Hráč Marxová Šárka

Marxová Šárka

User Pic
Jméno: Marxová Šárka
Oddíl: TJ Jiskra Jaroměř
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1277
Elo mezinárodní: 1391
ID: 43817
FIDE ID: 23701862
Rok narození: 2006
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 7 TJ Jiskra Jaroměř C 1391 1349 Landsmannová Marie Magdaléna Šachový klub Lípa G 1504 1520 0
2019/2020 5 TJ Jiskra Jaroměř C 1391 1349 Řehák Ladislav TJ Sokol Dubenec 0 1506 0
2019/2020 2 TJ Jiskra Jaroměř C 1391 1349 Karásek Vít TJ Jiskra Nový Bydžov B 0 1095 0
2019/2020 7 TJ Jiskra Jaroměř A 1391 1349 Šmejdová Michaela TJ Náchod A 0 1100 ½
2019/2020 6 TJ Jiskra Jaroměř A 1391 1349 Snopek Jan Panda Rychnov nad Kněžnou C 0 1100 1
2019/2020 5 TJ Jiskra Jaroměř A 1391 1349 Reschel Matouš DDM Třebechovice pod Orebem 0 1130 1
2019/2020 4 TJ Jiskra Jaroměř A 1391 1349 Kumpošt Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 0 1332 0
2019/2020 3 TJ Jiskra Jaroměř A 1391 1349 Vošmik Matěj ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové 1333 1334 0
2019/2020 2 TJ Jiskra Jaroměř A 1391 1349 Lukášková Ellen ŠK Lípa D - DDM Hradec Králové 0 1076 1
2019/2020 1 TJ Jiskra Jaroměř A 1391 1349 Špriňar Michal ŠŠPM Lipky HK B 1183 1343 0
2017/2018 5 TJ Jiskra Jaroměř 0 1047 Nosál Marek Region Panda 1408 1425 0
2017/2018 4 TJ Jiskra Jaroměř 0 1047 Doležal Daniel ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 0 1071 1
2017/2018 3 TJ Jiskra Jaroměř 0 1047 Voříšková Anna ŠK ORTEX Hradec Králové B 1521 1446 0
2017/2018 2 TJ Jiskra Jaroměř 0 1047 Olšák Vojtěch ŠK Lípa - DDM HK B 0 1146 0
2017/2018 1 TJ Jiskra Jaroměř 0 1047 Špriňar Michal ŠŠPM Lipky HK B 1198 1333 0
2017/2018 8 TJ Jiskra Jaroměř C 0 1047 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1576 1540 0
2016/2017 3 TJ Jiskra Jaroměř B 1100 Šretr Josef ŠK Lípa C 1802 1759 ½
2015/2016 8 TJ Jiskra Jaroměř C 1100 Cens Bohumír Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1347 0
2015/2016 9 Jiskra Jaroměř 1100 Raková Petra ŠK Ortex D 1028 1
2015/2016 8 Jiskra Jaroměř 1100 Majoroš Kamil Třebechovice pod Orebem B 1000 1
2015/2016 7 Jiskra Jaroměř 1100 Poláková Julie Emma ŠŠPM Lipky HK B 1000 1
2015/2016 6 Jiskra Jaroměř 1100 Kořínek Jaroslav ŠK Ortex E 1000 ½
2015/2016 5 Jiskra Jaroměř 1100 Čelka Jozef PŠ TJ Náchod 1000 1
2015/2016 4 Jiskra Jaroměř 1100 Schmutzer Jakub ŠK Ortex C 1078 ½
2015/2016 3 Jiskra Jaroměř 1100 Slovan Broumov A 1
2015/2016 2 Jiskra Jaroměř 1100 Peroutka Tomáš Slovan Broumov B 1000 1
2015/2016 1 Jiskra Jaroměř 1100 Lesk Petr T. J. Sokol Studnice 1000 1