Hráč Vyterna Miroslav

Vyterna Miroslav

User Pic
Jméno: Vyterna Miroslav
Oddíl: Šachový klub KDJS Sedlčany, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1552
Elo mezinárodní: 0
ID: 31860
FIDE ID: 360740
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK KDJS Sedlčany "B" 0 1552 Turický David ŠK Zdice "B" 1770 1780 0
2018/2019 11 ŠK KDJS Sedlčany C 0 1551 Našinec Zdeněk Sokol Struhařov B 0 1052 1
2017/2018 9 KDJS Sedlčany C 0 1549 Loučan Jan ŠK Mníšek pod Brdy 1515 1518 1
2017/2018 8 KDJS Sedlčany C 0 1549 Fatka Jan ŠK při MěÚ Hostomice 0 1090 1
2017/2018 7 KDJS Sedlčany C 0 1549 Červenka Matyas TJ Jince 0 0 1
2017/2018 6 KDJS Sedlčany C 0 1549 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 0 1690 0
2016/2017 4 ŠK KDJS Sedlčany C 1560 Bauer Josef Sokol Struhařov B 1349 0
2016/2017 3 ŠK KDJS Sedlčany C 1560 Zachař Petr Kavalier Sázava B 1
2015/2016 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1560 Boháč Pavel ŠK Řevnice B 1731 1734 0
2015/2016 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1560 Čuvala Ota ŠK Zdice B 1632 0
2015/2016 3 ŠK KDJS Sedlčany B 1560 Kovářík Vojtěch ŠK Příbram-Baník D 1377 1
2015/2016 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1560 Fairaisl Dušan ŠK Hostomice A 1698 1701 1
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1560 Brabec Jaroslav Mníšek pod Brdy 1611 ½
2015/2016 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1560 Lhotský Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 E 1693 1621 0
2013/2014 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1579 Vilímová Julie Stříbrná Skalice A 1580 1710 ½
2013/2014 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1579 Caithaml Jiří TJ Kavalier Sázava A 1250 1
2013/2014 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1579 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1392 0
2013/2014 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1579 Čihák Jiří TJ Sokol Český Brod B 1297 1
2013/2014 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1579 Filip Lukáš ŠK Pravonín A 1618 1603 ½
2013/2014 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1579 Čihák Adam Klub šachistů Říčany 1925 F 1663 ½
2013/2014 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1579 Sysel Jan TcJ Sokol Benešov A 1695 0
2013/2014 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1579 Jukl Karel JAWA Brodce B 1754 1715 0
2013/2014 1 ŠK KDJS Sedlčany A 1579 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1628 ½
2012/2013 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Řehoř Jan Sokol Neveklov A 1801 0
2012/2013 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1676 ½
2012/2013 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Voříšek Martin TcJ Sokol Benešov A 1841 1805 1
2012/2013 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Švadlenka Miloslav SK Slavoj Čáslav A 1678 0
2012/2013 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1802 1772 1
2012/2013 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Houdek Daniel TJ Spartak Vlašim B 1874 1884 0
2012/2013 5 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Fojtů Tomáš Stříbrná Skalice A 1706 1697 0
2012/2013 4 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Lalouček Miroslav ŠK Pravonín A 1884 1872 0
2012/2013 3 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Kopecký Tomáš TJ Sparta Kutná Hora B 1881 1931 0
2012/2013 2 ŠK KDJS Sedlčany A 1541 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1669 1690 1
2011/2012 9 ŠK KDJS Sedlčany B 1503 Bečvář Vladimír Jiskra Zruč nad Sázavou 1611 1
2011/2012 7 ŠK KDJS Sedlčany B 1503 Vnouček Martin Jawa Brodce C 1584 0
2011/2012 6 ŠK KDJS Sedlčany B 1503 Křížek František Klub šachistů Říčany 1925 G 1465 1
2011/2012 5 ŠK KDJS Sedlčany B 1503 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim C 1679 ½
2011/2012 4 ŠK KDJS Sedlčany B 1503 Zlámaná Anna Stříbrná Skalice 1341 0
2011/2012 2 ŠK KDJS Sedlčany B 1503 Innemann František Sokol Postupice 1888 1853 1
2011/2012 1 ŠK KDJS Sedlčany B 1503 Pikal David Dolní Kralovice B 1400 0
2011/2012 9 ŠK Pravonín 1503 Fojtů Jiří Klub šachistů Říčany 1925 E 1585 1599 1
2010/2011 9 TJ Spartak Vlašim B 1483 Studzinski Boleslav Klub šachistů Říčany 1925 E 1400 1
2010/2011 7 TJ Spartak Vlašim B 1483 Schill Daniel Sokol Neveklov A 1250 1
2010/2011 11 Spartak Vlašim B 1483 Lužíková Nicola Klub šachistů Říčany 1925 A 1845 ½
2010/2011 10 Spartak Vlašim B 1483 Müllerová Kateřina Klub šachistů Říčany 1925 B 1333 0
2010/2011 9 Spartak Vlašim B 1483 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1507 0
2010/2011 8 Spartak Vlašim B 1483 Pivoňka Michael ŠK Praha - Smíchov A 1392 ½
2010/2011 7 Spartak Vlašim B 1483 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha A 1487 1
2010/2011 6 Spartak Vlašim B 1483 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha B 1250 1
2010/2011 5 Spartak Vlašim B 1483 Dušek Miloslav QCC České Budějovice 1330 1
2010/2011 4 Spartak Vlašim B 1483 Žilavý Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1503 1
2010/2011 3 Spartak Vlašim B 1483 Berka Jiří ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1250 1
2010/2011 1 Spartak Vlašim B 1483 Krčil Tomáš PROTECT.CZ Humpolec 1291 ½
2009/2010 11 ŠK KDJS Sedlčany A 1459 Vančura Milan TJ Sokol Sendražice A 1780 1
2009/2010 10 ŠK KDJS Sedlčany A 1459 Rathouský Jakub BIOMEDICA Říčany D 1523 0
2009/2010 9 ŠK KDJS Sedlčany A 1459 Křížek František BIOMEDICA Říčany F 1425 ½
2009/2010 8 ŠK KDJS Sedlčany A 1459 Pech Hynek Sokol Kolín C 1781 0
2009/2010 7 ŠK KDJS Sedlčany A 1459 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1691 0
2009/2010 6 ŠK KDJS Sedlčany A 1459 Pavelka Vladimír TJ Sokol Benešov 1640 0