Hráč Honců Miroslav

Honců Miroslav

User Pic
Jméno: Honců Miroslav
Oddíl: ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1834
Elo mezinárodní: 1860
ID: 2489
FIDE ID: 356891
Rok narození: 1939
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Česká Lípa 1871 1892 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice n.J. 1852 1851 0
2018/2019 10 ŠK Česká Lípa 1861 1892 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1759 1722 1
2018/2019 9 ŠK Česká Lípa 1861 1892 Majstrová Alžběta 1.Novoborský ŠK "B" 1564 1585 1
2018/2019 8 ŠK Česká Lípa 1887 1892 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1903 1928 0
2018/2019 7 ŠK Česká Lípa 1887 1892 Štefanik Rostislav TJ Krásná Lípa 1647 1628 0
2018/2019 6 ŠK Česká Lípa 1897 1892 Jakša Petr ŠK Slavia Liberec 1787 1787 0
2018/2019 5 ŠK Česká Lípa 1897 1892 Lisko Petr Desko Liberec "B" 1570 1619 1
2018/2019 2 ŠK Česká Lípa 1915 1910 Žítek Jiří TJ Lokomotiva Liberec 1568 1612 0
2018/2019 1 ŠK Česká Lípa 1920 1910 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald 2098 2063 0
2018/2019 10 Šachový klub Česká Lípa "B" 1861 1892 Malec Jan Šk Stráž pod Ralskem 1971 1968 ½
2018/2019 9 Šachový klub Česká Lípa "B" 1887 1892 Paulus Václav TJ Slovan Varnsdorf z.s. 1926 1943 0
2018/2019 8 Šachový klub Česká Lípa "B" 1887 1892 Fiedler František Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1716 0
2018/2019 7 Šachový klub Česká Lípa "B" 1897 1892 Koudelka Miloš 1. Novoborský Šk "C" 1704 1694 1
2018/2019 6 Šachový klub Česká Lípa "B" 1897 1892 Janouš Petr Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 2009 2000 ½
2018/2019 5 Šachový klub Česká Lípa "B" 1897 1910 Ščerba Jiří Šk Stráž pod Ralskem 1912 1916 ½
2018/2019 4 Šachový klub Česká Lípa "B" 1897 1910 Papoušek Michal TJ Slovan Varnsdorf z.s. 1612 1670 ½
2018/2019 3 Šachový klub Česká Lípa "B" 1915 1910 Bačkovský Stanislav Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1750 0
2018/2019 2 Šachový klub Česká Lípa "B" 1915 1910 Přenosil Julián 1. Novoborský Šk "C" 1530 1563 1
2018/2019 1 Šachový klub Česká Lípa "B" 1920 1910 Šic Vojtěch Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1749 1764 ½
2017/2018 11 ŠK Česká Lípa 1922 1911 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1834 1869 ½
2017/2018 10 ŠK Česká Lípa 1918 1911 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1911 1919 ½
2017/2018 9 ŠK Česká Lípa 1918 1911 Švec Luděk Desko Liberec "B" 1673 1664 1
2017/2018 8 ŠK Česká Lípa 1912 1911 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2158 2125 0
2017/2018 7 ŠK Česká Lípa 1912 1911 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1889 1923 1
2017/2018 6 ŠK Česká Lípa 1902 1911 Tadlík Petr 1.Novoborský ŠK "B" 1891 1925 1
2017/2018 5 ŠK Česká Lípa 1902 1911 Krch Ladislav ŠK Frýdlant 0 1659 0
2017/2018 4 ŠK Česká Lípa 1918 1911 Jakubů Milan ŠK Libštát 1857 1866 1
2017/2018 3 ŠK Česká Lípa 1918 1911 Laštovka Jan Desko Liberec "A" 2086 2085 0
2017/2018 2 ŠK Česká Lípa 1918 1911 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1978 1957 ½
2017/2018 1 ŠK Česká Lípa 1902 1913 Tancer Miroslav TJ Jiskra Tanvald 1657 1686 ½
2016/2017 11 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1999 2009 1
2016/2017 10 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1860 1851 ½
2016/2017 9 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 ½
2016/2017 8 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Hübner Petr TJ Slavia Liberec 1809 1848 1
2016/2017 7 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 0
2016/2017 6 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Švertšal Marcel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1665 1631 1
2016/2017 5 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Novák Jan TJ Desko Liberec "B" 1928 1986 ½
2016/2017 4 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1787 1782 ½
2016/2017 3 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK "B" 1609 1693 0
2016/2017 2 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Paulus Václav TJ Krásná Lípa 1561 1549 1
2016/2017 1 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1887 1876 0
2015/2016 11 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Volenec Jakub TJ Krásná Lípa 1409 1431 1
2015/2016 10 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Novák Jan Desko Liberec "B" 1773 1757 ½
2015/2016 9 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Hlavatý Jaroslav ŠK Zikuda Turnov "E" 1686 1690 1
2015/2016 8 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Volman Václav ŠK Libštát 1612 1676 1
2015/2016 7 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec 1883 1890 0
2015/2016 6 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Jakša Petr TJ Slavia Liberec 1767 1766 1
2015/2016 5 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Groh Jiří Desko Liberec "A" 1981 1999 1
2015/2016 4 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "D" 1892 1947 0
2015/2016 3 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Hübscher Jindřich TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1658 1829 1
2015/2016 2 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice n.J. 1851 1881 0
2015/2016 1 ŠK Česká Lípa 1901 1923 Pražák Jiří TJ Jiskra Tanvald 1680 1581 1
2014/2015 11 ŠK Česká Lípa 1909 1937 Maryško Leoš ŠK Libštát 1911 1914 ½
2014/2015 10 ŠK Česká Lípa 1909 1937 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1775 1811 1
2014/2015 9 ŠK Česká Lípa 1909 1937 Hübner Petr TJ Slavia Liberec 1777 1838 0
2014/2015 8 ŠK Česká Lípa 1909 1937 Tejnský Břetislav ŠK Zikuda Turnov "D" 1942 1957 1
2014/2015 7 ŠK Česká Lípa 1909 1937 Lisko Petr Desko Liberec "B" 1453 1453 1
2014/2015 5 ŠK Česká Lípa 1909 1937 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa 1888 1923 0
2014/2015 4 ŠK Česká Lípa 1909 1937 Koudelka Miloš 1. Novoborský ŠK "C" 1764 1729 1
2014/2015 3 ŠK Česká Lípa 1909 1937 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 1937 1
2014/2015 2 ŠK Česká Lípa 1909 1937 Vlček Oldřich ŠK Zikuda Turnov "C" 1836 0
2014/2015 1 ŠK Česká Lípa 1909 1937 Novák Jan Desko Liberec "A" 1954 1977 0
2013/2014 10 Šachový klub Česká Lípa 1998 1934 Havlíček Zdeněk Šachový klub Frýdlant, o.s. 1712 1
2013/2014 9 Šachový klub Česká Lípa 1998 1934 Trejbal Martin TJ Lokomotiva Liberec "C" 1761 1687 1
2013/2014 8 Šachový klub Česká Lípa 1998 1934 Vratanina Štěpán ŠK DDM Varnsdorf 1624 1
2013/2014 7 Šachový klub Česká Lípa 1998 1934 Vlček Bohumír Cvikováček Cvikov 1475 1
2013/2014 6 Šachový klub Česká Lípa 1998 1934 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "D" 1673 1711 1
2013/2014 5 Šachový klub Česká Lípa 1998 1934 Pavlík Otto Šachový klub Frýdlant, o.s. 1719 ½
2013/2014 4 Šachový klub Česká Lípa 1998 1934 Trejbal Martin TJ Lokomotiva Liberec "C" 1761 1687 ½
2013/2014 3 Šachový klub Česká Lípa 1998 1934 Pavlík Josef ŠK DDM Varnsdorf 1721 1
2013/2014 2 Šachový klub Česká Lípa 1998 1934 Vlček Bohumír Cvikováček Cvikov 1475 1
2013/2014 1 Šachový klub Česká Lípa 1998 1934 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK "D" 2023 2016 0
2012/2013 11 ŠK Česká Lípa 1998 2003 Groh Jiří Desko Liberec "B" 2040 2054 ½
2012/2013 10 ŠK Česká Lípa 1998 2003 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1971 1961 0
2012/2013 9 ŠK Česká Lípa 1998 2003 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "C" 1762 1871 0
2012/2013 7 ŠK Česká Lípa 1998 2003 Sládek Jaroslav ŠK Libštát "B" 1686 0
2012/2013 6 ŠK Česká Lípa 1998 2003 Václavíček Lukáš Desko Liberec "C" 1889 2012 0
2012/2013 5 ŠK Česká Lípa 1998 2003 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2069 0
2012/2013 4 ŠK Česká Lípa 1998 2003 Mayer Jiří TJ Krásná Lípa 1934 ½
2012/2013 3 ŠK Česká Lípa 1998 2003 Řičánek Miloslav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1878 1896 0
2012/2013 2 ŠK Česká Lípa 1998 2003 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2076 2095 0
2012/2013 1 ŠK Česká Lípa 1998 2003 Novotka Zbyněk ŠK Libštát "A" 1909 ½
2011/2012 11 ŠK Česká Lípa 2000 2000 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec 1923 1911 1
2011/2012 9 ŠK Česká Lípa 2000 2000 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1911 1934 ½
2011/2012 8 ŠK Česká Lípa 2000 2000 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 2078 2030 ½
2011/2012 7 ŠK Česká Lípa 2000 2000 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1838 1
2011/2012 6 ŠK Česká Lípa 2000 2000 Novotný Jaroslav TJ Desko Liberec "B" 2023 2032 0
2011/2012 5 ŠK Česká Lípa 2000 2000 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 1
2011/2012 4 ŠK Česká Lípa 2000 2000 Ščerba Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1909 1884 0
2011/2012 3 ŠK Česká Lípa 2000 2000 Maryško Leoš ŠK Libštát 1861 1914 ½
2011/2012 2 ŠK Česká Lípa 2000 2000 Jakša Petr TJ Slávia Liberec 1822 1754 1
2010/2011 11 ŠK Česká Lípa 1912 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1937 0
2010/2011 10 ŠK Česká Lípa 1912 Frýda Lukáš Desko Liberec "B" 1889 ½
2010/2011 9 ŠK Česká Lípa 1912 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK "D" 1
2010/2011 8 ŠK Česká Lípa 1912 Jína Luboš TJ Lokomotiva Liberec 1891 1
2010/2011 7 ŠK Česká Lípa 1912 Červinka Vladimír TJ Spartak Rokytnice n.J. 1861 1
2010/2011 6 ŠK Česká Lípa 1912 Dudek Jaromír TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1960 ½
2010/2011 5 ŠK Česká Lípa 1912 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2079 0
2010/2011 4 ŠK Česká Lípa 1912 Patočka Jan TJ PS ZK Semily 1938 ½
2010/2011 2 ŠK Česká Lípa 1912 Průdek Jiří TJ Slávia Liberec 2097 1
2009/2010 11 ŠK Česká Lípa 1902 Vít Jiří TJ Slávia Liberec 2071 ½
2009/2010 10 ŠK Česká Lípa 1902 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 1861 1
2009/2010 8 ŠK Česká Lípa 1902 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1870 0
2009/2010 7 ŠK Česká Lípa 1902 Patočka Jan ŠK Libštát 1929 0
2009/2010 6 ŠK Česká Lípa 1902 Saska Milan TJ Spartak Rokytnice n.J. 1778 1
2009/2010 5 ŠK Česká Lípa 1902 Šonský Miroslav ŠK Zikuda Turnov "C" 1955 0
2009/2010 4 ŠK Česká Lípa 1902 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 2031 1
2009/2010 2 ŠK Česká Lípa 1902 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1910 1
2008/2009 11 ŠK Česká Lípa 1918 Tancer Miroslav Jiskra Tanvald "B" 1735 1
2008/2009 10 ŠK Česká Lípa 1918 Kovář Jindřich Lokomotiva Liberec "C" 1806 0
2008/2009 9 ŠK Česká Lípa 1918 Ščerba Jiří 1.Novoborský ŠK "E" 1888 0
2008/2009 7 ŠK Česká Lípa 1918 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "D" 1815 ½
2008/2009 6 ŠK Česká Lípa 1918 Kout Zdeněk TJ Krásná Lípa "B" 1998 ½
2008/2009 5 ŠK Česká Lípa 1918 Krch Ladislav TJ Nové Město p.Smrkem 1704 1
2008/2009 4 ŠK Česká Lípa 1918 Lašek František Slávie Liberec 1956 ½
2008/2009 3 ŠK Česká Lípa 1918 Jakubů Milan ŠK Libštát "B" 1873 ½
2008/2009 2 ŠK Česká Lípa 1918 Mašek Arnošt Bižuterie Jablonec "B" 1863 1
2008/2009 1 ŠK Česká Lípa 1918 Švec Luděk Desko Liberec "C" 1741 0
2007/2008 6 Šachový klub Česká Lípa 1934 Dufek Vladimír 1. Novoborský ŠK E 1871 ½
2007/2008 5 Šachový klub Česká Lípa 1934 Koudelka Miloš 1. Novoborský ŠK F 1675 1
2007/2008 4 Šachový klub Česká Lípa 1934 Jarschel Gerhard ŠK Varnsdorf 1810 ½
2007/2008 3 Šachový klub Česká Lípa 1934 Drahotský Vladimír TJ Uranové Doly Hamr 1722 1
2007/2008 2 Šachový klub Česká Lípa 1934 Carda Milan TJ Krásná Lípa B 1751 ½
2006/2007 7 ŠK Česká Lípa 1930 Sirota Sergej 1. Novoborský ŠK D 1863 ½
2006/2007 4 ŠK Česká Lípa 1930 Holub Jaroslav TJ UD Hamr 1742 1
2006/2007 2 ŠK Česká Lípa 1930 Hrubeš Martin TJ Krásná Lípa C 1538 1
2006/2007 1 ŠK Česká Lípa 1930 Zapletal Martin ŠK Varnsdorf 1832 0
2004/2005 11 ŠK Česká Lípa 1926 Novák František ŠK Libštát 1863 ½
2004/2005 10 ŠK Česká Lípa 1926 Kopecký Tomáš Spartak Rokytnice 1972 ½
2004/2005 9 ŠK Česká Lípa 1926 Filip Petr Nové Město p. Smrk 1814 ½
2004/2005 8 ŠK Česká Lípa 1926 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald 1977 1
2004/2005 7 ŠK Česká Lípa 1926 Zákoucký Otto TJ Semily 1578 1
2004/2005 6 ŠK Česká Lípa 1926 Gombos Ladislav Desko Liberec B" 1762 1
2004/2005 5 ŠK Česká Lípa 1926 Paldus Petr Desko Liberec A" 2023 ½
2004/2005 4 ŠK Česká Lípa 1926 Škopan Martin Desko Liberec C" 1606 1
2004/2005 3 ŠK Česká Lípa 1926 Blafka Luboš Autobrzdy Jablonec 1891 0
2004/2005 2 ŠK Česká Lípa 1926 Kučera Jaroslav Novoborský ŠK B" 1949 ½
2004/2005 1 ŠK Česká Lípa 1926 Hübscher Jindřich Bižuterie Jablonec 1914 1
2003/2004 11 ŠK Česká Lípa B 1922 Moudrý Jiří Slavie Liberec 1705 1
2003/2004 10 ŠK Česká Lípa B 1922 Fales Anatolij Jiskra Tanvald A 1960 1
2003/2004 9 ŠK Česká Lípa B 1922 Vancl Jakub Desko Liberec C 1576 1
2003/2004 8 ŠK Česká Lípa B 1922 Blažej Jaroslav Krásná Lípa A 1834 ½
2003/2004 7 ŠK Česká Lípa B 1922 Grof Petr TJ Autobrzdy 1969 1
2003/2004 6 ŠK Česká Lípa B 1922 Paldus Petr Desko Liberec B 2011 0
2003/2004 5 ŠK Česká Lípa B 1922 Dolenský Milan Semily A 1971 0
2003/2004 4 ŠK Česká Lípa B 1922 Mašek Arnošt Bižuterie Jbl A 1771 0
2003/2004 3 ŠK Česká Lípa B 1922 Lamač Stanislav Slavie Turnov B 1749 ½
2003/2004 2 ŠK Česká Lípa B 1922 Drahotský Vladimír ŠK Česká Lípa C 1679 1
2003/2004 1 ŠK Česká Lípa B 1922 Lenc Zdeněk Spartak Rokytnice 1903 ½
2003/2004 9 ŠK Čes.LípaA" 1922 Janda Jiří Sokol KobylisyA" 2105 0