Hráč Urbanová Daniela

Urbanová Daniela

User Pic
Jméno: Urbanová Daniela
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1802
Elo mezinárodní: 1772
ID: 39264
FIDE ID: 398950
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 SK Prostějov 1756 1786 Keprt Tomáš ŠK Kuřim B 1454 1577 1
2018/2019 8 SK Prostějov 1756 1786 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim A 1898 1894 ½
2018/2019 7 SK Prostějov 1753 1786 Mrázek Roman SK Slavia Orlová B 1346 1435 1
2018/2019 6 SK Prostějov 1753 1786 Buchta Bartoloměj BŠŠ Frýdek-Místek C 1668 1595 ½
2018/2019 3 SK Prostějov 1756 1810 Štefaník Marek TJ Ostrava 1697 1708 0
2018/2019 2 SK Prostějov 1756 1810 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1889 1894 0
2018/2019 1 SK Prostějov 1756 1810 Kubín Tomáš Daniel ŠK Staré Město B 1424 1507 1
2018/2019 11 SK Prostějov 1786 1786 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky z.s. 2173 2141 ½
2018/2019 8 SK Prostějov 1760 1786 Krejčí Petr ŠK GARDE Lipovec 1880 1888 1
2018/2019 6 SK Prostějov 1753 1786 Vodák Rostislav ŠK Velké Losiny 2032 2045 0
2018/2019 4 SK Prostějov 1757 1810 Rojar Libor ŠO Kunovice 1872 1873 ½
2018/2019 2 SK Prostějov 1725 1810 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1955 1953 1
2018/2019 9 SK Prostějov C 1760 1786 Adámek Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1838 1846 0
2018/2019 7 SK Prostějov C 1753 1786 Ochman Tomáš Šachový klub Olomouc B 1853 1839 0
2018/2019 5 SK Prostějov C 1757 1810 Lukša Zdeněk Meopta Přerov Vinary 1936 1934 ½
2018/2019 3 SK Prostějov C 1725 1810 Opletal Josef Sokol Citov 1773 1757 1
2018/2019 1 SK Prostějov C 1756 1810 Vozák Jaromír T.J. Sokol Skalička B 1803 1867 ½
2017/2018 11 SK Prostějov C 1779 1648 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc C 1771 1782 0
2017/2018 10 SK Prostějov C 1668 1648 Vitoslavský Jiří T.J. Sokol Citov 1674 1677 1
2017/2018 9 SK Prostějov C 1677 1648 Maláč Pavel ŠK SIGMIA Olomouc A 1897 1882 1
2017/2018 6 SK Prostějov C 1623 1648 Macura Petr ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 0 0 1
2017/2018 4 SK Prostějov C 1668 1648 Štaffa Lubomír T.J. Sokol Přemyslovice B 2001 2056 0
2017/2018 3 SK Prostějov C 1668 1648 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1814 1814 1
2017/2018 1 SK Prostějov C 1679 1689 Fiala Jiří SK Prostějov B 1841 1852 0
2017/2018 10 SK Prostějov 1668 1648 Hampl Martin Tatran Litovel B 1383 1406 1
2017/2018 6 SK Prostějov 1623 1648 Klézl František Velké Losiny B 1684 1633 1
2017/2018 5 SK Prostějov 1623 1648 Brácha Pavel Rošáda Prostějov 1840 1818 1
2017/2018 4 SK Prostějov 1668 1648 Prucek Ladislav TJ SOKOL Přemyslovice 1883 1854 ½
2017/2018 2 SK Prostějov 1668 1648 Pavlíček Antonín Zlaté Hory 0 1368 1
2016/2017 11 SK Prostějov 1659 1659 Očko Dominik Interchess Frýdek-Místek 1610 1580 ½
2016/2017 10 SK Prostějov 1659 1659 Paseka Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1274 1
2016/2017 9 SK Prostějov 1659 1659 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 0
2016/2017 8 SK Prostějov 1659 1659 Židek Daniel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1554 1627 0
2016/2017 7 SK Prostějov 1659 1659 Nezval Filip ŠK Duras BVK Brno 1208 ½
2016/2017 6 SK Prostějov 1659 1659 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 ½
2016/2017 5 SK Prostějov 1659 1659 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 ½
2016/2017 4 SK Prostějov 1659 1659 Pilch David SK Slavia Orlová "B" 1656 1713 ½
2016/2017 3 SK Prostějov 1659 1659 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1487 1400 0
2016/2017 2 SK Prostějov 1659 1659 Dvořák Martin ŠK Zbrojovka Vsetín 1424 1206 ½
2016/2017 1 SK Prostějov 1659 1659 Suchánek Hanuš ŠK Zlín 1356 1367 ½
2015/2016 6 SK Prostějov C 1659 1659 Kubina Felix SK Prostějov E 1647 1
2015/2016 4 SK Prostějov C 1659 1659 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov C 1691 1592 ½
2015/2016 3 SK Prostějov C 1659 1659 Grbin Daniel SK Prostějov E 1329 1
2015/2016 2 SK Prostějov C 1659 1659 Strejček Stanislav SK Prostějov D 1536 1537 1
2015/2016 1 SK Prostějov C 1659 1659 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov C 1691 1592 ½
2015/2016 10 SK Prostějov B 1659 1659 Nedomanský Leopold T.J. Sokol Konice 1440 1
2015/2016 9 SK Prostějov B 1659 1659 Filouš Jiří Spartak Přerov 1814 1843 1
2015/2016 8 SK Prostějov B 1659 1659 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov B 1691 1592 1
2015/2016 6 SK Prostějov B 1659 1659 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1860 1898 0
2015/2016 4 SK Prostějov B 1659 1659 Říha Marek T.J. Sokol Citov 1000 1
2015/2016 1 SK Prostějov B 1659 1659 Vašek Rostislav Sigmia Senior Olomouc B 1616 1621 0
2014/2015 10 SK Junior Prostějov 1376 Malenovský Martin SK ROŠÁDA Prostějov B 1609 1609 0
2013/2014 7 SK Prostějov E 1000 Černohous Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov C 1000 1
2013/2014 6 SK Prostějov E 1000 Grbin Daniel Sk Junior Prostějov B 1000 1
2013/2014 5 SK Prostějov E 1000 Koutný Pavel Sk Junior Prostějov A 1499 1
2013/2014 4 SK Prostějov E 1000 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov E 1250 0
2013/2014 3 SK Prostějov E 1000 Hanák František SK Prostějov D 1501 0
2013/2014 1 SK Prostějov E 1000 Trimmel Bohuslav SK Prostějov C 1773 1734 ½
2012/2013 10 SK Prostějov 1000 Navrátil Martin Rošáda Prostějov E 1000 1
2012/2013 4 SK Prostějov 1000 Vysloužil Lukáš Rošáda Prostějov D 1000 0