Hráč Kostlán Jan

Kostlán Jan

User Pic
Jméno: Kostlán Jan
Oddíl: TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1959
Elo mezinárodní: 1848
ID: 5827
FIDE ID: 326763
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1881 1969 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov "C" 1857 1824 0
2017/2018 11 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1895 1977 Habenicht Martin ŠK Česká Lípa 1739 1630 1
2017/2018 9 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1900 1977 Soběslavský Roman ŠK Zikuda Turnov "C" 1705 1683 ½
2017/2018 8 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1904 1977 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa 1954 1964 0
2017/2018 7 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1904 1977 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "B" 1702 1691 1
2017/2018 6 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1919 1977 Pavlík Otto ŠK Frýdlant 0 1689 1
2017/2018 4 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1900 1977 Kučera Jaroslav Desko Liberec "A" 1937 1934 0
2015/2016 1 TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1888 1985 Večerník Jaroslav TJ Bižu Jablonec n.N. B 1580 1
2015/2016 1 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1888 1985 Novák Jan Desko Liberec "B" 1773 1757 1
2014/2015 10 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1944 1975 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov "C" 1920 1909 1
2012/2013 10 Spartak Rokytnice n.J. 1945 1973 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko p.T. 1914 1898 ½
2012/2013 9 Spartak Rokytnice n.J. 1945 1973 Zajíc Miloslav TJ ZK Semily 1527 1
2012/2013 8 Spartak Rokytnice n.J. 1945 1973 Hackel Rudolf TJ Sokol Víchová 1784 ½
2012/2013 7 Spartak Rokytnice n.J. 1945 1973 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov D 1806 1903 1
2011/2012 1 TJ Spartak Rokytnice n.J. B 1945 1975 Dolenský Milan ŠK Libštát B 2015 2095 0
2011/2012 5 Spartak Rokytnice nad Jizerou B 1945 1975 Horák Josef Jiskra Tanvald B 2340 2143 0
2011/2012 3 Spartak Rokytnice nad Jizerou B 1945 1975 Lipták Pavel TJ Sokol Víchová 2098 1
2011/2012 2 Spartak Rokytnice nad Jizerou B 1945 1975 Patočka Jan TJ ZK Semily 1910 1927 1
2011/2012 1 Spartak Rokytnice nad Jizerou B 1945 1975 Špinka Petr ŠK Libštát B 2005 1999 0
2011/2012 11 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1945 1975 Špinka Petr ŠK Libštát 2005 1999 1
2011/2012 7 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1945 1975 Drahoňovský Ivo TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1930 1933 1
2011/2012 6 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1945 1975 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2062 2070 0
2011/2012 4 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1945 1975 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2077 ½
2011/2012 2 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1945 1975 Joukl Zdeněk TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2076 2047 0
2011/2012 1 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1945 1975 Válek Otakar 1. Novoborský ŠK "D" 1963 0
2010/2011 11 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1955 Dudek Jaromír TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1780 1
2010/2011 10 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1955 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 1916 ½
2010/2011 9 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1955 Petrlík Martin TJ PS ZK Semily 1685 0
2010/2011 8 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1955 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald 1838 ½
2010/2011 7 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1955 Drahotský Vladimír ŠK Česká Lípa 1750 1
2010/2011 6 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1955 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1907 1
2010/2011 5 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1955 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1937 ½
2009/2010 11 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1939 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "C" 1896 ½
2009/2010 10 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1939 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2038 1
2009/2010 9 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1939 Gombos Ladislav Desko Liberec "B" 1775 0
2009/2010 8 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1939 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec "A" 1866 1
2009/2010 2 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1939 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1919 1
2009/2010 1 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1939 Jakubů Milan ŠK Libštát 1868 0
2008/2009 11 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 2021 Fidrik Miroslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1910 0
2008/2009 10 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 2021 Zikuda Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 1976 1
2008/2009 9 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 2021 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1938 1
2008/2009 8 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 2021 Jareš Jiří Desko Liberec "A" 2036 1
2008/2009 7 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 2021 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 1958 0
2008/2009 3 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 2021 Blaháček Evžen Desko Liberec "B" 1969 0
2007/2008 10 TJ Spartak Rokytnice n.J. 2028 Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1705 1
2007/2008 6 TJ Spartak Rokytnice n.J. 2028 Hübner Petr TJ Slávia Liberec 1774 1
2007/2008 5 TJ Spartak Rokytnice n.J. 2028 Fráňa Tomáš Jiskra Tanvald 1779 0
2004/2005 11 Spartak Rokytnice 1798 Kozel Zdeněk TJ Semily 1549 1
2004/2005 9 Spartak Rokytnice 1798 Laštovka Jan Desko Liberec A" 2110 ½
2004/2005 8 Spartak Rokytnice 1798 Braun Marek Desko Liberec C" 1677 1
2004/2005 7 Spartak Rokytnice 1798 Večerník Jaroslav Autobrzdy Jablonec 1616 1
2004/2005 5 Spartak Rokytnice 1798 Hnát Zdeněk Bižuterie Jablonec 1908 1
2004/2005 3 Spartak Rokytnice 1798 Kopp Lubomír Desko Liberec B" 1643 1
2004/2005 2 Spartak Rokytnice 1798 Havlíček Zdeněk Nové Město p. Smrk 1598 1
2004/2005 1 Spartak Rokytnice 1798 Hojač Mojmír Jiskra Tanvald 1924 0
2004/2005 8 Rokytnice n/J B" 1798 Dolenský Milan Zikuda Turnov B" 1961 0
2004/2005 6 Rokytnice n/J B" 1798 Šindelář Luděk Víchová n/J 1780 1
2004/2005 5 Rokytnice n/J B" 1798 Dudek Jaromír Rovensko p/T 1800 1
2004/2005 4 Rokytnice n/J B" 1798 Patočka Jan Barakuda Semily 1
2004/2005 3 Rokytnice n/J B" 1798 Zikuda Petr Zikuda Turnov B" 1995 0
2004/2005 2 Rokytnice n/J B" 1798 Pešta Jiří Piraňa Semily 1700 1
2004/2005 1 Rokytnice n/J B" 1798 Novotka Zbyněk Víchová n/J 1750 ½
2003/2004 11 Spartak Rokytnice 1777 Drahotský Vladimír ŠK Česká Lípa C 1679 ½
2003/2004 10 Spartak Rokytnice 1777 Moudrý Jiří Slavie Liberec 1705 1
2003/2004 1 Spartak Rokytnice 1777 Honzík Stanislav ŠK Česká Lípa B 1919 1
2003/2004 4 Rokytnice n.J. B 1777 Zboroň Karol ŠK Libštát 1927 0
2003/2004 3 Rokytnice n.J. B 1777 Hlavatý Jaroslav Rovensko p. Trosk. 1710 1
2003/2004 2 Rokytnice n.J. B 1777 Řehořek Radomír Víchová n. Jizerou 1892 0