Hráč Krch Ladislav

Krch Ladislav

User Pic
Jméno: Krch Ladislav
Oddíl: Šachový klub Frýdlant, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1778
Elo mezinárodní: 1751
ID: 10436
FIDE ID: 23719095
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Frýdlant 1718 1770 Jareš Jiří ŠK Slavia Liberec 1982 1989 1
2018/2019 9 ŠK Frýdlant 1722 1770 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "C" 2097 2094 0
2018/2019 8 ŠK Frýdlant 1716 1770 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK "B" 2025 2041 0
2018/2019 7 ŠK Frýdlant 1716 1770 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec 1953 1955 ½
2018/2019 6 ŠK Frýdlant 1722 1770 Joukl Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 2037 2041 0
2018/2019 4 ŠK Frýdlant 1715 1803 Maryško Leoš ŠK Libštát 1841 1875 ½
2018/2019 3 ŠK Frýdlant 1734 1803 Špírek Adam ŠK Česká Lípa 2064 2039 0
2018/2019 2 ŠK Frýdlant 1734 1803 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1845 1855 0
2018/2019 1 ŠK Frýdlant 1747 1803 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1881 1874 0
2017/2018 11 ŠK Frýdlant 1763 1817 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec 1837 1874 0
2017/2018 9 ŠK Frýdlant 1774 1817 Sýkora Marek Desko Liberec "A" 1952 1847 0
2017/2018 8 ŠK Frýdlant 1817 1817 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1813 1792 0
2017/2018 7 ŠK Frýdlant 1817 1817 Hloucal Antonín TJ Jiskra Tanvald 1776 1794 0
2017/2018 6 ŠK Frýdlant 0 1659 Plháček Václav TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1686 1718 1
2017/2018 5 ŠK Frýdlant 0 1659 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1902 1911 1
2017/2018 4 ŠK Frýdlant 1774 1817 Švec Luděk Desko Liberec "B" 1673 1664 0
2017/2018 3 ŠK Frýdlant 1774 1817 Tománek Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 1979 1994 0
2017/2018 2 ŠK Frýdlant 1774 1817 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1733 1755 1
2017/2018 1 ŠK Frýdlant 0 1690 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborský ŠK "B" 1811 1759 0
2015/2016 7 ŠK Frýdlant 1688 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborský ŠK C 1792 1804 0
2015/2016 6 ŠK Frýdlant 1688 Langr Tomáš ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1553 1
2015/2016 4 ŠK Frýdlant 1688 Werner Roman TJ Krásná Lípa B 1682 ½
2015/2016 3 ŠK Frýdlant 1688 Křížek Vladimír 1.Novoborský ŠK D 1457 1488 1
2015/2016 1 ŠK Frýdlant 1688 Ščerba Jiří ŠK Stráž pod Ralskem 1910 1919 0
2015/2016 2 ŠK Frýdlant 1688 Přenosil Julián 1.Novoborský ŠK D 1353 1
2015/2016 1 ŠK Frýdlant 1688 Jína Stanislav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1580 ½
2014/2015 9 Šachový klub Frýdlant 1671 Jína Stanislav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1569 ½
2014/2015 8 Šachový klub Frýdlant 1671 TJ Lokomotiva Liberec B 1
2014/2015 6 Šachový klub Frýdlant 1671 Hofman Přemysl 1.Novoborský ŠK D 1000 1
2014/2015 5 Šachový klub Frýdlant 1671 Krtouš Zdeněk Desko Liberec C 1805 1822 ½
2014/2015 4 Šachový klub Frýdlant 1671 Vacek Petr ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1
2014/2015 3 Šachový klub Frýdlant 1671 Žítek Jiří TJ Lokomotiva Liberec B 1723 1747 1
2014/2015 2 Šachový klub Frýdlant 1671 Šulc Petr ŠK Stráž pod Ralskem 1648 1630 1
2013/2014 10 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1682 Schütz Miroslav Šachový klub Česká Lípa 1726 0
2013/2014 9 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1682 Mareček Vladislav 1.Novoborský ŠK "D" 1672 1690 1
2013/2014 8 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1682 Langr Tomáš Cvikováček Cvikov 1529 0
2013/2014 7 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1682 Voldřich Milan TJ Lokomotiva Liberec "C" 1598 1
2013/2014 1 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1682 Sládek Karel ŠK DDM Varnsdorf 1697 0
2012/2013 1 Šachový klub Frýdlant, o.s. 1705 Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa B 1700 1668 0
2012/2013 4 Šachový klub Frýdlant, o.s. Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec C 0
2012/2013 2 Šachový klub Frýdlant, o.s. Kraus Jan TJ Bižu Jablonec n.N. B 0
2012/2013 1 Šachový klub Frýdlant, o.s. Liška Jiří 1.NovoborskýŠK D ½
2011/2012 10 ŠK Frýdlant 1704 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec B 1874 0
2011/2012 9 ŠK Frýdlant 1704 Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa B 1712 1669 1
2011/2012 8 ŠK Frýdlant 1704 Švec Luděk ŠK Stráž pod Ralskem 1706 1750 0
2011/2012 7 ŠK Frýdlant 1704 Mach Michal 1.Novoborský ŠK E 1471 ½
2011/2012 6 ŠK Frýdlant 1704 Jína Stanislav DDM Cvikováček Cvikov 1575 1
2011/2012 5 ŠK Frýdlant 1704 Bradáč Adam TJ Lokomotiva Liberec B 1809 1823 ½
2011/2012 4 ŠK Frýdlant 1704 Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa B 1712 1669 1
2011/2012 3 ŠK Frýdlant 1704 Drahotský Vladimír ŠK Stráž pod Ralskem 1743 1
2011/2012 2 ŠK Frýdlant 1704 Majstrová Alžběta 1.Novoborský ŠK E 1477 1593 0
2011/2012 1 ŠK Frýdlant 1704 Jína Stanislav DDM Cvikováček Cvikov 1575 ½
2010/2011 10 TJ Nové Město pod Smrkem 1702 Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa "B" 1724 0
2010/2011 9 TJ Nové Město pod Smrkem 1702 Janata Michal Cvikováček 1000 1
2010/2011 8 TJ Nové Město pod Smrkem 1702 Přívratský Milan Novoborská šachová akademie 1000 1
2010/2011 6 TJ Nové Město pod Smrkem 1702 TJ Spartak ČKD Žandov 1
2010/2011 5 TJ Nové Město pod Smrkem 1702 Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa "B" 1724 1
2010/2011 4 TJ Nové Město pod Smrkem 1702 Janata Michal Cvikováček 1000 1
2010/2011 3 TJ Nové Město pod Smrkem 1702 Kučera Tomáš Novoborská šachová akademie 1391 1
2009/2010 11 TJ Nové Město p.S. 1716 Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa B 1716 0
2009/2010 10 TJ Nové Město p.S. 1716 Najman Miroslav 1.Novoborský ŠK E 1651 ½
2009/2010 9 TJ Nové Město p.S. 1716 Ježek Luděk TJ Sokol Rovensko p.T. 1817 ½
2009/2010 8 TJ Nové Město p.S. 1716 Šulc Petr ŠK Vegas Stráž p.R. 1649 ½
2009/2010 7 TJ Nové Město p.S. 1716 Kraus Jan Bižuterie Jablonec n.N. B 1803 ½
2009/2010 5 TJ Nové Město p.S. 1716 Kodoň Zdeněk TJ Sokol Víchová n.J. 1729 1
2009/2010 4 TJ Nové Město p.S. 1716 Kolařík Jiří ŠK Libštát B 1897 0
2009/2010 3 TJ Nové Město p.S. 1716 Václavíček Lukáš Desko Liberec C 1802 0
2009/2010 2 TJ Nové Město p.S. 1716 Petrlík Martin TJ PS ZK Semily 1672 0
2009/2010 1 TJ Nové Město p.S. 1716 Bém Miloslav Jiskra Tanvald B 1830 ½
2008/2009 11 TJ Nové Město p.Smrkem 1704 Kovář Jindřich Lokomotiva Liberec "C" 1806 1
2008/2009 10 TJ Nové Město p.Smrkem 1704 Ščerba Jiří 1.Novoborský ŠK "E" 1888 0
2008/2009 9 TJ Nové Město p.Smrkem 1704 Blažej Jaroslav ŠK Varnsdorf 1909 0
2008/2009 8 TJ Nové Město p.Smrkem 1704 Frýda Lukáš Desko Liberec "D" 1876 ½
2008/2009 6 TJ Nové Město p.Smrkem 1704 Hnát Zdeněk Slávie Liberec 1867 0
2008/2009 5 TJ Nové Město p.Smrkem 1704 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1918 0
2008/2009 4 TJ Nové Město p.Smrkem 1704 Jakubů Milan ŠK Libštát "B" 1873 ½
2008/2009 3 TJ Nové Město p.Smrkem 1704 Dejmek Josef Bižuterie Jablonec "B" 1906 0
2008/2009 2 TJ Nové Město p.Smrkem 1704 Jakša Petr Desko Liberec "C" 1785 1
2008/2009 1 TJ Nové Město p.Smrkem 1704 Lenc Zdeněk Jiskra Tanvald "B" 1936 ½
2007/2008 11 Nové Město p.Smrkem 1732 Peníška Pavel Desko Liberec C 1916 1
2007/2008 10 Nové Město p.Smrkem 1732 Tolar Martin Bižuterie Jablonec n.N. C 1000 1
2007/2008 9 Nové Město p.Smrkem 1732 Kapras Jiří Lokomotiva Liberec C 1769 0
2007/2008 8 Nové Město p.Smrkem 1732 Jareš Jiří Lokomotiva Liberec E 1977 1
2007/2008 6 Nové Město p.Smrkem 1732 Škopan Martin Desko Liberec E 1726 0
2007/2008 5 Nové Město p.Smrkem 1732 Mašek Arnošt Bižuterie Jablonec n.N. B 1795 0
2007/2008 4 Nové Město p.Smrkem 1732 Hauzr Jaroslav Lokomotiva Liberec D 1506 0
2007/2008 3 Nové Město p.Smrkem 1732 TJ Sokol Koberovy 1
2007/2008 1 Nové Město p.Smrkem 1732 Liška Martin Jiskra Tanvald B 1746 0
2006/2007 11 TJ Nové Město pod Smrkem 1733 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec 1859 0
2006/2007 10 TJ Nové Město pod Smrkem 1733 Sirota Sergej 1.Novoborský ŠK "C" 1863 0
2006/2007 7 TJ Nové Město pod Smrkem 1733 Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa "B" 1626 1
2006/2007 6 TJ Nové Město pod Smrkem 1733 Kolařík Jiří TJ Semily 1864 0
2006/2007 5 TJ Nové Město pod Smrkem 1733 Paldus Petr Desko Liberec "B" 2102 0
2006/2007 4 TJ Nové Město pod Smrkem 1733 Horák Josef Jiskra Tanvald 2104 0
2006/2007 3 TJ Nové Město pod Smrkem 1733 Kraus Jan TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1759 1
2006/2007 1 TJ Nové Město pod Smrkem 1733 Hácha Aleš TJ Zikuda Turnov "B" 2161 0
2004/2005 11 Nové Město p. Smrk 1707 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 1952 0
2004/2005 10 Nové Město p. Smrk 1707 Jakubů Milan TJ Semily 1882 ½
2004/2005 9 Nové Město p. Smrk 1707 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1934 0
2004/2005 8 Nové Město p. Smrk 1707 Polák Benedikt Desko Liberec A" 2085 0
2004/2005 7 Nové Město p. Smrk 1707 Adamec Antonín Desko Liberec C" 2056 ½
2004/2005 6 Nové Město p. Smrk 1707 Titěra Libor Autobrzdy Jablonec 1957 ½
2004/2005 5 Nové Město p. Smrk 1707 Boleslav Petr Novoborský ŠK B" 2001 0
2004/2005 4 Nové Město p. Smrk 1707 Zemánek Ivo Bižuterie Jablonec 2096 0
2004/2005 3 Nové Město p. Smrk 1707 Brouček Tomáš ŠK Libštát 2058 0
2004/2005 2 Nové Město p. Smrk 1707 Kopecký Tomáš Spartak Rokytnice 1972 0
2003/2004 11 Textilana N. Město 1711 Kraus Jan Bižu Jablonec B 1776 1
2003/2004 9 Textilana N. Město 1711 Braun Marek Desko Liberec D 1437 0
2003/2004 8 Textilana N. Město 1711 Prchlý Miloš Loko Liberec A 1836 1
2003/2004 7 Textilana N. Město 1711 Halama Vratislav LIAZ Jablonec 2003 0
2003/2004 6 Textilana N. Město Bém Miloslav Jiskra Tanvald B ½
2003/2004 5 Textilana N. Město 1711 Cipra Ferdinand Nisa Proseč 1729 ½
2003/2004 4 Textilana N. Město 1711 Hajný Lothar Desko Libere E 1731 ½
2003/2004 3 Textilana N. Město 1711 Malý Marek Loko Liberec C 1315 ½
2003/2004 2 Textilana N. Město 1711 Vancl Jakub Sokol Koberovy 1576 0
2003/2004 1 Textilana N. Město 1711 Macháček Libor Loko Liberec B 1652 1