Hráč Chaloupka Karel

Chaloupka Karel

User Pic
Jméno: Chaloupka Karel
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1565
Elo mezinárodní: 1550
ID: 37788
FIDE ID: 395552
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice 1571 1590 Tegda Vojtěch Karlovarský šachklub Tietz 1261 1261 0
2018/2019 9 ŠK Slavoj Litoměřice 1571 1590 Sysel František ŠK Spartak Ústí n.L. 1443 1403 1
2018/2019 8 ŠK Slavoj Litoměřice 1559 1590 Macháček Jan TJ Bižuterie Jablonec 1424 1418 ½
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice 1559 1590 Müller David Desko Liberec B 1355 1565 1
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice 1544 1546 Husa Daniel Siesta Solution Unichess 1600 1682 ½
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice 1544 1546 Kubín Lukáš Sokol Buštěhrad 1394 1465 1
2018/2019 4 ŠK Slavoj Litoměřice 1473 1546 Harcuba Adam ŠK Libštát 1692 1682 1
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice 1473 1546 Koval Nikita ŠK Teplice 1593 1554 ½
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice 1473 1546 Hrdlička Jan ŠK DDM Postoloprty 1362 1342 1
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice 1473 1546 Moura de Andrade Daniel ŠK Karlovy Vary 1468 1513 1
2017/2018 8 Slavoj Litoměřice 1459 1536 Šmíd Pavel Spartak Ústí n.L. A 1955 1945 0
2017/2018 7 Slavoj Litoměřice 1459 1536 David Miroslav Spartak Ústí n.L. B 1419 1410 1
2017/2018 6 Slavoj Litoměřice 1473 1536 Stejskal Michal ŠK Libštát 1559 1546 0
2017/2018 5 Slavoj Litoměřice 1473 1536 Vltavský Jakub TJ Bižuterie Jablonec 1439 1489 ½
2017/2018 4 Slavoj Litoměřice 1479 1567 Hrabě Vojtěch ŠK Praha Smíchov 1246 1287 1
2017/2018 3 Slavoj Litoměřice 1479 1567 Škuthan Radek ŠK Teplice 1569 1557 ½
2017/2018 2 Slavoj Litoměřice 1479 1567 Ulč Jiří ŠK Chodov 1239 1342 1
2017/2018 1 Slavoj Litoměřice 1479 1567 Moura de Andrade Daniel ŠK Karlovy Vary B 1438 1430 0
2015/2016 11 TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 Niko Viliam ŠK města Dobrovice C 1437 ½
2015/2016 9 TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 Stypa Zdeněk Cayman Pharma Neratovice E 1454 0
2015/2016 8 TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 Kacafírek Miroslav Cayman Pharma Neratovice D 1870 1916 ½
2015/2016 7 TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 Kočí František TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1549 ½
2015/2016 6 TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 Boček Miloslav Sokol Brandýs n. L. A 1368 1
2015/2016 4 TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 Viktorín Rudolf Karbo Benátky A 1520 0
2015/2016 3 TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 Morávek Jakub ŠK Kralupy B 1589 0
2015/2016 2 TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 Mrozinski Libor Spartak Čelákovice B 1515 1
2015/2016 1 TJ Sokol na Mělníce B 1408 1577 Skýpala Jan TJ AERO Odolena Voda A 1256 1
2015/2016 11 Slavoj Litoměřice 1408 1577 Lang David Sokol Buštěhrad B 1422 1422 ½
2015/2016 9 Slavoj Litoměřice 1408 1577 Kůsa Jakub Spartak Chodov 1497 1551 1
2015/2016 8 Slavoj Litoměřice 1408 1577 Hrbek Tomáš ŠK Praha Smí­chov 1569 1587 1
2015/2016 7 Slavoj Litoměřice 1408 1577 Málková Adriana ŠK 64 Plzeň 1440 1435 ½
2015/2016 6 Slavoj Litoměřice 1408 1577 Šmíd Pavel Spartak Ústí­ n. Labem 1558 1548 ½
2015/2016 5 Slavoj Litoměřice 1408 1577 Mašek Martin ŠK Teplice 1368 1327 1
2015/2016 4 Slavoj Litoměřice 1408 1577 Valaha Igor Union Louny 1171 1
2015/2016 3 Slavoj Litoměřice 1408 1577 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary 1648 1675 ½
2015/2016 2 Slavoj Litoměřice 1408 1577 Stepanyshyn Jan Dynamo ZČE Plzeň 1258 1
2015/2016 1 Slavoj Litoměřice 1408 1577 Flajšman Pavel Sokol Domažlice 1356 1458 ½
2015/2016 7 Sokol na Mělníce A 1408 1577 Buk Pavel Sokol Buštěhrad B 1638 1672 0
2014/2015 2 Sokol na Mělníce A 1502 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1814 1814 0
2014/2015 11 TJ Sokol na Mělníce C 1502 Krumpholc Filip Tj Neratovice F 1135 1
2014/2015 10 TJ Sokol na Mělníce C 1502 Niko Viliam Šachklub města Dobrovice E 1439 1
2014/2015 8 TJ Sokol na Mělníce C 1502 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice D 1601 1
2014/2015 7 TJ Sokol na Mělníce C 1502 Gabrielová Markéta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1366 1
2014/2015 6 TJ Sokol na Mělníce C 1502 Švec Jiří Karbo Benátky „B“ 1581 1
2014/2015 5 TJ Sokol na Mělníce C 1502 Sovány Attila TJ Neratovice E 1152 1
2014/2015 4 TJ Sokol na Mělníce C 1502 Pelant Martin Sokol Bakov nad Jizerou C 1477 1
2014/2015 3 TJ Sokol na Mělníce C 1502 Holub Antonín Šachklub města Dobrovice F 1329 1
2014/2015 2 TJ Sokol na Mělníce C 1502 Tiller Michal ŠK Spartak Čelákovice B 1140 1
2014/2015 11 TJ Sokol na Mělníce B 1502 Koranda Jaroslav Karbo Benátky n. J. A 1564 0
2014/2015 9 TJ Sokol na Mělníce B 1502 Šulc Jakub ŠK Dobrovice C 1328 1
2014/2015 7 TJ Sokol na Mělníce B 1502 Herčík Petr ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1580 1629 0
2014/2015 6 TJ Sokol na Mělníce B 1502 Bárta Martin TJ Sokol Brandýs n. L. A 1490 1
2014/2015 2 TJ Sokol na Mělníce B 1502 Harcuba Adam Auto Škoda Ml. Boleslav B 1227 ½
2014/2015 11 ŠK Slavoj Litoměřice 1502 Škuthan Radek CHESS Most B 1307 1404 ½
2014/2015 10 ŠK Slavoj Litoměřice 1502 Gárský Pavel ŠK Spartak Chodov 1480 ½
2014/2015 9 ŠK Slavoj Litoměřice 1502 Irovský Adam Karlovarský šachklub Tietz 1132 1
2014/2015 7 ŠK Slavoj Litoměřice 1502 Šmíd Petr Sokol Praha - Kobylisy B 1297 1
2014/2015 6 ŠK Slavoj Litoměřice 1502 Hložek David ŠK 64 Plzeň 1594 1596 0
2014/2015 5 ŠK Slavoj Litoměřice 1502 Nechutný Michal TJ Sokol Domažlice 1478 1524 ½
2014/2015 2 ŠK Slavoj Litoměřice 1502 Zahradník Aleš Spartak Ústí n.L. 1592 1562 ½
2014/2015 1 ŠK Slavoj Litoměřice 1502 Burger Kryštof ŠK Teplice 1322 1
2013/2014 9 TcJ Sokol na Mělníce B 1326 Klasna Jaroslav TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1768 0
2013/2014 8 TcJ Sokol na Mělníce B 1326 Štembera Vojtěch Cayman Pharma D 1100 1
2013/2014 1 TcJ Sokol na Mělníce B 1326 Kulička Jan Caissa Úholičky C 1308 1
2013/2014 11 TJ Sokol na Mělníce C 1326 Zolman Pavel TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1648 0
2013/2014 10 TJ Sokol na Mělníce C 1326 Stypa Zdeněk Cayman Pharma Neratovice E 1501 0
2013/2014 9 TJ Sokol na Mělníce C 1326 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem G 1535 1
2013/2014 8 TJ Sokol na Mělníce C 1326 Jech Miloš Šachklub města Dobrovice E 1585 ½
2013/2014 7 TJ Sokol na Mělníce C 1326 Dubnička Augustín Šachklub města Dobrovice G 1250 ½
2013/2014 6 TJ Sokol na Mělníce C 1326 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/Jiz. C 1646 1544 ½
2013/2014 5 TJ Sokol na Mělníce C 1326 Urban Miroslav Karbo Benátky nad Jizerou B 1528 1
2013/2014 4 TJ Sokol na Mělníce C 1326 Musil Stanislav Joly Lysá nad Labem H 1519 1
2013/2014 3 TJ Sokol na Mělníce C 1326 Švásta Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1100 1
2013/2014 2 TJ Sokol na Mělníce C 1326 Holub Antonín Šachklub města Dobrovice F 1338 0
2013/2014 1 TJ Sokol na Mělníce C 1326 Svoboda Tomáš TJ AERO Odolena Voda B 1100 1
2012/2013 11 TcJ Sokol na Mělníce B 1327 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1721 ½
2012/2013 10 TcJ Sokol na Mělníce B 1327 Holáň Miloš ŠK Kralupy C 1000 1
2012/2013 8 TcJ Sokol na Mělníce B 1327 Štefunda Štefan ŠK Zlonice A 1408 ½
2012/2013 4 TcJ Sokol na Mělníce B 1327 Seiner František ŠK Kralupy B 1730 1708 ½
2012/2013 3 TcJ Sokol na Mělníce B 1327 Mrozinski Libor ŠK Spartak Čelákovice A 1382 0
2012/2013 2 TcJ Sokol na Mělníce B 1327 Havlík Josef Caissa Úholičky C 1661 0
2011/2012 11 TJ Sokol na Mělníce C 1000 Šír Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1100 1
2011/2012 10 TJ Sokol na Mělníce C 1000 Urban Miroslav Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou B 1582 0
2011/2012 9 TJ Sokol na Mělníce C 1000 Smolík Aleš ŠK Kralupy nad Vltavou D 1328 0
2011/2012 5 TJ Sokol na Mělníce C 1000 Grepl Miroslav Sokol Mladá Boleslav C 1000 0
2011/2012 3 TJ Sokol na Mělníce C 1000 Pelant Martin Sokol Bakov nad Jizerou C 1523 1
2011/2012 1 TJ Sokol na Mělníce C 1000 Zimmermann Ladislav Šachklub města Dobrovice E 1100 0
2011/2012 10 Sokol na Mělníce B 1000 Váša Martin Sokol Pečky B 1000 ½
2011/2012 9 Sokol na Mělníce B 1000 Hájek Karel Sokol Brandýs n/L A 1522 ½
2011/2012 8 Sokol na Mělníce B 1000 Viktorín Rudolf Karbo Benátky n/Jiz. A 1558 0
2011/2012 7 Sokol na Mělníce B 1000 Jilemnický Jaromír Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1519 1
2011/2012 5 Sokol na Mělníce B 1000 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice C 1326 0
2011/2012 4 Sokol na Mělníce B 1000 Kliment Jiří TJ Neratovice C 1570 0
2010/2011 6 TJ Sokol na Mělníce C 1000 Bartoň Václav TJ Sokol Tišice A 1371 0