Hráč Vacek Jaroslav

Vacek Jaroslav

User Pic
Jméno: Vacek Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Červený Kostelec z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1678
Elo mezinárodní: 1661
ID: 30724
FIDE ID: 330540
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 B ŠK Červený Kostelec B 1657 1675 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem C 1432 1443 1
2017/2018 6 Č ŠK Červený Kostelec B 1648 1675 Šretr Josef T. J. Sokol Studnice 1773 1743 ½
2017/2018 5 B ŠK Červený Kostelec B 1648 1675 Chalupa Karel TJ Jiskra Jaroměř C 1667 1512 1
2017/2018 4 Č ŠK Červený Kostelec B 1665 1675 Kumpošt Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1263 ½
2017/2018 2 Č ŠK Červený Kostelec B 1665 1675 Plašil Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 0 1325 ½
2017/2018 11 B ŠK Červený Kostelec A 1666 1675 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1597 1682 ½
2017/2018 10 Č ŠK Červený Kostelec A 1665 1675 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. B 1714 1699 ½
2017/2018 9 B ŠK Červený Kostelec A 1657 1675 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1825 1806 ½
2017/2018 8 Č ŠK Červený Kostelec A 1657 1675 Mareš Ilja Spartak Rychnov n. Kn. A 1786 1804 ½
2017/2018 7 B ŠK Červený Kostelec A 1648 1675 Motloch Martin ŠK Česká Skalice 1447 1565 1
2017/2018 6 Č ŠK Červený Kostelec A 1648 1675 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1806 1810 ½
2017/2018 5 B ŠK Červený Kostelec A 1665 1675 Cibulka Josef Slovan Broumov A 1700 1706 ½
2017/2018 4 Č ŠK Červený Kostelec A 1665 1675 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1847 1842 0
2017/2018 3 B ŠK Červený Kostelec A 1665 1675 Rakhimov Yestay TJ Slavia Hradec Králové D 1750 1738 ½
2017/2018 2 Č ŠK Červený Kostelec A 1665 1675 Innemann František Panda Rychnov n. Kn. B 1850 1812 0
2017/2018 1 Č ŠK Červený Kostelec A 1694 1709 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové A 1886 1881 0
2016/2017 11 Č ŠK Červený Kostelec 1626 1659 Havrda Josef ŠK Česká Skalice 1812 1797 1
2016/2017 10 B ŠK Červený Kostelec 1626 1659 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1824 1801 ½
2016/2017 8 Č ŠK Červený Kostelec 1626 1659 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 ½
2016/2017 7 B ŠK Červený Kostelec 1626 1659 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1844 1847 1
2016/2017 6 Č ŠK Červený Kostelec 1626 1659 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 ½
2016/2017 5 B ŠK Červený Kostelec 1626 1659 Splítek Luboš ŠK Lípa C 1762 1746 0
2016/2017 4 Č ŠK Červený Kostelec 1626 1659 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 ½
2016/2017 3 B ŠK Červený Kostelec 1626 1659 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1825 1828 1
2016/2017 2 Č ŠK Červený Kostelec 1626 1659 Kuchař Leoš NIKI TJ Náchod B 1458 1627 ½
2016/2017 1 B ŠK Červený Kostelec 1626 1659 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2107 2087 0
2015/2016 10 B Sokol Juránek Červený Kostelec B 1626 1659 Špičan Ludvík Slovan Broumov B 1000 ½
2015/2016 8 B Sokol Juránek Červený Kostelec B 1626 1659 Línek David T.J. Sokol Studnice 1000 1
2015/2016 5 B Sokol Juránek Červený Kostelec B 1626 1659 Čechovič Petr TJ Jiskra Česká Skalice B 1546 1529 ½
2015/2016 3 B Sokol Juránek Červený Kostelec B 1626 1659 Pelc Miroslav TJ Hronov B 1705 ½
2015/2016 2 Č Sokol Juránek Červený Kostelec B 1626 1659 Štolba Petr ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1377 1
2015/2016 11 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1689 1715 1
2015/2016 10 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 0
2015/2016 9 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 Cerha Petr PŠ TJ Náchod C 1706 1717 ½
2015/2016 8 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1782 1744 ½
2015/2016 7 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 Přibík Petr TJ Sokol Hradec Králové B 1940 1945 0
2015/2016 6 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1824 1801 ½
2015/2016 5 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 Kubeček Stanislav TJ Hronov A 1624 1624 ½
2015/2016 4 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 Havrda Daniel NIKI TJ Náchod B 1676 1701 0
2015/2016 3 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 Žitná Aneta DDM Třebechovice pod Orebem B 1504 1475 1
2015/2016 2 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 Šretr Josef ŠK Lípa C 1802 1759 ½
2015/2016 1 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1626 1659 Čechovič Petr TJ Jiskra Česká Skalice 1546 1529 1
2014/2015 11 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 Mareš Ilja DDM Třebechovice pod Orebem B 1763 1769 ½
2014/2015 10 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1724 1736 1
2014/2015 9 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou B 1607 1617 0
2014/2015 8 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1832 1810 ½
2014/2015 7 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1813 1746 ½
2014/2015 6 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1774 1804 ½
2014/2015 5 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1634 1668 0
2014/2015 4 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 Motloch Martin Jiskra Česká Skalice 1565 ½
2014/2015 3 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 Portych Václav Sokol Hradec Králové B 1844 1854 0
2014/2015 2 B Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 ½
2014/2015 1 Č Sokol Jukov Červený Kostelec 1671 1672 Musil Stanislav DDM Kostelec nad Orlicí 1670 1781 ½
2013/2014 11 Č Sokol Hradec Králové B 1675 1651 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1956 2001 0
2013/2014 10 B Sokol Hradec Králové B 1675 1651 Flašar Jaroslav Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 2090 ½
2013/2014 9 Č Sokol Hradec Králové B 1675 1651 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1787 1669 0
2013/2014 8 B Sokol Hradec Králové B 1675 1651 Plchot Miroslav TJ Spartak Vrchlabí 1887 1000 0
2013/2014 7 Č Sokol Hradec Králové B 1675 1651 Novák Luděk ŠK Lípa C 1934 1932 ½
2013/2014 6 B Sokol Hradec Králové B 1675 1651 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 2007 2008 0
2013/2014 5 Č Sokol Hradec Králové B 1675 1651 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1960 1985 0
2013/2014 4 B Sokol Hradec Králové B 1675 1651 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1813 ½
2013/2014 2 Č Sokol Hradec Králové B 1675 1651 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1928 1980 1
2013/2014 1 B Sokol Hradec Králové B 1675 1651 Macek Jaroslav TJ Nová Paka 1641 ½
2013/2014 9 B TJ Sokol Hradec Králové C 1675 1651 Kožešník Petr Sokol Dubenec 1539 ½
2013/2014 7 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1675 1651 Portych Václav ŠK Lípa E 1803 1816 ½
2013/2014 6 B TJ Sokol Hradec Králové C 1675 1651 Pražák Patrik ŠK Lípa F 1000 1
2013/2014 5 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1675 1651 Kablukov Vadim ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1460 1
2013/2014 4 B TJ Sokol Hradec Králové C 1675 1651 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1707 1
2013/2014 3 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1675 1651 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové D 1671 1576 1
2013/2014 2 B TJ Sokol Hradec Králové C 1675 1651 Charvát Václav ŠK Lípa D 1688 1678 ½
2013/2014 1 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1675 1651 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1746 1753 0
2012/2013 3 B TJ Slavia Hradec Králové C 1704 1643 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1782 1933 0
2012/2013 1 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1704 1643 ŠK AD Jičín C 1
2012/2013 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1704 1643 Rozumek Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1633 0
2012/2013 3 B TJ Slavia Hradec Králové D 1704 1643 Šafka Otakar ŠK Lípa D 1250 ½
2012/2013 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1704 1643 Záruba Jaroslav Sokol Hradec Králové 1816 1866 0
2012/2013 1 B TJ Slavia Hradec Králové D 1704 1643 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1713 ½
2011/2012 10 Č SLAVIA HRADEC KR. D 1707 1677 Kulhánek František SLOVAN BROUMOV B 1535 1
2011/2012 9 B SLAVIA HRADEC KR. D 1707 1677 Labík Jaroslav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1681 ½
2011/2012 6 Č SLAVIA HRADEC KR. D 1707 1677 Ruffer Václav SPARTAK RYCHNOV A 1653 1666 1
2011/2012 5 Č SLAVIA HRADEC KR. D 1707 1677 Juran Kirill ČESKÁ SKALICE A 1000 ½
2011/2012 4 B SLAVIA HRADEC KR. D 1707 1677 Černý David TJ HRONOV B 1000 1
2011/2012 3 Č SLAVIA HRADEC KR. D 1707 1677 Halbich Pavel JISKRA JAROMĚŘ B 1674 ½
2011/2012 2 B SLAVIA HRADEC KR. D 1707 1677 Dvořák Milan ŠK DOBRUŠKA 1000 0
2011/2012 1 Č SLAVIA HRADEC KR. D 1707 1677 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1880 1863 0
2011/2012 9 Č Slavia HK E 1707 1677 Šolc Filip ŠK Ortex-Reta C HK 1290 1
2011/2012 8 B Slavia HK E 1707 1677 Boura Matěj Nový Bydžov B 1263 1
2011/2012 7 Č Slavia HK E 1707 1677 Široký Robert Dubenec 1561 ½
2011/2012 6 B Slavia HK E 1707 1677 Růžičková Radka Jaroměř C 1848 0
2011/2012 5 Č Slavia HK E 1707 1677 Dousek Otakar Horice C 1782 1788 ½
2011/2012 4 B Slavia HK E 1707 1677 Langr Jiří ŠK Ortex-Reta B HK 1643 1658 0
2011/2012 2 Č Slavia HK E 1707 1677 Petr Pavel Sokol HK B 1557 ½
2011/2012 1 B Slavia HK E 1707 1677 Charvát Václav SK Lipa E 1762 1724 ½
2010/2011 9 B TJ Slavia Hradec Králové D 1698 Charvát Václav ŠK Lípa C 1650 0
2010/2011 8 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1698 Matras Vojtěch TJ Dvůr Králové nad Labem B 1263 1
2010/2011 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1698 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1750 0
2009/2010 11 Č Sokol Jukov ČK A 1619 Žitný Dominik DDM Třebechovice p. O. 1601 0
2009/2010 10 B Sokol Jukov ČK A 1619 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1737 0
2009/2010 9 Č Sokol Jukov ČK A 1619 Miler Jan Slovan Broumov B 1699 0
2009/2010 8 B Sokol Jukov ČK A 1619 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny A 1429 ½
2009/2010 7 Č Sokol Jukov ČK A 1619 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice 1802 ½
2009/2010 5 B Sokol Jukov ČK A 1619 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n.O. 1527 0
2009/2010 4 Č Sokol Jukov ČK A 1619 Podaný Jiří TJ Spartak RK A 0
2009/2010 3 B Sokol Jukov ČK A 1619 Dvořák Miloš Panda Veolia ARTCO RK C 1670 ½
2009/2010 2 Č Sokol Jukov ČK A 1619 Soukal Jiří TJ Hronov B 1623 ½
2009/2010 1 B Sokol Jukov ČK A 1619 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1798 0
2008/2009 11 B Sokol Červený Kostelec A 1608 Přibík Petr Slavia Hradec Králové D 2014 1
2008/2009 10 Č Sokol Červený Kostelec A 1608 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1415 ½
2008/2009 9 B Sokol Červený Kostelec A 1608 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1508 1
2008/2009 8 Č Sokol Červený Kostelec A 1608 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1631 ½
2008/2009 7 Č Sokol Červený Kostelec A 1608 Šubrt Petr ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1703 0
2008/2009 6 B Sokol Červený Kostelec A 1608 Bažant Zdeněk Slovan Broumov B 1943 ½
2008/2009 5 Č Sokol Červený Kostelec A 1608 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny A 1776 0
2008/2009 4 B Sokol Červený Kostelec A 1608 Duch Robert TJ Hronov A 1865 0
2008/2009 3 Č Sokol Červený Kostelec A 1608 Kracík Martin DDM Třebechovice 1849 ½
2008/2009 2 B Sokol Červený Kostelec A 1608 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1900 0
2008/2009 1 Č Sokol Červený Kostelec A 1608 Hovad Václav Spartak Rychnov n. Kn. A 1758 0
2007/2008 9 B Sokol Josi Červený Kostelec A 1582 Král Zdeněk Spartak Police n. Met. 1303 1
2007/2008 8 Č Sokol Josi Červený Kostelec A 1582 Škoda Adam Slovan Broumov B 1689 0
2007/2008 7 B Sokol Josi Červený Kostelec A 1582 Prouza Rudolf Kuna TJ Náchod F 1424 1
2007/2008 6 Č Sokol Josi Červený Kostelec A 1582 Dvořák Jan Sokol Vrchoviny B 1
2007/2008 4 Č Sokol Josi Červený Kostelec A 1582 Hlavatý Oldřich Slovan Masporex Broumov C 1
2007/2008 3 B Sokol Josi Červený Kostelec A 1582 Jánský Pavel Vinona TJ Náchod E 1844 0
2007/2008 2 Č Sokol Josi Červený Kostelec A 1582 Rambousek Josef Jiskra Jaroměř C 1307 ½
2007/2008 1 B Sokol Josi Červený Kostelec A 1582 Hojný Zdeněk Sokol Josi Červený Kostelec B 1353 1
2006/2007 9 Č Orel Spůra Červený Kostelec 1546 Ducháč Radek Sokol Vrchoviny B 1
2006/2007 8 B Orel Spůra Červený Kostelec 1546 Drašnarová Marta Vinona TJ Náchod D 2030 1
2006/2007 7 Č Orel Spůra Červený Kostelec 1546 Miler Jan Spartak Police n. Met. 1674 1
2006/2007 6 B Orel Spůra Červený Kostelec 1546 Novák Pavel TJ Hronov C 1621 ½
2006/2007 5 Č Orel Spůra Červený Kostelec 1546 Hofman Tomáš Slovan Masporex Broumov B 1
2006/2007 4 B Orel Spůra Červený Kostelec 1546 Skalák Aleš Sokol Vrchoviny A 1648 ½
2006/2007 3 Č Orel Spůra Červený Kostelec 1546 Král Zdeněk Kuna TJ Náchod E 1293 ½
2006/2007 2 B Orel Spůra Červený Kostelec 1546 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice B 1
2006/2007 1 B Orel Spůra Červený Kostelec 1546 Hojný Zdeněk Sokol Josi Červený Kostelec 1
2005/2006 11 Č Sokol Josi Červený Kostelec Miler Jan TJ Spartak Police n.M. 1689 0
2005/2006 10 B Sokol Josi Červený Kostelec Krtička Václav Sokol Vrchoviny B 1
2005/2006 9 Č Sokol Josi Červený Kostelec Hejzlar Zdeněk Kuna TJ Náchod E 1857 0
2005/2006 8 B Sokol Josi Červený Kostelec Jakl Jaroslav TJ Slovan Masporex Broumov B ½
2005/2006 7 Č Sokol Josi Červený Kostelec Gorecki Janusz TJ Hronov C 1928 0
2005/2006 6 B Sokol Josi Červený Kostelec Gogela Jan TJ Hronov B 1908 0
2005/2006 4 B Sokol Josi Červený Kostelec Žižka Jan Sokol Vrchoviny A 1827 ½
2005/2006 3 Č Sokol Josi Červený Kostelec Bednář Jiří Vinona TJ Náchod D 1890 0
2005/2006 2 B Sokol Josi Červený Kostelec Král Zdeněk Duha TJ Náchod F 1292 ½
2005/2006 1 B Sokol Josi Červený Kostelec Kuru Martin Spůra Orel Červený Kostelec 1659 ½