír Makkabi BoskoviceB 1537 1
2003/2004 2 ŠK Jevíčko A 1747 Gruber Pavel Spartak Adamov 1457 1
2003/2004 1 ŠK Jevíčko A 1747 Dufek Petr TJ ČKD Blansko 1576 1