Hráč Volf Michal

Volf Michal

User Pic
Jméno: Volf Michal
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1628
Elo mezinárodní: 1625
ID: 11757
FIDE ID: 301434
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Sp. Ústí n.L"D" 1628 1628 Mrkvan František ŠK Sp. Ústí n.L"E" 1522 1635 ½ soutěž
2019/2020 11 TJ Dvůr Králové nad Labem 1617 1625 Procházka Jan TJ Hronov 1834 1850 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Dvůr Králové nad Labem 1617 1625 Mařák David DDM Třebechovice pod Orebem 1840 1806 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Dvůr Králové nad Labem 1628 1630 Šádek Vojtěch TJ Jiskra Hořice 1841 1788 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Dvůr Králové nad Labem 1632 1630 Kohout Jan Šachový klub Jičín B 1897 1895 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1616 1625 Křehla Milan Šachový klub Teplice 1709 1725 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1616 1625 Burger Jonáš ŠK Teplice"C" 1290 1158 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1616 1625 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1831 1847 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1616 1625 Vytlačil Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1647 1654 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1623 1625 Groh Ladislav Šachový klub Jičín C 1726 1743 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1631 1630 Albrecht Zdeněk TJ Lokomotiva Trutnov 1668 1738 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1668 1653 Mašek Daniel SK Děčín"B" 1616 1558 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1708 1680 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice"B" 1625 1632 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1682 1680 Svoboda Josef SK šachy Chlumec"C" 1560 1593 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Sp.Ústí n.L"D" 1682 1680 Semová Lada ŠK Teplice"C" 1374 1408 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1664 1653 Najman Jan Šachový klub Sobotka 1796 1820 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1668 1653 Tichý Jaroslav TJ Nová Paka 0 0 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1668 1653 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1924 1901 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1673 1653 Volman Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1580 1653 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1673 1653 Voříšková Anna ŠK ORTEX Hradec Králové 1575 1654 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1682 1680 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1751 1729 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1708 1680 Kulhánek Jáchym TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1553 1531 0 soutěž
2017/2018 11 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1709 1677 Kříž Milan ŠK AD Jičín C 1677 1696 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1705 1677 Mrázek Vladimír TJ Jiskra Nový Bydžov 1853 1822 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1707 1677 Bláha Milan Šachový klub Lomnice nad Popelkou 2001 2002 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1707 1677 Geissel Josef TJ Nová Paka 1740 1742 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1705 1677 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX Hradec Králové 1649 1671 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1705 1677 Pešek Michal Sportis Svádov-Olšinky "B" 1569 1533 1 soutěž
2016/2017 8 LOKO Trutnov B 1721 1707 Chára Martin TJ Hostinné A 1362 ½ soutěž
2016/2017 3 LOKO Trutnov B 1721 1707 Rejman Jindřich ŠK Sobotka B 1457 1564 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1721 1707 Brňák Jan ŠK Slavie Děčín 1581 1688 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1721 1707 Bürgermeister Michal TJ ČSAD Libouchec 1828 1798 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1721 1707 Nedoma Petr ASK Lovosice "A" 1682 1725 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 Kaisler Martin ŠK Lípa D 2028 2016 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2026 2031 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 Šveda František TJ SKP Valdice 1534 1679 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1805 1844 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1785 1780 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 Kiss Jiří TJ Dvůr Králové nad Labem B 1827 1826 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 Kovář Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1821 1799 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 Bielavský Jiří ŠK ORTEX Hradec Králové 1985 1999 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 Vávra Vojtěch TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1788 1822 0 soutěž
2015/2016 11 Lokomotiva Trutnov B 1721 1707 Sládek Jaroslav Šachklub AD Jičín F 1635 1658 ½ soutěž
2015/2016 9 Lokomotiva Trutnov B 1721 1707 Pipek Petr ŠK Sobotka 2009,o.s. A 1307 1287 ½ soutěž
2015/2016 7 Lokomotiva Trutnov B 1721 1707 Ulman Tomáš TJ Tatran Hostinné 1477 0 soutěž
2015/2016 3 Lokomotiva Trutnov B 1721 1707 Zejbrlík Roman ŠK Sobotka 2009,o.s. B 1600 ½ soutěž
2015/2016 1 Lokomotiva Trutnov B 1721 1707 Doupovec Tomáš TJ Sp.Skl.Vrchlabí C 1497 1 soutěž
2014/2015 7 Lokomotiva Trutnov B 1694 1669 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou B 1683 1682 ½ soutěž
2014/2015 6 Lokomotiva Trutnov B 1694 1669 Šafařík Radim TJ Spartak Sklípek Vrchlabí C 1471 1 soutěž
2014/2015 5 Lokomotiva Trutnov B 1694 1669 Vágenknecht Jan TJ Nová Paka B 1478 1 soutěž
2014/2015 3 Lokomotiva Trutnov B 1694 1669 Skalický David Šachklub Jilemnice 1513 ½ soutěž
2014/2015 2 Lokomotiva Trutnov B 1694 1669 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov C 1519 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Lokomotiva Trutnov 1721 1707 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1932 1901 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Lokomotiva Trutnov 1694 1669 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1762 1740 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Lokomotiva Trutnov 1694 1669 Sládek Jaroslav TJ SKP Valdice 1636 1672 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Lokomotiva Trutnov 1694 1669 Sucharda Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1600 1568 1 soutěž
2014/2015 6 TJ Lokomotiva Trutnov 1694 1669 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1660 1651 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Lokomotiva Trutnov 1694 1669 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Lokomotiva Trutnov 1694 1669 ŠK AD Jičín E 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Lípa E 1698 1671 Kudrna Miroslav Sokol Dubenec 1587 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Lípa E 1698 1671 Pražák Viktor ŠK Lípa F 1100 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Lípa E 1698 1671 Macháček Jiří ŠK Lípa D 1632 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Lokomotiva Trutnov 1698 1671 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1746 1753 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Trutnov 1698 1671 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1755 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Trutnov 1698 1671 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí 1823 1823 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Trutnov 1698 1671 Charvát Václav ŠK Lípa C 1688 1678 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Trutnov 1698 1671 Tázlar Vojtěch TJ Nová Paka 1000 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Lípa B 1728 1720 Wagner Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové C 1813 2022 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Lípa B 1728 1720 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1832 1803 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Lípa B 1728 1720 Sedláček Jiří Slovan Broumov 1564 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Lípa B 1728 1720 Kykal Zbyněk TJ Dvůr Králové n.L. 1800 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Lípa B 1728 1720 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1925 1923 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Lípa B 1728 1720 Slavík Libor DDM Třebechovice p.O. 1860 1827 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Lípa D 1744 1717 Martínek Lubomír Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1692 1650 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Lípa D 1744 1717 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1450 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Lípa D 1744 1717 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí 1662 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Lípa D 1744 1717 Kabelka Ondřej TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1420 1634 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Lípa D 1744 1717 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1724 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Lípa D 1744 1717 Suchánek Michal TJ Nová Paka 1392 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Lípa D 1744 1717 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1673 1620 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Lípa D 1744 1717 Barvínek Milan ŠK Lípa C 1550 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Polymar Lípa B 1744 1717 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové 1381 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Polymar Lípa D 1734 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Polymar Lípa D 1734 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1558 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Polymar Lípa D 1734 Míl Jan Sokol Jukov Červený Kostelec 1775 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Polymar Lípa D 1734 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1825 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Polymar Lípa D 1734 Rošková Kateřina TJ Jiskra Jaroměř B 1752 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Polymar Lípa D 1734 Cerha Petr Niki TJ Náchod C 1739 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Dvůr Králové nad Labem C 1734 Dadok Daniel Lokomotiva Trutnov C 1552 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Dvůr Králové nad Labem C 1734 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny A 1917 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Dvůr Králové nad Labem C 1734 Hojný Zdeněk Sokol JOSI Červený Kostelec B 1367 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Dvůr Králové nad Labem C 1734 Sůva Josef Lokomotiva Trutnov B 1800 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Dvůr Králové nad Labem C 1734 Kovář Ladislav TJ Tatran Hostinné 1928 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Dvůr Králové nad Labem C 1734 Neubauer Vilém SK HSM Trutnov B 1887 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Dvůr Králové nad Labem C 1734 Prouza Rudolf KUNA TJ Náchod D 1358 1 soutěž
2009/2010 9 SK Lipa D 1725 Široký Robert Sokol Dubenec 1569 1 soutěž
2009/2010 8 SK Lipa D 1725 Picek Karel Trebechovice B 1553 1 soutěž
2009/2010 7 SK Lipa D 1725 Walter Jaroslav Slavia Hradec Kralove E 1615 1 soutěž
2009/2010 6 SK Lipa D 1725 Petr Pavel Sokol Hradec Kralove B 1595 1 soutěž
2009/2010 5 SK Lipa D 1725 Skybová Kateřina Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1100 ½ soutěž
2009/2010 1 SK Lipa D 1725 Macháček Jiří SK Lipa E 1673 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Polymar Lípa C 1725 Rigel Filip ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1455 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Polymar Lípa C 1725 Štefan Jaroslav Sokol Hradec Králové 1614 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Polymar Lípa C 1725 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Polymar Lípa C 1725 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem B 1100 ½ soutěž
2008/2009 11 Šachový klub Lípa D 1776 Láska Tomáš TJ Lomnice nad Popelkou 1751 0 soutěž
2008/2009 10 Šachový klub Lípa D 1776 Horák Jiří TJ Loko Trutnov 1661 1 soutěž
2008/2009 9 Šachový klub Lípa D 1776 Volf Milan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1759 0 soutěž
2008/2009 8 Šachový klub Lípa D 1776 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1758 0 soutěž
2008/2009 7 Šachový klub Lípa D 1776 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1933 1 soutěž
2008/2009 6 Šachový klub Lípa D 1776 Málek Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1764 0 soutěž
2008/2009 5 Šachový klub Lípa D 1776 Chalupa Vladislav TJ Nová Paka 1492 0 soutěž
2008/2009 3 Šachový klub Lípa D 1776 Mucha Tomasz TJ Baník Žacléř 1 soutěž
2008/2009 1 Šachový klub Lípa D 1776 Podgorný Radim Jiskra RMSK Nový Bydžov 1693 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Polymar Lípa B 1776 Žižka Jan Sněžka TJ Náchod A 1881 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Polymar Lípa B 1776 Kaisler Martin ŠK Lípa A 2048 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Lípa B 1762 Baťka Josef Jiskra RMSK Nový Bydžov 1707 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Lípa B 1762 Hanuš Pavel ŠK HSM Trutnov 1644 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Lípa B 1762 Novotný Jiří TJ Tatran Hostinné 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Lípa B 1762 Kuta Jiří ORTEX RETA Hradec Králové 1717 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Lípa B 1762 Juščák Slavomír TJ Dvůr Králové n. Labem B 1545 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Lípa B 1762 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1250 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Lípa B 1762 Harantík Josef Lokomotiva Trutnov 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Lípa B 1686 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1718 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Lípa B 1686 Burdilák Milan Niki TJ Náchod C 1681 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Lípa B 1686 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1769 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Lípa B 1686 Petr Pavel Sokol Hradec Králové 1623 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Lípa B 1686 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov n.K. A 1723 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Lípa B 1686 Michel Ladislav TJ Hronov B 1873 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Lípa B 1686 Kaiser Marek Jiskra Jaroměř B 1678 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Lípa B 1686 Kracík Martin DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 1 soutěž
2005/2006 9 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1644 Celba Pavel Lokomotiva Trutnov 1604 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1644 Souček Jakub TJ Jiskra Hořice B 1496 ½ soutěž
2005/2006 1 TJ Dvůr Králové nad Labem B 1644 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1848 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Lípa C 1644 Čechura Petr Sokol Náchod 2128 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Lípa C 1644 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1892 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Lípa C 1644 Jonáš Vlastimil Panda RWT Rychnov n.K. B 2029 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Lípa C 1644 Mareš Ilja ŠK Lípa B 1868 0 soutěž
2003/2004 11 TJ Dvůr Králové "B" 1603 Samek Jiří ŠK Lípa D 1648 1 soutěž
2003/2004 8 TJ Dvůr Králové "B" 1603 Čech Miloslav Sokol Nová Paka "B" 0 soutěž
2003/2004 6 TJ Dvůr Králové "B" 1603 Pávek Vladimír ŠK HSM Trutnov 1664 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ Dvůr Králové "B" 1603 Douděra Lubomír ŠK Lípa C 1845 ½ soutěž
2003/2004 4 TJ Dvůr Králové "B" 1603 Schlappl Zdeněk Sokol Hradec Králové "B" 1399 1 soutěž
2003/2004 3 TJ Dvůr Králové "B" 1603 Hanousek Václav Lázně Bělohrad 1781 1 soutěž
2003/2004 2 TJ Dvůr Králové "B" 1603 Sládek Jaroslav ŠK AD Jičín B 1732 0 soutěž
2003/2004 1 TJ Dvůr Králové "B" 1603 Trojan Ondřej Tatran Hostinné 1462 0 soutěž
2003/2004 5 Sokol Dubenec 1603 Blažek Martin Spartak Vrchlabí B 1651 0 soutěž
2003/2004 3 Sokol Dubenec 1603 Reif Jakub HSM Trutnov B ½ soutěž
2003/2004 2 Sokol Dubenec 1603 Kain Josef TJ Jilemnice 1684 ½ soutěž
2003/2004 1 Sokol Dubenec 1603 Friedrich Vladimír Baník žacléř 1904 0 soutěž