Hráč Sršeň Tomáš

Sršeň Tomáš

User Pic
Jméno: Sršeň Tomáš
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1414
Elo mezinárodní: 0
ID: 28198
FIDE ID: 374148
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 7 Panda Rychnov n. Kn. 1418 Hofmanová Vilma 2222 ŠK Polabiny C 1382 ½
2011/2012 6 Panda Rychnov n. Kn. 1418 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny B 1705 1729 0
2007/2008 11 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 Freisleben Matěj M-Team Jiskra Jaroměř 1250 1
2007/2008 10 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 Vích David TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1100 1
2007/2008 9 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 Flašar Jaroslav Sokol Hradec Králové 1250 0
2007/2008 8 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 Frýda Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1000 1
2007/2008 7 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 Jireš Michal Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 1
2007/2008 6 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 Novotná Barbora ŠŠ Desko Liberec "A" 1100 1
2007/2008 5 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 Novák Jan ŠŠ Desko Liberec "B" 1373 1
2007/2008 4 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 Jílek Václav ŠK + DDM Vysoké Mýto 1422 ½
2007/2008 3 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 Nečas Lukáš TJ Lanškroun 1250 1
2007/2008 2 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 Rež Matouš 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 1
2007/2008 1 Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1504 Kubalík Michal SK Žamberk 1000 1
2007/2008 11 SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1504 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1795 0
2007/2008 8 SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1504 Kvasničák Karel Niki TJ Náchod C 1856 0
2007/2008 3 SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1504 Paukert Martin Sokol Hradec Králové A 1866 0
2007/2008 11 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1596 1
2007/2008 10 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 Michalička Václav ŠOK a.s. Kunvald D 1463 0
2007/2008 9 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 Jireš Michal Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 1
2007/2008 7 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 0
2007/2008 6 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 Plachetka Milan Sokol Javornice 1627 0
2007/2008 5 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1656 1
2007/2008 4 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1551 0
2007/2008 3 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 Patrná Vendula DDM Týniště nad Orlicí 0
2007/2008 2 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 0
2007/2008 1 Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1631 1
2007/2008 5 Panda Rychnov C 1504 Komárková Tereza ZŠ a MŠ Kopidlno 1
2007/2008 4 Panda Rychnov C 1504 Pražák Matouš Jiskra N. Bydžov C 1250 0
2007/2008 3 Panda Rychnov C 1504 Jedličková Petra DDM Týniště 1
2006/2007 11 Panda Rychnov n. Kn. Opolský Vladimír ŠK Stráž pod Ralskem 1
2006/2007 10 Panda Rychnov n. Kn. Pražák Matouš Sokol Hradec Králové 1
2006/2007 9 Panda Rychnov n. Kn. Václavíček Lukáš ŠŠ Desko Liberec A 0
2006/2007 8 Panda Rychnov n. Kn. Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 0
2006/2007 10 Panda Rychnov nad Kněžnou E Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou D 0
2006/2007 9 Panda Rychnov nad Kněžnou E Dubský Jiří ŠK Dobruška 1623 0
2006/2007 8 Panda Rychnov nad Kněžnou E Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1533 0
2006/2007 7 Panda Rychnov nad Kněžnou E Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1836 0
2006/2007 6 Panda Rychnov nad Kněžnou E Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2006/2007 5 Panda Rychnov nad Kněžnou E Patrná Vendula DDM Týniště nad Orlicí 0
2006/2007 4 Panda Rychnov nad Kněžnou E Michalička Václav ŠOK a.s. Kunvald D 1476 1
2006/2007 3 Panda Rychnov nad Kněžnou E Eliáš Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1443 0
2006/2007 2 Panda Rychnov nad Kněžnou E Hybš Karel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1604 0
2006/2007 1 Panda Rychnov nad Kněžnou E Kubec Oldřich Sokol Javornice 1701 0
2006/2007 11 Panda Rychnov C Sodomka Tomáš Jiskra Jaroměř B 1
2006/2007 10 Panda Rychnov C Kouba Václav DDM Třebechovice 0
2006/2007 9 Panda Rychnov C Kožúšek Daniel Panda Rychnov D 1
2006/2007 8 Panda Rychnov C Ptáček Antonín DDM Týniště 1
2006/2007 7 Panda Rychnov C Kolář Michael Sokol Hradec Králové B 1
2006/2007 6 Panda Rychnov C Šedivá Kamila Jiskra RMSK Nový Bydžov B 0
2006/2007 5 Panda Rychnov C Machek Jan Lázně Bělohrad A 1
2006/2007 4 Panda Rychnov C Žiga Vít Lázně Bělohrad B 0
2006/2007 1 Panda Rychnov C Zahradník Tomáš Panda Rychnov B 1309 0
2005/2006 5 Panda Rychnov nad Kněžnou "F" Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1