Hráč Szydelko Kazimierz

Szydelko Kazimierz

User Pic
Jméno: Szydelko Kazimierz
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: -
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 1716
ID: 34225
FIDE ID: 1107810
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 11 Slovan Broumov 1829 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2121 2088 ½
2011/2012 10 Slovan Broumov 1829 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 1
2011/2012 9 Slovan Broumov 1829 Saučuk Martin TJ Dvůr Králové n. Labem 1895 1858 0
2011/2012 8 Slovan Broumov 1829 Slavík Libor DDM Třebechovice p. Orebem 1876 1832 0
2011/2012 7 Slovan Broumov 1829 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1858 1852 ½
2011/2012 6 Slovan Broumov 1829 Ševčík Radek Panda Rychnov n. Kněžnou B 1789 1789 1
2011/2012 3 Slovan Broumov 1829 Tichý Petr ŠK AD Jičín C 1941 1933 1
2011/2012 2 Slovan Broumov 1829 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové 1473 1
2011/2012 1 Slovan Broumov 1829 Pyka Roman TJ Hronov 2117 2075 ½
2010/2011 10 Slovan Broumov Hepnar David Sněžka TJ Náchod 1787 1
2010/2011 8 Slovan Broumov Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1843 1
2010/2011 7 Slovan Broumov Čáp Jaroslav TJ Hronov 1775 ½
2010/2011 6 Slovan Broumov Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1872 0
2010/2011 5 Slovan Broumov Jecha Vratislav TJ Jiskra Jaroměř 1990 0
2010/2011 2 Slovan Broumov Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1828 1
2009/2010 10 Slovan Broumov Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1937 ½
2009/2010 8 Slovan Broumov Kořínek Pavel TJ Jiskra Hořice A 1968 1
2009/2010 4 Slovan Broumov Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1856 0
2009/2010 3 Slovan Broumov Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1846 1
2008/2009 11 Slovan Broumov Tsapanidis Vasilis ŠK Polymar Lípa B 1805 0
2008/2009 10 Slovan Broumov Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem 1992 0
2008/2009 9 Slovan Broumov Kánský Josef NIKI TJ Náchod C 1774 1
2008/2009 7 Slovan Broumov Jonáš Vlastimil ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2060 0
2008/2009 6 Slovan Broumov Hejzlar Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1861 0
2008/2009 5 Slovan Broumov Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2115 0
2008/2009 4 Slovan Broumov Kříž Milan Šachklub AD Jičín B 1783 1
2008/2009 3 Slovan Broumov Velecký Vladimír Jiskra Jaroměř 1732 ½
2008/2009 2 Slovan Broumov Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1915 ½