Hráč Schütz Miroslav

Schütz Miroslav

User Pic
Jméno: Schütz Miroslav
Oddíl: ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1734
Elo mezinárodní: 1752
ID: 14082
FIDE ID: 357189
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Šachový klub Česká Lípa "B" 1752 1754 Šulc Petr Šk Stráž pod Ralskem 1648 1554 ½
2018/2019 9 Šachový klub Česká Lípa "B" 1752 1754 Králíček Petr TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 1526 1
2018/2019 8 Šachový klub Česká Lípa "B" 1752 1754 Najman Miroslav Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1580 0
2018/2019 7 Šachový klub Česká Lípa "B" 1752 1754 Řeháček Josef 1. Novoborský Šk "C" 1695 1603 ½
2018/2019 5 Šachový klub Česká Lípa "B" 1752 1754 Černý Stanislav Šk Stráž pod Ralskem 1698 1643 0
2018/2019 4 Šachový klub Česká Lípa "B" 1752 1754 Halba Václav TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 1575 1
2018/2019 3 Šachový klub Česká Lípa "B" 1752 1754 Jína Stanislav Šk Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1564 1
2018/2019 2 Šachový klub Česká Lípa "B" 1752 1754 Majstrová Alžběta 1. Novoborský Šk "C" 1559 1582 ½
2018/2019 1 Šachový klub Česká Lípa "B" 1752 1754 Hrouzek Jan Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 0 1286 1
2017/2018 11 ŠK Česká Lípa 1772 1757 Šír Vojtěch TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1781 1815 0
2017/2018 10 ŠK Česká Lípa 1742 1757 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec 1943 1959 ½
2017/2018 9 ŠK Česká Lípa 1742 1757 Braun Tomáš Desko Liberec "B" 1730 1717 1
2017/2018 8 ŠK Česká Lípa 1741 1757 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 2065 2052 0
2017/2018 7 ŠK Česká Lípa 1741 1757 Volenec Jakub TJ Krásná Lípa 1439 1472 1
2017/2018 6 ŠK Česká Lípa 1715 1757 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborský ŠK "B" 1814 1773 1
2017/2018 5 ŠK Česká Lípa 1715 1757 Brňák Miroslav ŠK Frýdlant 0 1350 0
2017/2018 4 ŠK Česká Lípa 1742 1757 Maryško Leoš ŠK Libštát 1867 1888 0
2017/2018 2 ŠK Česká Lípa 1742 1757 Halama Vratislav TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1887 1938 0
2017/2018 1 ŠK Česká Lípa 1745 1769 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald 2114 2065 0
2016/2017 11 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Rychtář Pavel TJ Lokomotiva Liberec "A" 1939 1949 0
2016/2017 10 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Otmar Jiří ŠK Libštát 1740 1515 ½
2016/2017 9 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Plháček Václav TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1712 1754 1
2016/2017 8 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Řičánek Miloslav TJ Slavia Liberec 1896 1921 0
2016/2017 7 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "C" 1892 1947 ½
2016/2017 6 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1638 ½
2016/2017 4 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Stadler Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1742 1
2016/2017 3 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Drahotský Vladimír 1.Novoborský ŠK "B" 1743 ½
2016/2017 2 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1837 1873 0
2016/2017 1 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Hübscher Jindřich TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1658 1829 ½
2015/2016 11 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Mach Michal TJ Krásná Lípa 1529 1579 1
2015/2016 10 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Pop Tomáš Desko Liberec "B" 1541 1580 1
2015/2016 9 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Vancl Jakub ŠK Zikuda Turnov "E" 1657 1
2015/2016 8 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1782 1798 0
2015/2016 7 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec 1889 1926 0
2015/2016 6 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Jína Luboš TJ Slavia Liberec 1730 1731 0
2015/2016 5 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "A" 1840 1842 0
2015/2016 4 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Frank Miroslav ŠK Zikuda Turnov "D" 1855 1885 ½
2015/2016 3 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1822 1811 0
2015/2016 2 ŠK Česká Lípa 1738 1790 Kubát Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 1883 ½
2014/2015 11 ŠK Česká Lípa 1738 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1907 1881 ½
2014/2015 10 ŠK Česká Lípa 1738 Hübscher Jindřich TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1846 ½
2014/2015 9 ŠK Česká Lípa 1738 Němec Martin TJ Slavia Liberec 1000 1
2014/2015 7 ŠK Česká Lípa 1738 Kopal Ivan Desko Liberec "B" 2042 0
2014/2015 5 ŠK Česká Lípa 1738 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1730 1746 1
2014/2015 4 ŠK Česká Lípa 1738 Majstrová Alžběta 1. Novoborský ŠK "C" 1575 1621 1
2014/2015 3 ŠK Česká Lípa 1738 Novotka Zbyněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1852 1888 ½
2013/2014 10 Šachový klub Česká Lípa 1726 Krch Ladislav Šachový klub Frýdlant, o.s. 1682 1
2013/2014 9 Šachový klub Česká Lípa 1726 Zuzánek Roman TJ Lokomotiva Liberec "C" 1696 0
2013/2014 8 Šachový klub Česká Lípa 1726 Králíček Petr ŠK DDM Varnsdorf 1534 0
2013/2014 7 Šachový klub Česká Lípa 1726 Jína Stanislav Cvikováček Cvikov 1578 1
2013/2014 6 Šachový klub Česká Lípa 1726 Majstrová Alžběta 1.Novoborský ŠK "D" 1567 1598 1
2013/2014 5 Šachový klub Česká Lípa 1726 Urban Jiří Šachový klub Frýdlant, o.s. 1491 1
2013/2014 4 Šachový klub Česká Lípa 1726 Cejp Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec "C" 1760 1747 ½
2013/2014 3 Šachový klub Česká Lípa 1726 Halba Václav ŠK DDM Varnsdorf 1569 1
2013/2014 2 Šachový klub Česká Lípa 1726 Janata Petr Cvikováček Cvikov 1309 1
2013/2014 1 Šachový klub Česká Lípa 1726 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "D" 1673 1711 1
2012/2013 7 ŠK Česká Lípa 1736 Otmar Jiří ŠK Libštát "B" 1501 ½
2012/2013 6 ŠK Česká Lípa 1736 Sýkora Marek Desko Liberec "C" 1550 1611 0
2012/2013 2 ŠK Česká Lípa 1736 Patočka Josef ŠK Zikuda Turnov "C" 1653 1706 1
2011/2012 8 ŠK Česká Lípa 1742 Kubát Jiří TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1801 0
2010/2011 11 ŠK Česká Lípa 1746 Drobník Čestmír TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1896 ½
2010/2011 10 ŠK Česká Lípa 1746 Novák Jan Desko Liberec "B" 1936 0
2010/2011 9 ŠK Česká Lípa 1746 Bartos Vaclav 1.Novoborský ŠK "D" 1642 1
2010/2011 8 ŠK Česká Lípa 1746 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1979 ½
2010/2011 7 ŠK Česká Lípa 1746 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice n.J. 1839 ½
2010/2011 6 ŠK Česká Lípa 1746 Ježek Luděk TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1776 0
2010/2011 5 ŠK Česká Lípa 1746 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1918 0
2010/2011 4 ŠK Česká Lípa 1746 Zákoucký Otto TJ PS ZK Semily 1594 1
2010/2011 3 ŠK Česká Lípa 1746 Hojač Mojmír Jiskra Tanvald 1888 ½
2010/2011 2 ŠK Česká Lípa 1746 Hübner Petr TJ Slávia Liberec 1799 0
2010/2011 1 ŠK Česká Lípa 1746 Mišurec Zdeněk ŠK Libštát 1809 0
2010/2011 1 1. Novoborský ŠK "C" 1746 Gluth Manfred TJ Krásná Lípa 1779 ½
2009/2010 11 ŠK Česká Lípa 1764 Hübner Petr TJ Slávia Liberec 1742 0
2009/2010 10 ŠK Česká Lípa 1764 Kapras Jiří TJ Lokomotiva Liberec "A" 1768 ½
2009/2010 9 ŠK Česká Lípa 1764 Cipra Ferdinand TJ Lokomotiva Liberec "B" 1649 1
2009/2010 8 ŠK Česká Lípa 1764 Majstrová Alžběta 1. Novoborský ŠK "D" 1692 ½
2009/2010 7 ŠK Česká Lípa 1764 Pospíšil Jiří ŠK Libštát 1826 ½
2009/2010 6 ŠK Česká Lípa 1764 Breuer Dalibor TJ Spartak Rokytnice n.J. 1663 0
2009/2010 5 ŠK Česká Lípa 1764 Frank Miroslav ŠK Zikuda Turnov "C" 1895 ½
2009/2010 4 ŠK Česká Lípa 1764 Bém Miloslav Jiskra Tanvald 1830 0
2009/2010 3 ŠK Česká Lípa 1764 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1839 0
2009/2010 2 ŠK Česká Lípa 1764 Weickelt Harald TJ Krásná Lípa 1907 0
2009/2010 1 ŠK Česká Lípa 1764 Jakša Petr Desko Liberec "B" 1862 1
2008/2009 11 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1943 0
2008/2009 10 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Frýda Lukáš Desko Liberec "B" 1876 1
2008/2009 7 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Martínek Lubomír TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1656 1
2008/2009 6 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Peníška Pavel Desko Liberec "A" 1882 0
2008/2009 4 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Veselý Jaroslav TJ Krásná Lípa 1659 1
2008/2009 3 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec "A" 1771 0
2008/2009 2 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Jakubů Milan ŠK Libštát 1873 0
2008/2009 1 1. Novoborský ŠK "D" 1752 Červinka Vladimír TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1804 0
2008/2009 10 ŠK Česká Lípa 1752 Hajný Lothar Lokomotiva Liberec "C" 1724 1
2008/2009 9 ŠK Česká Lípa 1752 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "E" 1709 ½
2008/2009 8 ŠK Česká Lípa 1752 Jarschel Gerhard ŠK Varnsdorf 1796 ½
2008/2009 7 ŠK Česká Lípa 1752 Krupička Jakub Desko Liberec "D" 1546 ½
2008/2009 6 ŠK Česká Lípa 1752 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa "B" 1850 ½
2008/2009 5 ŠK Česká Lípa 1752 Markovský Jaroslav TJ Nové Město p.Smrkem 1673 ½
2008/2009 4 ŠK Česká Lípa 1752 Cejp Jaroslav Slávie Liberec 1814 1
2008/2009 3 ŠK Česká Lípa 1752 Pospíšil Jiří ŠK Libštát "B" 1769 ½
2008/2009 2 ŠK Česká Lípa 1752 Matouš Stanislav Bižuterie Jablonec "B" 1567 1
2008/2009 1 ŠK Česká Lípa 1752 Netušil Oldřich Desko Liberec "C" 1505 1
2007/2008 11 1. Novoborský ŠK "D" 1760 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice n.J. 1775 0
2007/2008 10 1. Novoborský ŠK "D" 1760 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec "A" 1850 ½
2007/2008 8 1. Novoborský ŠK "D" 1760 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald 1802 ½
2007/2008 7 1. Novoborský ŠK "D" 1760 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1872 1
2007/2008 6 1. Novoborský ŠK "D" 1760 Šlechta Jan ŠK Libštát 1834 1
2007/2008 4 1. Novoborský ŠK "D" 1760 Trávník Petr Desko Liberec "B" 1828 1
2007/2008 3 1. Novoborský ŠK "D" 1760 Šic Vojtěch TJ Slávia Liberec 1564 0
2007/2008 7 Šachový klub Česká Lípa 1760 Jína Stanislav TJ Spartak ČKD Žandov 1626 1
2007/2008 6 Šachový klub Česká Lípa 1760 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK E 1857 0
2007/2008 5 Šachový klub Česká Lípa 1760 Mareček Vladislav 1. Novoborský ŠK F 1592 ½
2007/2008 4 Šachový klub Česká Lípa 1760 Kavalski Petko ŠK Varnsdorf 1721 0
2007/2008 3 Šachový klub Česká Lípa 1760 Estočák Martin TJ Uranové Doly Hamr 1594 1
2007/2008 2 Šachový klub Česká Lípa 1760 Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa B 1759 0
2006/2007 5 ŠK Česká Lípa 1723 Bačkovský Stanislav Spartak Žandov ČKD 1655 0
2006/2007 4 ŠK Česká Lípa 1723 Estočák Martin TJ UD Hamr 1530 1
2006/2007 3 ŠK Česká Lípa 1723 Posselt Martin 1. Novoborský ŠK E 1720 0
2006/2007 2 ŠK Česká Lípa 1723 Tschörner Walter TJ Krásná Lípa C 1638 1
2006/2007 1 ŠK Česká Lípa 1723 Vratanina Štěpán ŠK Varnsdorf 1653 1
2004/2005 9 ŠK Česká Lípa 1712 Knížek Osvald Nové Město p. Smrk 1705 1
2004/2005 5 ŠK Česká Lípa 1712 Petráň Jan Desko Liberec A" 2099 0
2004/2005 8 ŠK Česká Lípa B" 1712 Horák Karel ŠK Weyrostek Doksy 1653 0
2004/2005 7 ŠK Česká Lípa B" 1712 Fiedler František Cvikováček Cvikov 1809 ½
2004/2005 6 ŠK Česká Lípa B" 1712 Carda Milan TJ Krásná Lípa B" 1712 1
2004/2005 5 ŠK Česká Lípa B" 1712 Hrnčíř František TJ Krásná Lípa C" 1632 1
2004/2005 4 ŠK Česká Lípa B" 1712 Černý Stanislav TJ UD Hamr 1563 1
2004/2005 3 ŠK Česká Lípa B" 1712 Dufek Vladimír Novoborský ŠK C" 1887 0
2004/2005 2 ŠK Česká Lípa B" 1712 Šuma Jaromír Spartak Žandov 1969 ½
2004/2005 1 ŠK Česká Lípa B" 1712 Jarschel Gerhard ŠK Varnsdorf 1849 0
2003/2004 11 ŠK Česká Lípa C 1713 Kubát Jiří Spartak Rokytnice 1811 ½
2003/2004 10 ŠK Česká Lípa C 1713 Novák Jan Desko Liberec B 1924 0
2003/2004 9 ŠK Česká Lípa C 1713 Všetečka Jiří Slavie Liberec 1755 1
2003/2004 8 ŠK Česká Lípa C 1713 Kolařík Jiří Semily A 1869 0
2003/2004 7 ŠK Česká Lípa C 1713 Jedlička Vladimír Jiskra Tanvald A 2093 0
2003/2004 6 ŠK Česká Lípa C 1713 Hnát Zdeněk Bižuterie Jbl A 1929 0
2003/2004 5 ŠK Česká Lípa C 1713 Kopal Ivan Desko Liberec C 1935 ½
2003/2004 4 ŠK Česká Lípa C 1713 Staněk Bohumil Slavie Turnov B 1988 ½
2003/2004 3 ŠK Česká Lípa C 1713 Štefanik Oldřich Krásná Lípa A 1954 0
2003/2004 2 ŠK Česká Lípa C 1713 Boleslav Petr ŠK Česká Lípa B 2005 0
2003/2004 1 ŠK Česká Lípa C 1713 Halama Vratislav TJ Autobrzdy 2003 0
2003/2004 9 Spartak Žandov 1713 Hrnčíř František TJ Krásná Lípa C 1605 1
2003/2004 8 Spartak Žandov 1713 Estočák Martin TJ UD Hamr 1509 0
2003/2004 7 Spartak Žandov 1713 Blažej Jaroslav SŠES+SOU Varnsdorf 1834 0
2003/2004 6 Spartak Žandov 1713 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK A 1988 0
2003/2004 5 Spartak Žandov 1713 Trávníček Jaroslav TJ Krásná Lípa B 1809 1
2003/2004 3 Spartak Žandov 1713 Posselt Martin TJ Jiskra Cvikov 1746 ½
2003/2004 2 Spartak Žandov 1713 Horák Karel ŠK Weyrostek Doksy 1638 1
2003/2004 1 Spartak Žandov 1713 Doležal Jiří 1. Novoborský ŠK B 1525 0