Hráč Kořínek Luboš

Kořínek Luboš

User Pic
Jméno: Kořínek Luboš
Oddíl: SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1732
Elo mezinárodní: 0
ID: 28044
FIDE ID: 0
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 9 TJ Slavoj Čáslav A 1719 Kopecký Tomáš Sparta Kutná Hora B 1851 1881 0
2015/2016 8 TJ Slavoj Čáslav A 1719 Bug Julius ŠK Český Brod B 1509 ½
2015/2016 7 TJ Slavoj Čáslav A 1719 Humpolák Jiří TJ Sokol Pečky A 1747 1727 ½
2015/2016 6 TJ Slavoj Čáslav A 1719 Němeček Pavel DDM Symfonie Poděbrady A 1775 1795 0
2015/2016 5 TJ Slavoj Čáslav A 1719 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1855 1896 1
2015/2016 4 TJ Slavoj Čáslav A 1719 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk C 1544 1609 1
2015/2016 3 TJ Slavoj Čáslav A 1719 Křenek Pavel TS Sokol Sendražice B 1782 1
2015/2016 2 TJ Slavoj Čáslav A 1719 Lalouček Miroslav TJ Kavalier Sázava A 1760 1761 ½
2015/2016 1 TJ Slavoj Čáslav A 1719 Voborník Bořivoj ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1813 1766 1
2014/2015 9 SK Slavoj Čáslav A 1716 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1896 1920 ½
2014/2015 8 SK Slavoj Čáslav A 1716 Hála Viktor Sokol Kolín C 2020 2031 0
2014/2015 4 SK Slavoj Čáslav A 1716 Brandejský Vít Sokol Český Brod B 1630 1598 1
2014/2015 3 SK Slavoj Čáslav A 1716 Vilímová Julie Stříbrná Skalice A 1635 1590 ½
2014/2015 2 SK Slavoj Čáslav A 1716 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1725 1726 0
2014/2015 1 SK Slavoj Čáslav A 1716 Horák Vladimír ŠK Pravonín 1972 1953 ½
2013/2014 11 TJ Slavoj Čáslav 1668 Gabriel Jan Sokol Kolín "C" 1976 1946 1
2013/2014 9 TJ Slavoj Čáslav 1668 Pardubský Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1538 1
2013/2014 8 TJ Slavoj Čáslav 1668 Rastočný Josef ŠK Města Dobrovice "D" 1491 1
2013/2014 7 TJ Slavoj Čáslav 1668 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky "B" 1778 1
2013/2014 6 TJ Slavoj Čáslav 1668 Urban Miroslav Sokol Český Brod 1843 1871 0
2013/2014 5 TJ Slavoj Čáslav 1668 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice "B" 1660 ½
2013/2014 4 TJ Slavoj Čáslav 1668 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou "B" 1988 1936 ½
2013/2014 3 TJ Slavoj Čáslav 1668 Jech Miloš ŠK Města Dobrovice "C" 1585 ½
2013/2014 2 TJ Slavoj Čáslav 1668 Švehla Václav ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1748 1
2013/2014 1 TJ Slavoj Čáslav 1668 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk "B" 1601 1
2012/2013 11 Slavoj Čáslav B 1665 Vlková Anežka Dolní Kralovice B 1390 1
2012/2013 10 Slavoj Čáslav B 1665 Vyhnal Miroslav Sokol Postupice 1622 1
2012/2013 8 Slavoj Čáslav B 1665 Čech Lubomír Klub šachistů 1925 Říčany G 1592 1
2012/2013 7 Slavoj Čáslav B 1665 Zlámaná Anna Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1484 1484 0
2012/2013 6 Slavoj Čáslav B 1665 Odl Stanislav ŠK Kostelec n. Č. l. C 1639 1
2012/2013 5 Slavoj Čáslav B 1665 Vnouček Martin Jawa Brodce C 1631 0
2012/2013 4 Slavoj Čáslav B 1665 Borůvka Radim Sokol Struhařov B 1844 1817 ½
2012/2013 3 Slavoj Čáslav B 1665 Netolický Miloš Jiskra Zruč n. Sáz. 1744 1606 1
2012/2013 2 Slavoj Čáslav B 1665 Kirkov Ivaylo Kavalier Sázava B 1250 1
2012/2013 1 Slavoj Čáslav B 1665 Krejčiříková Martina Spartak Vlašim C 1598 0
2012/2013 11 SK Slavoj Čáslav A 1665 Mejzlík Vojtěch ŠK Pravonín A 2052 2088 0
2012/2013 10 SK Slavoj Čáslav A 1665 Mráz Zdeněk TJ Sparta Kutná Hora B 1893 1
2012/2013 9 SK Slavoj Čáslav A 1665 Brhlík Antonín TJ Kavalier Sázava A 1669 1690 0
2012/2013 8 SK Slavoj Čáslav A 1665 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1759 0
2012/2013 7 SK Slavoj Čáslav A 1665 Král Pavel Sokol Neveklov A 1713 0
2012/2013 6 SK Slavoj Čáslav A 1665 Sobotka Bohumil TJ Sokol Sendražice B 1726 ½
2012/2013 5 SK Slavoj Čáslav A 1665 Blažek Ladislav TcJ Sokol Benešov A 1701 ½
2012/2013 3 SK Slavoj Čáslav A 1665 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1802 1772 0
2012/2013 2 SK Slavoj Čáslav A 1665 Hašek Tomáš TJ Spartak Vlašim B 1802 1820 0
2012/2013 1 SK Slavoj Čáslav A 1665 Konopka Aleš Stříbrná Skalice A 1100 ½
2011/2012 9 TJ Slavoj Čáslav A 1667 Matějček František TJ Sokol Sendražice C 1000 1
2011/2012 8 TJ Slavoj Čáslav A 1667 Bug Julius ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1491 ½
2011/2012 7 TJ Slavoj Čáslav A 1667 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky C 1646 1
2011/2012 3 TJ Slavoj Čáslav A 1667 Fokt Michele TJ Sokol Pečky D 1441 1
2011/2012 2 TJ Slavoj Čáslav A 1667 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem F 1100 ½
2011/2012 1 TJ Slavoj Čáslav A 1667 Švec Stanislav Sokol Český Brod C 1372 ½
2010/2011 9 TJ Slavoj Čáslav A 1655 Závůrka Vladimír Kavalier Sázava A 1457 1
2010/2011 8 TJ Slavoj Čáslav A 1655 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1606 ½
2010/2011 7 TJ Slavoj Čáslav A 1652 Mirkovič Miroslav ŠK Kostelec n/ČL C 1
2010/2011 6 TJ Slavoj Čáslav A 1667 Brandejský Vít Sokol Český Brod C 1420 ½
2010/2011 4 TJ Slavoj Čáslav A 1655 Fokt Michele TJ Sokol Pečky D 1468 1
2010/2011 3 TJ Slavoj Čáslav A 1655 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1684 1
2010/2011 1 TJ Slavoj Čáslav A 1655 Vančura Milan TJ Sokol Sendražice C 1762 ½
2009/2010 8 Slavoj Čáslav A 1652 Fokt Michele TJ Sokol Pečky D 1443 ½
2009/2010 7 Slavoj Čáslav A 1652 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1623 1
2009/2010 6 Slavoj Čáslav A 1652 Jiroušek Filip TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1456 1
2009/2010 5 Slavoj Čáslav A 1652 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1701 1
2009/2010 2 Slavoj Čáslav A 1652 Švec Stanislav Sokol Český Brod C 1392 ½
2009/2010 1 Slavoj Čáslav A 1652 Matoušek Libor TJ Stadion Kutná Hora C 1724 0
2008/2009 9 Slavoj Čáslav 1624 Smolka Josef JAWA Brodce B 1948 ½
2008/2009 8 Slavoj Čáslav 1624 Šimurda Jan Biomedica Říčany E 1894 1
2008/2009 7 Slavoj Čáslav 1624 Forman Daniel Kostelec nad Černými lesy B 1825 0
2008/2009 6 Slavoj Čáslav 1624 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1711 1
2008/2009 5 Slavoj Čáslav 1624 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1875 ½
2008/2009 4 Slavoj Čáslav 1624 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1893 1
2008/2009 3 Slavoj Čáslav 1624 Štoček Jiří Biomedica Říčany F 1660 0
2008/2009 2 Slavoj Čáslav 1624 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1857 0
2008/2009 1 Slavoj Čáslav 1624 Píša Ivo Sokol Pečky A 1742 0
2007/2008 8 Slavoj Čáslav 1605 Švec Stanislav Sokol Český Brod C 1401 ½
2007/2008 7 Slavoj Čáslav 1605 Ochová Zdeňka Biomedica Říčany G 1626 1
2007/2008 6 Slavoj Čáslav 1605 Smrž Antonín Sokol Pečky D 1
2007/2008 5 Slavoj Čáslav 1605 Tázler Jakub DDM Nymburk 1
2007/2008 4 Slavoj Čáslav 1605 Vejvoda Jindřich DDM Kolín 1512 1
2007/2008 2 Slavoj Čáslav 1605 Steinbauer Tomáš Kostelec n.Č.l.C 1574 1
2007/2008 1 Slavoj Čáslav 1605 Dušek Adolf Sokol Pečky E 1411 1
2006/2007 9 Slavoj Čáslav 1617 Sokol Pečky E 1
2006/2007 6 Slavoj Čáslav 1617 Zrůst Tomáš DDM Kolín 1369 ½
2006/2007 5 Slavoj Čáslav 1617 Michálek Miloš Sokol Pečky C 1604 0
2006/2007 4 Slavoj Čáslav 1617 Šedivý Ondřej Sokol Č. Brod C 1437 ½
2006/2007 3 Slavoj Čáslav 1617 Hanuš Karel DDM Nymburk 1580 1
2006/2007 2 Slavoj Čáslav 1617 Semerák Jiří TJ S. Sendražice B 1502 ½
2006/2007 1 Slavoj Čáslav 1617 Forman Daniel Kostelec n.Č.l. C 1
2005/2006 11 Slavoj Čáslav 1634 Vagenknecht Josef Sokol Pečky D 1802 ½
2005/2006 10 Slavoj Čáslav 1634 Eisner Oldřich ml. Sokol Pečky C 1702 1
2005/2006 9 Slavoj Čáslav 1634 Voborník Bořivoj Joly Lysá D 1763 0
2005/2006 8 Slavoj Čáslav 1634 Daniel Jiří Joly Lysá E 1506 0
2005/2006 7 Slavoj Čáslav 1634 Tesař Patrik Sokol Nymburk C 1
2005/2006 6 Slavoj Čáslav 1634 Urban Miroslav Sokol Český Brod C 1849 0
2005/2006 5 Slavoj Čáslav 1634 Moravec Vít Sokol Český Brod B 1444 0