Hráč Veselý Pavel

Veselý Pavel

User Pic
Jméno: Veselý Pavel
Oddíl: ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1784
Elo mezinárodní: 0
ID: 7083
FIDE ID: 357316
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Česká Lípa "B" 0 1784 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1615 1600 0
2019/2020 3 ŠK Česká Lípa "B" 0 1784 Bačkovský Stanislav ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1744 1
2018/2019 10 Šachový klub Česká Lípa "B" 0 1796 Černý Stanislav Šk Stráž pod Ralskem 1698 1643 1
2018/2019 9 Šachový klub Česká Lípa "B" 0 1796 Spyrka Jakub TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 1286 ½
2018/2019 8 Šachový klub Česká Lípa "B" 0 1796 Vlček Jan Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1592 0
2018/2019 7 Šachový klub Česká Lípa "B" 0 1796 Liška Jiří 1. Novoborský Šk "C" 1636 1648 1
2018/2019 6 Šachový klub Česká Lípa "B" 0 1796 Buřita Dobroslav Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1617 1607 1
2018/2019 5 Šachový klub Česká Lípa "B" 0 1796 Reiter Petr Šk Stráž pod Ralskem 1647 1649 1
2018/2019 4 Šachový klub Česká Lípa "B" 0 1796 Spyrka Jakub TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 1261 1
2018/2019 3 Šachový klub Česká Lípa "B" 0 1796 Najman Miroslav Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1580 1
2018/2019 2 Šachový klub Česká Lípa "B" 0 1796 Řeháček Josef 1. Novoborský Šk "C" 1695 1603 ½
2018/2019 1 Šachový klub Česká Lípa "B" 0 1796 Havlíček Zdeněk Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1621 1641 0
2016/2017 10 ŠK Česká Lípa 1810 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1782 1798 ½
2016/2017 3 ŠK Česká Lípa 1810 Tadlík Petr 1.Novoborský ŠK "B" 1917 0
2016/2017 2 ŠK Česká Lípa 1810 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1834 1847 0
2013/2014 1 Šachový klub Česká Lípa 1804 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "D" 1758 1718 1
2012/2013 5 ŠK Česká Lípa 1813 Tancer Miroslav TJ Jiskra Tanvald 1748 0
2011/2012 11 ŠK Česká Lípa 1829 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec 1917 1870 0
2011/2012 5 ŠK Česká Lípa 1829 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 1797 1870 ½
2011/2012 1 ŠK Česká Lípa 1829 Pajerský Michal TJ Desko Liberec "C" 1718 1796 0
2009/2010 6 ŠK Česká Lípa 1831 Šimůnek Luboš TJ Spartak Rokytnice n.J. 1718 ½
2008/2009 11 ŠK Česká Lípa 1819 Pražák Jiří Jiskra Tanvald "B" 1749 ½
2008/2009 10 ŠK Česká Lípa 1819 Bradáč Daniel Lokomotiva Liberec "C" 1745 1
2008/2009 9 ŠK Česká Lípa 1819 Fiedler František 1.Novoborský ŠK "E" 1791 1
2008/2009 7 ŠK Česká Lípa 1819 Ošťádal Michal Desko Liberec "D" 1512 1
2008/2009 6 ŠK Česká Lípa 1819 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa "B" 1983 0
2008/2009 5 ŠK Česká Lípa 1819 Havlíček Zdeněk TJ Nové Město p.Smrkem 1687 0
2008/2009 4 ŠK Česká Lípa 1819 Hnát Zdeněk Slávie Liberec 1867 1
2008/2009 3 ŠK Česká Lípa 1819 Šlechta Jan ŠK Libštát "B" 1780 ½
2008/2009 2 ŠK Česká Lípa 1819 Kraus Jan Bižuterie Jablonec "B" 1796 ½
2008/2009 1 ŠK Česká Lípa 1819 Jakša Petr Desko Liberec "C" 1785 1
2006/2007 1 ŠK Česká Lípa 1817 Halba Václav ŠK Varnsdorf 1534 1
2004/2005 8 ŠK Česká Lípa B" 1847 Všetíček Oldřich ŠK Weyrostek Doksy 1689 ½
2004/2005 6 ŠK Česká Lípa B" 1847 Štefanik Rostislav TJ Krásná Lípa B" 1732 ½
2004/2005 4 ŠK Česká Lípa B" 1847 Holub Jaroslav TJ UD Hamr 1713 1
2004/2005 2 ŠK Česká Lípa B" 1847 Bačkovský Stanislav Spartak Žandov 1638 1
2004/2005 1 ŠK Česká Lípa B" 1847 Blažej Jaroslav ŠK Varnsdorf 1832 0
2003/2004 11 ŠK Česká Lípa C 1845 Kopecký Tomáš Spartak Rokytnice 1975 0
2003/2004 10 ŠK Česká Lípa C 1845 Blaháček Evžen Desko Liberec B 2133 0
2003/2004 9 ŠK Česká Lípa C 1845 Hübner Petr Slavie Liberec 1781 1
2003/2004 8 ŠK Česká Lípa C 1845 Maryško Leoš Semily A 1923 0
2003/2004 6 ŠK Česká Lípa C 1845 Zemánek Ivo Bižuterie Jbl A 2121 0
2003/2004 5 ŠK Česká Lípa C 1845 Adamec Antonín Desko Liberec C 2092 0
2003/2004 4 ŠK Česká Lípa C 1845 Brouček Tomáš Slavie Turnov B 2097 0
2003/2004 2 ŠK Česká Lípa C 1845 Košnar Pavel ŠK Česká Lípa B 2019 0
2003/2004 1 ŠK Česká Lípa C 1845 Fila Miloš TJ Autobrzdy 2019 1
2003/2004 6 ŠK Čes.LípaA" 1845 Blaháček Evžen Desko LiberecA" 2133 ½
2003/2004 2 ŠK Čes.LípaA" 1845 Špírek Adam TJ Loko MostA" 2070 0